Starity

Olvasol? II.

60 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 18. 10:40 #721
- törölt felhasználó -    
Mia Sheridan - Archer's Voice


Az utóbbi idők egyik legszebb története, ami a kezem közé akadt (ha csak PDF formátumban is.) Úristen(!), aludni se bírtam, annyira a hatása alá kerültem, nem akartam, hogy végetérjen. Ez olyan típusú könyv, amely az első pillanattól kezdve leköt, nem hagy dolgozni, enni, aludni, funkcionálni. Lassan kibontakozó történet, (de nem altatóan) amelynek annyi mélysége és rétege van, hogy egyszerre töri össze és gyógyítja meg a szívet, miközben számtalan mélylélektani kérdést fogalmaz meg. A szereplők nem felszínesek vagy árnyaltak, szerethetőek és jól ki vannak dolgozva. Lassan a két főszereplő megnyílik egymás felé, levetik a múlt árnyékait, átlépik a határaikat. A férfi főhős, Archer pedig annyira tiszta, annyira szép és annyira igazságtalan, ami vele történt. Okos, gondoskodó, szexi és jóképű, csak hát néma. Arra pedig megvan az oka, hogy miért... A történet vége egy kicsit ugyan hálivúdi', de szívás lett volna, ha nem így ér véget. Hamarosan újraolvasom.
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
2015. szeptember 20. 14:00 #722
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Én most egyszerre több könyvet is olvasgatok, plusz mangákat.

- Rónay Anna: Boldog boldogtalan ifjúkor
- Oravecz Nóra: Élet másképp
- A Szentírás új világ fordítása
- Shingeki no Kyojin
- Magi: The Labyrinth of Magic
2015. szeptember 20. 18:07 #723
- törölt felhasználó -    
A Tíz kicsi néger befejezése után (ami egyébként remek mű, csak előre elolvastam véletlenül a végét, így elrontottam magamnak az egész olvasásélményt...) belekezdtem Cassandra Clare trilógiájába, a Pokoli szerkezetekbe. Sokan dicsérik, remélem beváltja a hozzá fűzött reményeimet. laugh.gif
Vele párhuzamosan pedig olvasom még Az ember tragédiáját irodalomórára, és bár már csak egy fejezet lenne hátra, nehezen veszem rá magam. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, missdaisy, Törpemókus, Cintii, awwparadise
2015. szeptember 20. 18:34 #724
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Végre a James Dashner - Halálkúra heart.gif ohh istenem Newt cray.gif
5 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, missdaisy, Lady Suzy, Törpemókus, Cintii
2015. szeptember 21. 23:30 #725
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Jaj, de rég is volt, hogy ennyire odáig voltam egy könyvért. Ally Condie - Egymáshoz rendelve valami fantasztikus lett. heart.gif
Tegnap kezdtem el, de letehetetlen könyv lett számomra. Imádtam a könyvet, a világot, a főszereplőket. Már persze a világ két esélyes, hisz nem éppen egy tökéletes világot festenek le. De mégis....annyira régen várom ,hogy új kedvenc könyv vagy jobban mondva trilógia legyen már a kedvenceim közt és az 1. rész nálam nagyot aratott.
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Lovatics04, Törpemókus
2015. szeptember 22. 15:08 #726
- törölt felhasználó -    
John Green - Papírvárosok
4 felhasználónak tetszik: missdaisy, Lovatics04, Törpemókus, awwparadise
2015. szeptember 23. 09:54 #727
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Spoilert Tartalmaz!


Samantha Young - Dublin Street
Kedves kis könyv, nagyon tetszett. A szereplők, a történet, magával ragadó, nagyon jól szórakoztam közben blush.gif Josst szinte mindenben megértettem, Braden meg egy álompasi wub3.gif Ellie néha idegesített, de végül is, annyira jó szándékú volt, hogy örülök, hogy benne volt blush.gif


Christina Lauren - Gyönyörű Rohadék
Jó volt, de nem igazán ragadt meg bennem, meg aztán volt benne pár jelenet ami nem volt éppen ízléses. Ettől eltekintve egyszer jó volt elolvasni, de az biztos, hogy az embernek kerülnie kell a Bennett féle pasikat rolleyes.gif


Rebecca Donovan - Elakadó Lélegzet
Rebecca Donovan - Visszafojtott Lélegzet

Ezzel elég lassan haladtam ami nem jellemező rám, talán azért mert annyira nem kötött le. Jó volt a sztori, meg a karakterek is csak valahogy lassan haladt a történet. Emmát többször nem igen értettem meg, gondolok itt arra, hogy hagyta, hogy verjék blush.gif Talán nem volt más megoldás, ezt még valahogy megértem, de, hogy szótlan tűrje ezt az egészet, buta dolognak tartottam.
Ethant és Jonathant kedveltem még nagyon, meg Saraht laugh.gif Viszont Emma édesanyja, Rachel, én nem bírtam volna, az tuti blush.gif



Katie McGarry - Feszülő Húr
Kellemes kis könyv, szórakoztató volt, sokat mosolyogtam rajta, főleg Noah megjegyzésein, nagyon szimpatikus srác volt laugh.gif Echo is szimpatikus volt, meg Lila is, de Grace és Beth, valahogy nagyon nem. Ebben sem volt igazán semmi maradandó a számomra, de azért tetszett smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Törpemókus, Cintii
2015. szeptember 25. 20:43 #728
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skye @ 2015.09.08. 20:37)
Cassandra Clare: A hercegnő heart.gif már vagy ezer éve elakartam olvasni, mivel a trilógia előző két részét imádtam, a kedvenceim laugh.gif van egy olyan érzésem, hogy ez sem fog csalódást okozni happy.gif

Múlt hétvégén fejeztem be, és nem csalódtam smileeee.gif remek könyv volt, ahogy arra számítottam. A vége viszont keserédes volt, de nem akarok spoilerezni sad.gif
Jelenleg pedig Samantha Young Dublin Street című könyvét olvasom. Még csak az elején járok, eddig tetszik smileeee.gif Joss egész szimpatikus, Braden azonban nem nyűgözött le. Mármint úgy nincs bajom vele, csak idáig elég sablon pasi karakter, nem egyedi, ezer ilyenről olvastam már.
2 felhasználónak tetszik: missdaisy, Cintii
2015. szeptember 25. 22:31 #729
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Én most őt olvasom: Joyce Maynard - Nyárutó smileeee.gif
2015. szeptember 29. 20:47 #730
- törölt felhasználó -    
Lauren Kate: Torment. Nekem nagyon tetszett, minden egyes fejezetét imádtam. Ugyan a Fallen valamivel erősebb volt számomra, ez is simán elmehetne minimum egy 5/4.5-nek. Ugyan néhol az erőltetettség erősen sugárzott, a(z) (új) karakterek és a történet mindent elfelejtetett velem. (A borító pedig ismét megérdemelne +248 oldalt).
Jelenleg Colleen Hoover-től olvasom a Reménytelent (végre), miután már hónapok óta kinéztem magamnak. Ugyan a könyvnek nagyjából az egynegyedénél járok, egész jó. Hihetetlen, hogy ezt mondom, de Sky karaktere eddig egészen szimpatikus. Holder viszont eddig kevésbé. Remélem ez változni fog.

Jövő hónapban természetesen folytatom a Fallen-sorozatot, már nagyon várom, hogy odáig eljussak, hogy megvegyem. A másik pedig vagy Susan Ee Angyalok bukása címen íródott könyve, vagy Kelly Creagh Sohamár című irománya lesz. Annyi könyv van a listámon, amiket még nincs szerencsém a kezemben tartani, mégsem tudok választani közülük.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Törpemókus, Cintii
2015. október 02. 20:30 #731
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Tegnapelőtt fejeztem be Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei című könyvét, a trilógia első részét, a második részt, az Üresek városát tegnap kezdtem el. Érdekes, fordulatos, olvasmányos könyveknek mondanám őket. Rendkívül furcsa világ tárul a szemünk elé, de szerencsére jól van a megírva a történet, ezért jó olvasni. Kíváncsian várom a befejezést. laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Cintii, awwparadise, Christo
2015. október 03. 21:08 #732
- törölt felhasználó -    
Most olvastam ki: Lois Lowry- Az emlékek őre
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Törpemókus
2015. október 04. 16:54 #733
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
Assassin's Creed rock.gif Igen, könyv, yea w00t.gif thumbsup.gif
Egy első világháborúról szóló történelmi szakkönyvet (nagyon jó!), 2 Agatha Christiet és Stephen King Joylandjét hatvanadszorra is laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2015. október 05. 16:05 #734
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1304
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
most több sorozatba is bele kezdtem a Narnia krónikái első részét nesokára befejezem, az Időfutár 3 részét olvastam mert a 4.5.-et nem taálom mad.gif és a HVS második részét olvasom most:D
2015. október 05. 16:06 #735
anna184
anna184
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Little Liars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 43
Azonosító: 234420
Offline offline
Idézet (Miss.Elizabeth @ 2015.10.05. 16:05)
most több sorozatba is bele kezdtem a Narnia krónikái első részét nesokára befejezem, az Időfutár 3 részét olvastam mert a 4.5.-et nem taálom mad.gif  és a HVS második részét olvasom most:D

most olvasom újra az éhezők viadalát századszorra..egyszerűen nem bírok betelni vele! biggrin.gif
2015. október 08. 18:50 #736
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nagyon jó és érdekes könyv. smileeee.gif Bár kicsit ijesztő, hogy valóban voltak, vannak és lesznek ilyen emberek, de ez ellen sajnos nem sok mindent lehet tenni. sad.gif


http://moly.hu/system/covers/big/covers_75879.jpg
3 felhasználónak tetszik: Rocket, blackcoffee, Lady Suzy
2015. október 09. 18:24 #737
missdaisy
missdaisy
sérendipité
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.20.
Hozzászólás: 1631
Csatolások: 34831
Azonosító: 249895
Offline offline
Most kezdtem bele Ali McNamara From Nothing Hill With Four Weddings, Actually című kötetébe, és imádom heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. október 09. 20:25 #738
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Most kezdtem hozzá Meg Cabot - Ki vagyok? Airhead sorozat 1. kötetéhez. Még csak alig több, mint 100 oldalt olvastam el belőle, de a téma önmagában felettébb érdekes és megválaszolatlan kérdések vannak benne. De, ami legfontosabb ,hogy kiszámíthatatlan. Komolyan annyira kétségbeesve és tudatlanul érzem magam, mint Emerson, a főszereplő. Jó kis könyvnek nézünk elébe. smileeee.gif Eddig Meg Cabotban nem csalódtam, remélem ebbe a könyvébe sem csalódok.
2015. október 10. 11:34 #739
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
Jelenleg Johanna Lindsey: Botrányos Házasság c. könyvet olvasom. biggrin.gif
Ahhoz képest, hogy nem nagyon rajongok a romantikus könyvekért, nagyon megszerettem ezt a könyvet. smileeee.gif Érdekes a története, Margaretet az egyik főszereplőt pedig egyenesen imádom. biggrin.gif
Nagyon jó könyv.
2015. október 10. 15:21 #740
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
jelenleg az Alaska nyomábant olvasom John Greentől. már kb egy éve el akartam olvasni a Csillagainkban a hiba óta, de mindig más műveket helyeztem előtérbe xd. ugyan még nem értem a végére, de nekem nagyon tetszik. rengeteg jó sor van benne, amit újonnan megörökíthettem a könyvrészletes tumblr blogomon. szeretem az olyan ifjúsági könyveket, amivel azonosulni tudok és valamilyen szinten beleillenek a saját életembe is és ez egy pont ilyen könyv...
3 felhasználónak tetszik: missdaisy, Törpemókus, awwparadise
60 oldal 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!