8/10
Mitől volt szegény Petőfi?
mert sokat költött
Terjedelmes Viccek...
2011. május 07. 23:54
#1061
2011. május 08. 02:29
#1062
|
|
Ronetta001Mario Casas ... ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.14. Hozzászólás: 4140 Csatolások: 537 Azonosító: 143253 offline
|
Idézet (Heetella @ 2011.05.07. 23:54)
8/10
Mitől volt szegény Petőfi?
mert sokat költött
Mitől volt szegény Petőfi?
mert sokat költött
10/7
Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:
- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk hét áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. Egyiküket sikeresen visszahoztunk az életbe, de a többi hatnál sajnos nem jártunk sikerrel.
A főorvos elájul, majd mikor magához tér, kérdik mi történt, mitől lett rosszul?
- Attól, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház!
2011. május 16. 19:23
#1063
2012 a világvége. Mindenki jöjjön Magyarországra: mi 50 évvel mindig le vagyunk maradva
10 felhasználónak tetszik:
ivonn a demi fan,
niki13,
PetSal,
mikeyla,
tinkerbell798,
Lakreen.,
BaByGaGa,
itsQuinn,
olsenfan..,
Cobain
2011. május 16. 19:23
#1064
Ki van a slicced, hahaha most , hogy mindenki nagyon nevetett én megyek is
1 felhasználónak tetszik:
ivonn a demi fan
2011. május 16. 20:11
#1065
|
|
Empressassassins™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.08. Hozzászólás: 3519 Csatolások: 8556 Azonosító: 146868 offline
|
Hogy öli meg a Szőke nő a vakondot ??
Élve eltemeti..
Élve eltemeti..
1 felhasználónak tetszik:
tinkerbell798
2011. május 17. 20:32
#1066
Idézet (Ronetta001 @ 2011.05.08. 02:29)
10/7
Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:
- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk hét áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. Egyiküket sikeresen visszahoztunk az életbe, de a többi hatnál sajnos nem jártunk sikerrel.
A főorvos elájul, majd mikor magához tér, kérdik mi történt, mitől lett rosszul?
- Attól, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház!
Tűz volt a kórházban. Miután eloltották a tüzet, a tűzoltók főnöke jelenti a főorvosnak:
- A tüzet eloltottuk. Az alagsorban találtunk hét áldozatot. Mesterséges légzést alkalmaztunk. Egyiküket sikeresen visszahoztunk az életbe, de a többi hatnál sajnos nem jártunk sikerrel.
A főorvos elájul, majd mikor magához tér, kérdik mi történt, mitől lett rosszul?
- Attól, hogy az alagsorban nincs semmi más, csak a hullaház!
10 ez nagyon ott van
Szőke nő az orvosnál:
- Doktor úr, ettem egy dobozból, amire rá volt írva, hogy "MÉRGEZŐ". Most meg fogok halni?
- Persze, hiszen attól mindenki meghal!
- Mindenki?! Úristen, mit tettem...?
2011. május 17. 20:35
#1067
|
|
Dodo88Call Me Maybe <3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.03. Hozzászólás: 908 Csatolások: 0 Azonosító: 142514 offline
|
Idézet (Heetella @ 2011.05.17. 20:32)
10 ez nagyon ott van
Szőke nő az orvosnál:
- Doktor úr, ettem egy dobozból, amire rá volt írva, hogy "MÉRGEZŐ". Most meg fogok halni?
- Persze, hiszen attól mindenki meghal!
- Mindenki?! Úristen, mit tettem...?
Szőke nő az orvosnál:
- Doktor úr, ettem egy dobozból, amire rá volt írva, hogy "MÉRGEZŐ". Most meg fogok halni?
- Persze, hiszen attól mindenki meghal!
- Mindenki?! Úristen, mit tettem...?
10/7
Két Részeg verekszik a Lánchídnál.
Arra megy a rendőr és megkérdezi:
-Mi folyik ott
-A Duna.- mondj az egyik
10/9
1 felhasználónak tetszik:
Ronetta001
2011. május 20. 08:46
#1068
|
|
rencsajszi |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.09.20. Hozzászólás: 605 Csatolások: 0 Azonosító: 135047 offline
|
Idézet (Dodo88 @ 2011.05.17. 20:35)
10/7
Két Részeg verekszik a Lánchídnál.
Arra megy a rendőr és megkérdezi:
-Mi folyik ott
-A Duna.- mondj az egyik
10/9
Két Részeg verekszik a Lánchídnál.
Arra megy a rendőr és megkérdezi:
-Mi folyik ott
-A Duna.- mondj az egyik
10/9
10/8
Egy kétségbeesett háziasszony kihívja bedöglött mosógépéhez a szerelőt.
A szerelő elsőnek felteszi a következő kérdést:
- Asszonyom használ ön Calgont a mosáshoz?
- Hát persze, minden mosás előtt beveszek egy tablettát!
1 felhasználónak tetszik:
Ronetta001
2011. június 18. 22:52
#1069
|
Saranggirlúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.17. Hozzászólás: 47 Csatolások: 0 Azonosító: 149448 offline
|
Idézet (rencsajszi @ 2011.05.20. 08:46)
10/8
Egy kétségbeesett háziasszony kihívja bedöglött mosógépéhez a szerelőt.
A szerelő elsőnek felteszi a következő kérdést:
- Asszonyom használ ön Calgont a mosáshoz?
- Hát persze, minden mosás előtt beveszek egy tablettát!
Egy kétségbeesett háziasszony kihívja bedöglött mosógépéhez a szerelőt.
A szerelő elsőnek felteszi a következő kérdést:
- Asszonyom használ ön Calgont a mosáshoz?
- Hát persze, minden mosás előtt beveszek egy tablettát!
10/9
Móricka sír az utcán. Oda megy hozzá egy ember. Megkérdezi:
-Mért sírsz kisfiú?
-Mert át szeretnék menni a másik oldalra.
-De hát akkor mért nem mész?
-Mert anyu azt mondta, csak akkor mehetek át, ha minden autó elment. És még nem jött egy sem...
2011. június 18. 23:31
#1070
|
prézliPókasszony |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 09.09.12. Hozzászólás: 8034 Csatolások: 25737 Azonosító: 107627 offline
|
Idézet (Saranggirl @ 2011.06.18. 22:52)
10/9
Móricka sír az utcán. Oda megy hozzá egy ember. Megkérdezi:
-Mért sírsz kisfiú?
-Mert át szeretnék menni a másik oldalra.
-De hát akkor mért nem mész?
-Mert anyu azt mondta, csak akkor mehetek át, ha minden autó elment. És még nem jött egy sem...
Móricka sír az utcán. Oda megy hozzá egy ember. Megkérdezi:
-Mért sírsz kisfiú?
-Mert át szeretnék menni a másik oldalra.
-De hát akkor mért nem mész?
-Mert anyu azt mondta, csak akkor mehetek át, ha minden autó elment. És még nem jött egy sem...
10/5
- Mi az? Kicsi, zöld és háromszög alakú?
- ???
- Kicsi, zöld háromszög.
2011. június 24. 14:57
#1071
Idézet (Strawberry03 @ 2010.08.26. 20:03)
10/10
Szép vasárnap délután a család együtt autózik, a gyerekek hátul nagyon hangoskodnak. Az anyuka már nem bírja tovább és hátra szól az anyósülésről dühösen:
- Gyerekek az Isten szerelmére maradjatok már csendben! Nem látjátok, hogy apátok alszik?
Szép vasárnap délután a család együtt autózik, a gyerekek hátul nagyon hangoskodnak. Az anyuka már nem bírja tovább és hátra szól az anyósülésről dühösen:
- Gyerekek az Isten szerelmére maradjatok már csendben! Nem látjátok, hogy apátok alszik?
10/10
Megy a vámpír a sivatagban meglát egy csontvázat,mit mond??!!
...
-Jé,ropi...
2011. június 24. 14:59
#1072
|
|
kriszti03Lannister |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.08. Hozzászólás: 5879 Csatolások: 150 Azonosító: 116943 offline
|
Idézet (Meganrajongó @ 2011.06.24. 14:57)
10/10
Megy a vámpír a sivatagban meglát egy csontvázat,mit mond??!!
...
-Jé,ropi...

Megy a vámpír a sivatagban meglát egy csontvázat,mit mond??!!
...
-Jé,ropi...
10
2 muffin sül egy sütőben megszólal az egyik:
-Hú de meleg van itt!
Erre a másik:
-Úristen!Egy beszélő muffin!
2011. június 24. 15:23
#1073
|
|
Loca77♫♪♫♥Mariposa♥♫♪♫ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.05.22. Hozzászólás: 975 Csatolások: 3 Azonosító: 151572 offline
|
Idézet (prézli @ 2011.06.18. 23:31)
10/5
- Mi az? Kicsi, zöld és háromszög alakú?
- ???
- Kicsi, zöld háromszög.
- Mi az? Kicsi, zöld és háromszög alakú?
- ???
- Kicsi, zöld háromszög.
10/7
Két barát beszélget:
- Hallottad? Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.
- Istenem! Vannak még bátor emberek!
2011. június 24. 15:26
#1074
Idézet (Loca77 @ 2011.06.24. 15:23)
10/7
Két barát beszélget:
- Hallottad? Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.
- Istenem! Vannak még bátor emberek!
Két barát beszélget:
- Hallottad? Azt írta az újság, hogy egy férfi megölte az anyósát.
- Istenem! Vannak még bátor emberek!
10/7
-Melyik a legjobb gyógyszer?
-???
-A minusz 5, mert az 1-ből hat.
1 felhasználónak tetszik:
rachella
2011. június 24. 16:32
#1075
|
|
Lucky99Holiday.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.28. Hozzászólás: 1172 Csatolások: 213 Azonosító: 150215 offline
|
Idézet (tina9612 @ 2011.06.24. 15:26)
10/7
-Melyik a legjobb gyógyszer?
-???
-A minusz 5, mert az 1-ből hat.
-Melyik a legjobb gyógyszer?
-???
-A minusz 5, mert az 1-ből hat.
XD 10/8
Lim és Lom ít ásnak.Lim nem találja Lomot.Találkozik 1 bagyollyal.Megkérdezi tőle:
-Nem láttad Lomot?
Mire a bagoly:
-Társadalombiztosítás.
2011. június 27. 18:33
#1076
Idézet (Lucky99 @ 2011.06.24. 16:32)
XD 10/8
Lim és Lom ít ásnak.Lim nem találja Lomot.Találkozik 1 bagyollyal.Megkérdezi tőle:
-Nem láttad Lomot?
Mire a bagoly:
-Társadalombiztosítás.
Lim és Lom ít ásnak.Lim nem találja Lomot.Találkozik 1 bagyollyal.Megkérdezi tőle:
-Nem láttad Lomot?
Mire a bagoly:
-Társadalombiztosítás.
Van egy viccem húzd le a slicced
2011. július 12. 23:56
#1077
|
|
Evievisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.29. Hozzászólás: 359 Csatolások: 39 Azonosító: 132189 offline
|
Két bagoly ül a fán. Az egyik huhog, a másik erre megszólal:
- Anyádat ijesztgesd!
- Anyádat ijesztgesd!
8 felhasználónak tetszik:
Brandy,
cukorbogyo,
House Of Wax,
elena21,
DisneyFans,
tinkerbell798,
Lakreen.,
Lizania
2011. július 15. 14:01
#1080
|
|
Brandy♥Pizza♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.02. Hozzászólás: 5273 Csatolások: 379 Azonosító: 148501 offline
|
A tanárnő miniszoknyában megy be dolgozatot íratni. Egyszercsak az egyik gyerek odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyeld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
- Látom a tanárnő combját!
A tanárnő meghallja:
- Szemtelen kölyök! Menj haza, és 3 napig ne lássalak!
Kicsit később egy másik gyerek is odasúgja a padtársának:
- Látom a tanárnő fenekét!
A tanárnő ezt is meghallja.
- Szégyeld magad! Menj haza, és egy hétig ne gyere iskolába!
Erre Móricka feláll, és elindul az ajtó felé.
- Móricka, Te meg hova mész?
- Tanárnő, én olyat láttam, hogy az idén már nem jövök iskolába!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline

