Starity

Újabb YouTuber vállalta fel másságát

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 13. 00:55 #21
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.06.13. 00:50)
Nem nézek ilyeneket, max Szirmait és Dancsót, de egyébként ezek a beauty-bloggerek tőlem nagyon messze állnak. Nekem az a tapasztalatom - bőven elég itt körül nézni -, hogyha valaki melegnek vallja magát, már pozitívan diszkriminálják, hogy milyen ügyes, milyen vakmerő, milyen bátor és erős, pedig ez egy olyan dolog szerintem, ami senkire sem tartozik. Miért nem azt osztja meg, hogy pl. a smikelésen kívül mik érdeklik? Egy ember sokrétű, erre mondják azt, hogy egy embert megismerni egy élet is kevés. Beszélhetett volna teljesen más dolgokról is, pl. egy szerelmi csalódásról, ha már személyes dologról van szó, de nem. Ő a meleg kártyát játszotta ki. Nem azt mondom, hogy titkolja, mert ott van Kristen Vangsness. Leszbikus, imádom a csajt, még az adatlapját is én szerkesztem, de egyszer nyilatkozott róla valami újságban és annyi. Nekem soha sem volt szimpatikus az, ha valaki ilyesmivel igyekszik a nevét feljebb tornászni. És ismételten kiemelem, hogy ez csak az én véleményem.

Attól, hogy valaki pl. homoszexuális, lehet szar ember, és senki nem mondta, hogy ő ettől most jobb lesz. Én csak azt mondom, hogy szerintem ennyivel tartozott a nézőinek, és nem hiszem, hogy ez az egyetlen, nem smink témával foglalkozó videója van fent. És vajon mennyivel több feliratkozója lesz ezért az egy videó, valamint a coming out miatt? Akit nem érdekel a smink téma, azt ezután se fogja, akit meg érdekel, az eddig is megtalálhatta a lány csatornáját.
2015. június 13. 01:02 #22
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.06.13. 00:55)
Attól, hogy valaki pl. homoszexuális, lehet szar ember, és senki nem mondta, hogy ő ettől most jobb lesz. Én csak azt mondom, hogy szerintem ennyivel tartozott a nézőinek, és nem hiszem, hogy ez az egyetlen, nem smink témával foglalkozó videója van fent. És vajon mennyivel több feliratkozója lesz ezért az egy videó, valamint a coming out miatt? Akit nem érdekel a smink téma, azt ezután se fogja, akit meg érdekel, az eddig is megtalálhatta a lány csatornáját.

Te ilyet nem írtál ugyan, de általánosságban értettem, hogy pl. a Starityn igen is úgy védik a homo/transz embereket, mintha Istenek lennének, szóval elnézést, egyáltalán nem feléd irányult, csupán csak egy általános megjegyzés volt. Én pl. egyáltalán nem vagyok kíváncsi még a legnagyobb kedvenceim nemi identitására sem, de biztos velem van a gond. Ha valakit kedvelek, tegyük fel legyen Szirmai Gergő, ha már vloggerekről van szó. Egyáltalán nem vagyok kíváncsi arra, hogy neki tulajdonképpen mi is jön be. Aktív nézője vagyok, mostanában rajongónak is mondanám, de mivel ez az ő magánélete, szerintem nem tartozik senkinek semmilyen elszámolással. Egy színészt a filmjei miatt szeretünk, egy énekest a dalai miatt, míg egy vloggert a videói miatt. Legalábbis én így állok hozzá, és nem szeretek még a sztárok életébe sem bepillantást nyerni. Pontosan amiatt, mert nem a személyiségét kedvelem, hanem azt, amit csinál.
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Wyrd
2015. június 13. 06:51 #23
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12492
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Wyrd @ 2015.06.13. 00:44)
mert nem általános dolog, és pont ezért kell beszélni róla.


Nem általános? Lassan már azt kell félve bevallani, ha az ember heteró ...
3 felhasználónak tetszik: AmyVie, Beyla, Bátor Ventillátor
2015. június 13. 07:07 #24
- törölt felhasználó -    
és akkor most mivan..? ő ilyen és kész.!!!
2015. június 13. 07:17 #25
- törölt felhasználó -    
Egyetértek veled Beyla
2015. június 13. 07:31 #26
- törölt felhasználó -    
Ezen nincs semmi szégyellnivaló, örülök, hogy felvállalta magát. smileeee.gif Remélem boldog élete lesz ^^ smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2015. június 13. 07:36 #27
- törölt felhasználó -    
Nem baj, ha felvállalja, így legalább már így is tekintenek rá. Ha neki így jó, akkor így kell élnie az életét. És ebbe senki ne szóljon bele! smileeee.gif
2015. június 13. 08:06 #28
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Nagyon bátor volt, hogy ennyi év után fel merte vállalni!
2015. június 13. 08:19 #29
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3171
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nekem semmi bajom a melegekkel de kiakadok mikor mindegyik azzal jön, hogy ő mennyire szenvedett. Minek szenvednek ezen? Azt nem tudják elfogadni ami elvileg nekik a jó, nekik tetszik. Na most akkor mi is van? pardon.gif
2015. június 13. 08:40 #30
mangalover43
mangalover43
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.11.27.
Hozzászólás: 1117
Csatolások: 111
Azonosító: 236525
Offline offline
A környezetében élők nem tolerálják????????Miért?????Azt hiszik hogy attól hogy homoszexuális ő egy olyan ember akit ki kell rekeszteni mert egy kicsit más???Nagyon sajnálom őt mert kiközösíti a saját családja a ,,családját" meg azért mert nem bírják felfogni hogy Ingrid még ugyan az a lány akivel még kiskorában babáztak....Az eszem megáll......
2015. június 13. 08:53 #31
KlauDia
KlauDia
 
StátuszMindig csak előre nézz az életben!! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 561
Csatolások: 1
Azonosító: 179806
Offline offline
Nagyon büszke vagyok rá hogy fel merte vállalni és legalább megszabadult egy tehertől ami már rég óta nyomasztotta smileeee.gif
2015. június 13. 09:24 #32
- törölt felhasználó -    
Most majdnem mindenki szekálja őt, hogy az emberek a sminktippjeire kíváncsiak, nem arra hogy melyik nemhez vonzódik. Szerintem ezeknek az embereknek nincs igazuk, sőt zavarja őket az ember mássága, nem azért mondta el hogy felhívja magára a figyelmet hanem azért, mert sokat jelentenek neki a követői és megakarta velük osztani. Én büszke vagyok rá hogy elmondta és azok akik utálkozó kommenteket írnak nézzenek magukba és gondolják át hogy mi a franc bajuk van azzal ha valaki elmondja azt hogy meleg!
6 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, Wyrd, baisée, awwparadise, Phaedra, healy.
2015. június 13. 09:29 #33
- törölt felhasználó -    
Hozzátéve Beyla a homoszexualitás egyáltalán nem betegség, de gondolom neked már az emósok is szellemi fogyatékosok. Szánalmas hogy ilyeneket írsz az emberekről és még kacsintós smiley-kat raksz a végére. Gondolom te még életedben nem beszéltél meleggel, de még csak rájuk sem néztél. Szerintem gondold át, mert egyszerűen szánalmas volt ez a hozzászólásod.
5 felhasználónak tetszik: baisée, awwparadise, Phaedra, Wyrd, healy.
2015. június 13. 09:39 #34
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6161
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nagy respect, hogy bevállalta. meghajolo.gif Viszont az nem igazán tetszik, hogy manapság már ennyi ember homoszexuális. Jó, oké, nincsenek annyira sokan, de jóval többen, mint annak kellene lennie.
2015. június 13. 09:54 #35
Mammonia
Mammonia
 
StátuszÉvek óta nem volt frissítve az adatlapom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 0
Azonosító: 154193
Offline offline
Nekem aztán tényleg semmi bajom a melegekkel,sőt!( annyit mondok yaoi,megérted vagy nem) De...ezt talán már kicsit sokallom..szinte bármilyen youtubert találok,és nézelődök videó között tuti lesz ott egy coming outos videó..vagy olvasok 9gagon valami posztot,az is arról szól,hogy ő is meleg ,meg én is az vagyok,a szomszédom fia is az stb.
Én ezt már nem értem,komolyan mindenki meleg? Őszintén kicsit úgy érzem kezd ez a homoszexualitás divattá válni..vagy nem tudom mi történik,de mostanában jelentősen megnőtt a melegek száma,és gondoljunk bele,hogy mennyen vannak azok akik még nem merték felvállalni.
Más résztől meg gratu neki,pocsék lehet úgy élni,hogy hazudnod kell,és titkolóznod kell.
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Wyrd
2015. június 13. 10:05 #36
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
LeerdammerGirl a számból vetted ki a szót.
2015. június 13. 10:36 #37
szenya
szenya
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.05.
Hozzászólás: 122
Csatolások: 0
Azonosító: 182613
Offline offline
Idézet (LeerdammerGirl @ 2015.06.13. 09:39)
Jó, oké, nincsenek annyira sokan, de jóval többen, mint annak kellene lennie.


Miért, mennyien kéne, hogy legyenek? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, Szandi0820, Phaedra
2015. június 13. 10:38 #38
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindenki olyan legyen amilyen lenni akar,de biztos nem volt könnyű ezt az egészet bevallania,úgyhogy szerintem ehhez nagy bátorság kellett smileeee.gif
2015. június 13. 10:41 #39
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Mammonia, a yaoi-t én nem szeretem (ez enyhe kifejezés volt) de igazad van. A melegek fele csak játsza magát, mert milyen menő. És ez enyhén szólva undorító. Nem szeretem a melegeket, bár főleg azért mert a legtöbb csak divatbuzi. Szerintem sokan így vannak ezzel és sajnos ezért azok is kapnak megaláztatást akik nem tehetnek róla, így születtek, így éreznek.
2015. június 13. 10:43 #40
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Szenya- ha ilyen növekvéssen halad felfelé a homoszexualitás, lassan kihal az emberi faj smileeee.gif És ahogy az előbb írtam a legtöbb sajnos csak divatbuzi sad.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!