Starity

Újabb YouTuber vállalta fel másságát

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 13. 10:48 #41
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
hátha már egyszer eljutunk oda, hogy a "másságot" nem felvállalni kell hanem olyan dolog lesz végre mint amilyen: természetes. nem vagy más, ha homoszexuális vagy, ugyanolyan ember vagy és élsz a jogaiddal, miszerint azt szerethetsz és ahoz vonzódhatsz amihez akarsz, amit néhol "isteni szikraként" elítélnek és nemnormálisnak tartanak. az, hogy a nőből és férfiból lesz a gyerek az nem azt jelenti, hogy a két nem csak egymáshoz vonzódhat. a vallás szerint a homoszexualitás undorító, szerintem pedig a mások feletti ítélkezés. mindenki eldönti, hogy melyikkel ért egyett...
gratulálok a csajnak a felvállalásért, szépen fogalmazot és sok sikert neki az életben!
4 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, exoverdose, Bátor Ventillátor, Phaedra
2015. június 13. 11:09 #42
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2015.06.13. 08:19)
Nekem semmi bajom a melegekkel de kiakadok mikor mindegyik azzal jön, hogy ő mennyire szenvedett. Minek szenvednek ezen? Azt nem tudják elfogadni ami elvileg nekik a jó, nekik tetszik. Na most akkor mi is van? pardon.gif

azért szenvedünk, mert mondjuk attól, hogy nehézségek árán elfogadjuk, hogy hoppá, mások vagyunk, rögtön jön az, hogy mi lesz a következménye, ha az emberek megtudják. számomra egy kapcsolatnak az alapja - legyen szó családtagról, barátokról, vagy akár párkapcsolatról - az őszinteség. azoknak az embereknek, akik fontosak, nem akarok hazudni, és nem akarok titkolózni előttük. de honnan kellene tudnom, hogyan fognak reagálni, amíg nem vallom be a számukra megbotránkoztató tényt? ha nem viselné meg az embert eléggé saját maga elfogadása, hát tegye tönkre a következményektől való félelem miatti idegeskedés. drágáim, nem véletlen olyan magas a homoszexuálisok által elkövetett öngyilkosságok száma, fogalmatok sincs, milyen lelkiteherrel jár ez az ilyen emberek között, és mennyit lehet szenvedni egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetünk.

mellesleg, páran már leírták korábbi hasonló témájú topikokban is, de úgy tűnik, sosem elég; kimutatták, hogy a homoszexualitás nem betegség - azonban a homofóbia az. smileeee.gif

Idézet (anzi7 @ 2015.06.13. 10:43)
Szenya- ha ilyen növekvéssen halad felfelé a homoszexualitás, lassan kihal az emberi faj smileeee.gif És ahogy az előbb írtam a legtöbb sajnos csak divatbzi sad.gif

ha az ember divatból homoszexuális (ne bzizzunk már, könyörgöm, ők se degradálnak téged), akkor nem fog szexuális kapcsolatot létesíteni a saját nemével, mert nem lesz hozzá gusztusa, tehát ellentétes neművel fog lefeküdni, ergó, mivel heteroszexuális kapcsolatban vannak, lehet gyerekük, és nem fog "kihalni az emberi faj". mond valami amúgy a mesterséges megtermékenyítés? rolleyes.gif
15 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, MadHatter, Jolie_77, Wyrd, baisée, awwparadise, Phaedra, janet7, Lady Suzy, Jody, riri17, Szandi0820, exoverdose, Bátor Ventillátor, healy.
2015. június 13. 11:15 #43
- törölt felhasználó -    
LeerdammerGirl teljesen egyetértek veled! smileeee.gif Valaki azért tér át a saját nemére,mert csalódott a másikban.. Valaki egyszerűen így születik,amit én nem nagyon értek,mert ha még nem volt egyik nemmel sem,akkor hogyan is dönthetné el,hogy melyikre van szüksége? Viszont mostanában nagy divat a homárság és ez a baj. Sokan nem is lennének melegek,csak ezt látják a tv-ben vagy máshol és manapság már szinte mindenki majmol mindenkit,főleg a nagy "hírességeket". Nekem nincs semmi bajom,sem a melegekkel,sem pedik a leszbikusokkal,csak ne hírdetnék a "másságukat",mert abba nem gondolnak bele,hogy például sokan ezért utálják őket,ilyen például ez a "melegfelvonulás",mondhatják,hogy igazságtalan vagyok,de én még nem hallottam "heterofelvonulásról"...
2015. június 13. 11:23 #44
Barbara 98
Barbara 98
visszatérő vendég
 
StátuszA dream is only a dream until you decide to make it real!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.22.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 0
Azonosító: 162448
Offline offline
Durva! Főleg, hogy mindhármójukat követem már évek óta. Joeyról sejtettem, azért valljuk be rajta eléggé látszott, Connoron meglepődtem és akkor Ingridről már ne is beszéljünk. Bár nagyon tisztelem őket, mert ezt felvállalni az egész világ előtt nem piskóta. Nagyon nagy bátorság kell ehhez, hiszen sok buta ember van akitől emiatt rengeteg utálkozást kapnak. Attól még 3 nagyon klassz youtubosról beszélünk, semmi nem változott smileeee.gif Max annyi h Connornál már tuti nincs esélyem xd De hé, Ingridnél viszont meg cserébe van tongue.gif
2015. június 13. 11:27 #45
- törölt felhasználó -    
Idézet (anzi7 @ 2015.06.13. 10:43)
ha ilyen növekvéssen halad felfelé a homoszexualitás, lassan kihal az emberi faj smileeee.gif És ahogy az előbb írtam a legtöbb sajnos csak divatbzi sad.gif


:'( :'( :'(
szeretnenk ezuton is megkoszonni populacio-kutatoi aktivitasodat, komoly, tenyleg nagyon koszyke
most megvilagosodtam es e tudas birtokaban elvonulok a vilagtol gondolkodni
koszy a lampasgyujtast, csak arra vartam hogy elhozd az eletembe a fenyt
:'(
6 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, Wyrd, Phaedra, janet7, Szandi0820, healy.
2015. június 13. 11:31 #46
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Idézet (Desteny Rose @ 2015.06.13. 11:15)
LeerdammerGirl teljesen egyetértek veled! smileeee.gif Valaki azért tér át a saját nemére,mert csalódott a másikban.. Valaki egyszerűen így születik,amit én nem nagyon értek,mert ha még nem volt egyik nemmel sem,akkor hogyan is dönthetné el,hogy melyikre van szüksége? Viszont mostanában nagy divat a homárság és ez a baj. Sokan nem is lennének melegek,csak ezt látják a tv-ben vagy máshol és manapság már szinte mindenki majmol mindenkit,főleg a nagy "hírességeket". Nekem nincs semmi bajom,sem a melegekkel,sem pedik a leszbikusokkal,csak ne hírdetnék a "másságukat",mert abba nem gondolnak bele,hogy például sokan ezért utálják őket,ilyen például ez a "melegfelvonulás",mondhatják,hogy igazságtalan vagyok,de én még nem hallottam "heterofelvonulásról"...

szóval ha túl sok fekete embert látsz akkor lassan te is fekete leszel (vagy szebben mondva: afro-amerikai)?érdekes nézőpont, de nem! mert mindenki úgy születik ahogyan és az lesz ami akar lenni és mindenkinek van hozzá joga. ki vagy te, hogy meg mondd, hogy mi a helyes és mi nem? vagy, hogy valaki miért is lett az ami? azt hirdetnek amit akarnak és jól teszik, mert abba nem gondolsz bele, hogy ha esetleg néhányan nem vállalták volna fel a másságukat akkor rengeteg ember úgy élne, hogy nem tud boldog lenni, mert nem mer az lenni ami valójában, mert fél, hogy nem fogadják el.. attól nem leszel homo ha homokat látsz. az nem így megy, de nem is tudom minek magyarázok itt neked..
2015. június 13. 11:38 #47
- törölt felhasználó -    
Nekem semmi bajom sincs a homoszexuális emberekkel, sőt. A homofób emberekkel van bajom. Viszont az nagyon szomorú, hogy jó páran már csak divatból 'vonzódnak a saját nemükhöz'.
2015. június 13. 11:50 #48
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9300
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (anzi7 @ 2015.06.13. 10:43)
Szenya- ha ilyen növekvéssen halad felfelé a homoszexualitás, lassan kihal az emberi faj smileeee.gif És ahogy az előbb írtam a legtöbb sajnos csak divatb*zi sad.gif


Mindig roppant szórakozatónak találom, hogy egyesek ennyire aggódnak az emberi faj miatt - az, hogy a Földdel mi történik (az erdőírtások, a levegő, a talaj és a vizek növekvő szennyezettsége, egyes állatfajok kipusztulása stb) viszont nem kelt ekkora aggodalmat.
Valóban, az a legnagyobb probléma a világban, hogy egyre többen vállalják fel, hogy nem heteroszexuálisok... omg.gif
13 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, MadHatter, awwparadise, Wyrd, baisée, Phaedra, itsjustme, janet7, Lady Suzy, Jody, szenya, Szandi0820, healy.
2015. június 13. 11:54 #49
laaura_love
laaura_love
Te voltál a béke az örök háborúban!
 
StátuszLaissons le passé au passé - Hagyjuk a múltat a múltban
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.07.
Hozzászólás: 2037
Csatolások: 0
Azonosító: 227220
Offline offline
Ezzel semmi baj, sőt büszke lehet magára, amiért felvállalta, nem mindenki képes megtenni! smileeee.gif
2015. június 13. 11:57 #50
EmmaOliviaHolt
EmmaOliviaHolt
 
Státusz**Blue eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 757
Csatolások: 71
Azonosító: 237600
Offline offline
Hát, mindenesetre szép, hogy felvállalta
2015. június 13. 13:02 #51
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Normális dolog ez tőle.
2015. június 13. 13:28 #52
Lexi01
Lexi01
 
StátuszNot all the girl wants to be princess
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.23.
Hozzászólás: 521
Csatolások: 0
Azonosító: 237645
Offline offline
Szép dolog, hogy felvállalta. Büszke lehet magára.
2015. június 13. 13:46 #53
léda00
léda00
 
Státusz"Elbújok egy fűszál mögött s innen figyelem, hány dimenziós ez a világ"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.16.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211915
Offline offline
Azért én azzal nem értek egyet teljesen,hogy sokan csak divatból "lesznek" melegek,mert egy hajlam akkor is kell ehhez. Nekem nincsen bajom az ilyen emberekkel,csak ők könyörgöm ne mutogassák magukat! Miért születtünk férfiaknak és nőknek? Azért hogy szaporodjunk,mert ez a normális és a természet rendje.
Sajnálom azokat,akik ezzel a hajlammal születnek,de ők vegyenek vissza mert ez akkor sem természetes folyamat.
2015. június 13. 14:09 #54
- törölt felhasználó -    
Ingrid már több mint 3 éve szerepet tölt be az életembe.Számomra ő az a YouTuber,aki a legvonzóbb stílussal büszkélkedhet.Teljes mértékben mellette állok,és semmi nm történt,bevallotta,kész,oké,ugyanúgy szeretem mint ezelőtt. smileeee.gif
2015. június 13. 14:21 #55
Hayame
Hayame
Angel of music ♫
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.02.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 65
Azonosító: 211122
Offline offline
Nincs ezzel semmi baj smileeee.gif !
2015. június 13. 15:52 #56
Gabe Logan
Gabe Logan
Prince of Playstation Platinum♛
 
StátuszPlaystation for the Gamers
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 3316
Csatolások: 30
Azonosító: 210618
Offline offline
Soha nem fogom elfogadni azokat,akik a saját nemükhőz vónzodnak.A férfiaknál meg eléggé nagy szégyenek tartom.Már sokadszorra mondom,hogy nem értem miért van egyre több olyan,aki még biztatja is őket. happy.gif
2015. június 13. 16:02 #57
- törölt felhasználó -    
Egész egyszerűen rosszul vagyok egyes hozzászólásoktól.Méghogy a homoszexualitás egy betegség...De,nem fogok belemenni ebbe a témába és fölöslegesen vitatkozni néhány fájdalmasan szűklátókörű emberkével,mivel egyszerűen nem éri meg.
Szerintem bátor dolog,hogy felvállalta a szexualitását,főleg,hogy youtuber és így inspirációul szolgálhat olyanoknak,akik még nem mernek előállni másságukkal.
3 felhasználónak tetszik: frigónyuszi, Jolie_77, baisée
2015. június 13. 16:40 #58
AvrilSmile
AvrilSmile
 
Státusz"I have died everyday waiting for you"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.17.
Hozzászólás: 926
Csatolások: 4
Azonosító: 226218
Offline offline
Szeretem Ingrid-et, legyen biszexuális, vagy homoszexuális beállítottságú. smileeee.gif
2015. június 13. 17:24 #59
aprilg
aprilg
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.28.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 243210
Offline offline
Már láttam a videót és nagyon büszke vagyok rá!!!!
2015. június 13. 17:52 #60
Tinibálvány
Tinibálvány
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on something you love !♥ ---->Ariana Grande♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 0
Azonosító: 206119
Offline offline
Mostanában annyian fel válaják máságukat..!!
Valaki homoszexualitásukat vagy biszexualitásukat..!!
Hát én nem itélem el..ehhez nagyon nagy erö kell elmondani!! RESPECT!
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!