Starity

PLL: Tombolnak a rajongók, „A” nem az, akire számítottak!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 22:02 #21
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Nekem tetszet így is mert szerintem erre nagyon senki sem számított!
2015. augusztus 12. 22:02 #22
VivianDarkbloom
VivianDarkbloom
új tag
 
Státusz~ mother mary, can't you help me ♥ lucifer is near ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.08.
Hozzászólás: 54
Csatolások: 0
Azonosító: 240093
Offline offline
Igazából kellemeset csalódtam. Nem mondom, hogy nem bánom A kilétét, de így nagyobb volt a meglepetés. Szerintem jól meg lett írva, a kisebb hibáktól eltekintve.
2015. augusztus 12. 22:09 #23
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Én már 3 évad után letettem a sorozatról, de mivel elvem, hogy egy szériát sem hagyok félbe, követem még most is, de nem igazán vagyok oda érte. Én sem Cece-re számítottam...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 22:10 #24
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
én már rég meguntam ezt a sorozatot
2015. augusztus 12. 22:16 #25
- törölt felhasználó -    
Az előző hsz-emet kiegészítve: összességében csak annyi volt a baj hogy hiába kaptunk válaszokat, de mégsem. Tudjuk hogy CeCe Charles, de nem tudjuk miért tette amit tett. Elvileg azért mert azt hitte hogy közé és Alison közé állt, de azért elég gyenge kifogás, nem gondolják? Tudjuk hogy Sara RC és BW, de nem tudjuk mi volt az oka. Tudjuk hogy Bethany lelökte Toby anyját a tetőről, de ez is logikátlan hiszen később még láthattuk.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 22:32 #26
- törölt felhasználó -    
Nem számítottam Cecere. Nagyon lesokkolt. ohmy.gif
2015. augusztus 12. 22:41 #27
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Praxinah nem figyeltél rendesen A azért szívatta a lányokat mert tudta hogy akkor Alison is előjön és csak így bizonyosodhatott meg hogy nem halott , amúgy Sara része nekem is homályos de szerintem még újra nézem
2015. augusztus 12. 22:42 #28
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
szerintem pont jó volt ez a kimenetel mert olyan lett A akire nem is számítottál
2015. augusztus 12. 22:42 #29
Lola-SP
Lola-SP
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VampirakademiaMagyarorszag Aki szereti a filmet, lájk!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.25.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 1
Azonosító: 188330
Offline offline
Hát szerintem is hülyeség volt, mindenki fiúra számított....de, hogy CeCe?? Ez olyan hihetetlen, mint ha valaki azt mondaná, hogy 4 óráig bírja lent a víz alatt egy levegővel.
Ennél még az is értelmesebb lett volna, ha Wren 'A'. vagy igaza van a hozzászólónak, hogy Ezra legyen...
2015. augusztus 12. 22:55 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet (botond96 @ 2015.08.12. 22:41)
Praxinah nem figyeltél rendesen A azért szívatta a lányokat mert tudta hogy akkor Alison is előjön és csak így bizonyosodhatott meg hogy nem halott , amúgy Sara része nekem is homályos de szerintem még újra nézem

Az oké, de tudtommal CeCe tudta hogy Alison él és ő volt az akivel közösen hordták a vörös kabátot. És a Saras dolog akkor se tiszta.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 23:05 #31
vivi9517
vivi9517
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.12.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 134723
Offline offline
Egyáltalán nem számítottam CeCe-re.Mikor megláttam,hogy ő A,nagyon kíváncsi lettem,hogy mit miért csinált.Személy szerint Wren-re gondoltam A-ként,de érdekelt,hogy mit tudnak kihozni ebből a csavarból.Azzal még nem is lett volna bajom,hogy CeCe A.Csak az zavar,hogy nagyon logikátlanul építették fel az egészet,több helyen sem stimmeltek a dolgok.
1,Bethany Alisonnal kb egy idős,viszont mikor Charles és Bethany a tetőn vannak,akkor egy idősnek tűnnek.
2,Charles 12 volt,mikor Bethany megölte Mariont,viszont a 4.évadban láthatunk egy visszatekintést,amelyben Alison és Toby beszélgetnek,és Marion belép a szobába.
3,Wilden intézte el,hogy Marion halála öngyilkosságnak tűnjön.Viszont Wilden kb egyidős CeCe-vel.12 évesen pedig nem lehet rendőr valaki biggrin.gif
5,A babaházban Charles biztos,hogy egy férfi volt.
6,Mikor egymással szemben álltak az 5.évad fináléjában,Charles magasabb volt Spencernél,viszont Cece alacsonyabb.
7,Mikor jött ki Cece a Radley-ből?
8,Miért adott Wren látogatói kártyát CeCenek? Mikor Mona bent volt,akkor Cece-t is még kezelték valószínűleg,mert egy köntös volt rajta.

Tehát itt két dolog lehetséges:a producerek vagy nagyon elrontottak valamit,vagy még közel sincs vége semminek és Cece fedezett valakit.
Szintén furcsa volt,hogy Sara BW és Red Coat.Mi oka lenne rá?
Ez az ugrás sem tetszett.Jó lett volna látni,hogy hogyan élik meg a dolgokat,mi lett Cecevel és Saraval.

És oké,hogy kaptunk válaszokat,de szerintem még több kérdésünk lett biggrin.gif



Ha normálisan megcsinálták volna,akkor hihető lenne,hogy Cece A,de így egyszerűen nem tudom elhinni.Remélem ez csak valami félrevezetés volt,és kapunk egy Uber A-t biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 23:06 #32
CariDeefan
CariDeefan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.03.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 26
Azonosító: 89015
Offline offline
Ha olvassa mindenki az ekoruli hireket, es hogy milyen reszletek vannak, akkor kiderul hogy Cece meg mindig nem az igazi A. smileeee.gif peldaul. Volt hogy Ali es Toby jatszottak Tobyeknal es Toby anyukaja bejott. Ha tenyleg Bethany olte meg a not akkor hogy lehetett kesobb Tobyeknal? Vagy peldaul Wilden elvileg elsimitotta azt a gyilkossagot. De hiszen hogy max egyket evvel idosebb Charlesnal, hogy oldotta meg ha meg a rendprsuli kozeleben se volt? Es a tobbi es a tobbi.
2015. augusztus 12. 23:06 #33
CariDeefan
CariDeefan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.03.
Hozzászólás: 821
Csatolások: 26
Azonosító: 89015
Offline offline
Latom pont most irt mas is, bocsi biggrin.gif
2015. augusztus 12. 23:08 #34
- törölt felhasználó -    
Ennyire még sorozatban nem csalódtam.És most nem CeCe-vel volt baj,mert a színésznő előtt tényleg le a kalappal,nagyon jól játszott.De ez az egész sztori sántít.Fontos eseményeket kavartak össze és változtattak meg,azért,hogy ez a "CeCe is A" sztori beleilledjen a képbe.Ami leginkább dühít,az Sara.Mindigis antipatikus volt,látni lehetett rajta,hogy rejteget valamit,de MÉGIS MIÉRT dobta el az életét,hogy olyan lányokat kínozzonon - vagy legalábbis segítsen a kínozásukban - ,akiket nem is ismer,ezt nem tudom megérteni.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 23:14 #35
Cressida Rilnen
Cressida Rilnen
 
Státusz"A világot az álmodozók fogják megmenteni és újjáépíteni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.27.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 0
Azonosító: 237827
Offline offline
Ma este néztem meg,és bevallom,meglepődtem.Tetszeni tetszett,de nagyon megbonyolították a dolgokat.Azt meg nem értettem,hogy ha ennyire szerette Alisnot,őt miért kínozta.Nekem a vège is zavaros volt,amikor a lányok berontottak Alisonhoz.De jó lett,le a kalappal. smileeee.gif
2015. augusztus 12. 23:26 #36
- törölt felhasználó -    
Idézet (CariDeefan @ 2015.08.12. 23:06)
Ha olvassa mindenki az ekoruli hireket, es hogy milyen reszletek vannak, akkor kiderul hogy Cece meg mindig nem az igazi A. smileeee.gif peldaul. Volt hogy Ali es Toby jatszottak Tobyeknal es Toby anyukaja bejott. Ha tenyleg Bethany olte meg a not akkor hogy lehetett kesobb Tobyeknal? Vagy peldaul Wilden elvileg elsimitotta azt a gyilkossagot. De hiszen hogy max egyket evvel idosebb Charlesnal, hogy oldotta meg ha meg a rendprsuli kozeleben se volt? Es a tobbi es a tobbi.

CeCe az igazi 'A' viszont szerintem a következő állt a háttérben. MK és a dolgozók eldöntötték hogy Wren lesz "A", aki Charles. A Babaházban minden jelet egy férfira tereltek hogy kizárhassák az összes csajszit és ne tomboljanak annyira a fanok. Ezután kiszivárogtatták a Wrenes infókat, ezért Marlene fogta a legőrültebb fan-teóriát és felhasználta hogy mindenkit sokkoljon. Mivel a Babaháznál már minden dolgot egyértelműen Wrenre terelt a logikai hibákkal nem tudott mit csinálni, más férfit meg nem rakhatott be, hiszen Andrew, Caleb, Toby mind voltak "A"-k Wildennek és Garretnek láttuk a holttestét, Jason tudathasadása mégtöbb cécóval járt volna, Ian öngyilkos lett, Lucas messze nem olyan mint egy DiLaurentis, Lorenzo és Clark a bőrszínűk miatt nem lehetnek Charles, random emberkét meg nem akart behozni. Én ezt tudom elképzelni...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 23:52 #37
Alexis_0504
Alexis_0504
2015 with Eszti ♥
 
StátuszA bűn az nem lesz könnyebb, hiába hull a könnyed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 3617
Csatolások: 855
Azonosító: 133339
Offline offline
Itt nem arról van szó, hogy bármit is találjanak ki a készítők a rajongók nem lesznek megelégedve. Én öt évvel ezelőtt kezdtem el nézni ezt a sorozatot, mikor még csak az első évad ment. Akkor még izgalmasnak találtam, minden egyes rész után újabb és újabb rejtélyek adódtak és ezzel párhuzamban kérdések merültek fel bennem. Aztán ahogy egyre haladt előre a sorozat annál inkább kezdett a rejtélyekből kesze-kuszaság lenni. Egyszerűen annyi logigátlanság és butaság lett benne, hogy már lehetetlen volt értelmes válaszokat és megoldásokat találni. Mikor kiderült,hogy Ezra 'A' akkor kezdtem újra reménykedni. Aztán mégse ő volt, utána már végképp meguntam. Valahol az ötödik évad elejénél hagytam abba az egészet. Szerintem túl sokáig szívatták a rajongókat. Most is, hogy beharangozták,hogy jaj nagy "A reveal" lesz. Cece-től egyáltalán nem ájultam el, még csak meg sem lepődtem. Persze, néhány dologra választ adtak amiknek van is értelme de túl sok minden maradt megválaszolatlanul. Az írók addig-addig húzták a szálakat míg nem egy olyan csomót kaptak amit saját maguk sem tudnak kibogózni.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 23:59 #38
NikaSykes
NikaSykes
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.12.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 248331
Offline offline
Életemben ekkorát még nem csalódtam. Nem azzal van baj, hogy CeCe -A, de mégis. Számomra CeCe nem illik bele ebbe a képbe, nekem ő egy lejárt, félretett karakter volt akit én aannyira méltattam, hogy egy ideiglenes Alison pótlék legyen. Egyszerűen én őt nem tartom ideillőnek, nem látom elég erős karakternek, szóval egyszerűen semmi, semmi nincs ami miatt azt mondanám, hogy hiteles. Mert cseppet sem az. Nem a színésznő, hanem a történet miatt. Egyszerűen megvannak a pontok amikor nem látok logikát, mert nincs.Pl: ha CeCe ennyire anya függő, akkor mégis miért küldte el Alisonnak azt a videót amiben elássa az anyjukat?! Vagy miért azzal a szöveggel?! Cece már csak azért sem hiteles, mert rengetegszer kegyetlenebb volt, mint testvérként azt megengedhette volna magának... A történet másik pontja az az, hogy Sara mégis hogy a jó francba csatlakozik bele ebbe a szálba?! Egyetlen okot sem látok erre... És szerintem a "babaházban" -A egy Charles kellett hogy legyen, egy férfi személyében és nem Charlotte... Szóval azt kell mondjam nem hiányzik a képzelőerő a történetből de a megvalósítása... Áhh... Tehát ezt húzni öt évig?! Ennél ezerszer többre számítottam...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 13. 00:03 #39
bubikahh
bubikahh
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 197988
Offline offline
És akkor ki ölte meg Alison anyját? Számomra ezért lehet hogy nem Cece A, hanem fedezz valakit. Mert gondolom akkor nem ásta volna el mert ott találja biggrin.gif
2015. augusztus 13. 00:08 #40
- törölt felhasználó -    
Egyébként akármilyen jó egy orvos, akármilyen jól tud műteni egy olyan emberből, aki férfinak születik nem lesz nőies hangú, szépségkirálynő, főleg nem két év alatt, úgyhogy nem tudom mit akartak ezzel...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!