Starity

PLL: Tombolnak a rajongók, „A” nem az, akire számítottak!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 13. 16:58 #81
Brigike0109
Brigike0109
visszatérő vendég
 
StátuszEverybody seems a world a little differently, When It's Dark Out.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 479
Csatolások: 0
Azonosító: 202486
Offline offline
najo. már számtalan -A volt, de nem nagyon gondoltam sohasem CeCe re. talán mert Ali barátnője volt. amikor láttam egy bejegyzést, hogy Wren -A, nem nagyon hittem el. amikor Ezra "volt-A" azokat a részeket imádtam! Mondjuk Marlentől minden kitelik, szoval azon sem csodálkoztam volna, ha valamelyik halott lett volna -A. Meg már Melissa is volt -A.
Meg hogy CeCe a Családtagjuk? hát ezen is meglepődtem, azt hittem hogy ez a Rys , vagy ki lesz Charles.
na de hogy Sara a Fekete Özvegy, Meg a Piros Kabát? hát ez szánalom szerintem. lehetett volna valamilyen fordulat is, akire lehet hofy számítottunk, csak nem akartuk elhinni.
már nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, erre az 5- éves ugrásra, hogymég mit tudnak belőle kihozni, hogy még 7.évad is lesz.
2015. augusztus 13. 17:13 #82
- törölt felhasználó -    
Szépek a lányok és én....nem is tudom mit mondjak
2015. augusztus 13. 17:15 #83
petra1024
petra1024
visszatérő vendég
 
StátuszMeddig maradt sértetlen a kör? -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.29.
Hozzászólás: 302
Csatolások: 0
Azonosító: 217823
Offline offline
Nézzétek meg amit heyitsmemi kirakott ide videót és tényleg lesz értelme hogy CeCe -A !!!!!!!!
2015. augusztus 13. 17:46 #84
- törölt felhasználó -    
Amúgy tegnap én is másra számítottam, de összeáll a kép, Cece tényleg lehetet -A. Viszont egy idegenre és tényleg srácra számítottam, viszont így sem csalódtam. Bár nem olyan lett, mint amilyennek vártam, minden kérdésre megkaptam a választ és már nagyon várom a további részeket. smileeee.gif
2015. augusztus 13. 18:28 #85
- törölt felhasználó -    
én mondtam hogy MONA
2015. augusztus 13. 18:30 #86
- törölt felhasználó -    
én azt hittem mona volt...
sad.gif ,mit mondjak??
2015. augusztus 13. 18:43 #87
jennymiley00
jennymiley00
 
StátuszSometimes you gotta fall before you fly.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.16.
Hozzászólás: 518
Csatolások: 102
Azonosító: 129374
Offline offline
Igazából tényleg minden értelmet nyert így, hogy Cece lett "A", de akkor is csalódtam. Egyáltalán nem volt meg az a "sokkhatás" amire számítottam, én is valami fiút vártam, nem pedig egy olyan embert aki körülbelül 10 epizódban volt benne. Rengeteg lehetőség volt ebben a fináléban, mégis úgy érzem, hogy a legrosszabbat választotta Marlene. Ennél az is jobb lett volna, ha tumblrről lemásolja az egyik rajongó által írt teóriát. Meg most komolyan, Sara?? Alig volt benne a sorozatban, mégis mi volt ebben a fordulat.
Tényleg hatalmasat csalódtam a sorozatban, számomra is az volt a legsokkolóbb, mikor anno Ezrára hittük, hogy "A"...
Nagyon remélem, hogy az időugrással kiengesztelik a rajongókat, és a végső finálé egy tényleg meglepetésekkel teli epizód lesz, és nem pedig ilyen.
2015. augusztus 13. 18:43 #88
directionerZerrie
directionerZerrie
új tag
 
Státusz#larryshippersonstrike
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.18.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 227841
Offline offline
Nekem nagyon tetszett, és alig várom már a januárt.
Először kicsit csalódott voltam, hogy Cece A, de mostanra már egészen megbarátkoztam ezzel a ténnyel. smileeee.gif Sara mindig is gyanús volt nekem, és őszintén örülök, hogy elválasztották Emily-től, mert szerintem nem nagyon illettek össze. Ami kicsit bosszant, hogy Red Coat és Black Widow ugyanaz az ember. De végülis...

CAN'T WAIT.
2015. augusztus 13. 20:03 #89
- törölt felhasználó -    
Hát én is le voltam döbbenve rendesen. Mindenesetre én azért még kíváncsi vagyok a folytatásra, annak ellenére, hogy mindenre számítottam, csak erre nem.
2015. augusztus 13. 20:16 #90
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Sara a Red Coat és a Black Widow! WoW, ezt nem hittem volna, ez így nem jó!
2015. augusztus 14. 02:35 #91
gipszjakab66
gipszjakab66
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.14.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 1
Azonosító: 117434
Offline offline
A hézagos történet ellenére nekem tetszett. Itt a Marion halálarésznél sántít az egész. Charles-nak és Bethany-nak minimum 17-18 évesnek kellett lennie akkor, mivel Ali és Toby akkor volt elsőéves. Akkor Wilden is illett volna a képbe (Melissa osztálytársa volt) mint fiatal rendőr, hisz Toby is elég amar elvégezte a rendőrtisztit. De ki ölte meg Mrs. D-t? Mi lett Cyrus-al és Eddie Lamb-el? Hogy ismerte meg CeCe Sara-t? Mona és Melissa is börtönbe ment Bethany megölése miatt? Mi van Jason-el meg Kenneth-el? Az anyukákat kiengedte valaki? Ki intézte CeCe műtétjeit? Mona hogy nem tudta ki A miután kiengedték a Radley-ből? Korábban azt mondták Charles és Bethany együtt szökött meg az elmegyogyóból..hát nagyon nem. A srácoknak nem tűnt fel hogy a barátnőik elszivárogtak? Amikor Aria-t a szellemvonaton ládába zárták az egyik Wilden volt, a másik Melissa vagy CeCe volt, és utóbbi azért ölte meg a piszkos nyomozót mert tudta hogy ő A, vagy csak azért mert tudta hol van Alison? Kivel beszélt Wren akkor este a telefonon miközben a Mona-nak mutatott képen a lány kabátját vörösre szinezte, és miért nem volt otthon soha amikor Spencer Londonban járt? Máig nem értem a Jenna-Shana szálat, miért vitték el Wilden testét onnan ahol volt? És Ian testét ki vitte el, Mona? Kétlem. Sara-nak egyáltalán mi köze volt a csajokhoz? CeCe okosabb mint Mona de több dologhoz is ért, azon kívül hogy manipulatív és az össze-tőzsdézett pénzével mindenkit letudott fizetni (lásd karszalagos néni, babás néni, kíváló pénzügyi szakember, informatikus/hacker, ács, esztergályos, műszerész, villanyszerelő, színésznő és hazug is...vagy ezekre is felbérelt valakit?
Csak ez a pár kérdésem lenne Marlene-nek XDD
2015. augusztus 14. 08:55 #92
carly
carly
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.02.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 0
Azonosító: 132467
Offline offline
nekem tetszett ez a leleplezos resz h Cece A, jol megcsinaltak. sokan leszoljak olvasom feszen is , de igazabol sztem most akar kit tettek volna be A-nek akkor is ugyan ugy leszoljak szal....
2015. augusztus 14. 13:08 #93
bohóc9
bohóc9
wor(k)shipper
 
Státuszbohoc9 még nem állította be a státuszát :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 1330
Csatolások: 0
Azonosító: 200672
Offline offline
Ahogy gipszjakab66 rámutatott, rengeteg kérdés maradt megválaszolatlan. Oké, egy epizódba nem lehet belesűríteni mindent, de ez korántsem volt akkora "grand final", ahogy azt beharangozták.
Amúgy meg szerintem azért nem gondolt senki CeCe-re, mert ő már szerepelt úgy, mint piros-és mint feketekabátos is, szóval mindenki azt hitte, hogy ő már feladta. Valami nagyobb durranásra számítottam, őszintén, ez a rész most csalódás volt.
2015. augusztus 14. 14:14 #94
Bogáncs
Bogáncs
visszatérő vendég
 
StátuszFekete, mint a fehér holló. (by: értelmes osztálytársaim)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 245313
Offline offline
Szerintem jó lett a vége, de én arra számítottam, hogy egy fiú/férfi karakter lesz A, úgyhogy Cece-re nem is gondoltam. de legalább megmagyarázza, hogy miért hasonlít annyira Alisonra. Viszont az meglepett, hogy Sara Red coat és Black widow, hiszen Saranak szinte semmilyen kapcsolata nem volt a többiekkel. Az utolsó jelenet viszont teljesen elbizonytalanított...
2015. augusztus 14. 14:43 #95
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Sajnos csatlakozok néhány előttem szólóhoz, és meg kell mondjam, csalódott vagyok. Én A-t mindig is olyan szereplőnek képzeltem akit ismertünk, sokszor láttuk, szerettük...és kiderülne róla hogy ő A..de ez? CeCe nekem sose volt szimpatikus, valamilyen formában sejtettem hogy az A csapat tagja, mondjuk hogy ő lehet Red Coat vagy ilyesmi, de nem azt hogy ő a főgonosz. Kicsit olyan mintha mást akartak volna, és az utolsó pillanatban választották volna CeCe-t. Ez a fiúból lánnyá operáltatós sztori is elég meredek nekem, illetve rengeteg kérdés megválaszolatlan maradt. Ahhoz képest hogy mennyire beharangozták a félévadzárót, nekem nem igazán tetszett, az egyetlen értékelhető rész a vége volt szerintem. Mind egy, januárban remélem több dolog is kiderül még..
2015. augusztus 14. 15:59 #96
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Nem tudom,én egyáltalán nem csalódtam. Volt egy sejtésem,hogy Cece "A"
2015. augusztus 14. 17:17 #97
PappDinka
PappDinka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.03.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 238486
Offline offline
Nekem nagyon-nagyon tetszett ez a rész. Mondju CeCe-re nem gondoltam, volna, de örültem, hogy ebben a részben végre válaszokat kaphattunk. Sararól sejtettem, hohy ő redcoat.
Amúgy van egy kis "bibi" az egyik válaszban. Bethany ölte meg Toby annyát. És ekkor voltak CeCe-vel, kb olyan 10 évesesek. Hogyha CeCe akkor volt 10, akkor Alison olyan 6-7 lehetett. De egy régebbi részben, a negyedik vagy harmadik évadban volt egy olyan visszajátszás,hogy ott volt Alison kb 14 évesen Tobyéknál, éy azt mondta, hogy: Tudom, hogy meg akarsz csókolni. És ekkor betoppant... Toby Annya! Tehát nekem kicsit furcsa, hogy Bethany lelökte őt a tetőről aztánévekkel később életben van...
2015. augusztus 14. 17:55 #98
- törölt felhasználó -    
Fú nagyon jó volt! Én is Cecére tippeltem.
2015. augusztus 14. 18:40 #99
PappDinka
PappDinka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.03.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 238486
Offline offline
Jajj, bocsi, most néztem újra és amikor Bethany lelökte Toby anyukját, akkor voltak 12 évesek, akkor Alison volt kb 9-10 de 10 évesen 1. még nem is ismerhette Tobyt, mert tudtommal a gimibe "találkoztak" 2. egy 10 éves nem mondd olyat, hogy "tudom hogy meg akarsz csókolni". Szóval nekem ez továbbra is zavaros...
2015. augusztus 14. 20:58 #100
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45348
Azonosító: 155975
Online online
Önmagában nem is rossz, hogy CeCe, hiszen rá nem igazán gondoltak, ezért megdöbbentő, de szörnyen lett kivitelezve. A rész össze lett csapva, belesűrítették az egészet 40 percet, éppen ezért nem is lehet érteni néhány dolgot. A legnagyobb kérdés számomra, hogy hogy hitették el mindenkivel hogy Charles öngyilkos lett? Azért a rendőrségnek is kellett volna nyomoznia vagy valami.. Az pedig, hogy Sara Red Coat és a Black Widow is hatalmas hülyeség. Nem is ismerte a lányokat, csak gyorsan kerestek valakit, aki viszonylag közel áll a lányokhoz. Kíváncsi vagyok a folytatásra, hogy ki ez a valaki aki eljön Aliért.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!