Starity

PLL: Tombolnak a rajongók, „A” nem az, akire számítottak!

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. augusztus 12. 21:08 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Tegnap este végre lehullott a fekete kapucni, és a rajongók legnagyobb megdöbbenésére Charles egészen más, mint akinek képzeltük. VIGYÁZAT SPOILERVESZÉLY!
A teljes cikkhez kattints ide!
2015. augusztus 12. 21:12 #2
Bibianka2001
Bibianka2001
új tag
 
StátuszSziget Fesztivál Official
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.26.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 232296
Offline offline
Hát nem tudom, én imádtam az utolsó részt, és meglepett hogy CeCe az, mert ugye régebben volt az a lehetőség is, hogy Wren A... Mindenesetre nekem nagyon tetszett, bár a fiúkat kicsit hiányoltam a részbő... biggrin.gif
2015. augusztus 12. 21:14 #3
grungequeen
grungequeen
visszatérő vendég
 
Státuszsarcasm is a body's natural,defense against stupid...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.10.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 169
Azonosító: 248182
Offline offline
A sorozat vége előtt 10 perccel,amikor már tudtam hogy CeCe -A felmerült bennem a kérdés: most mégis mivel fogják folytatni a sorozatot?
Aztán 5 perccel később: Hogy fogok én most 148 napot kibírni??
Hihetetlen hogy mennyi megfejteni valót hagyott maga után az utolsó 30 másodperc... ohmy.gif
2015. augusztus 12. 21:14 #4
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Én egy kicsit csalódott vagyok, mert nem erre számítottam! A rész tetszett, csak még mindig vannak megválaszolatlan kérdések! Még ez a CeCe-Charles-Charlotte ügy zavaros....
2015. augusztus 12. 21:14 #5
- törölt felhasználó -    
OMG!!!! én meg csak a 3. évadnál tartok.....sad.gif sad.gif
2015. augusztus 12. 21:16 #6
- törölt felhasználó -    
de nem úgy volt hogy Wren A ohmy.gif? ahj... majd kiderül, hogy Cece se A csak azt hittük...
2015. augusztus 12. 21:16 #7
NikyZ
NikyZ
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.02.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 188891
Offline offline
én pont azok közé tartozok akinek tetszett a rész biggrin.gif én tökre meglepődtem hogy Cece -A, mert egyáltalán nem is számítottam rá...örültem hogy a legtöbb kérdésre választ kaptunk...egy problémám van, az hogy Bethany hogy a rákba ölhette meg Toby anyját, amikor kb egyidős Alisonnal...és a 4x1-ben Alison Toby-val van és ott van Toby anyja is...amikor Bethany megölte Toby anyját kb 8-9 éves lehetett, amikor Alison találkozott Toby anyjával akkor ő kb 14-15 lehetett...biztos van erre logikus magyarázat, de akkor sem értem...
2015. augusztus 12. 21:16 #8
- törölt felhasználó -    
ANNYIRA SZAR LETT ISTENEM LEGROSSZAB FINÁLÉ --
2015. augusztus 12. 21:18 #9
oszandi
oszandi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.20.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 198214
Offline offline
Csalódott vagyok!!!
www.facebook.com/plittlel2
2015. augusztus 12. 21:19 #10
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én nagyot csalódtam benne. Csak néztem, hogy ez most egy rossz vicc vagy mi van? Ennél még Wren is jobb lett volna. -.- Volt benne sok ellentmondás is. Szerintem ezzel a húzással sok rajongót vesztettek el. Én nézni fogom a folytatást, de már nem várom annyira, mint eddig.
2015. augusztus 12. 21:20 #11
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
Én sem értem ezt a kavarást... Először leírják, hogy Wren A, amit szintén nem értek, hogy minek kell előre megmondani. Aztán most az derül ki, hogy Cece A?! Én kicsit sem lepődtem meg rajta :/
2015. augusztus 12. 21:22 #12
lilluci8
lilluci8
×hungarianPrincess
 
Státusz"Stay alive"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 2278
Csatolások: 1
Azonosító: 196642
Offline offline
Engem kimondottan megfogott ez a rész,bámulatos volt!Pont valami ilyesmi fordulatra számítottam,teljesen meg vagyok elégedve a vég kifejlettel!Az,hogy Cece -A most újra elindított valamit,biztosan nagyon sok izgalommal találjuk majd még szemben magunkat!Nekem tetszett ez a finálé,sőt talán eddig ez lett a legjobb.Most meg már nem tudok várni januárig happy.gif
2015. augusztus 12. 21:25 #13
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Idézet (Fannii33 @ 2015.08.12. 21:14)
OMG!!!! én meg csak a 3. évadnál tartok.....sad.gif sad.gif

Ki volt írva, hogy spoiler-veszély...
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 21:26 #14
- törölt felhasználó -    
Kezd röhejes lenni, amit a sorozat rajongói művelnek, folyton csak az elégedetlenkedés megy.. Olyan végkifejletet úgysem tudtak volna csinálni, ami mindenkinek megfelel. Nekem személy szerint tetszett, és sikerült meglepniük 'A' kilétével, főleg, hogy egész végig pasira számítottam. biggrin.gif Sokkal jobb Cece, mintha Wren lett volna. A végén a búcsúzkodás nagyon cuki volt, és már tűkön ülve várom a folytatást. smileeee.gif
2015. augusztus 12. 21:26 #15
- törölt felhasználó -    
A legtöbbünknek nem az a baja, hogy nem az, akire mi gondoltunk, hanem az, hogy szemmel láthatóan nem az lett A, akire az írók eredetileg a sztorit ráépítették. Az egész logikai fonalat bedobták a kukába, és helyettesítették egy gyorsan összetákolt történettel, ami szinte minden eddig bevezetett, tényként közölt elemmel ellentétben áll.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 21:40 #16
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannii33 @ 2015.08.12. 21:14)
OMG!!!! én meg csak a 3. évadnál tartok.....sad.gif sad.gif

Így jártál, ha ennyire idióta vagy, hogy megnyitod, mikor oda van írva, hogy SPOILERVESZÉLY rolleyes.gif

ON: Hogy őszinte legyek, nekem marhára tetszik, hogy Cece -A, tényleg meglepődtem, nekem tetszett. Mondjuk, tudtam, hogy Cece benne van, de azt hittem, Ő Red Coat. Na mindegy.
És lehet, igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy eredetileg nem Ő lett volna -A, de lehet, hogy nem. Mindenesetre, én értem a logikát, ami sokak szerint nincs is... Talán egy éve nem tetszett ennyire egy PLL-rész.
És nem értem, hogy mit elégedetlenkednek a rajongók. A legtöbben azért csalódottak, mert nem az lett -A, akire a többség gyanakodott... Ha mégis Wren lett volna -A, akkor az lett volna a baj. Valahogy azt vettem észre, hogy soha nem jó a többségnek semmi.
Mindenesetre, az nem tetszett benne, hogy vannak azért még megválaszolatlan kérdések, pl. hol van Noel Kahn, Jenna, Lucas...? Remélem, ezekre kapunk választ. Mindenesetre, sikerült elérniük, hogy folytassam a sorozatot az után is, hogy tudom, ki -A laugh.gif
2015. augusztus 12. 21:51 #17
vikit
vikit
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 218677
Offline offline
Szerintem hihetetlen jó rész volt,nagyon tetszett a történet és örülök ,hogy ennyi visszaemlékezés volt benne,már alig várom mi lesz a következő részekbe.
2015. augusztus 12. 21:53 #18
Szandííí992
Szandííí992
visszatérő vendég
 
StátuszI guess always isn't forever after all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 165
Csatolások: 0
Azonosító: 208247
Offline offline
Tulajdonképpen én se vagyok megelégedve ezzel a résszel, mert a Charles név alapján pasira számítottam ( a babaházas rész után pedig foleg..mert az fiu volt...). Mindenkire gondoltam, csak Cecere nem, ot elkonyveltem Red Coatnak...Na mindeg. Szerintem lesz még itt egy jo nagy csavar, és a time jump után jon Uber -A. Legalábbis remélem. Azt hittem valaki olyan lesz, aki utálta Alit, bosszut akar állni. De nem a saját testvére o.O Meg ez a Charles-Charlotte dolog is elég zavaros. Remélem rendbe hozzák még ezt. biggrin.gif De amugy osszeségében jo rész volt.
2015. augusztus 12. 21:57 #19
- törölt felhasználó -    
Szerintem valójában a Wrenes teória volt az igaz, mert mégis miért bajlódtak volna a műtétes dologgal mikor eredetileg is lehetett volna lány.
Jaj és ne adjátok be nekünk hogy CeCe senkit se akart bántani. Akkor mi értelme volt a Dollhousenak? És mi volt a biztosíték hogy nem megy Emilynek a kocsival? Hogy Aria nem esik le a vonatról? És szerintem egyáltalán nem épp elméjű az olyan aki mások kínzására teszi fel az életét ok nélkül.
Ahogy Walk of Fame is említette nem az a baj hogy kicsoda "A", mert CeCe simán lehetett volna "A", de akkor a Dollhouse-ban miért kellett beadni hogy fiú mikor eleve lehetett volna lány is? Az a baj hogy annyi logikai hiba van az egészben: Sara Harvey Red Coat és Black Widow? 1. Marlene azt állította hogy ők külön személyek. 2. Saranak mi oka volt bántani a lányokat? Nem is ismerte őket. A másik az hogy Marion akkor halt meg mikor Charles 5 év körül lehetett, de a 4x01-ben mégis láthatjuk amint találkozik a tinédzser Alisonnal. A harmadik: úgy volt felépítve a sztori hogy az egyik ruha Bethanyé a másik Alijé most mégis megcáfolták ezt. A negyedik dolog az hogy a Babaházról még csak említést se tettek. CeCe nem mondta el miért zárta be oda őket és kínozta meg, mikor elvileg nem is akarta bántani. Az ötödik: ha CeCe nem is járt suliba akkor az egyik részben hogy lehetett az hogy az évkönyben a neve alá bálkirálynőt írtak? (csak hogy párat említsünk)
Én nem fejezem be a sorozatot, ugyanis hatalmas kedvencem, viszont ezzel eléggé elrontották azt a sztorit, amit olyan gondosan felépítettek.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. augusztus 12. 21:59 #20
Rékakroki72
Rékakroki72
these are the badlands
 
Státuszroses are red, violets are blue, you won’t find out who I am until season 92. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 3910
Csatolások: 326
Azonosító: 124542
Offline offline
nekem személy szerintem nem azzal van bajom, hogy Cece A, hanem azzal, hogy 1. egészen eddig azt csináltak A karakterével, amit akartak, nem volt semmi következménye, aztán most, hogy valakire ráfogták, egyszerűen több okból sem állja meg a helyét, 2. belevitték ezt a Charles-igazából-Charlotte, aminek szerintem semmi értelme nem volt, és teljesen felesleges is (mi a szar ez, hogy a saját bátyjával járt? Marlene King-et ez az apró dolog egyáltalán nem zavarja?) továbbá, mint ahogy korábban itt is és tumblrön is sokan sorolták, rengeteg kérdés van, amire nem kaptunk választ kisebb-nagyobb korábbi szereplőkkel kapcsolatban.
minél többet gondolkodom rajta, egyre inkább úgy érzem, hogy ez a sorozat öt évadon és kilenc részen keresztül volt érdekes.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!