Starity

Hatalmas port kavart Pink a VMA fellépőiről tett megjegyzésével

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 05. 08:51 #61
Becka73
Becka73
Queen
 
StátuszL.I.F.E.: Living isn't fucking easy...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.13.
Hozzászólás: 2898
Csatolások: 90
Azonosító: 229376
Offline offline
Pinknek igaza van
2015. szeptember 05. 09:01 #62
DylanSmith
DylanSmith
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 202974
Offline offline
Nagyon is jól tette, hogy így nyilatkozott. Amíg nem mondanak ki ilyen kritikát, akkora előadók mint jelen esetben PINK, addig mégtovább fog süllyedni az összes ilyen díjátadónak nevezett botrány buli.
Nem lenne veszekedés belőle, ha az érintettek kicsit magukba néznének, de inkább beszólnak, és még nagyobb botránnyal válaszolnak. Azt hiszik, hogy szexisek, pedig csak közönségesek.
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. szeptember 05. 09:27 #63
meszaroszsanett
meszaroszsanett
visszatérő vendég
 
Státusz'15. 03. 02.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.21.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 248703
Offline offline
Nem csalodtam Pinkben:) mint mindig most is igaza van.
2015. szeptember 05. 09:34 #64
Citromturmix
Citromturmix
visszatérő vendég
 
StátuszIt's my birthday bitches!
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 196
Csatolások: 0
Azonosító: 241999
Offline offline
Szerintem Deminek és Pinknek is igaza van .
2015. szeptember 05. 10:26 #65
- törölt felhasználó -    
Szerintem mindkettejüknek igaza van, kivéve Pinknek Taylorral kapcsolatban...
2015. szeptember 05. 10:31 #66
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
nos sztem teljesen igaza van biggrin.gif élő adásba hajba kapni meg mittomén xD ez ám a figyelmere méltó teljesítmény biggrin.gif
2015. szeptember 05. 11:35 #67
- törölt felhasználó -    
Pinknek igaza van, ritka hogy egy szám ne a szerelmes vagyok, de úgy sem kapom meg, vagy a jaj dugjunk már esetleg az ÚÚÚgy szeretlek kategóriába ne legyen sorolható.
2015. szeptember 05. 11:51 #68
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5541
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Teljes mértékben egyet kell értenem Pink-kel! Vannak természetesen kivételek, de a mai zenevilág nagy részére igazak az állítások.
2015. szeptember 05. 11:54 #69
roxy4
roxy4
visszatérő vendég
 
StátuszFuckeers:$
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.08.03.
Hozzászólás: 416
Csatolások: 15
Azonosító: 157329
Offline offline
Inkabb tovabb sem olvasom a hozzaszolasokat,mert a vegeb vkinek meg privatba is irnek egy par sort.Szval: P!nket nem kell azert fikazni mert elmondta a velemenyet,O legalabb realisan latja a vilagot,nem ugy mint Ti elvakult libak(tisztelet a kivetelnek).Leirta a velemenyet ami szerintem teljes mertekben igaz is,ugyanis borzalmas volt az egesz VMA.A banyasz beka segge alatt volt a szinvonal.Miley hozta a formajat,a tobbiek pedig semmit ero "produkciokat" adtak elo.Ez egy VMA?Szegyen.O buszken es batran irhatja ezt le a tobbiekrol nert ha hatra nez,olyan karriert tudhat magaenak,amiet senki mas.Szval meg 1x leirom nem kell P!nket fikazni csak azert mert leirta a velemenyet,amivel majdnem mindenki egyebkent egyet is ert
2015. szeptember 05. 12:28 #70
- törölt felhasználó -    
Pink anyaként már más értékrenddel rendelkezik mint korábban, pedig ő is volt lázadó, ruhatépdeső, féktelenül bulizó, stb...
99,9%, hogy nem Swiftre vagy Lovatora gondolt, akik hozzá képest még tök szolidak, hanem Mileyra meg Minajra, akik egy semmiben léptek a színpadra, utóbbi aki a s*ggrázásáért lett jutalmazta ler*bancozta az előbbit (r*banc mondja r*bancra, hogy r*banc) szóval no comment igazi színvonal volt, ahogy a színpadon élő adásban a legordenárébb stílusban odamondogattak egymásnak. biggrin.gif Ami még alátámassza, hogy rájuk gondolt és nem a fentebb említett két kisasszonyra (Pinktől): "Kérlek, generáljátok a viszályt máshol. Semmi bajom Demi Lovatóval, vagy bárki mással. Igazából meg is feledkeztem arról, hogy ő is színpadon állt..." - ergo csak az unatkozó Demi fanok nem vették le, hogy amire gondolt az Minaj és Miley cicaharca, egyszerűbb volt abból kiindulni, hogy a Föld Demi kötül forog és kakit generálni. 110.gif Deminek viszont nem kellett volna kishitűnek lennie, lehetett volna annyira biztos magába, hogy nem kezd el szabadkozni, mert ezzel csak azt támasztotta alá, hogy a Cool for the Summer egy érték nélküli dal és helytálló Pink felvetése (vele kapcsolatban is). Ami még blődebb volt tőle: "A VMA szexi és szórakoztató. Mindennek megvan a maga helye és ideje." Ezzel meg azt sugallja, hogy rendben van az amit Mileyék rendeztek. rohog.gif Mindegy, ez már a hülyeség netovábbja nem is érdemes ezzel tovább foglalkozni.
Nem tudom Bieber mit csinálhatott a VMA-n gondolom nem a fehér fenekét mutogatta ezért említette Pink pozitív kivételként.
Valaki írta, valószínűleg egy Lovató fan hogy Pink irigy Demire, ez is égbekiáltó baromság. Ennyire nem kéne a sz*rt generálni. Mindketten népszerűek, mindkettőnek hatalmas rajongótábora van, mindkettő boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban él, egyiknek még gyereke is van, nem hiszem hogy irigykedésre lenne okuk. Áhh..
Peace! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Scarlet Witch
2015. szeptember 05. 13:55 #71
- törölt felhasználó -    
Pinknek igaza van, fogadjátok el. Most az összes ,,Lovatic", (meg a franc tudja milyen hülye rajongói nevek vannak még) itt pattog, és védi a kedvencét, mert (jaj, istenem) Pink kifejetette a véleményét a VMA-ról, ami, mint mindenki tudja, csak a botrányairól híres.. Oké, én szeretem Taylor-t, meg még Demivel sincs bajom , de ha jól olvastam, Pink a VMA szintjéről beszélt, a díjakat más átadókon is a díjazottak kapták volna, ergo neki csak maga a show nem tetszett. Mellesleg, ha az én véleményem nem lenne elég világos, olvassátok el az alattam kommentelő OceanSoul véleményét, mert ő szerintem jobban megfogalmazta, mint én. biggrin.gif
2015. szeptember 05. 14:08 #72
- törölt felhasználó -    
Pink nem Demire es Taylorra ertette hanem Mileyra es Nickire foleg. Nem kell ezen annyira kiborulni.
2015. szeptember 05. 14:14 #73
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Miért, az ő zenéje talán életet ment? Haha, jó vicc _nevet.gif
2015. szeptember 05. 14:29 #74
- törölt felhasználó -    
Egyébként meg melyik dal ment életet? Maximum kicsit jobb kedved lesz tőle, de nem menti meg az életedet. Igaza van Pinknek. Miley Cyrus nem segít senkin, Nicki Minajról nem is beszélek.... Taylor Swift szakítás utáni dalai pedig egyenesen szánalmasak. Megvolt neki a fél világ, és ezek után sokaknak ők a példaképei. Ez mondjuk elég szomorú
2015. szeptember 05. 14:50 #75
Scarlet Witch
Scarlet Witch
új tag
 
StátuszI'm actually RDJ's third wife. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 249144
Offline offline
OceanSoul, teljesen egyetértek.
2015. szeptember 05. 16:04 #76
BlieberForever
BlieberForever
új tag
 
StátuszHat Fizikailag egy tankkal is elbirnek de lelkileg...teljesen tonkere mentem! :/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.07.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 246054
Offline offline
hat..egy egyet ertek Pinkkel... azt ala tanusithatom h Justin megmentette sok rajongoja eletet...igaz nem ck a zenejevel...En peldaul ha rossza kedvem van vagy faj valamim...bekapcsolom Justint es egybol jobb lesz...en nem vagyok sztar..de mar reg megtanultam h a reflektor fenyben jobb befogni a pofankat mert ha napvilagot lat az egy kicsit botrany...de igaza van..ck nem kellett volna igy megnyilvanuljon.. smileeee.gif
2015. szeptember 05. 16:46 #77
BodaiBella
BodaiBella
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.04.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 242239
Offline offline
Teljesen egyetértek Pinkel! biggrin.gif
2015. szeptember 05. 16:57 #78
Luana Roth
Luana Roth
új tag
 
Státusz"Egyél addig amíg álmos leszel. Aludj addig amíg éhes leszel."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.16.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 246648
Offline offline
Teljes mértékben igaza van Pinknek. Demit is szeretem viszont az új klippje borzalmas. Nos Noise teljesen igazad van.
Ebben a mai sztrávilágban 1-2 olyan ember van akik teljes mértékben lehet példakép. És az nem Taylor, nem is Demi, nem is Nicki (habár én bírom, de valljuk be nem jó példakép), és nem is Miley. Számomra a jó példakép olyan mint Kelly Clarkson. De mindegy eltértem a témától. Szóval a sok fiatal (nem mintha én olyan öreg lennék) szerint Taylor az egy tökéletes példakép. Hát pedig nem. Mit tanít Taylor? Hogy feküdjünk le mindenkivel. És írjunk róla 100 dalt, hogy ez milyen szar. Mellesleg egy 3 hónapos kapcsolatról ír 3 dalt. Mi ez már? Ha én összejövök egy fiúval és 1 évig együtt leszünk aztán szakítunk én is írjak róla vagy 100 dalt?! Akkor híres leszek? Vagy mi?
A kommentekre kitérve Pinket szidjátok. Hogy miért? Mert van véleménye és kimeri mondani. És akkor véditek Swiftet meg ezeket. Szánalmas. Jó legyetek taylor rajongók stb.. DE NE SZIDJATOK OLYAN NŐT AKINEK ROHADTUL IGAZA VAN. Amúgy meg. Szerintetek mindenki szereti Swiftet, Lovatot ezeket?! A világon sok-sok utáló van babe. És tudjátok mi a szánalmas? Az, hogy nem tudjátok elfogadni ha egy személynek igaza van. És ez a személy most Pink.
Azért gondolkozzatok el ezen. Magyarország ilyen téren rohadtul szánalmas.
Más országokban a többség leszarja, ha a kedvencét fikázzák.
Elfogadják ha nem szereti őket. Itt meg egyből k.. anyáztok. Mikor azt se tudjátok, hogy mit jelent.
2015. szeptember 05. 16:57 #79
Phoenix Wentz
Phoenix Wentz
új tag
 
StátuszDon't worry, be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.29.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 244292
Offline offline
Pinknek van igaza. A vilag ilyen. Barki barmit tesz/tenne ugyan ilyen marafna, vagy rosszabb. Szerintem jobb mar nem lehet. Semmi olyat nem mondott amivel megbantott volna barkit is, biztosan a tobbinek is megvan a velemenye rola, es szerintem olyan ember nincs akinek nem lenne jo vagy rossz velemenye a masikrol.
2015. szeptember 05. 17:21 #80
Csöppség
Csöppség
visszatérő vendég
 
StátuszSic Parvis Magna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.30.
Hozzászólás: 470
Csatolások: 0
Azonosító: 214375
Offline offline
Sajnos manapság már a zenék egyre színvonaltalanabbak. Ennek fő oka, hogy ez kell a embereknek, és nincs sok elvárásuk a világgal szemben.
Bár én nem Demi Lovato zenéjét mondanám rossznak, ő még azért távolabb áll attól a szinttől, de többségében egyetértek Pink-el. smileeee.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!