Starity

Hatalmas port kavart Pink a VMA fellépőiről tett megjegyzésével

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 06. 19:30 #101
verliebt.
verliebt.
visszatérő vendég
 
Státuszverliebt. még nem állította be a státuszát és még egy jó ideig nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.27.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 243174
Offline offline
Valamilyen szinten egyet is értek P!nk-kel.
2015. szeptember 06. 22:47 #102
FloraT
FloraT
visszatérő vendég
 
StátuszW- wait a minute, hold up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.01.
Hozzászólás: 308
Csatolások: 1
Azonosító: 240999
Offline offline
Valamilyen szinten egyetértek vele. De Justin Bieber zenéje inkább embereket öl, valamint Miley és Taylor rengeteget jótékonykodnak. Nem hiszem, hogy P!nk a So What-tal életeket mentett cool.gif
2015. szeptember 07. 11:15 #103
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
demi egy nagy senki
2015. szeptember 07. 12:38 #104
- törölt felhasználó -    
Úhh egy két kommentet olvasva eldurran az agyam. biggrin.gif
Nem szeretnék példálózni senkivel se mert nem szeretnék senki lelkivilágába se kárt okozni azáltal, hogy lehúzok 1-2 előadót, ezért csak Pinknél maradok akinek már jó ideje a rajongója vagyok. A hölgy már letett egy-két dolgot az asztalra, stílusát sem úgy változtatja, mint ahogy itt sokan írták, hogy ami éppen a menő azt majmolja mint a többi kollégái,- ha ezt gondoljátok akkor nem vagytok tisztában Alicia Moore munkásságával. Csak a vak nem látja (na meg a tudatlanok), hogy mekkora utat járt be pályafutása kezdete óta, és hogy a stílusát sem az éppen hódító trendek határozták meg, hanem a személyes tapasztalatai, érzései, életének fontosabb momentumai (igen még a bulizós, tördelős számaiban is, persze ehhez a dalszövegekkel is tisztában kéne lennetek és pink életével). (Egyedüli kivétel a Lady Marmalade-os Moulin Rouge betétdal, amit Christina Aguilera, Lil Kim és Mya társaságában adott elő Missy Elliott közreműködésével.)
Mielőtt nekiálltok lehúzni egy előadót tájékozódjatok egy kicsit, akkor nem fogtok zöldségeket beszélni.

Az életet mentő zene kicsit erős kifejezés, de szerintem teljesen érthető mire gondolt. Nyilván nem fizikálisan, hanem lelkileg, amire számomra például az Ő zenéje és Kelly Clarksoné alkalmas (írhatnék tucatnyi más előadót, de a többség úgyse hallott róluk).
Pink és Kelly legtöbb száma lendületet, vitalitást, energiát kölcsönöz, ehhez kell egy jó hang, jó interpretálás, átélés, előadói hitelesség hogy végső soron a hallgató be tudja fogadni azt amiről a dal szól. Ha képesek vagyunk befogadni akkor IGENIS táplálkozhatunk a zenéből, segíthet pár dolgot másképp látni, könnyebben felülemelkedni bizonyos dolgokon, elfogadni magunkat, stb, stb... Hogy ezen kijelentését hogy nem lehet(ett) megérteni őszintén? biggrin.gif Fától nem látjátok az erdőt? rohog.gif

Ebből a perspektívából nézte és utalt a Minaj-Cyrus cicaharcra, a s*ggrázásra és hogy azon vitáztak ki mekkora ribi élő adásban, a gála pedig eköré a szenny köré épült. Egyikőjük viselkedése, sem a díjazott zenéik nem mentenek életet, mert nem képviselnek semmilyen értéket, nem bírnak semmilyen tartalmi vonatkoztatással, mondanivalóval. Szimplán botrányosak. Ha ezt mind végiggondoljátok akkor válik világossá, egyértelművé Pink 1-2 mondatos megjegyzése, illetve az hogy elfeledkezett arról, hogy kik voltak még a színpadon rajtuk kívül és ne generálják a trutyit a Demi rajongók amikor xy-t meg se említette/semmi baja nincs vele.

A lényeget megint sikerült lefelejtenem: Peace! thumbsup.gif
2015. szeptember 07. 17:09 #105
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Bizonyos mértékben egyetértek Pinkkel, de például én szeretem Taylor számait hallgatni és inspirálnak.
2015. szeptember 07. 17:49 #106
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Pinknek igaza van, de én azért még szeretem Demit és Taylort.
2015. szeptember 08. 16:24 #107
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Szerintem Deminek van igaza. Mindennek megvan a maga ideje. Deminek, Mileynak és Taylornak is van olyan száma ami gyerekeket ispirál vagy segít túllépni valamin. De a VMA szerintem is a buliról szól.
2015. szeptember 08. 22:24 #108
- törölt felhasználó -    
Pink tényleg az, akire fel lehet nézni (mint ahogy jómagam is teszem). Nincs olyan nap, hogy ne hallgatnék tőle számot, nagyon szeretem és teljesen egyetértek OceanSoul-lal. Rengeteg mindent tett a a sikerért, megdolgozott érte. Ennyi.
2015. szeptember 10. 06:52 #109
Anita Fenty
Anita Fenty
új tag
 
StátuszA világ legjobb barátnője : Nórika ♥ És a világ legjobb énekesnője : Rihanna *.*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.24.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 241739
Offline offline
hát azértPink-et már 7-éves korom óta utálom .Én Nicki-t szeretem smileeee.gif
2015. szeptember 10. 21:48 #110
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3345
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Cicaharc?Ez inkább tyúk-viadal rohog.gif
2015. szeptember 11. 16:20 #111
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2558
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Pinknek van igaza. Neki nem lehet véleménye? Van egy véleménye amit nyilvánosan kijelentett. pont.
Demi meg rohadtul úgy táncolt a VMA-n mint egy sztriptíztáncos..
2015. szeptember 11. 18:57 #112
BoryHanna
BoryHanna
visszatérő vendég
 
StátuszPeace
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.11.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 249593
Offline offline
Pink pink pink pink...azert ezt o sem gondolhatja komolyan...egy dal nagyon sok mindenre jo vannak melyek igen eleteket mentenek de vannak melyek egyszeruen bulizos szerelmes szamok. Ilyenek os kellenek!! Es egy dijatadon inakbb ilyeneket kell eloadni....taylornak deminek es justinnak is van olyan dele amely eleteket ment!! Sott meg mileynak is!! Tudom justinnal nem problemazott de akkor is!! Ezt nyilvan csak hirbe kerules miatt mondta pink hiszen neki is vannak lazabb nem tul komoly dalai
2015. szeptember 12. 13:13 #113
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Azert sok dal van a mai napokban is, amik tanitanak es atsegitenek gondokon.
Ugy gondolom itt tulzott, mert azert kellenek olyan dalok is, amikre jokat tancolsz, hulyeskedsz vagy barmi. Most nem kell minden dalnak tanitonak lennie.
2015. szeptember 13. 11:45 #114
Eroszi
Eroszi
visszatérő vendég
 
StátuszWhy so serious?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 0
Azonosító: 232003
Offline offline
Azért nem kell egyből Pink torkának esni, hiszen valamilyen szinten igaza van. És azt is meg kell említeni, hogy Pink zenéjét, életvitelét és mondanivalóját sem emlegethetjük egy lapon az előbb említett női sztárokkal. Egyszerűen más, és mindenkinek meg van a saját véleménye. Pinknek is, meg Deminek. Mert nem értünk vele egyet, ők attól még kimondhatják. És nem a támadásnak kellene lennie az elsőnek.
2015. szeptember 15. 16:57 #115
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Na jó, igaza is van meg nem is.
Viszont azért én úgy éreztem, volt Pinkben némi egoizmus, azt gondolja hogy ő, mint kiöregedett, tapasztalt, sikeres énekesnő, jobban ért a zenéhez, mint a többi...
Nekem ez jött le.
2015. szeptember 17. 17:50 #116
Emily Burton
Emily Burton
új tag
 
Státusz"Az, akinek nem volt jó apja, teremt magának egyet"- Nietzsche
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 196452
Offline offline
Elég őszintén nyilatkozott, de nagy részben igaza van.
2016. január 13. 17:28 #117
- törölt felhasználó -    
Teljességgel igaza van. Én Pinket mindig is szerettem, mindig volt mondanivalója a zenéjének, nem csak a "szerelmi csalódás/soha ne add fel" dalok voltak terítéken. Egyáltalán nem értek egyet azokkal, akik arra hivatkoznak, hogy "egoista, mert azt hiszi ha veterán akkor tapasztaltabb is" mert igenis, ezerszer tapasztaltabb és tehetségesebb mint egyes fiatal énekesek (nem akarok neveket mondani), és nagyon jó hogy ezzel tisztában is van. Elvégre már nem kis ideje énekel, és még mindig nem égett ki. Hajrá, Pink! biggrin.gif
2016. január 13. 17:31 #118
- törölt felhasználó -    
OceanSoul, szívemből szóltál! biggrin.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!