Starity

Hatalmas port kavart Pink a VMA fellépőiről tett megjegyzésével

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 05. 17:32 #81
- törölt felhasználó -    
Nem mindenkinek van szüksége egy rózsaszíntakony dalra, hogy jobban érezze magát. Például én ha magam alatt vagyok, nem tudok szomorú dalokat hallgatni, valami vidám kell ami feloldja bennem a bánatot.

És eleve, ki beszél?
Minden normális előadónak vannak, mély és semmitmondó bulis, dalai és ez alól ő SEM kivétel.
De egyvalamiben azért igaza van...kiöregedett.
2015. szeptember 05. 19:15 #82
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Szerintem Pink-nek igaza van, de többet nem mondok, mert a kis tizenévesek azonnal beszólnának. Néha viszont csak el kellene gondolkozni, mindenféle elfogultság nélkül.
2015. szeptember 05. 19:40 #83
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7119
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Húhaaa biggrin.gif kicsit úgy tűnik Pink nehezen viseli,hogy kiöregszik a szakmából...
2015. szeptember 05. 20:25 #84
Celeron
Celeron
 
StátuszHa valakinek valami nem tetszik,az koccolhat!Köszi
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.23.
Hozzászólás: 1026
Csatolások: 147
Azonosító: 108403
Offline offline
Én csak annyit írok,hogy Taylor,Demi,Miley és Nicki elbújhat bőven Pink mögött.
2015. szeptember 05. 20:29 #85
Récike2000
Récike2000
 
Státusz#FASHION #design #Wellhellove #ELNOK #rapshodyforyouandme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 802
Csatolások: 8
Azonosító: 176748
Offline offline
Hűű....hát...ehhez én nem szólnék hozzá,annyi,hogy Demi dalai inspirálnak embereket/tiniket,és Taylor,Miley és Demi is elég sok emberen/gyermeken segített már,akár így,akár úgy.. Demi a kedvencem, Miley-val nincs bajom és Taylort nem szeretem, viszont vitathatatlan,hogy tehetségesek és jótékonykodnak! wink.gif Ennyi! smileeee.gif heart.gif Demi heart.gif
2015. szeptember 05. 20:48 #86
Luana Roth
Luana Roth
új tag
 
Státusz"Egyél addig amíg álmos leszel. Aludj addig amíg éhes leszel."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.16.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 246648
Offline offline
Dzsenifer3 az két külön dolog, hogy kiöregszik és az, hogy IGAZA van. És Pinknek igaza van. De mindegy. Amúgy csak megsúgom, hogy Selena, Taylor, Demi és Nicki (és én szeretem őt, de ami igaz az igaz) elbújhat mögötte. És igen lehet, hogy kiöregedett és lehet, hogy már nem "parti képes", de az biztos, hogy Taylor meg ezek nem fognak 15 év múlva sőt SOHA nem fognak ott tartani ahol most Pink.
2015. szeptember 05. 21:39 #87
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
Luana Roth egyetértek.
2015. szeptember 05. 22:38 #88
daroczin
daroczin
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.08.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 168880
Offline offline
Teljesen igaza van Pink-nek. Kíváncsiságból megnéztem a VMA-t és kiábrándító volt. Az egész nem szólt másról mint, hogy fiatal lányok cicivillantós, mélyen felskiccelt lenge öltözékben vonaglanak. (Tisztelet a kivételnek) A műsorban nem győzték kisípolni a csúnyábbnál csúnyább beszédet. Úgy gondolom egy jó műsort ezek nélkül is meg lehet csinálni. Régebben még a jó produkciók számítottak, ma már úgy látszik ennyi nem elég. Gratulálok a jövő példaképeihez!!
2015. szeptember 06. 08:55 #89
Almaszósz66
Almaszósz66
visszatérő vendég
 
StátuszAlways Keep Fighting!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.16.
Hozzászólás: 384
Csatolások: 0
Azonosító: 227703
Offline offline
Szerintem teljesen igaza van Pinknek. Oké nekem Demivel nincs bajom de Taylort pl ki nem állhatom. Miley meg szimplán undorító és csak a botrányokhoz ért. Nem néztem a VMA-t de hallottam,hogy az egész csak a balhézásról szólt. Elszomorító,hogy ezek a mai peldaképek! sad.gif
2015. szeptember 06. 09:25 #90
Noémiiii
Noémiiii
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.28.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 3
Azonosító: 247338
Offline offline
Almaszósz66 teljesen igazad van!!!
2015. szeptember 06. 10:56 #91
myblanka
myblanka
visszatérő vendég
 
StátuszNem vagyok flegma, csak a válság miatt spórolok a kedvességemmel.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.13.
Hozzászólás: 369
Csatolások: 118
Azonosító: 246450
Offline offline
Mindenkit más inspirál szerintem lehet szeretni az ő számukat is. És félig igaza is van pinknek.De ez csak egy vélemény és csak az ő véleménye. De lehet hogy másokat meg ezek a számok inspirálnak.
2015. szeptember 06. 11:05 #92
bbogcsii
bbogcsii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.22.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 246995
Offline offline
Felfújták az egészet, ahogyan általában is szokták tenni! Hahó, valakit nem érdekel például az én véleményem?? Hát persze, hogy nem! Csakis azért, mert nem vagyok egy világsztár, aki általánosságban mindenkinél okosabb. A sajtó a hibás mindenért, nem Pink, aki véletlenül elmeri mondani a saját véleményét. Aztán a Swift, Lovato, Cyrus meg Minaj rajongók úgymond kampányolni kezdenek kedvenceikért, a Pink rajongók meg védik az ő kedvencüket. Ah, engem ez szomorít el... Kifejtve Pink véleményét, részben igaza van, de van amiben ő is téved. A legszebb dolog az, ha az ember önmagán kívül másokkal is törődik, ebben az esetben Pink a gyerekekre gondolt.VISZONT, minden dal azért nem szólhat arról, hogy mentsük meg a gyerekek életét, van ami inkább szórakoztató jellegű leginkább és ez így jó. A zene változatos kell hogy legyen nem egyhangú. Másképp meg maguk a gyerekek döntenek úgy, hogy a sértett négy előadó dalait hallgtják, hiszen ők minden évben nyernek legalább egy kategóriában a TCA-n (oké, most tegyük félre a Teen Choice Awards körül forgó botrányt), mikor még számtalan tehetség vár a díj átvevésére. Másképp meg annyira idegesít az a szó, hogy példakép. Ugyanmár, értsétek meg hogy nincs szüksegétek példaképre. Tervezzétek meg az életeteket úgy, ahogyan szeretnétek és valósítsátok meg azt. Soha nem az a lényeg, hogy kihez akarsz hasonlítani, hanem az. hogy ki vagy te. Ne azért küdj, hogy olyan legyél, mint a példaképed, hanem azért, hogy egy nap te légy példakép. Attól szép a világ , ha önmagad vagy, másképp mindig valaki árnyékában fogsz élni és az nem jó. Olyan plasztikai beavatkozást vállalhatsz el, amilyet akarsz, hogy úgy nézhess ki, mint a kedvenc sztárod, de attól csak egy nagy seggnyaló(bocsi a szóért, de megfelelőbbet nem kaptam) leszel. Eléggé bonyolult ez a téma, de ez minden, ami eszembe jutott róla, másképp mind az öt énekesnőtől vannak kedvenc dalaim és egyiket se utálom, mert sajnos nem vagyok olyan szinten, hogy barátkozhassak velük, így véleményt sem fogok róluk mondani.
2015. szeptember 06. 12:21 #93
viraagg
viraagg
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 249457
Offline offline
A kérdés az,hogy Pink honnét tudja,hogy kinek mi segít,vagy mi inspirál bárkit is? Ez az ő véleménye,nem az enyém/miénk. Nekem személy szerint Miley és Demi is nagyon sokat segítettek a zenéikkel és néhány interjúval is!smileeee.gif
2015. szeptember 06. 12:26 #94
viraagg
viraagg
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 249457
Offline offline
Még egy kis kiegészítés: Nem szeretnék kötekedni,de valaki itt írta,hogy neki Madonna az ikon meg Britney,mert a mostani dalok csak a szexről szólnak,na most Madonna az egyik olyan előadó akinek a legtöbb dala tényleg a szexről szól,Britney-nek úgyszintén.Nem az tesz valakit jó előadóvá,hogy van-e olyan dala ami erről szól.Egyébként Madonna is pont olyan botrányosan öltözött az ő idejében,mint most Miley,és mégis mindkettejükből pop ikon lett! peace
2015. szeptember 06. 12:45 #95
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Valamilyen szinten Pinknek és Deminek is igaza van. Taylor Swift, Nicki Minaj és a hozzájuk hasonló énekesek dalai nem fognak életeket menteni és nem is mindenkire vannak inspiráló hatással. De szórakoztatásnak szerintem pontosan elég.
Ha valakik annyira mélyponton vannak, akkor ajánlok olyan előadókat/bandákat, akik erről a témáról írnak dalokat. Legalábbis részben.
Mivel popzenét a 5 Seconds of Summerön és Adam Lamberten kívül nem hallgatok, ebben nem tudok segíteni, de vannak bandák, akiknek fantasztikusak a dalszövegeik, vagy legalább jó kedvre tudnak deríteni a rosszabb napjaimon. Bring Me The Horizon, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Sleeping With Sirens... ezek a bandák mind életeket mentettek. Nem mindenkinek ilyen a stílusa, ezt meg is értem, de a dalszövegeik megérdemelnek egy esélyt.
Ha pedig valaki jó kedvre vágyik, ajánlom az All Time Low-t, aminek van egy nagyon nagyon enyhe popos hangzása, szóval jó eséllyel fog több embernek is tetszeni.
Sajnálatos, hogy ezek a bandák nem kapnak annyi elismerést, mint a sok tucatelőadó, akiknek dalai a szexről és bulizásról szólnak.
2015. szeptember 06. 12:45 #96
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
igaza is van, gusztustalan amit ezek a fiatalok művelnek
2015. szeptember 06. 14:48 #97
MaleseBerni
MaleseBerni
új tag
 
StátuszRusher | Arianator
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.15.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 240374
Offline offline
Oké nem akarok senkivel veszekedni,vagy megbántani vagy valami de pl engem Taylor Swift,Demi Lovato,Iggy Azalea és még néhány akiröl szó volt inspiràlnak sok interjújuk is és az összes számuk.Attól lett önbizalmam,jókedvem és sokszor sokmindenben segítenek.Ès ezt nem azért mondom mert Pink ellenes vagyok sot,sok számát szerettem de ebbemn most semmi igaza nincs
2015. szeptember 06. 15:02 #98
- törölt felhasználó -    
pinknek igaz van
2015. szeptember 06. 15:32 #99
Zsófii_ka
Zsófii_ka
visszatérő vendég
 
StátuszAnd please don't be afraid of what your soul is really thinking - Tyler Joseph
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 141910
Offline offline
Pink párti vagyok! pl. Demin csak néztem...
2015. szeptember 06. 16:05 #100
MaryAbbey
MaryAbbey
visszatérő vendég
 
Státusz"I wear a mask.And that mask,it's not to hide who I am,but to create what I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.08.
Hozzászólás: 180
Csatolások: 9
Azonosító: 220878
Offline offline
Teljesen egyetértek Pinkkel!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!