Starity

Hatalmas port kavart Pink a VMA fellépőiről tett megjegyzésével

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 04. 20:39 #41
Binci
Binci
 
Státusznever losing myself again for anyone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 0
Azonosító: 234227
Offline offline
Gigászi drámának nézünk elébe.
2015. szeptember 04. 20:40 #42
- törölt felhasználó -    
Egy részben Pinknek, és egy részben Deminek is igaza van.
2015. szeptember 04. 21:02 #43
- törölt felhasználó -    
Pinknek igaza van. Az ő zenéje tényleg ér is valamit! biggrin.gif
Bár én Demit is birom...
2015. szeptember 04. 21:04 #44
- törölt felhasználó -    
Pinknek igaza van, Taylor, Nicki meg Miley "előadása" mindennek nevezhető csak zenének nem. A viselkedésüket pedig ne is emlegessük... -.- Demi régen jófejnek tűnt, de- ha lassan is- kezd majd átesni a Miley kategóriába ő is...
2015. szeptember 04. 21:20 #45
Elza Foster
Elza Foster
visszatérő vendég
 
Státusz"Minden siker mögött 100 kudarc van"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.10.
Hozzászólás: 392
Csatolások: 0
Azonosító: 243663
Offline offline
Nem szeretem Pinket. De mist roohadtul igaza van
2015. szeptember 04. 21:22 #46
Vikikee4
Vikikee4
♡Angel-chan♡
 
Státusz„Légy bátor, harcolj, amiben hiszel és váltsd valóra az álmaidat!” - Jared Leto
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.27.
Hozzászólás: 1203
Csatolások: 0
Azonosító: 200960
Offline offline
Sajnos Pink-el kell egyet értenem. Bár valahol Deminek is igaza van, de mégsem. A mai zenék nagy többsége a piálásra, drogokra, erőszakra és egyéb dolgokra inspirálja a fiatalokat. Vannak persze olyan előadók, akik jók a gyerekeknek, de az nem nagyon érdekli Őket. Inkább hallgatják hogyan szeretkezzenek meg hasonlók. Nem mondok előadó neveket, talán, itt fel sem tűnik az említett, de talán igen. A lényeg, hogy ez az én véleményem, ahogy a fenti is Pink véleménye, akinek szerintem hatalmas ostobaság volt neki esni. Persze, látszik, hogy a mai emberek milyenek... szóval mindenkinek megvan a véleménye, ha meg nem értesz vele egyet akkor szépen fejezd ki magad, ne küld vissza oda, ahonnan az illető jött (nem országra és városra gondoltam), hanem gondold át. Vajon, Ő is így reagálna, ha te az Ő kedvencét szidnád a véleményeddel? Vagy egyáltalán Ő a saját kedvencét vélné felfedezni a NÉVTELEN posztban?
2015. szeptember 04. 21:26 #47
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Teljesen igaza van, bár Deminek talán akad pár mondanivalóval rendelkező dala is.
2015. szeptember 04. 21:30 #48
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Valahol igaza van, de az ellen nem tud mit tenni, hogyha ennyi rajongója van akár Taylornak vagy Deminek. Védeni fogják a kedvencüket és nem fognak a jóra hallatni!
2015. szeptember 04. 21:55 #49
hirschzsofi0711
hirschzsofi0711
You don't own me
 
Státusz“There are much worse games to play.” ♥❤❥ ❦❧♥♡✦❉ ❥❦❧❃ ❂❁❀♔♕
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 1241
Csatolások: 31
Azonosító: 202533
Offline offline
Egyetertek vele
2015. szeptember 04. 21:56 #50
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Én emlékszem, amikor a VMA még színvonalas díjátadó volt. Nem kell személyesnek venni, de teljesen igaza van Pinknek, elkeserítő volt az idei átadás. Nem is a ZENÉSZEKEN és a MŰVÜKÖN van a hangsúly, hanem azon, hogy egy előadót éltessen, vitát generáljanak (Taylor vs Kanye, Taylor vs Nicki, Nicki vs Miley), majd az elismerés helyett hetekig erről hangos a sajtó. Miley-t pedig nagyon szeretem, na de amit leművelt a záróshowban is, nagyon el van tévedve szegény. Nem egy VMA-méltó előadás volt, az övé sem. (Demi porszem volt itt a gépezetben, nagyon nem rajta van a hangsúly, hanem az egészen, ahogy az MTV tálalja az egész Nicki Minaj-féle balhét. Hányinger.)
2015. szeptember 04. 22:02 #51
kitty2244
kitty2244
új tag
 
Státusz"Nyugodj meg, attól megnyugszol"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.16.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 248498
Offline offline
Egyébként is egy vicc volt az egész VMA. Miley egyből transzvesztitákkal nyitott valami hihetetlenül visszataszító rongyban. Nicki Minaj végre valahára kapott egy díjat az igénytelen, semmitmondó és mellesleg undorító Anaconda nevű förmedvényéért. Viszont Demi-vel semmi bajom nincs, neki legalább még vannak olyan dalai, amik inspirálóak vagy valódi érzelmekről szólnak, nem pedig önsajnáltatásról.
Pink pedig valószínűleg tényleg nem akart veszekedést szítani. Azért történt ez az egész, mert az emberek megint elefántot csináltak a bolhából. Azt mondta, hogy közönségesnek tart néhány előadót, amiben szerény véleményem szerint igaza is van. Nem kell azért harmadik világháborút indítani, mert valakinek nem jön be a kedvenced.
Szinte az összes felkapott dal vagy önsajnáltató szakításokról, vagy magamutogatásról és seggrázásról, vagy értéktelen semmiről szólnak (egyébként nincs baj azzal, ha valaki szereti ezeket hallgatni, tényleg igazán fülbemászó tud lenni egyik-másik, viszont nem kell isteníteni az előadókat ilyen közönséges dalokért)
De ez csak az én véleményem smileeee.gif
2015. szeptember 04. 22:06 #52
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
Valamilyen szinten igaza van, de könyörgöm, Justin Bieber zenéje életet ment, Taylor Swifté pedig nem? Mindkettőjüket szeretem, nem arról van szó, csak nekem ez gyanús, hogy Taylor, aki minden jóról rosszról írt már zenét, szerintem jobban életet ment, mint Justin, akinek tény és való, hogy jó szerelmes számai vannak, és nem az, hogy nincs élet mentő zenéje, de Taylornak szerintem több.
2015. szeptember 04. 22:15 #53
Audrey beauty
Audrey beauty
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.01.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 247608
Offline offline
Teljesen egyet értek Pinkkel, a VMA színvonala a béka segge alatt van.
2015. szeptember 04. 22:27 #54
- törölt felhasználó -    
Van abban igazság amit mond, szerintem ezzel nem is akart rosszat, csak egy vélemény volt ez is. Ennek ellenére is a rajongók kiakadása várható volt.
2015. szeptember 04. 22:30 #55
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Bírom Pinket, szeretem a zenéjét, de most nem egészen értem. Vannak dalok, amelyek akár tényleg életeket menthetnek/változtathatnak meg, de egy díjátadónak inkább az a szerepe, hogy szórakoztató legyen.
2015. szeptember 04. 22:51 #56
Stella1234
Stella1234
új tag
 
StátuszNow I am that bi*ch and u're just a clown ❤~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.05.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 218695
Offline offline
Szerintem Pink elmondta a velemenyet tok normalisan es demi tok normalisan reagalt. Ez nem volt "harc" hanem egy ertelmes vita. Mindkettojuknek igaza van. (Btw engem teljesen megvaltoztatott a warrior cimu szam)
2015. szeptember 05. 00:08 #57
- törölt felhasználó -    
Pinknek teljesen igaza van, még most is sokszor hallgatom a zenéit. Teljesen egyet értek vele és a zeneipart nem, ilyen semleges szar picsáknak kéne uralniuk, mint Lovato és Swift.
2015. szeptember 05. 07:23 #58
AngelGirl00
AngelGirl00
 
StátuszAnnyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 14.06.14.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 185
Azonosító: 227598
Offline offline
Én szeretem Pinket de most nem értek vele egyet.
2015. szeptember 05. 07:36 #59
- törölt felhasználó -    
Egyet értek Pinkkel. Abszolut igaza van. Minden rohadt daluk a sexről vagy szerelmről szól. Komolyan vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is. A Cool For The Summer egy sz*r. De sajnos olyan alacsony ma a szint, hogy még ez is jónak számít.
Számomra Madonna és Britney Spears az igati ikonok. Nem pedig szelina, májli meg demi. Taylort inkább hagyjuk...

Pink viszont olyat mutatott a világnak amire szüksége van. Imádom őt, a hangját és a tehetségét. A dalai közül a Sober vagy a Perfect szerintem egy olyan ambíciót adott a az embereknek ami taláb megváltoztatta az életüket.
Csak azt sajnálom, hogy ma a tuctuc és a "ordítok torkom szakadtából" zenéből meg lehet élni. Ezek nem énekesek/énekesnő, csak erölködnek. Esküszöm bármelyik magyar rock együttes többet produkál egyszeri fellépésükkel, mint ezek az egész karrierjük során.
Szánalmas, hogy néhanyan nem hallgatjátok Pink, Nelly Furtado, Britney Spears zenéjét. Talán nem adnak ki évente lemezt, de legalább minőséget csinálnak. És rengeteg ilyen igaz zenész van még ebben a hamis világban...
2015. szeptember 05. 08:41 #60
Centuries2214
Centuries2214
visszatérő vendég
 
Státusz"My dreams don't comfort me" Skillet
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.15.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 246584
Offline offline
Hát... ehhez nem igazán tudok mit mondani. Valahol Pinknek is igaza van, de Deminek is... tongue.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!