Starity

Dr. Luke megszólalt: „Nem erőszakoltam meg Keshát”

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 23. 12:43 #1
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2743
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Hosszú idő után megszólalt Kesha producere, és elmesélte az énekesnővel folytatott évek óta tartó pereskedés előzményeit a saját szemszögéből.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. február 23. 13:04 #2
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8777
Csatolások: 216810
Azonosító: 59785
Offline offline
Mondjuk a bűnös elég ritkán ismeri be a tettét... rohog.gif Érdemesebb lett volna Keshának évekkel ezelőtt bíróságra menni, mert akkor még orvosilag bizonyíthatták volna az erőszak tényét (mert gondolom most már túl hosszú idő telt el azóta). Viszont ha eskü alatt tényleg tagadta az állításait... unsure.gif Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az ügy vége.
2016. február 23. 13:30 #3
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
nem tudom, hogy tényleg igaz-e ohmy.gif
2016. február 23. 14:11 #4
- törölt felhasználó -    
Meglepne ha beismerné ezt az egészet mert az elég ritka dolog. Nem azt mondom hogy nem lehet igaza, de vagy százszor elmondta ugyanazt ami kicsit gyanús. Amennyiben hazudik továbbra is Kesha partját fogom, amennyiben meg Kesha nem mondott igazat az már vészes. De én nem hinném hogy valaki kockára tenné a karrierjét hazugságok miatt. Érdekes ügy
2016. február 23. 14:32 #5
- törölt felhasználó -    
Na és Kesha mért tagadta eskü alatt a korábbi kijelentéseit? Bár nem követtem nyomon az ügyének a fejleményeit, azok a cikkek amik itt megjelentek sorra arról számoltak be, hogy aggódik a karrieréért, már dolgozna az új albumán blabla de egy cikkre se emlékszem azzal kapcsolatban, hogy pszichésen mennyire megviselte az erőszak, stb... Csupán egy dolog a biztos, hogy kettejük közül valamelyikük hazudik, rajtuk kívül pedig csak a jó isten a megmondhatója, hogy melyikük.
2016. február 23. 14:54 #6
Pityang
Pityang
 
Státusz//10.27.//
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.17.
Hozzászólás: 755
Csatolások: 0
Azonosító: 243873
Offline offline
Ha Kesha egyszer vallott, utána már eskü alatt tagadott minden vádat, amelyet valaha tett a producere ellen, akkor miért kezdett el tagadni? Tényleg azzal akarna más kiadóhoz kerülni, hogy ilyen súlyos hazugságokkal vonja magára a figyelmet? Nekem ez a dolog egy egészen kicsit sántít. Ha nincs karrierje, nincs értelme magára vonni a figyelmet, nem látok semmiféle relációt abban hogy hazudnia kellene a sajtónak vagy a kameráknak, csak hogy minden szem rajta legyen. Én legalább is nem ebben hiszek. Én inkább arra gondolok, hogy a csávó miért hazudna. Mert ha kiderül, hogy tényleg bántalmazta Keshát éveken keresztül, érzelmileg zsarolta és ott használta ki, ahol csak tudta, akkor az ő produceri munkájának végleg vége. Nem hinném, hogy bármelyik épeszű ember leszerződne hozzá a perek után. És hogy ezt megelőzze, ti mit csinálnátok a helyében? Hazudnátok? Hm, hogy őszinte legyek, félve a következményektől én is így tennék. Mi értelme lenne Keshának hazudnia, ha csak nem nyomós indokkal akarna megszabadulni Dr. Luketól, hiszen lássuk be, ez itt nem arról szól hogy az egyik most éppen nagyobb reflektorfényben áll, mint a másik. Kesha számai eddig is nagyon sikeresek voltak, kiadótól és producertől függetlenül, mert azért olyan nagy marketinget ez a csávó sem épített köré. Megjegyezném, ellőttem itt már elhangzott, hogy Kesha mást sem csinál csak újra és újra elmondja, hogy milyen sanyarú volt a sorsa mellette. De ő nem ezt csinálja, ő nem csak hajtogatja a saját szavait mint egy papagáj? Ahogyan odafent is elhangzott, az érem nagyon is kétoldalú. Én személy szerint eléggé Kesha pártjára húzok, undorodok az ilyen férfiaktól mint ez, undorodok a gondolattól hogy csak azért, mert erősebb, kihasználjon egy nála gyengébbet és tehetetlenebbet, és kihasználva minden gyengeségét ott ártsak neki, ahol csak tudok. Ez olyan szinten gyomorforgató hogy arra szavakat sem igen találok. Szóval igen, kíváncsian várom hogy mi lesz mindennek a vége!
2016. február 23. 15:02 #7
Divergent
Divergent
Dark witch
 
Státuszimmersed in the frenzy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.15.
Hozzászólás: 2157
Csatolások: 138
Azonosító: 242716
Online online
Nem tom kinek van igaza...
2016. február 23. 15:08 #8
- törölt felhasználó -    
hát ehhez nem tudok mit hozzáfűzni sleep.gif
szeretem Keshát és nagyon szeretném ha visszatérne, mert vannak jó számai.
2016. február 23. 15:10 #9
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Starity-s cikkek alapján próbáltok rájönni ki mond igazat és ki nem? (Ez nem Staritz fik*z*sa!) .Nem vagytok semmik.Általában az ilyen esetekben mindkét fél hibás,nem csak Kesha vagy épp Dr.Luke,csak könnyebb az egyikre vagy másikra rákenni a dolgot.
2016. február 23. 15:16 #10
- törölt felhasználó -    
Már követhetelen a sztori...
2016. február 23. 15:48 #11
Zs00
Zs00
 
StátuszFeel the fear in my enemy's eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 0
Azonosító: 205886
Offline offline
nem tudom kinek van igaza. ha a pasinak, akkor nagyon sajnálom. ha meg nem, akkor pedig megérdemli
2016. február 23. 15:49 #12
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
A megérzéseim azt mondják, hogy Luke igazat mond, de a logikus énem azt, hogy könnyedén hazudhat is. Szóval kettejükön kívül senki nem tudja, hogy mi az igazság és kár agyalni rajta.
2016. február 23. 15:50 #13
kíváncsi-fáncsi
kíváncsi-fáncsi
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.20.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 180904
Offline offline
Ez az egész ügy már az elejétől sántít. Sosem tudtam igazán hinni Kesha állításainak sem, és amiket itt Dr. Luke leírt van benne (lehet benne) igazság.
Mondjuk nem tudom hogy mit gondolt Kesha mikor beperelte ilyen komoly vádakkal a producerét, hogy majd egy-kettőre elítélik és megszabadulhat tőle? (Ráadásul a per eddigi állása szerint nagyon bizonyítani sem tudta a dolgot.)

Sajnos elképzelhető hogy ilyen szörnyű dolgok megtörténnek, és vannak ennyire rossz és gonosz emberek. akik csak kihasználják és meggyalázzák a nőket, de szemrebbenés nélkül hinni Keshának sem tudok. Arról nem is beszélve, hogy jó pár kollegínája vallotta már be, hogy a karriere érdekében bizony képesek voltak a fejesekkel ágybabújni. Őszintén ezt Keshából is kinézném.

Kíváncsi vagyok hogy fog ez az egész befejeződni és még ki tudja mik derülnek ki!4 :/
2016. február 23. 15:57 #14
- törölt felhasználó -    
Kesha már az elején nem volt nekem szimpatikus, de most.. Hát. Egyébként nem tudni melyik "sztori" igaz, s melyik nem.
2016. február 23. 15:59 #15
ElenaBells
ElenaBells
visszatérő vendég
 
StátuszMrs. Styles
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 144061
Offline offline
Nyilván valami indoka kell lennie, hogy a bíróság Dr. Luke mellé állt. Szerintem van abban igazság amit Dr. Luke mond, habár Keshát is sajnálom ha mégsem. Nem tudom. Nem is akarok ítélkezni.smileeee.gif
2016. február 23. 16:13 #16
kis_zsú
kis_zsú
 
Státusz"Minél jobban nézel ki, annál többet látsz be." Victor Ward
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 845
Csatolások: 0
Azonosító: 131186
Offline offline
Nem azért, de az embereken látszik, hogy milyen, és Dr. Luke-on nem látszik, hogy erőszakoló lenne, max. érzelmileg zsarolhatta, de szexuálisan nem. Én sem bírtam soha Keshát, nekem is sántít ez az egész ügy. Tényleg miért csak annyi idő után ment bíróságra? Egészen addig nem zavarta, fontosabb volt neki a pénz? Akkor ez is milyen már? Kíváncsi vagyok, hogy végződik a dolog ill. mi a tényleges igazság. A bíróság is tévedhet.
2016. február 23. 16:32 #17
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (N.k @ 2016.02.23. 15:10)
Starity-s cikkek alapján próbáltok rájönni ki mond igazat és ki nem? (Ez nem  Staritz fik*z*sa!) .Nem vagytok semmik.Általában az ilyen esetekben mindkét fél hibás,nem csak Kesha vagy épp Dr.Luke,csak könnyebb az egyikre vagy másikra rákenni a dolgot.



Azért valljuk be, Indexen, Origón, HVG-n nem pont ezekkel a témákkal fognak foglalkozni. Az a politika és társadalom, ez a sztárok és bulvár. Ez a téma talán még itt van a legmegfelelőbb helyen pardon.gif

Bocs, de én a pasas mellé állok.
Én valahogy mindig azt nem értettem, hogyha éveken keresztül ennyire sanyarú sorsa volt, ahogyan előttem fogalmaztak,miért nem szólt valakinek? Egy interjún, fotósorozaton ennek a nyomai hogyhogy nem látszódtak? Ha erőszak is történet (itt most nem aktusról, hanem általános erőszakról van szó), fizikai nyomai megint kellenek, hogy legyenek, amit azért oké, hogy egy vörös szőnyegen eltűntetnek alapozóval, na de mi van a barátokkal/családtagokkal? Ha a helyzet ennyire kritikus pontig jutott volna el, gyanús, hogy szó nélkül hagyta volna... pff, több száz ember? Ha jól értettem, 2-3 évről van szó, valahogy nehéz elhinnem, hogy egy híresség tíznél több emberrel ne találkozott volna ennyi idő alatt (még én is többel, pedig az antiszoc netovábbja vagyok).
Különben ha már itt tartunk: tanú? Bárki, aki bekábítva látta az énekesnőt, bárki, aki ittasan, leverten? Akit folyamatosan bántalmaznak - főleg fizikai bántalmazásnál, de még lelkinél is - annak jelei vannak: levert, fáradt, rosszkedvű, etc.
Egyébként, mellékesen, nem ismerem nagyon Kesha munkásságát, nem vagyok fanatikus, tehát ha ezek interjúk meg fotók alapján bizonyíthatóak, akkor ezt tekintsétek tárgytalannak.
A védőügyvédes érv az picit gyenge, az ügyvédnek gyakorlatilag majdnem mindegy kit véd, a pénz jobban érdekli, és a hírneve, nyilván olyat választ ki magának az ember, akivel tutira megy. Még ha előtte amúgy csupa igazoltan agresszív hírességet is támogatott, védőügyvéd. Az ügyvédi szakma sosem az erkölcsösség mintaszakmája volt (sajnos).

Nekem valahogy ez az egész koholt ügynek tűnik, apró, de több sebből vérzik. Tény, hogy ilyet kamuzni némi pénz és felkapottság érdekében ritka gusztustalan dolog lenne, és merész vállalkozás - de azért kicsit gondolkodjunk el, hogy mások még ettől lejjebb is képesek süllyedni ezekért...
2016. február 23. 16:38 #18
- törölt felhasználó -    
Nem állnék egyik oldalra sem, mert már nem tudom melyiknek higyjek. Remélem nemsokára azért kiderül az igazság sad.gif
2016. február 23. 17:10 #19
- törölt felhasználó -    
Ez nekem is sántít. Egyiküknek sem érné meg hazudni, mert vagy Kesha karrierje menne vele tönkre, vagy a produceré. Majd meglátjuk, mi lesz a vége.
2016. február 23. 17:10 #20
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Most már végképp nem tudom, kinek a szava igaz, még jó, hogy nem az én tisztem ezt eldönteni...
Beteg világban élünk, de ha amit Luke magáról állít (feminista anya, család, nővérek), igaz, nem igazán tudnám elhinni ezt róla.
A többi énekesnő és előadó kiállása pedig igazán megható, de látszik, hogy nem akarnak igazán belefolyni, és jobb is lenne, ha nem tennék, főleg Kelly, aki Luke nélkül lehet, nem ott lenne, ahol...
Elég baj lenne, ha kiderülne, tényleg koholt a vád, ugyanis Dr Luke a szakmában az egyik legelismertebb, leghíresebb és legjobb producer, számos N.1. hit meg se születhetett volna nélküle, sőt, talán a zeneipar se tartana ott, ahol, ha ő nem lenne... Szégyen lenne ártatlanul meghurcolni, viszont, ha igaz a vád, akkor jár neki a büntetés.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Kesha Kesha 56.