Starity

Az ABC egy újabb sikersorozatot kaszált el: véget ér a Castle

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. május 13. 17:40 #1
- törölt felhasználó -    
Véget ért a hónapok óta tartó találgatás: az ABC csatorna Castle című sikersorozata nem tér vissza ősszel a képernyőre.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. május 13. 17:42 #2
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
Kiskoromban imádtam a sorozatot, időnként most is szoktam nézni. Nagyon nagyon sajnálom, a világon az egyik legjobb sori volt. Persze, a jókat kaszálják el mindig. Nagyon nagyon sajnálom.
2016. május 13. 17:56 #3
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Imádtam régebben, a 7. évadig néztem is, de már egy kicsit untam így csak néha néztem.
2016. május 13. 18:02 #4
- törölt felhasználó -    
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2016. május 13. 18:07 #5
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Mindenhol azt olvasom milyen szemét Nathan amiért elüldözte Stanat, őt vádolják amiért elmegy. Arra nem gondolnak ,hogy a probléma nem Nathannel volt minden kollégájával jól kijön sőt a régiekkel még most is szokott együtt dolgozni. Hiába ígértek több pénzt Stananak nem vállalta és őszíntén már a 8. évad elejétől látszott rajta nem szívesen van ott unott fejet vágott meg mint aki rosszul van és próbálja visszafogni a rókát nehogy elszabaduljon vagy szeretne családott alapítani végül is 37 éves vagy ő is előad egy Katherine Heigl féle műsort és azt hiszi többet ér mint a sorozat aminek köszönhetően híres lett. Mindenesetre sajnálom ,hogy vége főleg így tény az utolsó évad már lapos volt de ez sok most 6-7-8...évadot fotó sorozatra igaz mégis nyomatják őket
2016. május 13. 18:24 #6
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Kár, pedig nagyon jó sori volt
2016. május 13. 18:26 #7
Dregum
Dregum
új tag
 
StátuszFa önarcképet készítek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 37
Csatolások: 0
Azonosító: 212807
Offline offline
Végre smileeee.gif Már nagyon nem volt az igazi. Ideje volt.
2016. május 13. 18:41 #8
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Nem igazán zavar...
2016. május 13. 19:00 #9
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Régebben nagyon szerettem! Sajnálom,nagy kár..!sad.gif
2016. május 13. 19:04 #10
- törölt felhasználó -    
Az egyik kedvenc sorozatom:( sajnálom hogy már nem lesz több évad, de megértem hogy örökké nem is folytatódhat. Azért szerencse, hogy 8 évadot kibírt ez a szuper sorozat.
2016. május 13. 19:37 #11
CoLayla
CoLayla
visszatérő vendég
 
StátuszTökéletes vagyok, mert vannak hibáim!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 323
Csatolások: 2
Azonosító: 228081
Offline offline
Érz hogy mindjárt felnövök... Lassan az összes gyerekkori sorozatom véget ér. Először a Mentalista, most ez, és már csak idő kérdése, higy a Dr. Csont is véget érjen. :"(
2016. május 13. 21:09 #12
someone99
someone99
 
StátuszSocial life ? I don't know her
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.31.
Hozzászólás: 795
Csatolások: 0
Azonosító: 199116
Offline offline
Ez volt a legelső igazi külföldi sorozat amiért teljesen oda meg vissza voltam. Ez volt az első obsessionöm. Ma már nem nézem, de mindig különleges helyen lesz a szívemben mert nagyon sok mindent köszönhetek neki.Ez a sorozat vidított fel rosszabb napjaimon, amiből volt egy pár, megismertem általa egy nagyon jó barátomat, új dolgokat mutatott be meg ilyenek.Egyszer minden véget ér. Azt hiszem ez azt jelenti hogy felnőttem.
2016. május 13. 21:48 #13
Cinzina
Cinzina
*Crystal Light*
 
Státusz"What the hell is the matter with you?!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.15.
Hozzászólás: 1441
Csatolások: 4663
Azonosító: 37030
Offline offline
Idézet (CoLayla @ 2016.05.13. 19:37)
Érz hogy mindjárt felnövök... Lassan az összes gyerekkori sorozatom véget ér. Először a Mentalista, most ez, és már csak idő kérdése, higy a Dr. Csont is véget érjen. :"(


Jövőre kap egy 13 részes utolsó évadot a Csont. Abból viszont így is bőven többet kaptunk, mint eredetileg szánták, mert 11. évad sem lett volna, csak aztán valamiért mégis berendelték.
2016. május 14. 08:05 #14
Fannyika1998
Fannyika1998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.21.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 181040
Offline offline
Már három éve nem nézem, de az első négy fantasztikus évad emlékére, leülök az utolsó rész elé.
2016. május 14. 10:56 #15
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Nem is baj, Stanával vagy sehogyan.
2016. május 14. 11:58 #16
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Sikersorozat igen, az volt még 3-4 évvel ezelőttig, szerintem is a Criminal Minds mellett a legjobb krimi széria, de nagyon ellaposodott a már. Most is csak a tősgyökeres rajongók tartják össze, akik arról fantáziálnak, hogy lesz még ugyanolyan izgi, mint annó, de ez lehetetlen. A varázsát Castle és Beckett kapcsolata adta, a ravaszság, a kacérkodás, flörtölés, amióta duplán és triplán is egy csónakban eveznek, nem elveszett, de átalakult egy másfajta szintre. Stana kilépésével szerintem borítékolható volt a befejezés, én büszke vagyok rá, hogy megtette ezt a lépést, így legalább a készítők is követték őt. Nem szidni kell, szerintem így lesz helyes, szép volt jó volt, de ennél már sajnos csak lejjebb süllyedhetne a színvonala.
2016. május 14. 18:15 #17
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Baj csak az hogy bár elvileg ő akarta otthagyni a sorozatot mégis hallgat róla és nem szól semmit amikor a rajongói szidják Nathant ,hogy biztos miatta rúgták ki már az utolsó évad előtt is könyörögni kellett döntse el mit akar ő volt az utolsó aki aláírta a szerződést csak rá vártak a forgatással a sorozat már uncsi volt és ehhez nagyban hozzá járult a béna történetek és az hogy látszott Stana-n már nem szívesen csinálja és inkább lelépne főleg mivel két filmet is forgat így már nem igazán érdekelte a sorozat.Egy 2012-13-as interjúban azt mondta ő mindig a művészetet választja ha egy szereplőről már mindent elmondtak akkor már nem érdemes folytatni mert az már csak a pénzről szól ennek ellenére 2016-ig folytatta végül is számlákat neki is fizetni kell. Amit undorítónak tartok ,hogy áldozatnak állítják be mintha Nathan terrorizálta volna és ezért rúgták ki saját kérésre járja a saját útját de nem kell a volt kollégát hibáztatni amiért unja a sorozatot mert úgy jár mint Katherine Heigl
2016. május 15. 11:49 #18
filatori
filatori
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.15.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 256329
Offline offline
Ha az amerikai oldalakat olvasod, és a hozzászólásokat, ott az igazság annak látszik, hogy valóban Fillion miatt ment el Stana Katic. Már tavaly is az ellentétek miatt írta nehezen alá a szerződést, nem a pénz miatt, hanem a megromlott viszony miatt. Ha ismered a történetet, vagy olvastad valahol, bocsi, de a történet valahogy így szól, megpróbálom röviden lefordítani a cikket:
„Stana és Nathan nem jöttek ki már egy pár éve, bár az elején jó barátok voltak, pletykák szerint randevúztak is. Ebben az évben már Stana és Nathan ritkán dolgozott együtt – a saját kérésükre. A néhány jelenet gyors volt, és rövid. Nem volt nagy dolog, ami miatt a szakadék keletkezett, csak éppen az idő múlásával Stana csillaga emelkedett, és Nathan úgy érezte, hogy háttérbe szorította, mert saját magát tartotta a show csillagának. Ahogy nőtt Stana népszerűsége, fizetésemelést kapott , és ő is kapott egy új öltözőt, amely ugyanolyan volt, mint Fillioné, akinek ez nem tetszett. Ahogy telt az idő, Nathan egyre távolodott tőle, s ragaszkodott ahhoz, hogy csak akkor legyenek együtt, ha ez feltétlenül szükséges. Nathan az elmúlt évadban azt követelte az íróktól , hogy a közös jeleneteik rövidek legyenek. A sors iróniája, hogy míg a kémiai a filmen forró volt - a való életben semmi kémia nem volt közöttük. Stana mindig is szeretett volna rendezéssel foglalkozni, és árnyékként követte a rendezőt egy nap, így tudta volna tanulni a szakmát. Nathan elsápadt, és azt követelte, hogy hagyja abba, és hogy menjen haza. Volt olyan eset, amikor Stana sírva jött ki Nathan öltözőjéből, mert olyan durva volt vele szemben Fillion. Az ABC úgy döntött, hogy hagyja, hogy Stana elmenjen , mert a költségvetési megszorítások miatt is így muszáj, de igazán inkább a feszült viszony Stana és Nathan volt az igazi ok. Mivel Stana fizetése majdnem annyi volt, mint Filliné, az ABC így akarta visszafogni a kiadásokat. A show címe meg úgy is Castle. Tavaly, amikor volt egy évadzáró parti, Nathan és Stana is ott volt, de mintha szándékosan elkerülték volna egymást. Különös módon, Nathan és Stana nem állhatják egymást, de a férj, Kris Brkljac és Nathan úgy tűnik, hogy jól kijönnek. Stana mondott egy rejtélyes beszédet , mondván, mennyire szeret mindenkit, és élvezte a közös munkát . Szem nem maradt szárazon a szobában, mert mind úgy érezték, tudja, hogy nem jön vissza . Ezért csináltak a filmnek két befejezést. Az egyik, amikor az egyik fő karakter meghal, így a show véget ér, a másik nyitva hagyta a folytatást. Az esetek többségében nincs olyan, hogy Nathan csapat, vagy Stana csapat. A forgatáson legtöbben tisztában vannak azzal, hogy a címszereplő Nathan, a folytatás munkát jelent nekik, így jól kijönnek vele. Másrészt mindannyian szeretik és imádják Stana-t , és nem tudják elképzelni a show-t nélküle. „
Nos, ebben lehet valami, mert ha megnézed a 8. szériát, akkor a lehető legkevesebbet szerepelnek együtt. Valaki nem volt rest, és megnézte, hogy amíg a második-harmadik évben 28-30 percet szerepeltek együtt a képernyőn, ebben az évben már csak 4-9 perc közös jelenetük volt. Lehet, hogy a megírt történet is attól volt ilyen nehézkes, mert ezt be kellett tartaniuk az íróknak. Sőt, ha megnézed a régebbi epizódokat, ott az elején és a végén minden részben megcsókolják egymást a főszereplők, ebben az évben már szinte csak úgy oldották meg az egészet, hogy vagy kézen fogva, csók nélkül mennek a hálószobába, mindent a néző képzeletére bízva, vagy éppen már utána, az ágyban fekve beszélgetnek, szintén egymáshoz se érve. Az egyik legutóbbi rész végén például külön mentek el megünnepelni a megoldott ügyet. Lehet, hogy a kettejük viszálya vezetett ahhoz is, hogy a show ellaposodott, kevesebb lett a néző, és elkaszálták a folytatást. Az egész nem érdemel ennyit, amennyit foglalkoztam az üggyel, de szeretném, ha Stana Katic-ot nem támadnák olyan miatt, amit nem követett el. Ő egy gyönyörű, tehetséges színésznő, aki emberként is nagyon klassz. Megnéztem néhány, Amerikában adott interjúját is, kedves, közvetlen, és nagyon okos. Nem bántom Filliont sem, de lehet, hogy tényleg nagy az egója. Védelmében azt is el lehet mondani, hogy biztos, hogy nem mindegy, hogy valaki a film elején hányadikként, és mekkora betűkkel van kiírva, ez lehet, hogy a következő szerződésnél dollár ezreket, vagy még többet is érhet. Igazán nem vethetnek egymás szemére semmit, mert igaz, hogy Stana a Castle előtt csak sorozatokban, egy-két részben mellék szereplő volt, de előtte Fillion is egy 10-12 rész után elkaszált sorozatban volt, hát, nem igazán főszereplő.
2016. május 15. 15:30 #19
Bogáncs
Bogáncs
visszatérő vendég
 
StátuszFekete, mint a fehér holló. (by: értelmes osztálytársaim)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.24.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 0
Azonosító: 245313
Offline offline
Kár érte, bár van az a pont a krimisorozatoknál, ahol már nem lehet fokozni a dolgokat.
2016. május 26. 18:52 #20
Qiny
Qiny
 
StátuszMosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád....vagy hülyének néz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 902
Csatolások: 338
Azonosító: 125906
Offline offline
Elég kurtán-furcsán lett vége. De legalább happy and lett.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!