Starity

Idén is Taylor Swift lett a legjobban kereső híresség

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 11:55 #21
- törölt felhasználó -    
Ez komoly? Taylor vagy az 1D mit tett azért, hogy ennyi pénzük legyen? Semmit, meg se érdemlik. Pénz inkább a valódi tehetségért kéne, hogy járjon. Azt csodálom a legjobban, hogy Adele csak a 9. helyen van, a turnéján edig szerzett pénz és az albumeladások alapján már az első helyen is simán ott lehetne.
2016. július 18. 12:10 #22
Lejlus
Lejlus
 
StátuszAkard jobban,mint amennyire félsz tőle.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 2565
Csatolások: 0
Azonosító: 217999
Offline offline
Az de durva ohmy.gif
2016. július 18. 12:23 #23
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Hiányolom Johny Deppet):
2016. július 18. 12:24 #24
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Meg egyébként hol van a legkeresettebb színésznő,akikről volt egy cikk is? A 10 közül egyet se találtam
2016. július 18. 12:46 #25
Lisanne
Lisanne
injeolmi <3
 
Státuszcho miyeon loveland
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.28.
Hozzászólás: 11007
Csatolások: 2193
Azonosító: 252651
Offline offline
a botranyaival jol kereshet:))
2016. július 18. 13:37 #26
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
FriendsForever: kérlek úgy ócsárold az 1D-t,hogy utánanézel előbb. Persze,hogy nem tudod,hogy mit tettek le az asztalra ha max. a What Makes You Beautiful-ig, jutottál el wink.gif
Taylor ettől függetlenül szerintem sem érdemli meg, bár tényleg sokat dolgozott, ez a rengeteg pénz nem ennek köszönhető...
2016. július 18. 14:09 #27
- törölt felhasználó -    
Idézet (Hajni és Gézacica @ 2016.07.18. 12:23)
Hiányolom Johny Deppet):

Miért nem írtad bele mikor szerkesztetted a cikket wub2.gif
2016. július 18. 14:40 #28
- törölt felhasználó -    
Persze, hogy nem érdemelte meg! Kis ribizli...
2016. július 18. 14:55 #29
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Flawless girl | Ma, 14:09
Hajni és Gézacica írta:
Hiányolom Johny Deppet):

Miért nem írtad bele mikor szerkesztetted a cikket wub2.gif



Mert ő tényleg nincs benne? Talán azért? 2: jócskán beleszerkesztettek,rá se ismerek.
(Ez nem sértés a moderátor részére,jó munkát végzett!biggrin.gif)
2016. július 18. 15:07 #30
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Megérdemli/nem érdemli meg, tök mindegy. Ezt sajnos nem mi döntjük el. Viszont én is inkább a nem érdemli meg-re szavazok, ugyaniy, fuuu, amennyi botrány volt ezzel a nővel mostanság... Nálam nagyon elásta magát, az biztos
2016. július 18. 17:46 #31
- törölt felhasználó -    
Wow..az nem semmi..
2016. július 18. 20:17 #32
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Pffff.... Hát nem is csodálom!! smileeee.gif
2016. július 18. 23:46 #33
Sweet Chocolate
Sweet Chocolate
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 237636
Offline offline
Nem értem,hogy miért istenítik ennyire Taylort,szerintem annyira azért nem jó.
2016. július 19. 07:44 #34
mbgames
mbgames
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.01.
Hozzászólás: 485
Csatolások: 0
Azonosító: 170369
Offline offline
Nem is értem, hogy keres ez ennyit. Én még egy számot nem hallottam tőle. Számomra értékelhetetlen az egész munkásságága.
2016. július 19. 07:51 #35
- törölt felhasználó -    
Taylor meg nem érdemelte!
2016. július 19. 10:43 #36
überA
überA
 
Státusz“Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.01.
Hozzászólás: 1323
Csatolások: 404
Azonosító: 257618
Offline offline
Ennyi botrány után nem csodálom!
2016. július 19. 14:52 #37
Flóra312
Flóra312
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 258156
Offline offline
170 millió dollárt KERESETT? Az mióta pénz keresés, hogyha feláll a színpadra, és elénekel egy-két számot? Vagy hogyha reklámozza magát, esetleg más termékeket? Hogyha felénekel egy albumot, és kaszál vele egy jót? A pénz keresés, messze nem erről szól. Hogyha felkelsz nap mint nap, hogy elindulhass a munkába, és ott legyél több mint 8-9 órát, na az már valami.De amit Taylor csinál az semmi. Ugyan ezt elmondhatnám más énekesekről is, de nem teszem. Taylor egy manipulatív, kényes ember, aki mindent megtesz azért, hogy védje az "igazát". Elkezd sírni, sőt bőgni, hogyha nem úgy van valami, ahogyan ő akarja.Nem érdemli meg, a "státuszát". Eléggé beképzelt, ha azt vesszük. Ha milliók nem rajonganának érte, ( nem tudom elhinni, hogy ennyien odavannak ezért a nőért..)akkor most nem ott tartana ahol. Akkor nem kelne el a piacon megannyi albuma, ha nem lenne egy egész rajongótábora.Nem is értem, mit esz rajta a közönség..Hang? Playbackkal még nekem is van hangom. Stílus? Régebben volt, amikor még szende-szundi kislány volt, aki örült annak, hogy énekelhet. Személyiség? Egyszerűen förtelmes. Beképzelt, manipulatív, kényes..egyáltalán nem érdemli meg.
2016. július 19. 19:06 #38
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
És Kim Kardashian megérdemli? Vagy a többi semmittevő senki?? Mert hogy ő, meg még egy csomó hozzá hasonló ember semmit nem csinál és még tehetségtelen is, e mellett pedig milliókat keres. Az nem érdekel senkit? Taylor rengeteget dolgozik egy-egy albumon (sokan el sem tudjátok képzelni mennyit), és egy fellépés sem csak egy vállrántás és kész. Egyáltalán nem. Rengeteg embernek segített a dalaival, a személyiségével. Valaki fele ennyit nem csinál. Mégis mindig mindenki őt savazza, komolyan ez már egy "divattá" vált hogy őt kell b*szogatni minden olyan dologért AMIT MÁS HÍRESSÉG IS UGYANÚGY CSINÁL, de őket azért dicsérni kell, vagy meg sem említi senki. Nincs hangja? Igen, biztosan az élő fellépéseken is playback megy, jaj könyörgöm ezek a hülye érvek biggrin.gif Ha meg azt hiszitek ismeritek, csak egy dolgot mondok: PÁR CIKKBŐL/VIDEÓBÓL (amik 70%-ban nem igazak, vagy fel vannak fújva és úgy vannak beállítva) NEM ISMERSZ EGY EMBER. NEM TUDHATOD ABBÓL HOGY MANIPULATÍV, HOGY KIVEL HOGY VISELKEDIK, SE SEMMIT. Ráadásul valaki még itt azt is írta, hogy "Én még egy számot nem hallottam tőle. Számomra értékelhetetlen az egész munkásságága." Ha egy számot sem hallottál tőle, nem tudsz róla semmit, akkor igen, biztos alapos okod van rá hogy utáld, vagy értékelhetetlennek nevezd a munkásságát. lol.
Senki nem tökéletes, mindenki követel hibákat, úgyhogy fel lehet hozni dolgokat amiket csinált meg mondott. De ugyanez igaz a te kedvenceidre, egyéb hírességekre és mindenki másra.
2016. július 19. 20:21 #39
Theomaow
Theomaow
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.19.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 258196
Offline offline
Tény, hogy rengeteget dolgozik, de komolyan elhiszi bárki is, hogy az igazi személyiséget mutatja? Nem csak ő, hanem bármelyik híresség is. Amikor valaki híres lesz teljesen más világba csöppen bele mint előtte volt. Emiatt változnia kell a személyiségének és biztos lehetsz benne, hogy a legtöbb híresség nem a valódi arcát mutatja a rajongók felé. Illetve ha valaki belegondol abba mièrt is támadják őt. Vajon miért? Mivel a külvilág felé azt mutatja milyen jó ember és mennyire kell szeretni,közben pedig elvileg akit szeretett lejáratja? Ugyan már. Nevetséges. Egy ember sem érdemli, hogy megalázó helyzetbe hozzák de ő ezt megtette ugyanúgy Calvin Harris-szel és Kanye West-tel is. Ezáltal mégsem tűnik olyan jó embernek.
2016. július 19. 21:26 #40
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
Egy szóval sem mondtam hogy ártatlan, mert tudom, hogy nem az és hogy sokszor hibázik. De akkor is rengetegszer olyanért is kapott pár nem túl kedves szót ami értelmetlen/nem tett semmi rosszat. Amúgy ehhez a cikkhez is érkeztek nem túl kedves kommentek, amikor csak szimplán arról van szó hogy mennyit keres. Ami tény, hogy rengeteg, de azért valamit jól csinál ha ennyit keres. De hogy jön ide hogy tehetségtelen, meg semmi nem ér amit csinál, meg hogy ribanc stb.
Mindegy, nem lehet semmit tenni ez ellen, haters gonna hate.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!