Starity

Soy Luna – ismerkedj meg a Disney új sztárjaival!

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. augusztus 30. 15:48 #41
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Nekem bárki mondhat bármit, de úgy érzem ez a Soy Luna rajongási dolog elsüllyedt nálam a mélybe. És igen ezzel én most konkrétan arra célzok, hogy copy. Értem én, hogy ugyanaz a rendező rendezte, a sorozat spanyol, de számomra akkor is az, amit gondolok. És azt is érzem, hogy a véleményem nem fog változni. ( Ízlések és pofonok) Bevallom én óriási "Violetta buzi" voltam, és az is vagyok. Annyira az vagyok, hogy egy éve ott voltam a koncerten, Budapesten.
Ez a kislány, aki ugye Karol Sevilla, még nem tett le semmit az asztalra, azzal, hogy egy sorozatban játszik. Majd, ha szólókarrierje, saját filmje és turnéja lesz, akkor lehet azt mondani, hogy híres. De még most ő "egy senki".(már bocsi a lefejezésért ). Gyakorlatilag az bosszant engem igazából a legjobban, hogy Rugge is szerepel benne. Ráadásul több Violetta szereplő is. Megnéztem a sorozatból több részt is spanyolul, és igaz, hogy nem ugyanolyan mint Violetta, de azon alapszik. Maga a sorozat nem arról szól, hogy ez+az, de mégis van benne némi copy dolog. Ne vegye senki a szívére, de én nem szerettem, nem szeretem, és nem is fogom szeretni a sorozatot. Én nem leszek olyan, mint a Violetta utálok, viszont utaló leszek, ha tetszik, ha nem. Én nem fogok belekötni senkinek az életébe, mert szereti a Soy Luna-t. Alapvetően semmi bajom azzal aki szereti, de én nem leszek egy elvakult fán. Ráadásul kezdek felnőni és kezdek rájönni, arra, hogy ez már nem nekem való. Téma lezárva. Aki nézni fogja, az nézze aki nem az pedig ne nézze.
2016. augusztus 30. 15:54 #42
- törölt felhasználó -    
Nem nagyon rajongok a szereplőkért de Ruggero nagyon megérdemelte a főszerepet. Nem érzem azt hogy copy lenne a sorozat. Én úgy érzem hogy a zene, a tánc és a szerelem mindannyiunkba közös....
2016. augusztus 30. 15:57 #43
- törölt felhasználó -    
Astronomergirl: Ha nem tudsz semmit Karolról akkor inkább ne kommentelj. Csak úgy szólok hogy Karol amikor olyan 10-11 éves volt játszott egy sorozatban. Egyébként a Soy Luna csapattal sokszor volt már koncertezni is. És nem véletlen az hogy Ő kapta a főszerepet. Ezen kívül Tini mit rakott le az asztalra mielőtt megkapta volna a Violettában a főszerepet?
2016. augusztus 30. 15:59 #44
MesterBenjáminBeni08
MesterBenjáminBeni08
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.26.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 248974
Offline offline
RUGGEEEEE ♥♥♥
Szívesen lennék Karol Sevilla helyében smileeee.gif
2016. augusztus 30. 17:31 #45
CimFam
CimFam
 
Státusz#ShawnMendesToHungary Kérlek használd ezt a hashtaget minden közösségi oldalon!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 0
Azonosító: 256999
Offline offline
Astronomergirl: Miert Martina megis mit csinalt a Violetta elott?! Felhaborito. Pedig se nem vagyok Martina se nem Karol rajongo. Most neztem meg hogy ki is O. De ne "senkizd" le! Martina is innen indult, Karolból is válhat akkora sztár mint Martinából. Főleg, hogy Karol mar játszott sorozatban...
2016. augusztus 30. 17:38 #46
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tudomásul vettem már, hogy a fórum átlag életkora 10-15 éves kor közé esik, így nem is hibáztatlak, hogy nem tudjátok. A Violettát, ha jól tudom, ugyanazok készítették, akik a Csacska angyalt is. Az idősebb korosztály generációi (20+) talán emlékeznek erre a zenés, táncolós, romantikus szappanoperára, amit minden hétköznap vetített az RTL klub. Tökre ugyanaz a sztori, csak a felnőtt szereplőket kicserélték kamaszokra. Úgyhogy ne legyetek elalélva a Violettától, mert közel sem annyira eredeti, mint amilyennek gondoljátok.
2016. augusztus 30. 19:47 #47
- törölt felhasználó -    
Karolról én tudok elég sokat, mert utánna néztem és részekbe is belenéztem. Most semmi köze nincs a Violettához, de mégis annyi minden hasonlít, hogy ez már tényleg copy. Nekem nem tetszik és nem is fog, csak az Alas-t szeretem!
DE EZ CSAK SAJÁT VÉLEMÉNY!
2016. augusztus 30. 19:59 #48
Tinista13
Tinista13
☆Dreamer☆
 
Státusz♡ Ha meg tudtad álmodni,meg is tudod tenni! ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.29.
Hozzászólás: 1175
Csatolások: 0
Azonosító: 247406
Offline offline
Nem akarom előre megítélni a sorozatot...de már nem azért,valljuk be szinte egy és ugyanaz a sztori a Violettáéval!Sokan mondják,hogy "Neem,mert a Violettában nincs is görkori...",de attól még hasonlíthat rá.
A Violettát sokan szerették,ezért gondolják hogy ez is be fog jönni a nagy többségnek!
Nekem nem lesz ez a kedvenc sorim,tuti hogy nem fogom nézni!Max mivel Ruggero az egyik főszereplő,egyszer-kértszer belenézek.Alapból Karolnak nincs sok hangja,legalábbis nekem nem tetszik!
Ez csak egy Violetta utánzat...
2016. augusztus 30. 20:34 #49
- törölt felhasználó -    
A sorozat nem utánzás, nem a Violettán alapszik. Akik ezt állítják semmit sem tudhatnak a sorozatból. Láttak pár képet, hallottak a hatalmas Violetta fanoktól hogy utánzás, hallottak pár zenét. Annak meg pláne nincs értelme, hogy nem nézed a sorozatot. Mindenképpen nézz bele, nagyon megfog változni a véleményed. Rá fogsz jönni, hogy egyáltalán nem copy és hogy ezerszer jobb mint a Violetta. Persze az elvetemült V-rajongók össze-vissza pletykálnak és dumálnak, ahelyett, hogy utána is járnának mi is ez a sorozat egyáltalán.
Görkorcsolya és éneklés az alapja, ami nekem borzasztóan tetszik. A sorozat baromi jó, ezerszer jobb mint a Violetta. A szereplők, a dalok, a koreográfiák sokkal szimpatikusabbak. És maga az egész sorozat sokkal jobb. Láttam már pár részt angolul és spanyolul is, a dalok nagy részét már kívülről tudom.
1 felhasználónak tetszik: Blaniic
2016. augusztus 30. 20:36 #50
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2156
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
Egy újabb Disney "alkotás" ,amit nem fogok nézni wink.gif wink.gif
2016. augusztus 30. 21:14 #51
xSophiex
xSophiex
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.30.
Hozzászólás: 48
Csatolások: 0
Azonosító: 258498
Offline offline
Nem igazán terveztem, hogy megnézem, de annyira megfogott ez a görkorcsolya-éneklés kombó, hogy szerintem mégis belenézek az első részbe. Ha tetszik, akkor továbbra is nézni fogom, ha nem, akkor értelemszerűen abbahagyom:)
2016. augusztus 30. 22:52 #52
- törölt felhasználó -    
Bírom a sok okos embert, akik másolatnak mondják a sorozatot. Ha kinyitnátok a szemeteket, észrevennétek, hogy marhára nem ugyanaz a Violetta és a Soy Luna. smileeee.gif
2016. augusztus 30. 23:01 #53
Moonwalker4ever
Moonwalker4ever
visszatérő vendég
 
Státusz"Nothing is impossible, the word itself says i'm possible!"-Audrey Hepburn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.12.
Hozzászólás: 341
Csatolások: 0
Azonosító: 251568
Offline offline
Már csak ez kellett a mai fiatalságnak hogy elpusztuljon az utolsó darab agysejtjük is.
2016. augusztus 31. 08:24 #54
Dóra119
Dóra119
*Los Angeles*
 
StátuszRelax...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.28.
Hozzászólás: 2160
Csatolások: 17
Azonosító: 232436
Offline offline
Ez is valami Violettás elrontott tv műsor lesz??
2016. augusztus 31. 10:02 #55
- törölt felhasználó -    
Ez egy Violetta utánzat! Bele nem nézek ebbe a sz*rba, ráadásul a főszereplő nagyon randa.
2016. augusztus 31. 11:44 #56
- törölt felhasználó -    
Fylia - Tegnap, 22:52
Bírom a sok okos embert, akik másolatnak mondják a sorozatot. Ha kinyitnátok a szemeteket, észrevennétek, hogy marhára nem ugyanaz a Violetta és a Soy Luna.

Beszél az, aki még nem látott egy részt sem. Nyisd ki már te a szemed!
2016. augusztus 31. 11:49 #57
- törölt felhasználó -    
De akkor is mindenki túlzásba viszi ezt a Soy Luna dolgot. Megláttad, hogy jön az új sorozat: jajj, de imádom! Csinálok egy rajongói oldaldt, mert Karol gyönyörű!
A Soy Luna semmire nem való....
2016. augusztus 31. 11:50 #58
- törölt felhasználó -    
És ez a Soy Lunás háttér, meghogy mindenhol az előzetes megy?! A Starity nem Soy Lunáról szól, hanem minden sztárról, de akkor most itt hol vannak a többiek?
2016. augusztus 31. 13:41 #59
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Nekem az a véleményem hogy tiszta Violetta copy... Micsoda véletlen! Buenos Airesbe költöznek,van benne egy kedves lány,gonoszak... Ráadásul barátság,szerelem,zene,tánc kb. ez volt a Violettába is csak ott nem görkoriztak!
2016. augusztus 31. 13:43 #60
Kingaisa
Kingaisa
visszatérő vendég
 
StátuszEgy aktatáskás ügyvéd többet tud lopni, mint ezer felfegyverzett férfi.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.14.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 222658
Offline offline
Egyébként pedig nagyon rosszul választottak főszereplőt mert általában a főszereplő szép ő meg nagyon randa... Ámbar aki a gonoszt játsza sokkal szebb...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!