Starity

Sztárok akik meghaltak, de mégis élnek – avagy a legőrültebb összeesküvés-elméletek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 14. 17:50 #21
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Az ebben a durva, hogy amilyen elcseszettül hangzik, annyira lehet igaz is... Csak az tudja, micsoda börtön a hírnév, aki benne él. Egy átlagember fel nem tudja fogni, a hírnév mennyi elvárással, lemondással és sokszor veszéllyel jár.
Képtelenül hangoznak ezek a történetek, de én biztos vagyok benne, hogy ha a felsoroltak közt nem is, de vannak olyan emberek a világon, akik a normális életért képesek mindent feladni. Vitathatatlan, hogy bár könyörtelen és fájó, mégis eredményes lehet ez a módszer...
Diana haláláról sokat hallottam már, talán az ő esetében a legkisebb az esély arra, hogy még él, hiszen sokak szemét szúrta, de az is "érthető" lenne, ha ily módon akart volna a trónörökös hitvesét terhelő elvárások, az udvar nyomása alól menekülni.
Egyébként nem értem, miért zárkózik mindenki ennyire el ettől, mikor tanúvédelmi program is létezik...
2016. szeptember 14. 18:15 #22
Domi05
Domi05
Mгş. Ơβгเεŋ
 
StátuszValar Morghulis «» Valar Dohaeris
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 5265
Csatolások: 52
Azonosító: 233671
Offline offline
Diala, ott a pont!
2016. szeptember 14. 18:18 #23
- törölt felhasználó -    
Egyeseknek mekkora fantáziájuk van. 110.gif
2016. szeptember 14. 19:27 #24
- törölt felhasználó -    
Idézet (Diala @ 2016.09.14. 17:50)
Az ebben a durva, hogy amilyen elcseszettül hangzik, annyira lehet igaz is... Csak az tudja, micsoda börtön a hírnév, aki benne él. Egy átlagember fel nem tudja fogni, a hírnév mennyi elvárással, lemondással és sokszor veszéllyel jár.
Képtelenül hangoznak ezek a történetek, de én biztos vagyok benne, hogy ha a felsoroltak közt nem is, de vannak olyan emberek a világon, akik a normális életért képesek mindent feladni. Vitathatatlan, hogy bár könyörtelen és fájó, mégis eredményes lehet ez a módszer... 
Diana haláláról sokat hallottam már, talán az ő esetében a legkisebb az esély arra, hogy még él, hiszen sokak szemét szúrta, de az is "érthető" lenne, ha ily módon akart volna a trónörökös hitvesét terhelő elvárások, az udvar nyomása alól menekülni. 
Egyébként nem értem, miért zárkózik mindenki ennyire el ettől, mikor tanúvédelmi program is létezik...

Igazad van!
2016. szeptember 14. 19:57 #25
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Diana esetében kizártnak tartom hogy megrendezett legyen, túl hirtelen és tragikus volt a halála.
Paul Walkerről ezt feltételezni meg egyenesen nevetséges. Kizárt dolog, hogy megjátszotta volna a halálát miközben épp egy forgatás kellős közepén volt. Nem, ez lehetetlen:)
Michael-el kapcsolatban néha én sem tudom mit higyjek, de azt kell hogy mondjam, hogy túlságosan is szerette a rajongóit ahhoz, hogy megjátsza a saját halálát tudva hogy hányezer ember lesz öngyilkos mikor megtudják hogy meghalt. Az meg a másik, hogy egy visszatérő koncertsorozatra készült (és nem világkörüli turnéra - bocsi a kötekedésért de ez szúrta a szemem xd). Nem, ezt nem tenné meg. Bármennyire is szeretném ha élne, én lennék a legboldogabb ha kiderülne hogy mégis él, de sajnos ez lehetetlen, úgyhogy el kell fogadni:(
2016. szeptember 14. 19:59 #26
Britney Spears Fun
Britney Spears Fun
Fuck you
 
StátuszHinni annyit tesz, mint nem tudni semmit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.25.
Hozzászólás: 1534
Csatolások: 0
Azonosító: 192261
Offline offline
Idézet (Eroszi @ 2016.09.14. 15:38)
"a TMZ kiposztolt egy videót, ahol Jackson élve és virulva hagyta el a halottkém kocsiját."  WTF?! Ezt valaki megmagyarázná nekem? :/

Ezen mi nem érthető? biggrin.gif
Amúgy hülye manipulatív szarság, nem kell elhinni
2016. szeptember 14. 20:36 #27
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Úgy látszik,ez egy csodálatos nap az összeesküvés elméletekről:D
Már megint itt van ez a Kurt Cobain? De egy felkapott pasas,2 cikket is írtak róla! Biztos ludoracra? És mi az indok? Mert VIPje van,és bárhová repülhet:D
Oké,viccet félre rakva,én el tudom képzelni,hogy 1-2 emberke tényleg,hogy a médiától megszabaduljon,ha ezek nem is igazak,akkor máshogy megrendezhették a gyilkosságukat
2016. szeptember 15. 02:51 #28
- törölt felhasználó -    
Ezek úgy nevetségesek, ahogy vannak és a "rajongók" nagyon nem ismerhetik a kedvenceiket, ha ilyen feltételeznek róluk...
Ott van pl. Diana, aki egy annyira bámulatos csupa szív nő volt: folyton jótékonykodott, segített a taposóaknák áldozatain és felhívta a problémára a figyelmet, a gyerekekért is oda volt, a sajátjait meg egyszerűen imádta. Mindezeknek az ismeretében milyen agyalágyult gondolhatja azt, hogy a "Nép Hercegnője", aki ennyire a jó ügyért volt, megrendezi a halálát és magára hagyja a gyerekeit?! Meg, hogy egyáltalán egy ilyen kitalációval sokkolja azokat, akik annyira szerették meg mindig felnéztek rá? Akármennyire is nem hagyták nyugodni a fotósok, Diana nem egy ilyen ember volt.
Aki ismeri egy kicsit is Kurt-öt, az sem gondolhatja komolyan, hogy egy ilyen ember hátrahagyja a gyerekét és kikészíti a rajongóit csak azért, mert nem jön ki a feleségével... Ha annyira nem tudott volna semmiben sem dűlőre jutni Courtney-vel, akkor még mindig létezett olyan, hogy válás. Aki kitalálta ezt az elméletet, milyen szer hatása alatt lehetett?? A képekre meg csak annyit mondanék, hogy a szerencsétlen fejbe lőtte magát. Annak pedig megvannak a nyomai... Ha azok a képek is ki lettek volna téve, amin látszódik az összeroncsolódott feje, akkor meg ment volna ezerrel a hiszti, hogy "mennyire kegyetlenek, hogy ilyet mutatnak a rajongóknak" meg, hogy "mekkora tiszteletlenség az előadóval szemben. Hol marad a méltósága?". -.-
Mint, ahogy a másik Kurt Cobain-es cikknél is írtam, szomorú, hogy már nincsenek közöttünk, de el kell fogadniuk a rajongóknak. Attól se Elvis, se Paul, se Michael nem támad fel, hogy nem hagyják őket békén és mindenfelé azt híresztelik, még élnek.
2016. szeptember 15. 16:23 #29
kissangela2003
kissangela2003
Queen of Sarcasm
 
StátuszFangirling is not a hobby. It is a life style.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.30.
Hozzászólás: 2075
Csatolások: 0
Azonosító: 225173
Offline offline
Ezek mind idióta tévhitek. Mindegyik híresség már meghalt. Nyugodjanak békében.
2016. szeptember 15. 17:27 #30
anzi7
anzi7
Mrs. Tomlinson
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.15.
Hozzászólás: 4240
Csatolások: 9
Azonosító: 191626
Offline offline
Gothic01 igazad van
2016. szeptember 15. 17:54 #31
Fallengirl
Fallengirl
 
Státusz" Hey! Write you´re own story! " - The Book of Life
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.18.
Hozzászólás: 887
Csatolások: 0
Azonosító: 164007
Offline offline
Nos elég érdekes dolgok ezek... igazából azt,hogy igazán meghaltak csak azok tudhatják akik közel álltak hozzájuk...akik meg nemtudják mi történt pontosan azok meg tévhiteket kergetnek,hogy "mivan ha.." meg stb. Mondjuk sose értettem ezeket az embereket,mert jó azthinni,hogy életben vannak és valami eldugott helyen élnek? biggrin.gif Durva dolog biggrin.gif
2016. szeptember 15. 19:19 #32
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Senki sem rendezte meg a halálát. Ez nem egy mozifilm.
2016. szeptember 15. 21:33 #33
RescueGirl11
RescueGirl11
visszatérő vendég
 
StátuszIf one Day the Speed kills me, do not cry because i was smiling - Paul Walker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.13.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 3
Azonosító: 238983
Offline offline
Paul sad.gif bár csak igaz lenne hogy élne.. sad.gif R.I.P
2016. szeptember 17. 08:34 #34
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Sajnálom őket, kár hogy nem élnek.
2016. szeptember 19. 21:37 #35
Mensch
Mensch
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.12.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 0
Azonosító: 242652
Offline offline
Én nem hiszem, hogy ezek az emberek még élnének! De az emlékük viszont nagyon is él! Bár,,az emberek halandóak, de halhatatlanná teheti őket az, amit maguk után hagytak!! S aki életében jóságos volt,, annak holtában sem kell soha szégyenkeznie! A
világ nem felejti őket el soha.....
2016. október 14. 21:23 #36
Csenge02
Csenge02
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.15.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 0
Azonosító: 237283
Offline offline
Mike, drága.. ♥
2018. április 04. 22:14 #37
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
A Michaelesben máig hiszek és ezzel nem vagyok egyedül.
2018. október 02. 14:35 #38
- törölt felhasználó -    
Kurt Cubain halála szerintem nem kitaláció.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok