Starity

Opitz Barbi nyerte az X-Faktort!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. december 17. 23:26 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Opitz Barbi vitte el a 27 millió forintnyi nyereményt. Dmitrij a harmadik, Mata Ricsi a második helyen végzett.
A teljes cikkhez kattints ide!
2016. december 17. 23:29 #2
- törölt felhasználó -    
KOMOLYAN MINDOM MEM TUDOM MIT MONDJAK!!!! Ez a PROSTI LÁNY NEM ÉRDEMELTE MEG AKI ILYEN HAMISAN ÉNEKELTE AZT A SIA DALT AZ NEM IS X FAKTORBA VALÓ!!!! RICSINEK KELLETT VOLNA NEGBYERNIE Ő SOKKAL ÜGYESEBB ÉS NEM 1 HANGON KORNYIKÁL MINT A DRÁGALÁTÓS PROSTI BARBIKA!!!!!
1 felhasználónak tetszik: Nagy Timi
2016. december 17. 23:29 #3
f.petra
f.petra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.25.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 243070
Offline offline
SZÁMOMRA CSAK IS DMITRIJ A NYERTES❤️❤️
2016. december 17. 23:30 #4
Cica24
Cica24
visszatérő vendég
 
Státusz#Iloveme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.10.03.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 260122
Offline offline
Hopihe_baby egyetértek!! Ez nem érdemelte meg ez az uborka kft. Kis szharos jajjj beteg vagyok nincs hangom akkor kislányom ne lépj fel!!!
2016. december 17. 23:32 #5
- törölt felhasználó -    
Vagy három adást néztem ebből a rendkívül színvonalas műsorból (csak vicceltem). Először is, szerintem a versenyzői felhozatal idén volt a leggázabb, legalábbis a 12 emberből vagy három volt az, aki okkal volt itt szerintem, ebből az egyik Barbi volt. Megérdemelten nyert. Szerintem rá jobban emlékeznek majd, mint az eddigi nyertesek neveire... ő egyéniség, van hangja, alázatos, olyan, mint amilyennek lenni kell egy ilyen szakmában. Mata Ricsi nekem szörnyen unszimpatikus és fogalmam sincs, hogy mi a frászt keresett itt, vagy hogy miért jutott el idáig, látszólag kisgyerek még az ilyen feladathoz, bár azért az valahol nevetséges, hogy másodjára hibázik a dalszövegekben, 15 éves fejjel igazán képes lehetne megjegyezni egy dalszöveget. De tényleg, ebből a szegényes felhozatalból legalább olyasvalaki nyert, aki meg is érdemelte. Amúgy, fogalmam sincs, mi a franc akart lenni ennek a Tóth Andinak (akiről azt se tudtam, kicsoda, most láttam először) a fürdőkádban való vonaglása, de számomra kritikán aluli volt :'D
Továbbra is azt mondom egyébként, hogy ezek a tehetségkutatók ugyanúgy egy kaptafára mennek, csak darálják vele az énekeseket, de egyébként egy-két év, és el lesznek szépen felejtve, sajnos Magyarországon ez főleg jellemző, úgyhogy igazából én nem nagyon látom ezeknek különösebb értelmét.
2016. december 17. 23:32 #6
Tiramisu02
Tiramisu02
visszatérő vendég
 
StátuszMeow
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.07.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 0
Azonosító: 260791
Offline offline
Én is egyetértek Cica24-gyel és Hopihe_baby-vel!!!!
2016. december 17. 23:33 #7
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (Hopihe_Baby @ 2016.12.17. 23:29)
KOMOLYAN MINDOM MEM TUDOM MIT MONDJAK!!!! Ez a PROSTI LÁNY NEM ÉRDEMELTE MEG AKI ILYEN HAMISAN ÉNEKELTE AZT A SIA DALT AZ NEM IS X FAKTORBA VALÓ!!!! RICSINEK KELLETT VOLNA NEGBYERNIE Ő SOKKAL ÜGYESEBB ÉS NEM 1 HANGON KORNYIKÁL MINT A DRÁGALÁTÓS PROSTI BARBIKA!!!!!

Szeretem az iróniát, hogy ezt úgy írod, hogy KYLIE JENNER A PROFILKÉPED. Egyébként mind a kettő csodálatos nő a maga módján, csak akkor ne legyünk már kétszínűek rolleyes.gif
Abba nem fogok belemenni, Ricsi milyen szinteken hozott szégyent a műsorba és mennyire hamis volt – ráadásul hihetetlenül buta és beképzelt is. Én nem tudom, ti mit láttok, hallotok, de le vagyok döbbenve.
Barbi nagyon ügyes volt smileeee.gif Megérdemelte, ő a legjobban a mezőnyben. Dmitrij pedig remélem befut, hihetetlen egy művészlélek és nagyon jó lelkű srác. meghajolo.gif Boldogabb lennék, ha ő állna a második helyen, de hát ez az igény pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Josh_, CandUs, Szandi0820
2016. december 17. 23:38 #8
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36116
Csatolások: 1853041
Azonosító: 6038
Offline offline
Jaj ez a Dimi olyan aranyosan örült a harmadik helyének. Meg kellett zabálni. wub3.gif Ő örült, én is örültem neki. blush.gif Nálam ő nyert. thumbsup.gif



Több szót nem óhajtok mondani. Sem a műsor eleji össznépi sírásról, sem Matáról, mert még az apja beperel egy kis alamizsnáért. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: janet7, Glamster, silenc, CandUs, Sugarbird
2016. december 17. 23:38 #9
BLulu88
BLulu88
Cikk író
 
StátuszTalk behind my back but when they see me it's respect though...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.30.
Hozzászólás: 2172
Csatolások: 0
Azonosító: 242008
Offline offline
Hopihe_Baby: Hát szerintem meg pont mindent lehet mondani erre a csajra csak azt nem hogy prosti. Most komolyan miben olyan mint egy prosti? Nem jár tini picsa ruhákba, még a haja se átlagos, valamint még csak nem is olyan a természete mint egy ribancnak. Szóval ezt nem értem de mind1 is Barbi hihetetlen jó voltál gratulálok!!! A győztes dal is jobb volt az ő előadásában! smileeee.gif
2016. december 17. 23:41 #10
Lilisztar
Lilisztar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.09.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 0
Azonosító: 244672
Offline offline
Gratulálok neki
Mind2-nek szurkoltam (Barbi Ricsi) annyira büszke vagyok rájuk❤❤❤❤
2016. december 17. 23:43 #11
- törölt felhasználó -    
Aaaah. Többet sem nézek X-Faktort....
2016. december 17. 23:46 #12
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Szerintem ma Dmitrij volt a legemberségesebb és a legjobb. De komolyan, ő nem rontotta el egyik dalát sem. A másik kettő meg alig bírta ki sírás nélkül a kritikát. Mindkettejükre amúgy haragudtam, mert rosszul énekeltek az első produkciójukban.Ricsi konkrétan úgy elrontotta a döntőt, hogy csodálkozom ,hogy nem 3. helyen végzett, már így is elég nagy szó ,hogy ideáig eljutott és azt hiszem a győztesnek való dallal megpecsételte az egész x-faktor szereplését, mert ez volt a valódi Ricsi, akiről azt ajnározták, hogy van hangja.
Barbi viszont javított és végső soron én azt mondom ,hogy megérdemelten nyerte meg. Bár én azt mondom ,hogy hármuk közül leginkább Dmitrij érdemelte volna meg. Ő mindig lelkesen csinálta a produkcióját, jó hanggal és optimista hozzá állással. Viszont remélem ,hogy jó sokszor fogjuk hallani a nevét, mert ő tényleg színpadra termett.
Előzetesen mikor bemondták ,hogy Ricsi jut tovább, akkor már biztos voltam benne, hogy hogy alakul a helyosztás. Igazából sejteni is lehetett, nem volt semmi meglepő, amit kicsit mondjuk reméltem, de hát ez van, unalmas volt így a vége. Lényegében azt kell ,hogy mondjam Dmitrijért volt érdemes nézni ezt az évadot. Úgy álltam hozzá pedig ,hogy nem is fogom nézni a műsort, csak poénból belenézek a válogatókba, aztán az élő showba legfeljebb belekukkantok és annyi, mint az előzőnél.
2016. december 17. 23:46 #13
- törölt felhasználó -    
Gratulálok Barbinak! smileeee.gif nagyon megérdemelte. És gratulálok Dimitrijnek is, nagyon jó volt látni hogy úgy örül a 3. helynek mintha megnyerte volna. Remélem sikeresek lesznek mindketten mert nagyon megérdemlik!!
(Matáról inkább nem mondok semmit...)
2016. december 17. 23:54 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2016.12.17. 23:33)
Szeretem az iróniát, hogy ezt úgy írod, hogy KYLIE JENNER A PROFILKÉPED. Egyébként mind a kettő csodálatos nő a maga módján, csak akkor ne legyünk már kétszínűek  rolleyes.gif 
Abba nem fogok belemenni, Ricsi milyen szinteken hozott szégyent a műsorba és mennyire hamis volt – ráadásul hihetetlenül buta és beképzelt is. Én nem tudom, ti mit láttok, hallotok, de le vagyok döbbenve.
Barbi nagyon ügyes volt smileeee.gif Megérdemelte, ő a legjobban a mezőnyben. Dmitrij pedig remélem befut, hihetetlen egy művészlélek és nagyon jó lelkű srác.  meghajolo.gif  Boldogabb lennék, ha ő állna a második helyen, de hát ez az igény pardon.gif

Tiszta szívemből szóltál, én is inkább Dimitrijt láttam volna a második helyen, annak ellenére, hogy sokan nem kedvelik, szerintem nagyon jófej egy fazon rohog.gif Plusz tényleg van egyénisége, ami azért úgy általánosságban az emberek feléről nem mondható el. A Ricsi meg majd akkor járja nagyon meg, ha elkezd mutálni (matálni, lol, na jó, ez nem vicces) a hangja. Legalábbis, még nagyon úgy hallatszik, hogy fog változni, lehet, hogy akkor meg majd annyire sem tud énekelni, mint most.
2016. december 18. 00:01 #15
Hushpush
Hushpush
visszatérő vendég
 
StátuszÉéééééééééééés! Nem.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.30.
Hozzászólás: 295
Csatolások: 0
Azonosító: 853
Offline offline
Hurrá Barbi!
Kár Dimitrij-ért...
Ricsi = jó hangú krumpli, max. jóindulattal...
2016. december 18. 00:02 #16
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Gratulálok! Tehetséges lány és remélem nem kopik ki gyorsan a köztudatból. Igazi egyéniség!
Ám be kell allanom, sajnáltam hogy nem Dimitrij nyerte meg, én őt szeretem a legjobban♥
2016. december 18. 00:05 #17
greti.xx.25
greti.xx.25
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.26.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 261056
Offline offline
Nekem személy szerint, nem tetszik a hangszíne és nem vitték ki a zenei konfort zónájából.
Ham ko Hamnak kellet volna nyernie szertinnem smileeee.gif
2016. december 18. 00:08 #18
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Dmitrij egy tiszta szívű, lelkű, alázatos ember. Mikor megtudta, hogy ő lett a harmadik helyezett mosolyogva ölelte meg a többieket és látszott rajta, hogy tényleg örül. Jár neki a respect. meghajolo.gif Örülnék, ha befutna és remélem hallok még felőle. Egy igazi egyéniség.

Btw gratulálok Barbinak!
2016. december 18. 00:20 #19
Fackyee
Fackyee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.22.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 237585
Offline offline
Ebből az x-faktorból kb. Dimitrij-ből lesz énekes, a többi majd eltűnik.
2016. december 18. 00:51 #20
rocknroller
rocknroller
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.07.05.
Hozzászólás: 1787
Csatolások: 0
Azonosító: 17168
Offline offline
Kb. 1 élő adástól tudni lehetett, hogy Ő nyeri meg. Dmitrij, egyre inkább ellenszenves lett, hangja nem sok van, egója annál több. Max ezek búskomor nótákhoz megy a hangja az a kevés ami van. Pedig elején még majdnem be is kajáltam, hogy ez a kölök jó énekes. Barbi kiemelkedett a mezőnyből. Pedig ritka szar mezőnyt trombitáltak össze, ez volt a leggyengébb széria.
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok