Starity

Hatfős csapatként folytatja az Infinite

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. szeptember 08. 06:11 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A Woollim Entertainment által menedzselt fiúcsapat, az Infinite tagjainak szerződésújítása nem volt teljesen sikeres, ugyanis egy ember úgy döntött, nem kér belőle. A formáció hat fővel folytatja tovább.
A teljes cikkhez kattints ide!
2017. szeptember 08. 13:04 #2
Hana-chanxX
Hana-chanxX
.ɪᴅσʟ ♕
 
Státuszʏσᴜ cᴀɴ’ᴛ sᴛσᴘ ᴍᴇ ʟσvin’ ᴍʏsᴇʟғ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.31.
Hozzászólás: 3402
Csatolások: 265
Azonosító: 239786
Offline offline
A napokban láttam a hírt... Igazából egyáltalán nem számítottam arra, hogy bárki kiválna az Infinite-ből. Aztán ki tudja, miért döntött így, de ha ő ezt érezte jónak, akkor nem bíráskodhatunk felette.. : ) Ez jobb, mint ha megújítaná a szerződést, és valójában szenvedne, rosszul érezné magát. Mert szerintem ebben az egészben az a lényeg, hogy szeresse, amit csinál. Persze nagyon fog hiányozni... Sőt, már most... Remek táncost és egyben rappert ismerhettünk meg Hoya személyében. ♥ Emellett a személyisége is közel állt hozzám. A fiúk heten igazi csodák. Sok mindenen átmentek együtt. Hjaj, azt se tudom, mit mondhatnék, mert tényleg fájdalmas... Remélem, mindannyian boldogak lesznek! Én támogatom az összes volt és jelenlegi tagot jövőbeli tevékenységeikben! ♥ De a szívemben az Infinite-t örökké 7 fiú alkotja.
2017. szeptember 08. 13:14 #3
Dwaejitokki
Dwaejitokki
구름 공주님 ☁
 
Státusz8 makes, 1 team
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.11.
Hozzászólás: 1320
Csatolások: 62
Azonosító: 208978
Offline offline
Annyira sajnálom, hogy így döntött. Nagyon hiányozni fog a csapatból. De természetesen támogatni fogom a továbbiakban is, hiszen egy remek emberről van szó.♥ Csak legalább ne tűnjön el, hanem szólózzon vagy színészkedjen. (Bár tudom, hogy készül a visszatérésre, ez azért még nem garantál semmit) Hiba lenne ha egy ilyen embert veszítene a koreai ipar. Nálam is OT7 marad az Infinte ♥
2017. szeptember 08. 18:23 #4
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Hónapokat vártam arra, hogy végre megtudjam, mi is lesz az Infinite sorsa, lévén, hogy az egyik kedvenc bandámról van szó. Tudtam, hogy a Woollim elfogja játszani azt, hogy addig húzzák, míg az új fiúbandájuk nem debütál. Őszintén szólva az ő kilépése rázott meg a legjobban, ha mondhatom így, mert imádom őt, de az elmúlt időszakban nagyon úgy éreztem, hogy ő már nem szeretné ezt tovább csinálni. Persze nekem személy szerint eléggé fáj, hogy nem látom többé őket együtt, de tiszteletben tartom Hoya döntését. Nagyon jó táncos, rapper és énekes is és nagyon remélem, hogy a továbbiakban is boldogulni fog egyedül, én támogatni fogom.
A fiúk visszatérését pedig nagyon, de nagyon várom már, októberben lesz egy fellépésük, addig pedig remélem végre valamit megtudunk Woohyun ügyéről is, vagy egyáltalán, hogy mégis mi van vele, mert már nagyon hiányzik, bár nem csak ő, hanem mindegyikük. sad.gif
2017. szeptember 08. 19:07 #5
xx_kyla_xx
xx_kyla_xx
visszatérő vendég
 
Státusz"You can't bribe the door on your way to the sky You look pretty good down here"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 1
Azonosító: 265070
Offline offline
Pont nemrég láttam a híreket.. Esküszöm, már rendesen a sírás határán álltam. Most volt az a pont, hogy nem bírom és most tényleg sírok. Még senkinek a kilépése se rázott meg ennyire, pláne, hogy a Infinite az egyik kedvencem, és most már Infinite H se lesz... Mindenesetre sok sikert kívánok neki és remélem most igazán meg fogja mutatni, hogy egy a multi idolok közül, tehát mindent tud. A visszatérése szólóban remélem nagyon ütős lesz, és megmutatja, hogy mit is tud igazán. De nagyon fog hiányozni a csapatból, hét év után ez most szíven ütött. OT7 FOREVER <3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!