Starity

Alissa White-Gluz: "Donald Trump egy undorító ember!"

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 04. 16:50 #1
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Zenéről, politikáról és étkezési szokásokról is beszélgetett a Teamrock webes magazin Alissa White-Gluzzal.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 04. 18:02 #2
Eugenie
Eugenie
új tag
 
StátuszÁlmainkban olyan világban járunk, ami csak a miénk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.10.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 0
Azonosító: 268195
Offline offline
Teljesen egyetértek vele. smileeee.gif
2018. január 04. 18:02 #3
Flash1
Flash1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.02.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 0
Azonosító: 258566
Offline offline
Nem biztos hogy olyan jó hogy egyszer csak: uuuu a kedvenc énkesem vega lett mostantól én is vega leszek!! Viszont teljesen egyet értek vele...smileeee.gif
2018. január 04. 18:31 #4
- törölt felhasználó -    
egyetértek vele én is smileeee.gif
2018. január 04. 18:31 #5
- törölt felhasználó -    
Igaza van,abszolút egyet értek vele.
2018. január 04. 18:45 #6
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Tipikus üres fröcsögés, indokolni, érvelni nem tud, mivel azokat egytől egyik meg lehetne cáfolni, kezdve pl a környezetvédelemmel. Tipikusan betanult véleményt kántál, mert ha kicsit is utánaolvasna vagy nézne dolgoknak, pont ezek azok a dolgok, amit a liberális agymosott média el akar hitetni az emberekkel, miközben a valóságban egészen más történik. omg.gif Obama után egy marék molylepke is jobb elnök lenne...
2018. január 04. 18:46 #7
fuckingprincess
fuckingprincess
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.22.
Hozzászólás: 487
Csatolások: 13
Azonosító: 263883
Offline offline
Ezt nagyon adom
2018. január 04. 19:17 #8
jelena4ever
jelena4ever
új tag
 
Státuszbelieberforlife
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.02.27.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 262709
Offline offline
teljesen egyetértek...
2018. január 04. 20:19 #9
- törölt felhasználó -    
Ez megint olyan semmilyen, se érvek, se saját vélemény, ami alapján Ő ezt gondolja. Szinte mindenhol ezt hallom, hogy Trump ilyen, de valaki még is megválasztotta. Szerintem ennek a nőnek nem igazán van fogalma a való életről, ez itt a legnagyobb probléma
2018. január 04. 21:02 #10
Laureen
Laureen
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.12.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 265399
Offline offline
Na már vártam a libsizést. Aki nem szereti Trumpot már automatikusan libsi? Azt se tudják egyesek, mi a szó eredeti jelentése, mert mára pont a Trump-féle politikusoknak köszönhetően szinte szitokszó lett és rohadt nagy divat lett ezt szajkózni, hogy libsi így, libsi úgy. A történelmi ismeretek viszont az ilyen embereknél erősen hiányosak.
2018. január 04. 21:24 #11
- törölt felhasználó -    
Teljesen egyetértek vele!
2018. január 04. 21:26 #12
lea.kamilla
lea.kamilla
új tag
 
Státuszbang,bang
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.29.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 238058
Offline offline
Naaaaa _ToTo_ azért ez egy kicsit mintha ellenne túlozva,bár ha ez a vélemenyed akkor én nem tudom megváltoztatni.DE attól még azt mondani hogy Obama után még egy marék molylepke is jobb ember lenne...ha ő nem lett volna elnök a meleg pároknak nem lennének meg azok az alapvető jogaik,mint a heteróknak és most lehet hogy azt gondoljátok,hogy fuuuuu de sablon szöveg meg így vagyok szar meg úgy vagyok szar,de nekem ez fontos,mivel az egyik legjobbarátom is meleg.
2018. január 04. 21:51 #13
Pocok2001
Pocok2001
freestyler
 
Státusznemigen járok fel az oldalra, max a NW tagokat szerkeszteni, a többit vigyétek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.03.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 483
Azonosító: 189007
Offline offline
_ToTo_ lol szerintem semmi gond nincs a liberálisokkal, mint Obama, aki elfogadó, bölcs és intelligens elnök volt, szemben Donald Trumppal, aki következetesen semmibe veszi a - de igen, például környezeti! - problémákat, kisebbségek ellen uszítja a népét, és körülbelül annyira felelősségteljes egy szuperhatalom élén, mint egy ötéves gyerek
óriási tragédia, hogy megválasztották, és lesznek még gondok belőle
2018. január 05. 01:15 #14
- törölt felhasználó -    
Elfogultság nélkül a zeneipar legértelmesebb emberei a rock és metál műfajban dolgoznak, nem ártana elgondolkozni rajta, hogy miért örvend ekkora közutálatnak a körükben Trump... Biztos nem azért, mert annyira fantasztikus ember, akinek a mentalitása ehhez az évszázadhoz idomul...
2018. január 05. 08:03 #15
Lysandranevra
Lysandranevra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.24.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 261023
Offline offline
Fogalmam sincs, ki ez a nő, de szerintem maradjon meg az éneklésnél, minek foglalkozik politikával? Tény, Trump egy elég érdekes személyiség, de azért van, amiben én egyetértek vele.
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2018. január 05. 12:05 #16
oranje31
oranje31
visszatérő vendég
 
Státuszpuskas, messi, szoboszlai ,haaland river plate, jenna ortega <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.20.
Hozzászólás: 445
Csatolások: 0
Azonosító: 49968
Offline offline
obana clinton es bush is undoritoak
2018. január 05. 12:53 #17
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (lea.kamilla @ 2018.01.04. 21:26)
Naaaaa _ToTo_ azért ez egy kicsit mintha ellenne túlozva,bár ha ez a vélemenyed akkor én nem tudom megváltoztatni.DE attól még azt mondani hogy Obama után még egy marék molylepke is jobb ember lenne...ha ő nem lett volna elnök a meleg pároknak nem lennének meg azok az alapvető jogaik,mint a heteróknak és most lehet hogy azt gondoljátok,hogy fuuuuu de sablon szöveg meg így vagyok szar meg úgy vagyok szar,de nekem ez fontos,mivel az egyik legjobbarátom is meleg.


Elnököt írtam, nem embert. Nem mindegy, mert Obama elnöksége csak egy alibi elnökség volt, a saját (fekete) szavazói is megutálták, mert semmit nem tett értük abból, amit megígért. Sőt, nagyon érdemi döntéseket sem hozott főleg a külpolitika terén, egyszerűen csak kihúzta az időt. Ezt érezték és észrevették Amerikában is. Arról már nem is szólva, amit a követe itt Magyarországon művelt, ilyet egyszerűen nem lehet... de mégis megtörtént.

Idézet (Pocok2001 @ 2018.01.04. 21:51)
_ToTo_ lol szerintem semmi gond nincs a liberálisokkal, mint Obama, aki elfogadó, bölcs és intelligens elnök volt, szemben Donald Trumppal, aki következetesen semmibe veszi a - de igen, például környezeti! - problémákat, kisebbségek ellen uszítja a népét, és körülbelül annyira felelősségteljes egy szuperhatalom élén, mint egy ötéves gyerek
óriási tragédia, hogy megválasztották, és lesznek még gondok belőle


Fogalmam sincs mit tudsz ezekről, mert ezek a félsorosok, hogy mert ez, mert az, ez pont annyi, amiről a liberálisok azt hiszik, hogy elég tudni a választóiknak, de megindokolni vagy bizonyátékot mutatni már nem tudnának, csak terjesztik a hülyeséget.

A környezetvédelemmel kapcsolatban már leírtam egyszer, de itt van újra, hogy hogyan is néz ki érthetően kifejtve az ami történt/történik valójában, okokkal, érvekkel. Nem azért mondta fel a klima egyezményt, mert nem akarja, hanem azért mert úgy nem akarja, ahogy rá próbálták kényszeríteni:


Az Egyesült Államok a teljes kibocsátás mintegy 16 százalékáért felel, az ígéret pedig az volt Amerika részéről, hogy ezt leviszik 12 százalék alá egy kicsivel.

Az Egyesült Államok egy főre lebontva a legnagyobb károsanyag-kibocsátó, a világátlag háromszorosát képviseli. Ám az országban az utóbbi hat esztendőben a 20 (egy főre eső) tonna kibocsátás 16 ugyanilyen tonnára csökkent – minden meghatározó egyezmény nélkül.

Trump nyilatkozata szerint az Egyesült Államokban 2030-ig 207 millió munkahely szűnne meg csak a párizsi egyezmény betartása miatt.

Donald Trump világossá tette, hogy őt nem érdeklik a demokraták, a sajtó, sem az európai vezetők, számára az a legfontosabb, hogy Amerika érdekeit képviselje és meggyőződése, hogy az egész egyezmény nem más, mint egy nemzetközi összeesküvés, amelynek célja, hogy az Amerikai Egyesült Államok gazdasági fejlődését visszaszorítsák.

Trump azt is elmondta vonatkozó beszédében, hogy nem kívánnak a környezetvédő „jellegből” visszalépni, csupán ezt az egy konkrét megállapodást tagadták meg.


Én csak azt tanácsolom, ha tényleg érdekelnek ezek a dolgok, olvasd el mindkét oldal híreit, ne csak RTL híradóból szerezz ismereteket, mert ott érdekes módon kiragadnak 3 mondatot egy 10 perces beszédből és azon lovagolnak, hogy juj mit mondott. De ha megnézet a teljes interjút az eredeti szövegkörnyezetben, már egészen mást jelenthet az a 3 mondat...
2018. január 05. 15:23 #18
kuci100
kuci100
 
Státusz"La vie est, ce qu'elle est"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.23.
Hozzászólás: 801
Csatolások: 0
Azonosító: 248788
Offline offline
Én nagyon szeretem a politikát-de ezt szerintem nem egy ilyen oldalon kellene megbeszélni. Mindig is sziklaszilárdan hittem abban, hogy mindenkinek van joga kimondani a véleményét-de az internetes vitázást kicsit felelőtlennek tartom. Ettől függetlenül mindenkinek szíve joga, hogy mit tesz. Egyébként szerintem mindenkinek megvannak az előnyei és a hátrányai-jobb vagy baloldaliaknak, liberálisoknak meg igazából mindenkinek. A dolgok csak attól függenek, hogy kinek mi a fontos.
1 felhasználónak tetszik: mangalover43
2018. január 05. 16:31 #19
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Azért azt szeretem, mikor olyan országnak a politikáját vesézzük ki, amit jó, ha egyszer meglátogattuk az életbe.
A média jöhet elő bármivel, nyilatkozhatnak bármit, úgyis azok fogják tudni az igazságot, akik az országba élnek. Illetve hát többet tud, mint mi, a világ másik részében élők.
Szóval, szerintem felesleges a vita.
2018. január 05. 16:37 #20
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
teljes mértékben egyet értek vele. elég szomorú, hogy megválasztották. amiket művel, az valóban az emberiség legalja.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok