Starity

Alissa White-Gluz: "Donald Trump egy undorító ember!"

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 05. 21:17 #21
TheTruthAboutLove
TheTruthAboutLove
folklore
 
Státuszgive me my dawns back
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 4209
Csatolások: 58
Azonosító: 203823
Offline offline
Sokan úgy csinálnak, mintha ott élnének kint. Hát nem. Egyáltalán nem. Semmit sem tudtok róla, hogy mennyire megváltozott elég sok minden Trump Elnöksége óta.. Egy Amerikai ismerősöm sem mondott semmi pozitívumat erről az emberről. Akik Trumpra szavaztak, az első Elnökségi napján, azok bárcsak visszafordíthatták volna, s nem rá szavaznak..Obamát fikázni meg elég szánalmas, mert felesleges..Tudni lehet ha lehetett volna még négy évre Obamát választani, akkor Ő még mindig ott ülne az Elnöki székében wink.gif Amit a Híradóban leadnak annak a fele sem úgy van. Ráadásul a lényeget mindig kihagyják..Szóval itt vitázni, osztani az észt tökre értelmetlen...
2018. január 06. 01:50 #22
audreyzz
audreyzz
visszatérő vendég
 
StátuszREPUTATION IS MY DRUG
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.28.
Hozzászólás: 124
Csatolások: 0
Azonosító: 257475
Offline offline
TheTruthAboutLove !! igennnn
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2018. január 06. 11:40 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2018.01.05. 01:15)
Elfogultság nélkül a zeneipar legértelmesebb emberei a rock és metál műfajban dolgoznak, nem ártana elgondolkozni rajta, hogy miért örvend ekkora közutálatnak a körükben Trump... Biztos nem azért, mert annyira fantasztikus ember, akinek a mentalitása ehhez az évszázadhoz idomul...

Alice Cooper mondta egyszer azt, hogy nem szereti, ha a rockzenészek politizálnak, mert ha annyira értenének a politikához és annyira okosak lennének, nem lennének rockzenészek. biggrin.gif Akinek ilyen nagy befolyása van, mint a legtöbb zenésznek, annak csendben kéne maradnia, mert a véleménye befolyásol másokat, ezt is mondta. Én személy szerint osztom a véleményét, a zenészek ne politizáljanak nyíltan.
"Ennek semmi köze nincs ahhoz, ki van hatalmon, ez elvi kérdés. Egyszerűen arról van szó, hogy egy rockzenész az rockzenész, és pont annyit ért a politikához, mint egy asztalos. Az asztalostól sem kérünk tanácsot, hogy kire szavazzunk, és nem a hentes útmutatásai alapján alakul ki a pártpreferenciánk. Egy rockzenésznek ráadásul ott a közönsége, akik elmennek a koncertekre, akik követik Twitteren, Facebookon vagy Instagramon, és akiket simán befolyásolhat azzal, ha elkezd nekik papolni a saját politikai hitvallásáról. Milyen alapon teszi? Hülyének nézi az embereket? Nem szabad lenézni a rajongókat, és azt gondolni róluk, hogy nem tudják saját maguk eldönteni, hogy kire szavazzanak. Kifejezetten kártékonynak tartom, ha ilyen hatalommal bíró előadóművészek (mert ez hatalom) befolyásolni akarják a rajongóikat." (forrás)
2018. január 06. 19:37 #24
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
Azért egyet értek vele. Nem a szÍvem csücske Trump biggrin.gif
2018. január 08. 00:21 #25
- törölt felhasználó -    
Idézet (Porkéz @ 2018.01.06. 11:40)
Alice Cooper mondta egyszer azt, hogy nem szereti, ha a rockzenészek politizálnak, mert ha annyira értenének a politikához és annyira okosak lennének, nem lennének rockzenészek. biggrin.gif Akinek ilyen nagy befolyása van, mint a legtöbb zenésznek, annak csendben kéne maradnia, mert a véleménye befolyásol másokat, ezt is mondta. Én személy szerint osztom a véleményét, a zenészek ne politizáljanak nyíltan.
"Ennek semmi köze nincs ahhoz, ki van hatalmon, ez elvi kérdés. Egyszerűen arról van szó, hogy egy rockzenész az rockzenész, és pont annyit ért a politikához, mint egy asztalos. Az asztalostól sem kérünk tanácsot, hogy kire szavazzunk, és nem a hentes útmutatásai alapján alakul ki a pártpreferenciánk. Egy rockzenésznek ráadásul ott a közönsége, akik elmennek a koncertekre, akik követik Twitteren, Facebookon vagy Instagramon, és akiket simán befolyásolhat azzal, ha elkezd nekik papolni a saját politikai hitvallásáról. Milyen alapon teszi? Hülyének nézi az embereket? Nem szabad lenézni a rajongókat, és azt gondolni róluk, hogy nem tudják saját maguk eldönteni, hogy kire szavazzanak. Kifejezetten kártékonynak tartom, ha ilyen hatalommal bíró előadóművészek (mert ez hatalom) befolyásolni akarják a rajongóikat." (forrás)


Olvastam ezt az interjút korábban és részben egyetértek az öreggel, de szerintem az is sértő a rajongókra nézve, ha azt feltételezik róluk, annyira ostobák, hogy majd egy kedvencük véleménye fogja befolyásolni a politikai hozzállásukat biggrin.gif Trumpot már a kampányidőszakban is egy undorító alaknak tartottam, nem az terelt erre az álláspontra, hogy Nikki Sixx állandóan szidja smileeee.gif
2018. január 08. 13:56 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gothic01 @ 2018.01.08. 00:21)
Olvastam ezt az interjút korábban és részben egyetértek az öreggel, de szerintem az is sértő a rajongókra nézve, ha azt feltételezik róluk, annyira ostobák, hogy majd egy kedvencük véleménye fogja befolyásolni a politikai hozzállásukat  biggrin.gif Trumpot már a kampányidőszakban is egy undorító alaknak tartottam, nem az terelt erre az álláspontra, hogy Nikki Sixx állandóan szidja smileeee.gif

Jó, de nem mondható el mindenkiről, hogy erős az akarata és van saját véleménye.biggrin.gif De ha nem is lenne hatással a rajongókra az, amit a kedvencük mond, szerintem akkor sem kell a sztároknak politizálnia. A rockzenészek amúgy sem túlzottan médiaközpontú személyek, akkor a politikát is igazán hagyhatnák a fenébe.
(Mellesleg Nikki tegnapi Instagram posztját még mindig emésztem.)
2018. január 08. 20:00 #27
Larraa
Larraa
 
StátuszPotencial.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.06.
Hozzászólás: 517
Csatolások: 1
Azonosító: 261218
Offline offline
Én ezelőtt is undorodtam tőle.
2018. január 10. 18:49 #28
DreamerGirl9
DreamerGirl9
új tag
 
StátuszAhhoz túl rövid az élet, hogy boldogtalanságban éljünk, ezért csak azokat a célj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.18.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 267906
Offline offline
Nincs egyedül biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok