Starity

Kiadják Kim Jong Hyun utolsó albumát

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 20. 12:55 #1
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Poet | Artist címmel jelenik meg a tavaly decemberben elhunyt dél-koreai idol utolsó albuma.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 20. 13:22 #2
Nelli00
Nelli00
the chin thing™ tae does to jungoo
 
Státuszmikrokosmos
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.03.
Hozzászólás: 1104
Csatolások: 2
Azonosító: 258594
Offline offline
Édes Istenem... Nagyon várom.
2018. január 20. 13:25 #3
Ten Thousand
Ten Thousand
visszatérő vendég
 
Státuszsay life’s a bitch, but mine’s a movie
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.30.
Hozzászólás: 358
Csatolások: 0
Azonosító: 255291
Offline offline
Soha semmilyen albumot nem vettem még meg fizikai formátumban, de most nagyon erős késztetést érzek, hogy előrendeljek. Nagyon örülök, hogy kiadják ezt az albumot, mert így olyan érzés, mintha elbúcsúzhatnánk tőle, ugyanakkor a "posztumusz album" kifejezés komolyan szíven ütött. Nagyon hiányzik cray.gif
2018. január 20. 13:51 #4
Vick019
Vick019
 
StátuszSo if you wanna hurt me, baby just hurt me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 938
Csatolások: 849
Azonosító: 131506
Offline offline
Szegény sad.gif Még mindig nehéz elhinnem, ami történt...Biztosan szép album lesz!
2018. január 20. 14:12 #5
petra_radcliffe
petra_radcliffe
új tag
 
StátuszTo be REBORN, you have DIE first...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.02.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 268523
Offline offline
már nagyon várom *_*
2018. január 20. 14:52 #6
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Fura lesz meghallgatni az albumot, tudván, hogy már elment közülünk de helyes döntésnek tartom még így is megjelentetni. Keményen dolgozott, megérdemli azt, hogy a munkája kifizetődjön és támaszt adhasson most rengeteg embernek, illetve a rajongóknak is lehetőséget ad arra, hogy elbúcsúzhassanak tőle. Az édesanyja pedig rendkívül erős nő, szinte tudtam, hogy a cikk végén ott áll majd, hogy a befolyó pénzt arra fogják költeni, hogy másokat segítsenek... Remélem Jonghyun esete felnyitotta az ország embereinek szemét, akik eddig komolytalannak tartották a depressziót vagy más mentális betegségeket.
Még most sem tudom teljesen felfogni a vele történteket. cray.gif
2018. január 20. 15:12 #7
lily flowers
lily flowers
visszatérő vendég
 
Státusz*·˚➹₊·➳
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.19.
Hozzászólás: 425
Csatolások: 3
Azonosító: 260958
Offline offline
Édes istenem... Nem tudom, milyen lesz majd hallgatni és arra gondolni, hogy már nincs velünk... Az elmúlt hónap tényleg megmutatta nekem, hogy mekkora hatása volt, van és lesz a rajongókra és a barátaira, családjára. De ezt nekem azt mutatja, mennyire fantasztikus ember volt, még fantasztikusabb, mint bármelyikőnk gondolhatta volna. Már várom, hogy meghalgathassam ezt az albumot, és talán valahogy gyógyíthassam magam ebből a szomorúságból. Vagy legalább megpróbálom. cray.gif
Remélem a mi édes Jjong-unknak jobb dolga van már, bárhol is van, és jobban kezeli az a hely őt, mint ez a világ tette. heart.gif
2018. január 20. 16:19 #8
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mióta elhunyt nem tudtam végighallgatni egy SHINee számot sem, a szólódalaival nem is próbálkozom, pedig imádom őket, de még nagyon fáj, hogy nincs többé. nagyon nehezen tudom feldolgozni ezt az egészet. de megfogom hallgatni az az albumot még akkor is, ha végigbőgöm az összes dalt, megérdemli, hogy kiadják az utolsó munkáját, fantasztikus előadó és ember volt.
nagyon remélem és bízom is abban, hogy Jonghyun már egy sokkal jobb helyen van. heart.gif de még mindig annyira, de annyira hiányzik.
2018. január 20. 16:36 #9
- törölt felhasználó -    
Nagyon várom az albumot. Biztos fantasztikus lesz.
2018. január 20. 17:14 #10
BlackPinkFanGirl
BlackPinkFanGirl
visszatérő vendég
 
Státusz~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.11.19.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 267929
Offline offline
A SHINee-nak nem nagyon hallgattam a számait, talán 1-2 volt amit hallottam. Nyitni akartan feléjük, de tervem füstbe ment, mivel összeszorul tőle a szÍvem ha belehallgatok a későbbiekbe. Még mindig nagyon szomorú ami történt. Nyugodjon békében sad.gif
2018. január 20. 17:26 #11
Taesha
Taesha
cyberpunk
 
Státuszyou're my savior, my desire
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.07.
Hozzászólás: 2268
Csatolások: 491
Azonosító: 268158
Offline offline
Még mindig lehetetlen számomra felfogni azt hogy nincs többé. Nagyon imádtam őt, eléggé szívenütött hogy meghalt. Az albumot biztos hogy sírva fogom véghallgatni cray.gif
2018. január 20. 17:29 #12
Taehyungina
Taehyungina
új tag
 
Státuszrest in peace, Kim Jonghyun. ♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.05.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 0
Azonosító: 256120
Offline offline
hűha, borzalmas hullámvasút lesz bennem, sőt, már most így érzek, hogy arra gondolok, hallhatom még utoljára a hangját egy albumon.
Fantasztikus lesz, egészen biztos vagyok benne, és az SMtől is szép gesztus, hogy így méltó búcsút kaphat, mind a rajongók, mind a kiadó személyétől.
2018. január 20. 18:05 #13
Kuronekofan
Kuronekofan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.15.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 0
Azonosító: 227659
Offline offline
Örülök,higy meg egyszer szerencsenk lesz hallhatni a hangjat. Biztos fantasztikus album lesz~
2018. január 20. 18:05 #14
- törölt felhasználó -    
áh nem tudom elhinni még mindig azt ami történt...
nagyon nehéz lesz végig hallgatnom az albumot, sírás nélkül nem fogom kibírni.
2018. január 20. 18:10 #15
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9492
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
örülök neki, hogy végül így döntöttek, szerintem megérdemli, hogy kemény munkája gyümölcsét napvilágra hozzák, mint egyfajta búcsúzást. nehéz lesz meghallgatni viszont.
2018. január 21. 11:38 #16
- törölt felhasználó -    
Ha egyszer rá tudom majd venni magam, hogy meghallgassam, végig fogom sírni. Biztos vagyok benne, hogy csodálatos lesz. Helyes döntés volt, hogy megjelenítik, ez lesz az Ō saját, személyes búcsúja. Nagyon hiányzol, Jonghyun. Szeretlek. ♡
2018. január 21. 12:33 #17
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Még mindig hihetetlen számomra, hogy nincs köztünk. Nem vagyok nagy SHINee rajongó, nem is voltam soha, nem igazán sikerült megismerkednem a bandával eddig. Ami a vicc az egészben, hogy mindig mondogattam magamnak, hogy "Oh, majd nyári szünetben a SHINee lesz az első banda, amit jobban meg kell ismernem"... Lényeg, ami a lényeg, hogy nem vagyok Shawol, de még tisztán emlékszem arra az érzésre, amit éreztem, amikor elolvastam, hogy Jonghyun többé nincs köztünk. Kétségbeesett. Kétségbeesett voltam, és mélységesen szomorú, és el sem tudom mai napig képzelni, hogy mi az, amit a Shawol-ok érezhetnek. Nekem is patakokban folytak a könnyeim egy olyan emberért, akit még nem is volt szerencsém annyira megismerni, mert halogattam. Ezt soha nem fogom megbocsátani magamnak. Most pedig akárhányszor meglátok vagy egy SHINee, vagy egy Joghyun képet összeszorul a szívem. Shawol-ok.. Ti szörnyen erősek vagytok, és becsülöm bennetek ezt az erőt, és a szeretetet, amit Jonghyun felé, és a többi SHINee tag felé mutattok. Úgy érzem, hogy ez egy kicsit összehozta minden fandom-ot, ami nem egy rossz dolog, de bár ne ilyen áron kellett volna ennek bekövetkeznie.. Az albumról pedig annyit, hogy biztosan csodálatos lesz, a rajongók és Jonghyun is megérdemli ezt. Ettől függetlenül nem mondok le arról, hogy majd komolyabban elkezdjek foglalkozni a SHINee-val a jövőben, de már előre látom, hogy egy fájdalmas, de egyben gyönyörű utazás lesz.. Jonghyun, mindenkinek hiányzol! Remélem, odafenn megtaláltad a békét, amire úgy vágytál. #YouDidWellJongHyun
2018. március 05. 20:20 #18
vilmaaa
vilmaaa
új tag
 
StátuszI am trying to love myself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 266289
Offline offline
remelem ez a szomoru tortenet at ossyes tobbi muveszben felebreszt valamit
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok