Starity

Armie Hammert lemondott szerepéről, mert kiderült, hogy kannibál?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. január 14. 12:23 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Szólíts a neveden sztárja kínos helyzetbe került: privát üzenetben vallotta be kannibál hajlamait.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. január 14. 12:56 #2
- törölt felhasználó -    
őszintén szólva nem lennék meglepve, hollywood tele van beteg állatokkal, így azon sem csodálkoznék ha ő is közéjük tartozna, főként, hogy az ilyesfajta hírek róla nem újdonságok. régóta keringenek róla hasonló sztorik eldugott helyeken, a régi női (még ex felesége sem) nem védik őt, épp ellenkezőleg... a pasas reakciójáról is tudnék mit mondani, de persze, give him the benefit of the doubt meg minden amit ilyenkor szokás tenni. amennyiben viszont igaz az egész... kezdem elveszteni a hitemet az emberiségben.
2021. január 14. 13:28 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Épp az este néztem meg a Rebecca filmet, amiben o a főszereplő és esküszöm pont arra gondoltam hogy ezzel a sraccal valami nm stimmel, látszik a szemében a sötétség, és szánalmas hogy a gyerekeivel védekezik... rájuk fogja azt hogy kitették a filmből. A gyerekeinek a legjobb lenne ha nm is kerülnek a közelébe ennek az elmebetegnek.
2021. január 14. 15:12 #4
Daniel Richter
Daniel Richter
új tag
 
StátuszKnocking on heaven's door
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.22.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 0
Azonosító: 269705
Offline offline
Má' mindenki megbolondul?
2021. január 14. 15:38 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nagyon beteg
2021. január 14. 16:27 #6
anonime15
anonime15
visszatérő vendég
 
StátuszHumor = Fájdalom + idő
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.04.21.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 242908
Offline offline
Ha sok ilyen beteg dolog kerül még napvilágra (mint pl. a macska megfőzése, meg ez) szerintem vegán leszek...
2021. január 14. 17:02 #7
- törölt felhasználó -    
Az előttem szólók kommentjeit látva... Úgy tűnik, nem tévedtek az megérzéseim, Armie nekem sem volt szimpatikus. Nem tudtam soha megfogalmazni, miért, volt benne valami nagyon-nagyon off...
2021. január 14. 19:32 #8
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Én simán kinézem belőle. Van valami az arcában, a szemeiben a nézésében. Én csak a Szólíts a neveden c. filmet láttam tőle, de sose volt szimpatikus.
2021. január 14. 21:13 #9
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Hú én a Szólít a nevedenben láttam először, ott megszerettem. De jött Lily Jameses pletyka, hogy kavartak és baszki.... Nem tudom en elhittem akkor, és most is. Valahogy a szimpátia atfordult teljesen. És ahogy az előttem szólok írták én is észrevettem a sötétséget ebben az emberben. A Rebeccaban főleg... Mióta elvaltak Elizabethtel, mintha megmutotakozott volna az igazi énje, midnig mikor instan figyeltem, önfeledt nyaralgatasok, jól érezte magat, persze érezze meg minden nem ez a gáz, hanem, hogy észrevettem, hogy kurvara egy deka kép nem rémlik, hogy tett volna fel a gyerekeirol vagy gyerekeivel... Sztem élte világát, most meg a gyerekekkel takarozik...
2021. január 14. 21:18 #10
Hyerin-ah
Hyerin-ah
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 259651
Offline offline
Ja amúgy pls vki fordítson már az üzenetekbol par mondatot, mert az angol nem az erossegem
2021. január 15. 00:25 #11
PinkBarbie
PinkBarbie
Little Butterfly
 
StátuszXiumin-ka tánca ♥ https://www.youtube.com/watch?v=mTFJlkDw6yk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.13.
Hozzászólás: 1975
Csatolások: 0
Azonosító: 177766
Offline offline
Huhh, ezt még olvasni is durva volt!! Nem ismertem eddig a fickót, szóval nem tudom milyen, de mondhatta volna azt is, hogy valaki feltörte a profilját és az ő nevében írogatott. Remélem valaki orvoshoz küldi, mielőtt még megöl valakit és megeszi.
2021. január 15. 12:52 #12
Sophy the bohemian
Sophy the bohemian
 
StátuszThat's what I do: I drink and I know things.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.09.24.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 0
Azonosító: 259935
Offline offline
Nem tudom, néztem vele interjúkat olyan jó fej és vicces srác. Nem hiszek ezeknek a hülyeségeknek, simán meglehet az ilyeneket szerkeszteni vagy szimplán feltörték a profilját és a helyében írtak. Bármi lehet.
2021. január 15. 15:51 #13
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Őszintén nem tudom eldönteni, hogy ez csak kitervelt lejáratókampány-e szerkesztett DM-ekkel, vagy a valóság, de monstanság úgy érzem, hogy mindenki megbolondul... Annyit tudok csak hozzáfűzni a dologhoz, hogy minden, amiben eddig láttam, abban nekem normálisnak tűnt, habár a Rebeccát még nem néztem meg, szóval nem tudok egyetérteni azokkal, akik látták Armie-ban a "sötétséget", de szerintem ezt simán lehetne a színészkedésre fogni, elvégre film és nem interjú. Nekem eddig minden interjúban egy laza, jófej és vicces embernek tűnt, eszembe se jutott, hogy ilyen lenne. Persze, lehet, hogy csak jó színész és jól meg tudja játszani magát. Mindenesetre nem tudom, hogy mit higgyek.

(Csak így mellékesen viszont megjegyezném, hogy az, hogy valaki BDSM tartalmakat lájkol, így önmagában nem sokat jelent. Emberek milliói gyakorolják a BDSM-et világszerte, tehát nem egy teljesen abnormális dologról van szó. Semmi köze a kannibalizmushoz.)
2 felhasználónak tetszik: Harlow, thundercloud
2021. január 15. 20:37 #14
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mikor először megláttam miket írt a csajnak a hányinger kerülgetett. beteg. persze mindent meglehet szerkeszteni, de furcsa számomra, hogy már évekkel ezelőtt írtak már cikket róla, hogy valami nem stimmel vele, azonban nem kapott túl nagy hírverést. én simán kinézem belőle, akárhogyan is viselkedik interjúkban. nem véletlenül színész, simán megtudja magát játszani. pardon.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok