Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 13. 21:25 #10301
- törölt felhasználó -    
Mi a francért olyan teljesíthetetlen kérés, hogy lehessen háziállatom? Nem azért, mert rossz kislány vagyok és nem tudok viselkedni. Közelebb vagyok a húszhoz mint a tizenöthöz. Több éve nincs és olyan magányosnak érzem magam. Ha meglátok egy cicát vagy egy kutyát, gondolkodás nélkül a hónom alá vágnám és hazavinném. Úgy irigylem azokat akiknek van. Tudom úgy csinálok mintha ez lenne a világ legnagyobb problémája, de hiányzik mellölem egy állat sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lovatics04, Shadygirl, Szandi0820, SmileyZ
2015. szeptember 14. 13:54 #10302
- törölt felhasználó -    
Ugye most nem az fog következni, hogy nekem tetszik, ő pedig csak barátként tekint rám? Ez a klisé nem történhet meg velem. rohog.gif Na mindegy, most sajnáltatom magam és nézem, ahogyan neki barátnője lesz. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Lovatics04, Rocket, Shadygirl, Nina 10
2015. szeptember 14. 14:52 #10303
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Úgy látszik visszatérő vendég leszek a topikban.
Ezt. Nem. Hiszem. El. Van egy csaj, akivel tökre kijövünk, meg hasonlít is a zenei ízlésünk. Végre találok egy csajt, aki nem tuc-tuc zenét hallgat, hanem Nirvanát. Az ég megáldott. Erre meg mivel piercingje lett és festette a haját kicsapták a suliból. Kösz, manapság már alig találok olyat, aki jó zenét hallgat .-.
3 felhasználónak tetszik: Rocket, Shadygirl, menthol
2015. szeptember 14. 15:13 #10304
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bátor Ventillátor @ 2015.09.13. 19:38)
Na hallod, én is pont így voltam vele. Német sucks. Ami megmaradt 4 év némettanulás után, az 1-1 random szó. Meg Rammstein-dalszövegek XD

én vagyok az egyetlen, aki szereti ezt a nyelvet? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2015. szeptember 14. 17:43 #10305
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Állandóan bevan dugulva az orrom, nem kapok levegőt, éjjel is 1-kor aludtam el és háromnegyed 6-kor kelek. smileeee.gif
Kurvára elegem van, mindenki hozzám jön tanácsért, ki legyen a párja szalagavatón, ami még nekem sincs, mivel az összes fiúhaverom akkora egy bunkó hogy nem akar táncolni, mert az olyan szar. Kösz. (de a ruhám megvan, hercegnő leszek ^^) Meg a nagy szerelmi életem miatt adjak tanácsot abban, hogyan közeledjen a másik felé, mikor mi már hónapok óta kerülgetjük egymást. Hasznos tanácsot tudok adni, érzem.
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Lovatics04, Lil98, Shadygirl, Szandi0820, Nina 10
2015. szeptember 14. 18:14 #10306
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2015.09.14. 17:43)
Állandóan bevan dugulva az orrom, nem kapok levegőt, éjjel is 1-kor aludtam el és háromnegyed 6-kor kelek. smileeee.gif


Ismerős. Egész éjjel forgolódtam, az orrcsepp is elfogyott. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, Shadygirl
2015. szeptember 14. 19:08 #10307
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Elkaptam ezt a hasmenéses-lázas vírust. Még csak hőemelkedésem van, de erősen gondolkodok azon, hogy az éjszakát az illemhelyiségben töltöm. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Lovatics04, Shadygirl
2015. szeptember 14. 19:12 #10308
- törölt felhasználó -    
Még egy "Selena Gomezt nem érdekli, mit mondanak az alakjáról" témájú cikk megjelenik, valakit lefejelek, komolyan. Elsőre is felfogtam, hogy jól érzi magát a bőrében (nincs is ezzel semmi baj, jó alakja van), de azért heti 200 cikket nem kéne ennek szentelni. mad.gif
7 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Lil98, Szandi0820, Fannycska999, Lovatics04, Nina 10, menthol
2015. szeptember 14. 19:19 #10309
- törölt felhasználó -    
Eddig fájt a torkom, most viszont állandóan hányingerem van miatta és már unom az egész napos "torok-köszörülést" és folytonos nyelést... dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Lil98, Lovatics04
2015. szeptember 14. 19:20 #10310
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Csomóan írják, hogy betegek. Bár lennék ebben is olyan különc, mint más tereken. De most komolyan, nem vagyok lázas, de teljesen olyan érzésem van, mintha vagy 40 fokos lenne. Ennek ellenére a gép előtt ülök... Nincs ebben semmi profit. mad.gif laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Lovatics04, Nina 10
2015. szeptember 14. 19:39 #10311
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Van az a szituáció, amikor tesin röpi vagy akármilyen csapatjáték előtt a tanár választ két csapatkapitányt, és azoknak kell maguk mellé embereket toborozni. És engem olyankor nem választ senki, hanem utolsónak maradok, és oda megyek, ahol kevesebben vannak. Soha nem volt még egy alkalom se, amikor választottak volna... egy háromlábú kutyakölyköt előbb bevennének a csapatukba mint engem. Talán nem tűnik nagy dolognak, de az én önérzetemet nagyon bántja; ez az, ami heti rendszerességgel emlékeztet arra, hogy, bár nem köpjük le egymást az osztálytársaimmal és néha még beszélgetünk is, de igazából nem tartozom közéjük, nem vagyok a barátjuk, és csak azért rendesek velem mert nem adok okot arra, hogy ne legyenek azok.
9 felhasználónak tetszik: Kittisz, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Cute girl 998, Lil98, nothingcanstopme, Szandi0820, icarlyluv, menthol
2015. szeptember 14. 19:43 #10312
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.14. 15:13)
én vagyok az egyetlen, aki szereti ezt a nyelvet? rohog.gif


Nem, a családomban a nővérem és az apám is odavannak érte, mondván, hogy teljesen logikus és könnyen tanulható nyelv; ezért kell nekem is ezte tanulnom rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. szeptember 15. 10:53 #10313
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
már egy ideje nem voltam suliban, max csak fél napokat, mert elutaztam illetve szemorvoshoz járogatok állandóan. viszont olyan szinten sokat kell pótolni, van, amikor csak pislogok, ha néha napján valaki veszi a fáradtságot és átküldi az anyagot. de hát aki folyton hiányzik, az vessen magára. lassan olyan leszek már, mint valami magántanuló.
6 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Lil98, Nina 10, Rocket, menthol
2015. szeptember 15. 10:56 #10314
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Idézet (jawbreaker @ 2015.09.14. 15:13)
én vagyok az egyetlen, aki szereti ezt a nyelvet? rohog.gif

egyébként én 10(!!) éve tanulom a németet, középfokú nyelvizsgám is van már két féle (Origo és DSZD) és mégis úgy érzem, mintha semmit nem tudnék, nem értem meg pontosan a cserediákokat sem, a szövegeket sem, olyan, mintha hiába való lenne az egész. a nyelvtan meg maga a borzalom. anno általánosban anyáék erőltették rám a mindenki angolul beszél, de én legyek egyedibb címszó alatt, azóta is gyűlölöm. mégis itt vagyok a kéttanban már harmadik éve... és 4-es ötös vagyok belőle, de akkor se szeretem, mert igen, nehéz.
7 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, SmileyZ, Lil98, Fannycska999, Rocket, Szandi0820
2015. szeptember 15. 11:17 #10315
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Kedves német gyűlölők!

Először is:Egy vagyok közületek így nagyon örülök,hogy úgymond megismerhetlek titeket.Végre olyanok akik hozzám hasonlóan tudják ez milyen egy....ocsmány nyelv.Én mindig is angolt akartam tanulni,de 4.-ben ráköteleztek a németre,akik addig nem választottunk nyelvet nem volt más választásunk mint ezt tanulni.9 éven keresztül tanultam ezt a borzasztó,rémes nyelvet és tiszta szívemből gyűlölöm a mai napig.
Angolt sosem tanulhattam iskolában hiába is imádtam mindig,nekem csak annyi maradt,hogy itthon egyedül tanulgattam és tudjátok mit?Mára sokkal de sokkal jobban beszélek angolul mint németül.A német nyelvből,a kemény 9 év alatti tanulásból annyi maradt meg,hogy eltudom mondani hogy hívnak,hol lakom és hány éves vagyok.Ja meg hogy szeretlek.Igen.9 év gyümölcse ez.. blush.gif
Érettségi után meg is mondtam,hogy soha a büdös életben többet nem szólalok meg ezen a nyelven.Na ez nem jött be,mert ha néha napján eszembe jut 1-1 szó (amit akkor sem tudok mit jelent) és épp mérges vagyok akkor szeretem hangoztatni őket,mert bár a jelentésüket nem tudom,de a német úgyis úgy hangzik mintha mindig mérgesen beszélnél. rohog.gif
De..amitől talán ti is jobban tudjátok érezni magatokat:Hiába volt 9 év keserves,gyűlölködő tanulásban részem (igaz általánosban azért 4-es 5-ös voltam,de magam sem tudom miféleképpen jött esz össze,szerintem csak puskáztam,a szóbeliket meg...hát valahogy megtanultam) azért csak leérettségiztem belőle wink.gif A középsuliban folyamatosan majd megbuktam belőle,különösen 11 és 12. osztályban amikor is új suliba kerültem ahol 2 német csoport volt,engem meg hova raktak be?A jobb németesek közé. _nevet.gif Pont az osztályfőnököm tartotta nekünk az órákat aki anno katona volt,a német nyelv mérhetetlen megszállotta és a mi tökéletes kínzónk.Az egész csoport úgy készült a német órákra mintha éppen a kivégzésre tartanánk.Néha 1-1 tanár is megsajnált minket.Engem különösen szeretet kínozni a tanárnő hiszen tudta,hogy az ég adta világon semmit nem tudok soha az anyagból.Aztán egy nap meg is mondta,hogy én úgysem fogok leérettségizni..Igazat is adtam neki,hiszen hiába tanultam órákig minden nap és írtam a leckéim 4 órahosszán keresztül sokszor csak németből és nem egyszer a könyvel együtt aludtam el,akkor sem tudtam semmit.Csak egyes és ketteseket kaptam.
De!!!Eljött a nagy nap,2011-ben érettségiztem és...3-ast kaptam.Rengeteg tanulással de megcsináltam és a kis érettségim vagy próbaérettségim vagy gőzöm nincs mi az,az pedig 4-es lett.Még a tanár is csak nézett és gratulált is,megdicsért.
Szóval legyen bennetek hit.Ha nekem sikerült,nektek is fog. meghajolo.gif Pedig mondom - az égadta világon gőzöm nem volt semmiről sem.De megcsináltam és ti is megfogjátok. meghajolo.gif

De hogy a témánál is maradjak:Mivel van tele a tököm?Még mindig a ribikkel,meg úgy sok mindennel,kár lenne felsorolni. _nevet.gif Mondjuk a folyamatos alváshiányt azért illik leírnom.Másfél éve hűséges társam,így nehogy már megfeledkezzek róla. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, House Of Wax, Fannycska999
2015. szeptember 15. 12:42 #10316
- törölt felhasználó -    
Idézet (Elody @ 2015.09.15. 10:56)
egyébként én 10(!!) éve tanulom a németet, középfokú nyelvizsgám is van már két féle (Origo és DSZD) és mégis úgy érzem, mintha semmit nem tudnék, nem értem meg pontosan a cserediákokat sem, a szövegeket sem, olyan, mintha hiába való lenne az egész. a nyelvtan meg maga a borzalom. anno általánosban anyáék erőltették rám a mindenki angolul beszél, de én legyek egyedibb címszó alatt, azóta is gyűlölöm. mégis itt vagyok a kéttanban már harmadik éve... és 4-es ötös vagyok belőle, de akkor se szeretem, mert igen, nehéz.

én 11 éve tanulom, és még mindig nem tudtam megutálni :DDD nem dallamos, nem szép, de tetszik. xd mondjuk beszélgetni egy olyannal, akinek ez az anyanyelve és megérteni egy olvasott szöveget sajnos nem ugyanolyan, az egyik osztálytársam speciel ritmikus öklendezésnek nevezte :DDD de sok nyugtatóval elviselhető rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. szeptember 15. 13:21 #10317
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Avval, hogy minden szarra az immunrendszerem rosszul reagál és felerősíti... Így jöhettem haza suliból, mert azt hittem h bármelyik pillanatban elájulok és/vagy összehányok mindent, mindez hasfájással körítve... éljen reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Szandi0820, Fannycska999
2015. szeptember 15. 19:50 #10318
- törölt felhasználó -    
Az ének tanárom benyögte, hogy dolgozatot írunk a középkorból és a reneszánszból, ami egyébként kilencedikes anyag. Ha a tavalyi, tizedikes anyagból írat, azt még valamennyire megérteném, de hogy tizenegyedikesekkel írasson a kilencedikes anyagból, szerintem baromság. Az osztály nagy részének meg sincs már a kilencedikes füzete, mert mindenki annyira gyűlölte/gyűlöli az éneket, hogy kidobta vagy tüzelőt csinált belőle. Azt hittem, hogy tizenegyedikben végre megszabadulok az énektől is meg az ének tanártól is, de nem, tizenegyedikben ugyanúgy tanulunk éneket művészetek címszó alatt, ráadásul ugyanaz a tanár, aki énekből. rolleyes.gif Azt hiszi, hogy az ének a legfontosabb tantárgy és olyan komolyan veszi, mintha mondjuk törit tanítana, pedig ez egy tölteléktantárgy, aminek javítania kéne az átlagunkat, ehelyett az osztály nagy részéét rontja. Ezután a dolgozat után asszem búcsút mondhatok az eddigi 5.0-s átlagomnak. cray.gif
5 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Bátor Ventillátor, Lovatics04, Szandi0820, Fannycska999
2015. szeptember 16. 13:50 #10319
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Az osztályfőnököm kimegy egy évre Angliába a jobb nyugdíj miatt, mi meg itt maradunk a szadista tesitanárunkkal, mint új osztályfőnök. Az is lehet, hogy még az avató előtt el kell mennie, ami eléggé gáz lesz, főleg, ha mi nyerjük meg a rendezési jogot. Az meg már a hab a tortán, hogy holnap nem leszek ott, mikor az én csoportomnak mondja. reklamalo.gif mad.gif
Mekkora kötélre van szükségem ahhoz, hogy egy tízméteres fára felakasszam magam?
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl
2015. szeptember 16. 16:00 #10320
- törölt felhasználó -    
Az érzés, amikor azt hiszed, hogy jól sikerült a dogád, erre bejelenti a tanár, hogy van két hármas, az összes többi egyes... Felülmúlhatatlan. mellow.gif
18 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Rocket, Jody, Bátor Ventillátor, Lil98, Szandi0820, Shadygirl, TheDanush, icarlyluv, Cute girl 998, LaDySmIth, Lizania, virgi09, healy., Fannycska999, menthol, TheTruthAboutLove, Törpemókus
540 oldal 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!