Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. szeptember 23. 22:04 #10341
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Kémeim jelentették, hogy a kiszemeltem és az egyik osztálytársa között alakul valami. A csaj mellesleg népszerű, bombanő, stb. szóval minden ami én nem. Mondanám, hogy megértem, és hogy én is azt a lányt választanám a srác helyében (és nem valami kis szürkeegeret, mint amilyen pl. én is vagyok a szemében), de igazából nem így van. Nem akarok semmi rosszat mondani arról a lányról, mert nem tett ellenem semmit (legalábbis nem szándékosan), de az zavar, hogy tudom, hogy én is érek annyit, mint ő, és sajnálom, hogy ez kb. semmit sem számít, mert nem vagyok népszerű, és ez egyenlő azzal, hogy a többség számára nem is létezem dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Hopeh., healy., White Soul, Szandi0820, Lovatics04, Rocket, menthol, Shadygirl, Nina 10, soph, Törpemókus
2015. szeptember 23. 22:25 #10342
- törölt felhasználó -    
Egy "kedves" tanárom rám szállt. Megint nem csináltam semmit és én vagyok kiszemelve, rendesen élvezi a roha.. *khm* vagyis a tanár, hogy beszólogat. Ha csinálok valamit az a baj, ha meg nem akkor az. Ha megszólalok az sem jó, ha meg nem akkor megint csak. Az órákon az okozza neki a lelki megnyugvást, hogy beéget. A legrosszabb, hogy nem nagyon tudok mit csinálni, mert szemben fog velem csücsülni az érettségin. Nem tudom meddig fogom bírni idegekkel...
6 felhasználónak tetszik: Hopeh., healy., Szandi0820, Lovatics04, Jody, Shadygirl
2015. szeptember 24. 19:56 #10343
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az egész egyetemmel, főleg a gazdaságtudományi karral, azzal hogy a közgazdaságtant tudománynak tartják, mikor egy logikátlan szar az egész, általnosságban a közgazdaságtannal, meg a mikroökonómiával és a vállalatgazdaságtannal, na meg persze a matekkal... vágta volna le anyám a kezem, mikor vésztartaléknek GTK-t írtam be...

próbálom a lehető legpontosabban lemásolni azokat a rohadt gazdaságifüggvényeket, és nem rossz irányba húzni a... gazdasági görbét vagy mit, erre hirtelen: "tudnak maguk deriválni?" közöltük, hogy azt se tudjuk mi az, hát a drága bepörgött, mert az milyen egyeszerű, na most megtanít minket. aha, felkaparta a képteletet, aztán megoldatott velünk egy teljesen más feladatot, majd megszólalt, hogy na akkor most deriváljunk, mert jajj, hát csak be kell helyettesíteni a képletbe az adatokat. nyiván felfogtuk, hogy mi hova tartozik, illetve úgy, hogy többen ott ülünk a kegyelem matek kettesünkkel, természetesen megcsináljuk neki azt, ami ugye emelt matek, tehát sose hallottunk róla...

azért bíztató, hogy barátnőm öt évig tanult közgazdaságtant és sírógörcsöt kap az órán, illetve ki akar iratkozni, mert nem bírja, én meg itt ülök az öt év pszichológiámmal, és két hete próbálom megfejteni, hogy milyen jószágokról beszél egész órán... szép is lesz az a jövőheti zh... smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: healy., Jody, Szandi0820, Phaedra, Lizania, Wyrd, Fannycska999
2015. szeptember 24. 20:33 #10344
- törölt felhasználó -    
A fizika tanárommal. Ez a nő belülről rohad és ezt mi sem bizonyítja jobban, mint hogy az évfolyam 90%-a bukásra áll nála. Év elején. Na szép, a javítást persze nem engedi. De a csúcspont a tegnapi óra volt. Kiválasztott véletletszerűen egy felelőt, az kiment és elkezdte írni a képletet. Na most, tény, hogy nem ír a legszebben, mégis jól látható volt, hogy a helyes képletet írta. Erre a tanár megnézi közelről, kijelenti, hogy ő úgy látja, hogy ebbe beleírt a srác egy deltát, így pedig nem helyes a képlet, majd egyessel leültette. Erre mindenki a védelmébe vette az osztálytársamat, hogy ő semmilyen deltát nem írt, a képlet hibátlan. A nő pedig elkezd velünk ordítani, hogy mocskos disznók vagyunk (szó szerint így), akik védeni akarját a védhetetlent. Most...mi van? _nevet.gif Mindenkinek egyest ad, a javításra esély sincs, függvény táblázatot nem használhatunk, hanem az összes képletet fejből kell tudnunk. Az ilyen szadistákat mosolyogva hajítanám ki az iskolából az igazgató helyében. Az összes szülő és diák fel van háborodva, az osztályfőnök meg csak annyit mond, hogy minden helyre jön majd, megszokjuk egymást. Aha. Köszönöm.
9 felhasználónak tetszik: healy., Phaedra, White Soul, Szandi0820, Vans, Shadygirl, Lizania, Cute girl 998, Törpemókus
2015. szeptember 25. 23:29 #10345
- törölt felhasználó -    
Amikor majd 2 hónap után szembesülök vele, hogy egyébként Barátnője van, csak ezt valahogy elfelejtette velem közölni a Szentem', valóban csodálatos érzés tud lenni. smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: healy., Szandi0820, Lovatics04, Shadygirl, Nina 10, Phaedra, Jody, Rocket, soph
2015. szeptember 26. 19:16 #10346
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
azokkal az agyilag éretlen osztálytársaimmal, akik saját magukat hercegnőnek szólítattják és azt hiszik milyen különlegesek, közben minden második lány ugyanúgy néz ki, mint ők smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: healy., Nelia, Mrs.Jack Frost, Shadygirl, Nina 10, Rocket, Cute girl 998, soph, TheTruthAboutLove
2015. szeptember 26. 23:10 #10347
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
A legjobb érzés a világon, amikor haverjaid tudatják veled, mennyit is jelentesz nekik.
- úgy volt, megyünk heten kocsmázni. Aztán végül kemény ketten mentünk. Az utolsó pillanatban mind lemondta, ráadásul valakiket nekem kellett felkeresni, mire benyögték, hogy belázasodtak. good.gif Ilyenkor van az, hogy befordulok, és szrok mindenkire, majd jönnek ők utánam, ha szeretnének valamit. 110.gif
8 felhasználónak tetszik: healy., Jody, Wyrd, Vans, Fannycska999, Szandi0820, Cute girl 998, soph
2015. szeptember 27. 13:18 #10348
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
olyan irigy vagyok néha azokra az emberekre, akiknek jó kapcsolatuk van a saját testvérükkel. hogy felém még eddig egy testvéri gesztust sem tett, az 100%. de persze mindenki őt védi, ő a Szent, én meg vagyok az a kis különc szürke egér aki csak magában ül és olvas.
4 felhasználónak tetszik: Hopeh., Nelia, Lizania, Cute girl 998
2015. szeptember 27. 15:02 #10349
- törölt felhasználó -    
Fáradt vagyok, de soha sem tudok normálisan aludni, mert ha 5-kor alszok is el, legkésőbb 8-kor felkelek, emiatt persze rohadtul fáradt vagyok, és a szemem is karikás. Továbbá szuper az amikor rendkívül be akarsz rúgni, de nem tudsz mert az őseid már azt is megkérdezik, hogy hova mész ha kiakarsz menni a szobából. Ja, meg persze ordítanak velem, hogy készítsem el a már meglévő házim, meg induljak valami Templeton programon, amit én leszarok, de azért csináljak idegbeteg matek teszteket, thanks parents yess.gif
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. szeptember 27. 21:27 #10350
- törölt felhasználó -    
holnap hétfő, és minden kezdődik elölről. szerencsére nem lesz matekunk, az kéne még... amióta ismerem a matektanárom, szabályosan félek tőle. folyton engem szívat, megaláz, ha felelünk, szinte biztos, hogy én leszek az egyik, és mindig addig kérdez, amíg már nem tudok válaszolni, mert nem is tanultuk, csak azért, hogy kettest adhasson. ha az óráira gondolok, kiráz a hideg, múltkor az előtte lévő szünetben csak remélni tudtam, hogy nem ájulok el, mert dogát írtunk, és aznap javította ki. vannak, akiket jobban bír, és ők akármit csinálhatnak a nyilvános puskázástól a telefonozásig, na én nem tartozom közéjük, már azért is leszúr, ha hátradőlök a széken. magával a tantárggyal régen nem volt problémám, csak azóta utálom ezt is, amióta ő tanítja... csak tudnám, mi baja van velem.
5 felhasználónak tetszik: healy., Lovatics04, Jody, Szandi0820, Lizania
2015. szeptember 28. 15:21 #10351
- törölt felhasználó -    
Ha nem értesz egyet valamiben az osztállyal akko hülye pitsa vagy smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Hopeh., Jody
2015. szeptember 28. 18:18 #10352
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Mi abban az ésszerűség, hogy egy képzős suliban a kibszott kémiát erőlteti a legjobban a boszorkány tanárnéni? Szerinte aki nem ért, az nem ide való. mellow.gif Mert talán gyógyszerésznek tanulunk, vagy mi a fax? 110.gif Ki a faxt érdekel, milyen átompályán milyen faxságok vannak? blink.gif 110.gif
5 felhasználónak tetszik: healy., Lovatics04, Szandi0820, Jody, Lizania
2015. szeptember 28. 19:56 #10353
- törölt felhasználó -    
Matekból átraktak a rosszabbik csoportba, amin nem is lenne baj, de a tanár szó szerint kiröhög, ha nem értem a hatványozást blink.gif
mondtam a tanárnak, hogy angolból rakjon le, mert nem értem az angolt, túl gyorsan haladunk, de neeem, had szenvedjek.
fizikából doga lesz, amit, mily meglepő módon , nem értek.
tesiből van egy egyesem, mert... mert csak úgy.
az egész iskola egy szívatás. és én menjek infóból ecdl tesztet írni, mikor még néha napján egy mappát nem tudok áthelyezni/kivágni? rohog.gif
nem baj, mindjárt hétvége.... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2015. szeptember 29. 15:55 #10354
Lovatics04
Lovatics04
jake edwards' buddy.
 
Státuszsick of losing soulmates
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.13.
Hozzászólás: 2258
Csatolások: 56
Azonosító: 237163
Offline offline
Tegnap sikerült majdnem karamboloznunk a busszommal, mert behajtott elénk semmiből egy autó. Erre ma mit kapok? "Miért nem haltál meg ott helyben?" dry.gif
5 felhasználónak tetszik: healy., Szandi0820, Nelia, Lizania, Mrs.Jack Frost
2015. szeptember 29. 16:12 #10355
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Mivel még nincsen "Ma min lepődtél meg a legjobban?" -topik, ezért rövid gondolkodás után inkább ideírom.

Most jöttem rá, hogy a volt osztálytársam nővére együtt van az egyik kedvenc magyar énekesemmel (fyi: Lovasi Andrásról és Földes Eszterről van szó). Csak annyit tudok mondani, hogy aztabüdösk.rvaéletbe biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: healy., Wyrd, Szandi0820, Jody, Lovatics04
2015. szeptember 29. 17:42 #10356
- törölt felhasználó -    
Jövök megint rolleyes.gif

Ha nem vagyok teljesen hülye, bő egy hónapja kezdődött el a suli. Na igen, erre kiadták, hogy egy hét múlva kis vizsga infóból, angolból, matekból és fizikából. És tudjátok miért? MERT ÉV VÉGÉN LESZ EGY RENDES VIZSGÁM.
Csak szerintem értelmetlen még most erőltetni? Így sincs szabadidőm, mert ott van a röpi, elsősegély, holnap 1 óra tesztfutás, mert a tanár gyerek olimpiára vagy mia a sz-rra akar vinni.....blah, utálom. örülök, ha nem kap el a sírógörcs a tanulnivaló láttán cry.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, Lovatics04, Lizania
2015. szeptember 29. 18:44 #10357
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az álszent emberekkel. Akik nem képesek kiállni a véleményük mellet, nehogy véletlenül is felboruljon a tökéletes kis világuk és valakivel konfliktusba kerüljenek.
5 felhasználónak tetszik: healy., Jody, Phaedra, Szandi0820, CandUs
2015. szeptember 30. 10:34 #10358
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Igy, hogy mar kiderult, hogy nincsenek melleim es az alvazam is... mas, nem is kellek. w00t.gif laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: healy., Jody, Szandi0820, Wyrd
2015. szeptember 30. 17:35 #10359
- törölt felhasználó -    
Anya időpontot kért a neten a szemészhez, mivel a szemem romlott vagy 1 egész dioptriát, szóval ki kéne cserélni a lencséket. 7 órám volt a suliban, szóval dög fáradt voltam, de azért vettem a fáradtságot és elkóvályogtam oda. Sétálok, sétálok, odaérek, benyitok, mivel ott nem csak szemészet volt hanem valami más is, egy ott dolgozó nő megkérdezte hogy mit akarok. Én mondom szemészhez jöttem. Ő meg néz rám mintha egy hülye lennék, és mondja hogy már rég elköltözött onnan az optika. Na én nézek, és mondom, hogy de a honlap működött, de azért elkóválygok arra a: pár száz méterre, bal oldalon, lévő helyre. Ott bejelentik, hogy a doki szabadságon van, az oldalt meg megszüntették. Szóval most van egy szar szemem, és egy időpontom október 21-ére thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, healy., Lizania
2015. október 01. 15:05 #10360
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Annyira szeretném már végre megölelni, vagy legalább hozzáérni, és kimondani, mennyire szeretem. Egyre több mindent érzek iránta, és szerintem Ő is irántam. Mondjuk hogy várjak ilyen nagy dologra, ha még jeleket adni sincs elég bátorságom? Ő legalább tesz kis lépéseket. Néha viszont nem értem, mit akar, ma például nagyon fura volt, egész reggel bunkó volt, aztán végig velem beszélgetett és rám mosolygott nem is egyszer. Teljesen összezavar.
11 felhasználónak tetszik: Lovatics04, Jody, Phaedra, Szandi0820, Lizania, Rocket, Cute girl 998, virgi09, TheTruthAboutLove, menthol, White Soul
540 oldal 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!