Starity

Az igazi Disney-csillagok

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 13. 12:36 #61
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Na de jó, hogy van ilyen cikk is! meghajolo.gif meghajolo.gif
Ahogy a cikk is írta, ők igazi Disney csillagok, nem úgy mint Selena, vagy Demi.
2012. május 13. 12:40 #62
- törölt felhasználó -    
Gratulálok a cikkhez!Nekem Belle volt a kedvencem. heart.gif
2012. május 13. 12:41 #63
timike94
timike94
új tag
 
StátuszCloser to me means closer to you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 175404
Offline offline
nem értem, hogy egyeseknek miért esik nehezére kultúrált módon kinyílvánítani a véleményüket. én sem a mostani Disney filmeken nőttem fel, de igen is néha nagyon szórakoztatónak találok egy-egy sorozatot a Disney csatornán. és valóban nem szép dolog, hogy Disney nevét használják fel ezen sorozatok népszerűsítéséhez, de könyörgöm ez a 21. század manapság már minden erről szól...
2012. május 13. 12:41 #64
- törölt felhasználó -    
Az a baj, hogy ők napjainkban háttérbe szorulnak a csőcselék diznisztároknak nevezett, többségében tehetségtelen fiatalkorú egyedek miatt. Egy mai gyereknek (5-15 év kb) ha azt mondja valaki hogy Disney, akkor a kritikán aluli diznicsenöl jut az eszébe az ostobábbnál ostobább sorozataival együtt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem eléggé elszomorít unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: gonzales7, Kriszti10, Black Hearth2, Alison Lerman, Adrianna, ophely88, Grace Benning, Thora_90
2012. május 13. 12:45 #65
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1806
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
teljes mértékben egyet értek veled Alison Lerman.
én szerintem ők igazi legendák és aki mást mond az hazudik.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, ophely88
2012. május 13. 12:49 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.05.13. 12:41)
Az a baj, hogy ők napjainkban háttérbe szorulnak a csőcselék diznisztároknak nevezett, többségében tehetségtelen fiatalkorú egyedek miatt. Egy mai gyereknek (5-15 év kb) ha azt mondja valaki hogy Disney, akkor a kritikán aluli diznicsenöl jut az eszébe az ostobábbnál ostobább sorozataival együtt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem eléggé elszomorít unsure.gif


én ugyan így vagyok a mai Cartoon Network a MUSIC TV vagy a VivaTV-vel az összes többi zenei adóról nem is beszélve hhááá valami eszméletlen ami megy ezeken a csatornákon.. rolleyes.gif sad.gif jó ideje nem néztem már ezeket az adókat csak az elmúlt 1-hétben kapcsolgatom össze vissza hátha elcsípek valami Beastie Boys nosztalgia műsort de természetesen semmi csak dől a szenny. rolleyes.gif
és amit látok az valami nagyon elkeserítő hihetetlen milyen agymosás megy az ezeken futó videó klipekben és tini műsorokban szörnyű! sad.gif
a Disney Chanell-en is el tudom képzelni hogy mik mehetnek! rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, Black Hearth2, Grace Benning, janet7
2012. május 13. 12:51 #67
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Na ők azok akik valóban tehetségesek.A Disneynél is csak egy-két színész/színésznő tehetséges a többi fucsba megy.Én a dsiney meséken nőttem föl,emlékszem,hogy régebben video kazettáról néztem őket és folyton nézni akartam őket.Nem tudom,hogy hányszor néztem kiskoromba ezeket a Disney filmeket de nem számitott mert,imádtam egytől-egyig mindet.A mostani gyerekek meg min nőnek föl?Hát persze,hogy a Disney Channelen amin max 1-2 műsor normális.A mai gyerekeknek ilyenen kéne felnőni nem a hamisított Disneyn.
2012. május 13. 12:59 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.13. 12:49)
én ugyan így vagyok a mai Cartoon Network a MUSIC TV vagy a VivaTV-vel az összes többi zenei adóról nem is beszélve hhááá valami eszméletlen ami megy ezeken a csatornákon.. rolleyes.gif  sad.gif  jó ideje nem néztem már ezeket az adókat csak az elmúlt 1-hétben kapcsolgatom össze vissza hátha elcsípek valami Beastie Boys nosztalgia műsort de természetesen semmi csak dől a szenny. rolleyes.gif 
és amit látok az valami nagyon elkeserítő hihetetlen milyen agymosás megy az ezeken futó videó klipekben és tini műsorokban szörnyű! sad.gif 
a Disney Chanell-en is el tudom képzelni hogy mik mehetnek! rolleyes.gif

10 éves húgaim vannak, ők ha tehetnék ezeket a mocskokat néznék egész nap, csak szétszereltem a dekódert, volt nincs Disney Channel happy.gif Mondjuk kicsit elkanyarodunk a témától, de pl a Minimaxon is már ilyen öldöklős szärok mennek, akkor mit várjon az ember, és majd csodálkoznak hogy miért ennyi az erőszakos gyerek. Hát ezért! Ha azt látja hogy megversz/megölsz valakit és semmi nem történik, akkor úgy gondolja majd hogy neki is lehet. Hol van már az az idő amikor Nils Horgerson, Franklin, az Egyszer volt sorozat és társaik mentek, amik tanítottak is valamire? Meg ugye ezek a Disney rajzfilmek...

Ugyan ez a zenecsatornákkal is - amiket én sem nézek - zene helyett reklám és hülyébbnél hülyébb műsorok vannak, a legújabb divat az ess teherbe 15 évesen és híres leszel... Nekem senki ne mondja hogy az okos amerikai tinilánykák nem azért lesznek terhesek 15-16 évesen hogy ne a műsorban szerepelhessenek. Vagy ott vannak a még idiótább valóságshowk, mint pl Jersey Shore és társai... Én képes vagyok fölmérni hogy ebben csupa pénz- és médiahajhász iq nuku egyén szerepel, de egy 14 éves szerint ők a celebek netovábbjai. Nem muszáj sokaknak egyetérteni velem, de pontosan erre jó a Starity, hogy aki nem hiszi el, láthatja hogy mi megy a kicsik körében... Inkább nézik ezt a sok marhaságot mint hogy mondjuk olvassanak - amivel például a helyesírásuk is javulna -, de nem is ez a legszomorúbb, hanem hogy nem is tudnak olvasni, szöveget meg méginkább nem tudnak értelmezni.

Remélem hogy csak Magyarországon ennyire gáz a helyzet, egyszerűen képtelenség hogy a világ ilyen gyorsan és ennyire mélyre süllyedjen unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: gonzales7, Alison Lerman, Adrianna, duracell, ophely88, Kriszti10, dave095, Black Hearth2, Grace Benning
2012. május 13. 13:00 #69
- törölt felhasználó -    
Irtó jó cikk! Gratulálok hozzá! meghajolo.gif Nagyon tetszett! Végre jó valami olyanról is olvasni itt ami igazi értéket képvisel. w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. május 13. 13:01 #70
- törölt felhasználó -    
Ők tényleg tehetségesek de azért DEMIT sem kéne lebecsülni mert neki is fantasztikus hangja van dry.gif.Én szinte A Kis hableány meséken nőttem fel és a többi disney-s meséket néztem.6 évesen már meguntam és a Jetixen néztem a Született kémeket.8 évesen meg megörültem a Winx Clubért amit ma már nem nézek mivel kinőttem. De egyetértek azzal hogy a mai gyerekeknek ezeken kéne felnőni(már aki akar mert én jó hamar meguntam).
2012. május 13. 13:01 #71
iwantscream
iwantscream
visszatérő vendég
 
StátuszDrink my soul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.30.
Hozzászólás: 450
Csatolások: 13
Azonosító: 123792
Offline offline
Na igeen ők az igazi művészek és tehetségek , sajnos nem sok ember ismeri őket , de nekkik aztán tényleg volt hangjuk !!!
2012. május 13. 13:02 #72
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (ilus1996 @ 2012.05.13. 12:51)
Na ők azok akik valóban tehetségesek.A Disneynél is csak egy-két színész/színésznő tehetséges a többi fucsba megy.Én a dsiney meséken nőttem föl,emlékszem,hogy régebben video kazettáról néztem őket és folyton nézni akartam őket.Nem tudom,hogy hányszor néztem kiskoromba ezeket a Disney filmeket de nem számitott mert,imádtam egytől-egyig mindet.A mostani gyerekek meg min nőnek föl?Hát persze,hogy a Disney Channelen amin max 1-2 műsor normális.A mai gyerekeknek ilyenen kéne felnőni nem a hamisított Disneyn.


Rajtam Anya mindig röhög, amikor azt mondom, neki, hogy a gyerekem nem nézhet majd tévét. rohog.gif Megmondtam neki, hogy 10-15 év múlva, ha lesz nekem, akkor tuti inkább megveszem ezeket meg az értelmes gyerekmeséket DVD-n és berakom neki. Isten ments, hogy olyan szennyet nézzen, mint amit a legtöbb kicsi. Szörnyű. A régi mesék tanítanak valamire és színvonalasak, manapság egyre több ratyi maszlag jön ki inkább. unsure.gif Szegény unokahúgomat sajnálom, akit beszippantott az Én kicsi pónim, meg a többi valami. mellow.gif Én ezeken nőttem fel, valamint a Barbie meséken, de a Barbie-sak se olyan jók már sajnos... sad.gif
4 felhasználónak tetszik: gonzales7, ophely88, Black Hearth2, janet7
2012. május 13. 13:04 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alison Lerman @ 2012.05.13. 12:18)
Nagyon jó cikk lett, tényleg jó tudni, hogy kik adják hangjukat a mesehősöknek! Bár, én szerintem a magyar dalok ezerszer jobbak, mint az eredetiek. A dalszövegeknek van értelmük, és tanulságosak is. Ekkor még tudtak normális zenét csinálni Magyarországon is!

Ez nem teljesen igaz, azért, hogy őszinte legyek. Én speciel az angol változatokon nőttem fel valamely okból kifolyólag. Pár napja néztem meg a párommal az Oroszlánkirályt, előtte pedig az Aladdint. Hát, én a falat kapartam a magyar daloktól. Az egyik kedvenc Aladdin dalomat, a Whole new world-öt úgy fordították le, hogy "Egy új élmény", szóval vannak bőven félre fordítások. Értem én, hogy nem lehet szó szerint fordítani, de én majdnem sírtam, hogy a majdan húsz éve fülembe mászó dalt átmagyarosítottak. Az angolnak is ugyanannyi értelme van, akár csak a magyarnak, elvégre a meséknek itt is és Amerikában ugyanaz a funkciója, tanulságossá tenni. Nem a magyar szinkront akarom lehúzni, mert régebben tényleg hihetetlen színvonalas volt, nem úgy, mint most, de úgy gondolom, hogy egyszer mindenképpen érdemes lenne a Disney klasszikusokat eredeti nyelven, eredeti hanggal megnézni, mert szerintem még többet is tud nyújtani, mint maga a szinkron. Ráadásul eléggé lassan és érthetően beszélnek benne, akár még egy kezdő angolos is megértheti, hogyha odafigyel és fülel. Ezeknek nincsen nehéz szövegezete. Nekem mondjuk a Pocahontas a kedvenc Disney mesefilmem és nincs az a pénz, amiért megnézném magyar szinkronnal. Habár nem tudom ki ismeri a Swan Princess című mesét, magyarul talán Hattyúhercegnő, ha szó szerint fordították, amelyet a Hattyúk tava alapján írtak meg. Nem Disney rajzfilm, de gyermekkorom egyik legnagyobb kedvence, s talán az egyik legszebb szerelmes történet. Csak ajánlani tudom mindenkinek a '90-es évekbeli rajzfilmeket, mert ugyanúgy az MGM, New Line Cinema, Sony Pictures és az egyéb neves cégek is beruháztak anno ezekre, nem csak a Walt Disney Company.
2 felhasználónak tetszik: num1Kolosszus, An_d_a
2012. május 13. 13:06 #74
- törölt felhasználó -    
Cynthia teljesen egyetértek veled a mai Disney sorozatoknak semmi értelme csak annyi h agyromboló a hatásuk. Én is szégyennek tartom h azok mit művelnek a mostani sorozatoknak nincs semmilyen értelme se története. Azt azért nem mondom h nincs egyetlen tehetséges színész/színésznő, énekes/énekesnő köztük csak egyet mondok Demi Lovato benne azért megvan a tehetség és még talán Miley Cyrust mondanám h tehetséges valamennyire de más nagyon nincs olyan aki tényleg tehetséges lenne.
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. május 13. 13:08 #75
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.05.13. 12:59)
10 éves húgaim vannak, ők ha tehetnék ezeket a mocskokat néznék egész nap, csak szétszereltem a dekódert, volt nincs Disney Channel happy.gif Mondjuk kicsit elkanyarodunk a témától, de pl a Minimaxon is már ilyen öldöklős szärok mennek, akkor mit várjon az ember, és majd csodálkoznak hogy miért ennyi az erőszakos gyerek. Hát ezért! Ha azt látja hogy megversz/megölsz valakit és semmi nem történik, akkor úgy gondolja majd hogy neki is lehet. Hol van már az az idő amikor Nils Horgerson, Franklin, az Egyszer volt sorozat és társaik mentek, amik tanítottak is valamire? Meg ugye ezek a Disney rajzfilmek...
Ugyan ez a zenecsatornákkal is - amiket én sem nézek - zene helyett reklám és hülyébbnél hülyébb műsorok vannak, a legújabb divat az ess teherbe 15 évesen és híres leszel... Nekem senki ne mondja hogy az okos amerikai tinilánykák nem azért lesznek terhesek 15-16 évesen hogy ne a műsorban szerepelhessenek. Vagy ott vannak a még idiótább valóságshowk, mint pl Jersey Shore és társai... Én képes vagyok fölmérni hogy ebben csupa pénz- és médiahajhász iq nuku egyén szerepel, de egy 14 éves szerint ők a celebek netovábbjai. Nem muszáj sokaknak egyetérteni velem, de pontosan erre jó a Starity, hogy aki nem hiszi el, láthatja hogy mi megy a kicsik körében... Inkább nézik ezt a sok marhaságot mint hogy mondjuk olvassanak - amivel például a helyesírásuk is javulna -, de nem is ez a legszomorúbb, hanem hogy nem is tudnak olvasni, szöveget meg méginkább nem tudnak értelmezni.
Remélem hogy csak Magyarországon ennyire gáz a helyzet, egyszerűen képtelenség hogy a világ ilyen gyorsan és ennyire mélyre süllyedjen unsure.gif


hhááá én amikor megláttam ezt a műsort amit mondtál a terhes tinik vagy mit így néztem ez most komoly???mi a fax van? w00t.gif mondom ilyen nincs nee mááár! blink.gif
hhááá igen én kötelezővé tennék minimum kettő Karl May vagy James F. Cooper indiános regény elolvasását kamaszkorban! biggrin.gif én azokat olvastam! biggrin.gif
és nem ezeket a szenny adókat nézni mert ezektől agymenést lehet kapni.
én egyet értek veled! meghajolo.gif wink.gif jó hogy vannak olyanok akik nálam jóval fiatalabbak és van még értékrendjük és jó gondolataik! smileeee.gif meghajolo.gif van még remény! meghajolo.gif
2012. május 13. 13:20 #76
- törölt felhasználó -    
a régi disney meséket még mai napig szeretem. biggrin.gif de amik mostanában mennek kiábrándítóak. olcsóak, és semmi nincs bennük. :/
2012. május 13. 13:23 #77
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
A legjobb cikk amit valaha itt olvastam!!! Ezek a mesék örök klasszikusok, és azok is maradnak, nem úgy, mint a mai gagyi kínai mesék. És ha megnézitek akkor sok hangnak a tulajdonosa hasonlít arra akit énekel. Igazán méltó a cím!
2012. május 13. 13:31 #78
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Baylee @ 2012.05.13. 13:04)
Ez nem teljesen igaz, azért, hogy őszinte legyek. Én speciel az angol változatokon nőttem fel valamely okból kifolyólag. Pár napja néztem meg a párommal az Oroszlánkirályt, előtte pedig az Aladdint. Hát, én a falat kapartam a magyar daloktól. Az egyik kedvenc Aladdin dalomat, a Whole new world-öt úgy fordították le, hogy "Egy új élmény", szóval vannak bőven félre fordítások. Értem én, hogy nem lehet szó szerint fordítani, de én majdnem sírtam, hogy a majdan húsz éve fülembe mászó dalt átmagyarosítottak. Az angolnak is ugyanannyi értelme van, akár csak a magyarnak, elvégre a meséknek itt is és Amerikában ugyanaz a funkciója, tanulságossá tenni. Nem a magyar szinkront akarom lehúzni, mert régebben tényleg hihetetlen színvonalas volt, nem úgy, mint most, de úgy gondolom, hogy egyszer mindenképpen érdemes lenne a Disney klasszikusokat eredeti nyelven, eredeti hanggal megnézni, mert szerintem még többet is tud nyújtani, mint maga a szinkron. Ráadásul eléggé lassan és érthetően beszélnek benne, akár még egy kezdő angolos is megértheti, hogyha odafigyel és fülel. Ezeknek nincsen nehéz szövegezete. Nekem mondjuk a Pocahontas a kedvenc Disney mesefilmem és nincs az a pénz, amiért megnézném magyar szinkronnal. Habár nem tudom ki ismeri a Swan Princess című mesét, magyarul talán Hattyúhercegnő, ha szó szerint fordították, amelyet a Hattyúk tava alapján írtak meg. Nem Disney rajzfilm, de gyermekkorom egyik legnagyobb kedvence, s talán az egyik legszebb szerelmes történet. Csak ajánlani tudom mindenkinek a '90-es évekbeli rajzfilmeket, mert ugyanúgy az MGM, New Line Cinema, Sony Pictures és az egyéb neves cégek is beruháztak anno ezekre, nem csak a Walt Disney Company.


Én nem tervezte lehúzni az eredeti nyelvű dalokat, mert azok is milliószor jobbak, mint amiket a mai Disney csatornás pelenkások csinálnak, csak engem a magyar valahogy sokkal jobban megfogott! Persze vannak eredeti nyelven is kedvenceim, bár valamiért rossz emlékek miatt nem igazán kedvelem. Az Oroszlánkirály vagy a z Aladdin ezekkel is így vagyok. De a Herkulesben, Michael Bolton I can go the distance száma fantasztikus!
Szóval, tényleg félre ne értsd, mert én nem akartam lehúzni az eredeti nyelvű dalokat, egyszerűen csak annyi, hogy én a magyar nyelvűeken nőttem föl a szívem valahogy azokhoz húz inkább! smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: ophely88, dave095, Black Hearth2, Grace Benning
2012. május 13. 13:35 #79
FlyGirl
FlyGirl
visszatérő vendég
 
StátuszSzerintem színesben látom a világot, amit néha sötét színek borítanak el ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 2
Azonosító: 127389
Offline offline
Emlékszem rájuk én is kiskoromból. Nagyon jók voltak. talán egy-kettőt nem láttam, de többséget igen. Furcsa, hogy ezeket a rajzfilmeket visszanézem tinédzser fejjel, és, úgy találom még mindig jók. Tegnap pl. az Oroszlánkirály 2-t néztem meg. Annyira tetszett. Valahogy az ilyen szépen rajzol értelmes mesék hiányoznak...
2012. május 13. 13:35 #80
- törölt felhasználó -    
Idézet (gonzales7 @ 2012.05.13. 13:08)
hhááá én amikor megláttam ezt a műsort amit mondtál a terhes tinik vagy mit így néztem ez most komoly???mi a fax van? w00t.gif mondom ilyen nincs nee mááár! blink.gif 
hhááá igen én kötelezővé tennék minimum kettő Karl May vagy James F. Cooper indiános regény elolvasását kamaszkorban! biggrin.gif én azokat olvastam! biggrin.gif 
és nem ezeket a szenny adókat nézni mert ezektől agymenést lehet kapni.

Én személy szerint nem gondolom hogy kötelezővé kellene tenni bármit is, magamból kiindulva, ami kötelező az nálam felejtős, szerintem olvassanak a kicsik, majdnem mindegy hogy mit, még a Hannah Montana könyvek is jók ha ezzel megszeretik az olvasást smileeee.gif Csak mondjuk a lényeg hogy megfelelően legyenek lektorálva azok a könyvek, amiket most olvastam a True Blood-sorozatból, néha nagyokat néztem, elég sok benne a helyesírási hiba unsure.gif


Idézet (gonzales7 @ 2012.05.13. 13:08)

én egyet értek veled! meghajolo.gif  wink.gif  jó hogy vannak olyanok akik nálam jóval fiatalabbak és van még értékrendjük és jó gondolataik! smileeee.gif  meghajolo.gif van még remény! meghajolo.gif

blush.gif
Egyébként én szerintem már öregnek számítok a 18 évemmel itt, a kortársaimmal még nincs is baj, inkább ahogyan haladunk lejjebb, értem ez alatt a 10-16 éveseket, de persze tisztelet a kivételnek - kevés, de van még ilyen szerencsére smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: ophely88, gonzales7
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!