Starity

DVD Gyűjtők Fanatikus Topicja

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. október 27. 12:25 #601
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na, összepecáztam még a heart.gif David Tennant heart.gif és heart.gif Christopher Eccleston heart.gif gyűjteményt is. biggrin.gif

Annyi megjegyzés még, hogy a Doctor Who DVD-k valójában nem csak ennyiből állnak, mivel családilag megvan a teljes 1. - 2. - 3. - 4. - 4,5. évad (díszdobozban) is, csak nem én tárolom őket. laugh.gif Ezek a lemezek még azokból az időkből származnak, amikor nem volt meg egyik box sem. smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, idone, funny18, duracell, goldman
2015. október 29. 10:52 #602
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szerényke, de jelenleg ilyen a heart.gif Tobias Morettis heart.gif gyűjtemény...
6 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell, idone, Szandi0820, goldman, mstk93
2015. november 02. 18:54 #603
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A mai (totálisan váratlan) szerzemény. heart.gif Amin egyébként totálisan ámulok és bámulok. Hogy miért? Szerdán délután rendeltem (Kanadából amúgy) és ma már itt is volt vele a postás. ohmy.gif Azért ez NAGYON durva. Úgyhogy a Magyar Posta inkább nem is mondom, hová menjen el inkább... dry.gif Igencsak csúnya lenne... rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, duracell, idone, goldman
2015. november 13. 12:59 #604
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hmm. Egy megfigyelésemet szeretném megosztani veletek. rohog.gif

Adott egy viszonylag ritka DVD. Nézegetem, hol olcsóbb, nyilván, az ember próbál ott lefaragni a költségekből, ahol csak tud, hisz minden fillérnek, pennynek és centnek helye van...

Amit találok, figyelős listára rakom. Az egyik találatom 3000 forint körüli. Telik az idő. 6000. Újabb idő. 8000. A minap felmegyek az oldalra és mennyi az ára? 50000. ohmy.gif Azért ez picit durva. rohog.gif Az egy dolog, hogy ritkaszág, de ennyire látványos emelkedést viszonylag rövid idő alatt én még nem is láttam... laugh.gif

Szerencsére meg tudtam szerezni a filmet, jóval ezen brutál-ár alatt, de... Még mindig nem tértem napirendre. rohog.gif Amúgy totál véletlenül felejtettem benne a figyelőmben és úgy tűnt fel a meredek növekedés. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: idone, Szandi0820, mstk93
2015. december 01. 16:04 #605
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
De rég jártam erre. rohog.gif

Hoztam az utóbbi hetek termését, avagy már megint Colin Firth... rohog.gif (Sajnos a Nő előttem, nő utánam ; Könnyed erkölcsök csak így lett meg - egyelőre - mivel a hazai kiadás kb. beszerezhetetlen. 110.gif Azért nem adom fel... Ezek meg nem is voltak drágák, nevetséges pénzbe kerültek. Az egyik egy (!) penny volt, a másik 25... A posta se volt összesen egy ezres, na... Ennyiért meg hülye lettem volna nem lecsapni rájuk, pláne, hogy épp hibádztak a kollekcióból. smileeee.gif )

(És egy Chris Eccleston DVD-m is van [A Price Above Rubies], mert végre egy olyan filmet is sikerült beszereznem, amiben ő a főszereplő és már ezer éve kajtattam utána... smileeee.gif )

Úton van még szintén egy Chris Eccleston [With or Without You] és egy David Suchet múvi [Sunday] is, de ezek még nem futottak be, szóval majd legközelebb hozom őket... smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Lindsay019, idone, funny18, Szandi0820, duracell, goldman
2015. december 01. 17:09 #606
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.12.01. 16:04)
De rég jártam erre. rohog.gif 
Hoztam az utóbbi hetek termését, avagy már megint Colin Firth... rohog.gif (Sajnos a Nő előttem, nő utánam ; Könnyed erkölcsök csak így lett meg - egyelőre - mivel a hazai kiadás kb. beszerezhetetlen. 110.gif Azért nem adom fel...

Szerintem annyira ne bánd, hogy beszerezhetetlen a Könnyed erkölcsök, mert nem egy nagy valami. Semmi extra nincs rajta leszámítva az 5.1-es angol és magyar verziót, sőt egy vékony tokos valamiben van, ami a tok nevet viselné, de nem neveznék még annak sem, mert nem záródik. Szerintem az angol verzióval jobban jártál. wink.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. december 01. 17:24 #607
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2015.12.01. 17:09)
Szerintem annyira ne bánd, hogy beszerezhetetlen a Könnyed erkölcsök, mert nem egy nagy valami. Semmi extra nincs rajta leszámítva az 5.1-es angol és magyar verziót, sőt egy vékony tokos valamiben van, ami a tok nevet viselné, de nem neveznék még annak sem, mert nem záródik. Szerintem az angol verzióval jobban jártál. wink.gif biggrin.gif

biggrin.gif Na igen, az angol kiadáson tényleg van egypár extra, úgy, mint kimaradt jelenetek, kommentárok, stb. Ebből a szempontból tényleg sokkal jobb. biggrin.gif A magyar kiadás(ok) azért lenné(nek) jó(k), mert ugye a szinkron... Nyilván megvan mindkét film magyarul is, de hát, izé, na... tongue.gif Az nem ugyanaz. biggrin.gif Ezért is gondoltam, hogyha már vették idehaza a fáradtságot, hogy kiadják, akkor legyen meg az a verzió, de hát így jártam. Sebaj, ha valahol beléjük futok, még meglehetnek... biggrin.gif Amúgy a helyi könyvtárban magam is szemrevételeztem a Könnyed erkölcsöket, láttam, hogy ilyen vékony, hajtogatós, papírtokos izében van, és én sem voltam tőle túlságosan elragadtatva... biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2015. december 01. 17:37 #608
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2015.12.01. 17:24)
biggrin.gif Na igen, az angol kiadáson tényleg van egypár extra, úgy, mint kimaradt jelenetek, kommentárok, stb. Ebből a szempontból tényleg sokkal jobb. biggrin.gif A magyar kiadás(ok) azért lenné(nek) jó(k), mert ugye a szinkron... Nyilván megvan mindkét film magyarul is, de hát, izé, na... tongue.gif Az nem ugyanaz. biggrin.gif Ezért is gondoltam, hogyha már vették idehaza a fáradtságot, hogy kiadják, akkor legyen meg az a verzió, de hát így jártam. Sebaj, ha valahol beléjük futok, még meglehetnek... biggrin.gif Amúgy a helyi könyvtárban magam is szemrevételeztem a Könnyed erkölcsöket, láttam, hogy ilyen vékony, hajtogatós, papírtokos izében van, és én sem voltam tőle túlságosan elragadtatva... biggrin.gif rohog.gif

Azt viszont sajnálom, mert biztos, hogy jók de mit várunk. Az is nagy csoda volt, hogy kiadták. rolleyes.gif Tudom, tudom... rohog.gif Érdemes egy-két Média Marktba benézni, mert az igazi kincsek ott lapulnak. biggrin.gif Borzasztóan néz ki így. A mai napig nem tudok rájönni, hogy miért spóroltak egy normális tokkal. Nem zavarna, ha vékony tokos lenne, de így, hogy nem záródik normálisan kicsit gáz. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2015. december 02. 10:54 #609
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2015.12.01. 17:37)
Érdemes egy-két Media Marktba benézni, mert az igazi kincsek ott lapulnak. biggrin.gif Borzasztóan néz ki így. A mai napig nem tudok rájönni, hogy miért spóroltak egy normális tokkal. Nem zavarna, ha vékony tokos lenne, de így, hogy nem záródik normálisan kicsit gáz. blink.gif

Gondolod a Media Markt(ok)nak van még belőle? ohmy.gif Nálunk nincs, anno, mikor Pécsre jártam egyetemre, be-benéztem ott, de most, hogy nem tanulok, nem nagyon járok sehová, így kimaradok a jóból. sad.gif Itt minálunk semmi nincs, nevetséges. Anno, mikor a Kingsman kijött, nézegettem a TESCO-t, kb. naponta bementem direkt emiatt, hogy ránézzek, de konkrétan azóta nem árulják a filmet egyáltalán. Nem hogy Blu Ray-n, de sima DVD-n sem. ohmy.gif Ki voltam akadva. dry.gif

KÉRDÉS! Tudtok olyan orosz online áruházat, ahol van angol felület is?! Van egy DVD, amit csak náluk adtak ki, nem drága, postával együtt lenne 3000, de nem tudok oroszul, fordítóval próbáltam elverekedni magam a megrendelésig, de ott meg nem engedett online fizetni, hanem szórakozott és valami számot adott, hogy arra utaljak??! Úgyhogy lemondtam a rendelést. :S Ebay-en semmi, Amazonon semmi... Egyedül pár orosz oldalon találtam meg, de ott is mind csak oroszul tud. :S Vagy van itt esetleg valaki, aki tud oroszul és esetleg rendelne nekem? Én kifizetem! biggrin.gif blush.gif
2015. december 02. 12:14 #610
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Tanulmányoztam az oldalt és az sült ki belőle, hogy könyvön kívül mást ide nem postáznak. Menjenek a...! mad.gif Valami kerülőútnak lennie kell, akarom azt a lemezt... rohog.gif rolleyes.gif Közben eszembe jutott, hogy egy volt csoporttársam tesója Oroszországban dolgozik... Hmm... Hmm... biggrin.gif Lehet, finoman érdeklődöm majd... XD Nincs jobb ötletem. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: duracell, Szandi0820
2015. december 02. 19:40 #611
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kellett emlegetni a hajtogatós papírtokot. laugh.gif Ma megjött a heart.gif David Suchet heart.gif filmem, a Sunday, és ILYEN TOKBAN VAN... biggrin.gif 110.gif Hát... Nem örülök, de ez van. Majd direkt hímes tojásként vigyázok rá... (Nem mintha a normál tokosokra nem vigyáznék; párom már fogta a fejét a múltkor, mikor megtekintés után gondosan visszacsúsztattam a fóliába néhányat, hogy nehogy poros, koszos, ujjlenyomatos legyen a tok. rofl.gif )

Az orosz lemez miatt meg üzentem, annyi reakciót már kaptam, hogy megkérdezik nekem. Hurrá! thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell, goldman
2015. december 05. 12:02 #612
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Nekem egyenlőre elég gyatra a DVD gyűjteményem:

Gyűrűk ura I-III. rész
Star Wars I-VI. rész
Harry Potter és a Halál ereklyéi I. rész
Alice Csodaországban
(mese)
Sárkány és Papucs
Asterix 12 próbája
Macskafogó
Blinky Bill
Sonic X 2
Lolka és Bolka 8
Lóbolondok
A díjugratás művészete (dok. film)
Scooby-Doo 2: Szörnyek póráz nélkül
A Karib-tenger kalózai II-III. rész


Remélem sikerül majd tovább gyarapítanom...
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, goldman
2015. december 12. 08:13 #613
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Júúúúj! Egy weboldalon megtaláltam megvásárolhatónak a Könnyed erkölcsöket és a Bunburyt! w00t.gif Ez azért nagy szó, mert előbbi ugye nincs meg nekem szinkronos kiadásban, utóbbi meg de, viszont ex-tékás és karcos, meg a borító is matricás, stb.

Viszont kicseleztem a rendszert. A munkahelyemnek megrendeltem mindkettőt (elég durva áron, khmm 110.gif ), utóbbi ugye irodalmi adaptáció, ami eleve misszióm itten, hogy minél több minden elérhető legyen (suli lévén), előbbi meg szerintem simán lebizniszelhető a pénztárban (korábbi esetekből kiindulva), hogy hozok olyan értékben más lemezeket. Úgyis van több nemkellmárnekem DVD-m és legalább nem porosodik nálam meg foglalja a helyet... Becserélem őket a szinkronos Könnyed erkölcsökre. biggrin.gif B-verzió, hogy egyszerűen kicserélem benne a lemezeket, de ez az extrák miatt nem olyan jó ötlet... mellow.gif Úgyhogy szerintem marad az azonos/közel azonos-értékű DVD kontingens behozása és cseréje. smileeee.gif

Mindegy is, a lényeg, hogy ezennel a Könnyed erkölcsök is kihúzva a kívánságlistáról thumbsup.gif , már csak az ostobácska Nő előttem, nő utánam hibádzik hazai kiadásilag. rohog.gif Ráadásul lesz egy szép Bunbury-m is!!! wub.gif (Ilyenkor egyébként különösen szeretem a munkámat. rohog.gif )
4 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Szandi0820, funny18, duracell
2015. december 21. 15:21 #614
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ma tettem egy felfedezést. Hátha valakit érdekel és máshol is így van, nem csak nálunk... Szóval. A TESCO-ban 999 Ft az Amnézia. biggrin.gif Én meg így jártam, a türelmetlen fejemet neki... rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: duracell, Szandi0820, Lindsay019
2016. január 26. 13:01 #615
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Bővültem én is, mióta utoljára itt jártam. laugh.gif Bár ebből a P.S. I love you-t ne nézzétek, mert az már nem friss, de a hülye fejemmel elfelejtettem, úgyhogy lekattintottam megint. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: goldman, funny18, duracell, Sally Sparrow, Lindsay019
2016. január 27. 10:40 #616
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.26. 13:01)
Bővültem én is, mióta utoljára itt jártam. laugh.gif

w00t.gif Elfújta a szél... w00t.gif wub.gifthumbsup.gif

Nekem is van 1-2 újdonság, de fotóig még nem jutottam... Viszont várok még a fényképezkedéssel egy kicsit, pláne, hogy ma úgy elcsábultam, hogy ihajj-csuhajj... blink.gif Tavaly decemberben jelent meg új, speciális kiadásban BD-n az A Single Man, és annyira GYÖNYÖRŰ a kiadvány, hogy nem érdekelt az ára, megrendeltem... blush.gif A Kingsmannél sokat őrlődtem, s végül meggondoltam magam, de itt elég egyértelmű volt, hogy ez bizony kell... Álomszép tok és védőborító, 40 oldalas képeskönyv és ajándék képeslapok... Áááá... Máris imádom... Szóval majd egyben hozom inkább ezzel... Tudom, hogy nem DVD, de... Talán nem lesz baj... blush.gif Amúgy micsoda véletlen, már egy ideje erősen gondolkoztam azon, hogy szeretném ezt a filmet Blu Ray-n is, nézelődtem is, hogy milyen extrák vannak rajta, hol a legolcsóbb, erre bumm, szembe jön ez az álomszép csoda... Jaj, tényleg kész vagyok... wub2.gif
3 felhasználónak tetszik: goldman, Szandi0820, duracell
2016. január 27. 10:56 #617
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.01.27. 10:40)
w00t.gif Elfújta a szél... w00t.gif wub.gifthumbsup.gif

Igen, már a második példány. Anno megkaptam szülinapomra sima DVD-n, de mikor tavaly megláttam, hogy milyen extrák vannak a 70. évfordulóra kiadott BD-n... nekem sem az ellenállóképességem a legnagyobb erényem. rohog.gif Legalábbis egy-két esetben, mert ezt 10k-ért biztos nem rendeltem volna meg, még ha nem is lenne meg a film... visszatartana, hogy csak a filmet kapom extrák nélkül. 110.gif
Már hogy a viharba lenne baj, hogy hozod? De kérünk képet a tartalmáról is, olyan kíváncsi lettem. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. január 27. 11:05 #618
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.27. 10:56)
Igen, már a második példány. Anno megkaptam szülinapomra sima DVD-n, de mikor tavaly megláttam, hogy milyen extrák vannak a 70. évfordulóra kiadott BD-n... nekem sem az ellenállóképességem a legnagyobb erényem. rohog.gif Legalábbis egy-két esetben, mert ezt 10k-ért biztos nem rendeltem volna meg, még ha nem is lenne meg a film... visszatartana, hogy csak a filmet kapom extrák nélkül. 110.gif 
Már hogy a viharba lenne baj, hogy hozod? De kérünk képet a tartalmáról is, olyan kíváncsi lettem. laugh.gif

Második példány? smileeee.gif Hmm. Mondjuk megértem, hogy elcsábultál. rohog.gif Gyönyörű amúgy a szerzeményed, úgyhogy tényleg gratulálok... wub.gif
A Rocky sajnos elég pofátlanul áraz... 110.gif
Nos, hát elöljáróban így néz ki az én emlegetett szépségem, akivel első látásra és halálosan szerelembe estünk egymással... wub.gif blush.gif Hát nem gyönyörű???! heart.gif heart.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. január 27. 11:42 #619
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.01.27. 11:05)
Második példány? smileeee.gif Hmm. Mondjuk megértem, hogy elcsábultál. rohog.gif Gyönyörű amúgy a szerzeményed, úgyhogy tényleg gratulálok... wub.gif
A Rocky sajnos elég pofátlanul áraz... 110.gif
Nos, hát elöljáróban így néz ki az én emlegetett szépségem, akivel első látásra és halálosan szerelembe estünk egymással... wub.gif blush.gif Hát nem gyönyörű???! heart.gif heart.gif wub.gif wub.gif

Köszönöm szépen! smileeee.gif Egyébként én szoktam a rockyról rendelni, mert tök jó akcióik vannak néha, egyedül ezt sokallom... de ezt is valószínűleg azért, mert külföldről már meghozattam occóért. rohog.gif Például a Bogie-díszdoboz szerintem tök korrekt árban van. smileeee.gif
Úristen, ez olyan gyönyörű, hogy sírva fakadok menten. wub.gif Ezóttal nekem kell gratulálnom, páratlan szerzemény. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. január 27. 13:40 #620
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.27. 11:42)
Köszönöm szépen! smileeee.gif Egyébként én szoktam a rockyról rendelni, mert tök jó akcióik vannak néha, egyedül ezt sokallom... de ezt is valószínűleg azért, mert külföldről már meghozattam occóért. rohog.gif Például a Bogie-díszdoboz szerintem tök korrekt árban van. smileeee.gif
Úristen, ez olyan gyönyörű, hogy sírva fakadok menten. wub.gif Ezóttal nekem kell gratulálnom, páratlan szerzemény. beer.gif

Én is igénybe vettem már a szolgáltatásaikat, de eléggé mértékkel más oldalakhoz képest. Azért például nem tudom, láttad-e, de ez is extrém-durva... rohog.gif Az enyém csak 3 rongy volt, pedig nem régen vettem, amikor még könnyen beszerezhetőnek volt nevezhető... smileeee.gif

Amik ritkábbak, azok a Rockyn is eléggé drágák, sajnos. Legalábbis én ezt vettem észre. smileeee.gif

Hú, köszi. biggrin.gif Most megnyugtattál. Néha komolyan elgondolkozom, hogy egy 10-es skálán mennyire vagyok normális, mikor így el-elborul az agyam. _nevet.gif De ha szerinted is szépséges, akkor jó... Akkor nem velem van (akkora) baj... rohog.gif Pedig eskü, igyekszem visszafogni magam Colin-témában, de túl sokat böngészek a neten és persze mindig szembekocog valami, ami bökdösni kezd, hogy vigyél, vigyél el, vigyél haza... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Shenayla
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!