Starity

DVD Gyűjtők Fanatikus Topicja

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. július 13. 22:25 #661
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (FriendsForever @ 2016.07.12. 23:56)
Az tényleg jó lehetett! Manapság egyre kevesebb sorozat DVD van, a nagyrészük joglejárt, de még vannak olyanok, amik kaphatóak szerencsére. Most az Odaát 1. évadát tűztem ki célul, de a Trónok harca évadait is nagyon jó lenne beszerezni! 
Egyébként kb. mióta nem lehet már megvenni A szökést DVD-n? Csak kíváncsi vagyok mennyire maradtam le.


Fú, én tavaly láttam legutóbb még karácsonykor. A Trónok harcával nem lesz gondod, kábé csak azzal foglalkoznak sorozatos téren a DVD megjelenésekkel. Az Odaát pedig asszem egész jó áron van most a MM-ban. De hát annak is csak az első évadja van, több nem is lesz, akkor meg minek... dry.gif Én is megvettem, anno még 9000-ért, azt egyedül árválkodik a polcon.
2016. július 14. 22:13 #662
- törölt felhasználó -    
Idézet (Christo @ 2016.07.13. 22:25)
Fú, én tavaly láttam legutóbb még karácsonykor. A Trónok harcával nem lesz gondod, kábé csak azzal foglalkoznak sorozatos téren a DVD megjelenésekkel. Az Odaát pedig asszem egész jó áron van most a MM-ban. De hát annak is csak az első évadja van, több nem is lesz, akkor meg minek... dry.gif Én is megvettem, anno még 9000-ért, azt egyedül árválkodik a polcon.


Köszi! Sajnálom, hogy nem 1-2 évvel ezelőtt fedeztem fel a sorozatot, mert akkor már meg lenne a polcomon. Szinte mindenhol megnéztem, de sehol sincsen. A ProVideo-val is felvettem a kapcsolatot, ők azt mondták, hogy nincs módunkban újra kiadni a terméket. Igen, a Trónok harcát könnyű beszerezni. Főleg úgy, hogy díszdobozban megjelenik. Az Odaátot pedig jövőhéten nagy eséllyel megrendelem. smileeee.gif
2016. július 16. 14:09 #663
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 4716
Azonosító: 152581
Offline offline
Na hát,jó látni, hogy nem halnak ki az eredeti filmgyűjtők. Mostanság én magyar üzletben nem igazán vettem DVD-t,

de a MM-ben van 90 Ft-os akció, a következő filmeket láttam:
Miss Senki, Betolakodók, Randi az oltárnál, Showgirls, Harc a Terra Bolygóért....
Ezeket 90forintért árulják nem a turkálós kosárban, hanem visszatéve a polcra. biggrin.gif

Amiket az elmúlt hetekben szereztem, a 4 darab kiadás együtt nem volt 500 forint:
- Miss Senki (MM-ből)
- Unforgiven (2 lemezes, 10. évfordulós UK kiadás)
- The Town (UK kiadás)
- Mama (UK kiadás)

Viszont a boltokból már tényleg eltűntek a dvd-k, meg blu-rayek sok helyen nem is voltak, legalábbis Debrecenben, szóval alternatív helyeket kell mindenkinek találnia. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, duracell, Lindsay019
2016. július 16. 20:30 #664
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (mstk93 @ 2016.07.16. 14:09)
Na hát,jó látni, hogy nem halnak ki az eredeti filmgyűjtők. Mostanság én magyar üzletben nem igazán vettem DVD-t,
de a MM-ben van 90 Ft-os akció, a következő filmeket láttam:
Miss Senki, Betolakodók, Randi az oltárnál, Showgirls, Harc a Terra Bolygóért....
Ezeket 90forintért árulják nem a turkálós kosárban, hanem visszatéve a polcra. biggrin.gif 
Amiket az elmúlt hetekben szereztem, a 4 darab kiadás együtt nem volt 500 forint:
- Miss Senki (MM-ből)
- Unforgiven (2 lemezes, 10. évfordulós UK kiadás)
- The Town (UK kiadás)
- Mama (UK kiadás)
Viszont a boltokból már tényleg eltűntek a dvd-k, meg blu-rayek sok helyen nem is voltak, legalábbis Debrecenben, szóval alternatív helyeket kell mindenkinek találnia. biggrin.gif


90 forintért OMG rohog.gif
Hát, ez nem 90 volt, de nekem minden centet megért meghajolo.gif :
7 felhasználónak tetszik: mstk93, duracell, funny18, Szandi0820, Lindsay019, idone, jasztelek
2016. július 17. 09:49 #665
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (mstk93 @ 2016.07.16. 14:09)
Mostanság én magyar üzletben nem igazán vettem DVD-t, de a MM-ben van 90 Ft-os akció, a következő filmeket láttam: Miss Senki, Betolakodók, Randi az oltárnál, Showgirls, Harc a Terra Bolygóért...
Ezeket 90 forintért árulják nem a turkálós kosárban, hanem visszatéve a polcra. biggrin.gif 
Viszont a boltokból már tényleg eltűntek a dvd-k, meg blu-rayek sok helyen nem is voltak, legalábbis Debrecenben, szóval alternatív helyeket kell mindenkinek találnia. biggrin.gif

Nem csodálom. Én még ha akarnék se tudnék boltban lemezt venni, mert annyira semmi nincs. Csak a nagyon menő BB-ket nyomatják, azok meg engem alapból nem izgatnak általában. (Ami meg érdekelt volna, pont nem volt.) A TESCO-ban éppen tegnap jártam és rácsodálkoztam, hogy már megint átrendezték. És megfelezték a játékok/DVD-k eddig is elég szerény méretű polcait... mellow.gif
MM itt sajnos nincs, de amikor Pécsre jártam, én is szoktam ott túrni meg nézelődni. Néha ki lehet fogni ott pofátlanul jó akciókat.
Én is elsősorban külföldről pecázgatok, ha venni akarok valamit. Ennek nem csak az az oka, hogy itthon nem adják ki az adott filmet, hanem tényleg sokkal olcsóbb is - postával együtt is. Személy szerint például Bridget Jones 1-2-t vettem bookletekkel 25-50 forintokért. rohog.gif Örült a fejem. rohog.gif (UK kiadás detto wink.gif )
Amúgy amin nagyon ki voltam bukva, hogy a helyi TESCO-ban egyáltalán nem volt és a mai napig nincs pl. egyetlen Kingsman sem. Pedig azért annak volt egy kisebb sikere idehaza is. És mégse. blink.gif Ezek után jár a fene személyesen boltba bármiért, inkább elmegy a netes rendelés és legalább biztosan meglesz a hőn áhított kiadvány. biggrin.gif

És hogy ne legyek túlságosan off:

Tegnap megszereztem (és holnap át is veszem személyesen) az A király beszéde duplalemezes, bársonytokos digipackos kiadást. w00t.gif Alig várom, hogy letapizhassam. w00t.gif wub.gif

Illetve ma éccaka kiderül, enyimé' lesz-e a kicsike... blush.gif wub.gif

Ha igen, akkor visítozom egy sort. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, mstk93, funny18, Lindsay019
2016. július 18. 09:12 #666
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Siker! blush.gif Nem licitáltak túl, enyém lett a kis drága... wub.gif (Magyar szinkron és felirat is van rajta, bezony ám! heart.gif )

Aztán. Tettem egy felfedezést. A múltkori orosz DVD-t nem csak az oroszoknál adták ki, hanem a görögöknél is. w00t.gif Ez egy cseppet megkönnyíti (?) a dolgom. Viszont a webáruház, ahol próbáltam megrendelni, csak Görögországot ajánlja fel, mint szállítási ország. dry.gif Most ment el egy e-mail a boltnak, hogy reménykedhetek-e... rolleyes.gif Drukkoljatok. Utolsó hiányzó, kiadott/megjelent Colin film a gyűjteményből. rolleyes.gif
Azért agyrém, hogy ennyire elérhetetlen legyen egy kis egyszerű tévéfilm... mellow.gif (Az is röhej, hogy csak az oroszoknak meg görögöknek jutott eszükbe kiadni...)

Nem nyaral valaki idén Görögországban és nem akar nekem hozni vásárfiának egy DVD-t? rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, funny18, Lindsay019
2016. július 18. 19:04 #667
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.07.18. 09:12)
Siker! blush.gif Nem licitáltak túl, enyém lett a kis drága... wub.gif (Magyar szinkron és felirat is van rajta, bezony ám! heart.gif )

Ez valami brutálisan jól néz ki. ohmy.gif w00t.gif Hatalmas gratuláció érte. rock.gif Ilyet szívesen elfogadnék én is a gyűjteményembe.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. július 18. 19:45 #668
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2016.07.18. 19:04)
Ez valami brutálisan jól néz ki.  ohmy.gif  w00t.gif Hatalmas gratuláció érte.  rock.gif Ilyet szívesen elfogadnék én is a gyűjteményembe.

Nagyon szépen köszönöm! blush.gif wub.gif heart.gif

És akkor hozom a saját fotókat is, khmm... Ma mentem érte a moziba. (ahol az előző tulajdonosa dolgozik w00t.gif )
Olyan gyönyörűségesenszépséges! heart.gif És selymes, aww! wub2.gif (Makulátlan amúgy, tényleg csak ki lett bontva.) w00t.gif
Nem igazán látszik, de a belső borítón maga a beszéd van... heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, funny18, duracell, Lindsay019, idone
2016. július 18. 20:08 #669
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
"Önök a 'nem voltak égetően fontosak, de le voltak árazva' című műsorunkat látják!" rolleyes.gif heart.gif
7 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, funny18, duracell, mstk93, Lindsay019, idone, Christo
2016. július 20. 15:25 #670
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.07.18. 20:08)
"Önök a 'nem voltak égetően fontosak, de le voltak árazva' című műsorunkat látják!" rolleyes.gif  heart.gif

És meg szabad kérdezni, hogy hol volt ilyen jó kis leárazás? blush.gif
2016. július 20. 17:57 #671
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2016.07.20. 15:25)
És meg szabad kérdezni, hogy hol volt ilyen jó kis leárazás? blush.gif

Persze, nem hadititok. rohog.gif A Llewyn Davist és a Kétarcú januárt Bookline-on vettem. Itt nem akciónak jelöli, de jelentősen olcsóbb mindkettő, mint a többi hely, ahol láttam. Az Ex Machinát meg a Rockyn vettem... mondjuk ez még akciósan is 2000 forint, de a különbözetből már telik egy olcsóbb darabra. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Lindsay019
2016. július 21. 13:25 #672
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.07.20. 17:57)
Persze, nem hadititok. rohog.gif A Llewyn Davist és a Kétarcú januárt Bookline-on vettem. Itt nem akciónak jelöli, de jelentősen olcsóbb mindkettő, mint a többi hely, ahol láttam. Az Ex Machinát meg a Rockyn vettem... mondjuk ez még akciósan is 2000 forint, de a különbözetből már telik egy olcsóbb darabra. laugh.gif

Köszönöm! Azt hiszem, hogy be kellene ütemeznem egy-két rendelést... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. július 26. 19:44 #673
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ma jött, ma jött ez a gyönyörűség... wub.gif wub2.gif

7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, idone, funny18, duracell, Lindsay019, mstk93, jasztelek
2016. augusztus 21. 16:30 #674
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 4716
Azonosító: 152581
Offline offline
Az eheti szerzemény:
Köpök a sírodra trilógia (I Spit On Your Grave Triple Pack UK)

Szerencsére magasan áron alul szereztem meg. w00t.gif A kiadás mondjuk hagy maga után némi kívánnivalót (nincs semmilyen felirat a lemezen, extrák terén sincs elhalmozva).

Emmelett néhány eladó dvd-ről is szeretnék szót ejteni, ha valakit érdekelne, nyugodtan küldjön üzit smileeee.gif
* The International - o-ringes csomagolásban
* Tüske
* Rémálom az Elm utcában 2010
* Terrorbolygó
* Strip Mind / német kiadás
* Wanted
* Férjhez mész mert azt mondtam
* A királyság
* Hívatlan vendég
* Hajsza
* Tornádó - az ég haragja / 2 lemezes
* A kiválasztott (mexikói film)
* Holtak földje
* Gyújtóbomba

A két kép pedig az új szerzeményt mutatja thumbsup.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell
2016. szeptember 09. 08:18 #675
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Komoly dilemma előtt állok. Beszerezzem-e azokat a filmeket nekem jobban tetsző kiadásban, ha már amúgy megvannak máshogy..? Viszont nem akarok feleslegesen duplázni, főleg, ha a másikakra jelentkező sincs. (Csak én vagyok olyan mazo, hogy pl. lecsapok egy magyar vonatkozás nélküli lemezre, amin van angol hang, de felirat csak koreai meg spanyol. rohog.gif De jó az, élvezhető teljesen... Én élveztem. [vagy tényleg mazochista vagyok]) rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Lindsay019, mstk93, duracell, Szandi0820
2016. szeptember 23. 15:57 #676
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mióta nem jártam erre, ők landoltak a gyűjteményemben. blush.gif Megint csak van köztük Blu Ray, amiért elnézést kérek. De ha az ember a mai világban jó áron bukkan rájuk, akkor azon (is) beszerzi a vágyott darabot. (Pláne, ha van rajta sok-sok remek kis extra, ami a DVD-ken nincs. biggrin.gif )

1) St. Trinian's BD - extrák miatt beszerezve
2) St. Trinian's 2. BD - extrák miatt beszerezve
3) Nanny McPhee BD - extrák miatt beszerezve (De közben leesett, hogy tkp. ugyanaz van rajta, mint a magyar DVD-n. Sebaj, ez mégis csak egy BD, szebb a minősége. biggrin.gif )
4) Arthur Newman BD - extrák miatt beszerezve (a francia kiadvány gyönyörűséges, de mivel a ronda "dajcs" kiadás volt olcsó és mivel ugyanaz az extra tartalmuk, maradt ez)
5) Before I Go to Sleep BD - extrák miatt beszerezve (a magyar BD-n xar sincs, ezen legalább van bónusz anyag)
6) Dorian Gray BD - extrák miatt beszerezve
7) The English Patient DVD - dupla lemezes különleges kiadás, extra tartalmak miatt szereztem be. Aztán persze véletlenül szembejött neten a tény, hogy magyarul is kiadták így. :S Oké, nem beszerezhető, de akkor is. Bosszankodós kicsit...
8) Then She Found Me DVD - az extrák miatt beszerezve. A magyaron (legalábbis ami nekem van) nincs extra anyag. Ezen meg van.
9) Mamma mia! DVD - dupla lemezes különleges kiadás, amit az extra anyagok miatt szereztem be. (Több van rajta, mint a BD-n.) Ez is megjelent magyarul és erről kivételesen tudtam is, de szintén beszerezhetetlen. Úgyhogy maradt a brit kiadás.
10) Mamma mia! CD+DVD+könyv. Ezt igazából csak azért vettem, mert kellett az OST Colin miatt. Ha már "vernyog" rajta, legyen meg eredetiben is. biggrin.gif Aztán meg olcsó volt és mivel ennyi extra járt hozzá, ezt választottam, nem a sima CD-t. Helyes könyvecske, benne van az összes dalszöveg meg sok filmes fotó.
11) Circle of Friends DVD - extrák miatt beszerezve. Ezt csak azért vettem meg, mert "special edition" és nem csak a film van rajta, hanem interjúk is a szereplőkkel. (amúgy postával együtt nem volt 300 forint, szóval jó bolt volt rohog.gif )
12) La Dame aux Camélias DVD+könyv. Megvolt már a film szimpla német kiadványban, de ez annyira gyönyörű volt, hogy muszáj volt beszerezni. Szépséges. heart.gif

A két könyves kiadványról csináltam még pár "részletesebb" képet is. Csak hogy ti is gyönyörködhessetek az én kis gyönyörűségeimben... wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell, funny18, Szandi0820
2016. szeptember 23. 16:15 #677
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Sally, te gondolatolvasó vagy. rohog.gif
Ezek az én mostani szerzeményeim. A Hat nap, hét éjszakát még keddi vétel, a Bogart-Bacall Collectiont viszont ma nyomta a kezembe a postás. wub.gif Utóbbiért egyébként sokadik alkalommal is Sallynek jár a pacsi, aki volt olyan cuki, hogy szólt róla. meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: mstk93, Lindsay019, duracell, funny18, Sally Sparrow
2016. szeptember 23. 16:17 #678
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.09.23. 16:15)
Sally, te gondolatolvasó vagy. rohog.gif 
Ezek az én mostani szerzeményeim. A Hat nap, hét éjszakát még keddi vétel, a Bogart-Bacall Collectiont viszont ma nyomta a kezembe a postás. wub.gif Utóbbiért egyébként sokadik alkalommal is Sallynek jár a pacsi, aki volt olyan cuki, hogy szólt róla. meghajolo.gif

rohog.gif

yahoo.gif victory.gif Szuper!!! Ezek szerint sikerült a biznisz! biggrin.gif wink.gif Gratulálok, nagyon szépek! thumbsup.gif wub.gif Örülök, hogy segíthettem hozzájutni. smileeee.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. szeptember 23. 17:10 #679
- törölt felhasználó -    
Atyám Sally ez elképesztő! w00t.gif Azt hittem már mindent sikerült beszereznem, ami Mamma Mia-s, de ezek szerint nem. Gyönyörűséges kiadás a könyvecskével, OST meg miegymás...gratula hozzá, de nem tagadom irigykedem is rendesen laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. szeptember 24. 10:04 #680
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Glorita @ 2016.09.23. 17:10)
Atyám Sally ez elképesztő! w00t.gif Azt hittem már mindent sikerült beszereznem, ami Mamma Mia-s, de ezek szerint nem. Gyönyörűséges kiadás a könyvecskével, OST meg miegymás...gratula hozzá, de nem tagadom irigykedem is rendesen laugh.gif

Köszönöm szépen... blush.gif
Na, most kíváncsi lettem. Neked milyen Mamma miás cuccaid vannak? smileeee.gif Nekem ezek, akkor a magyar (szimpla) DVD, a magyar kiadású nagy album (könyv) és... Azt hiszem ennyi. biggrin.gif Tudsz nekem újat mondani, ami még Colinhoz is köthető?! w00t.gif rolleyes.gif blush.gif laugh.gif Ne kímélj... rohog.gif (Pontosabban a pénztárcámat. rohog.gif ) Bár én nem szeretem ezt a filmet, de Colin miatt hajlandó vagyok elcsábulni. rohog.gif
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!