Starity

DVD Gyűjtők Fanatikus Topicja

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. szeptember 24. 23:36 #681
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.09.24. 10:04)
Köszönöm szépen... blush.gif
Na, most kíváncsi lettem. Neked milyen Mamma miás cuccaid vannak? smileeee.gif Nekem ezek, akkor a magyar (szimpla) DVD, a magyar kiadású nagy album (könyv) és... Azt hiszem ennyi. biggrin.gif Tudsz nekem újat mondani, ami még Colinhoz is köthető?! w00t.gif rolleyes.gif blush.gif laugh.gif Ne kímélj... rohog.gif (Pontosabban a pénztárcámat. rohog.gif ) Bár én nem szeretem ezt a filmet, de Colin miatt hajlandó vagyok elcsábulni. rohog.gif

Nyertél, én ezt nem tudom überelni laugh.gif
A szimpla DVD-s változat, extrákkal van meg nekem is, amire nagyon büszke voltam, mert amolyan limitált féle, papírtokos design-nal kaptam smileeee.gif Ezenkívül a Soundtrack album, na meg A Mamma Mia! musical és az ABBA dalainak története könyv. Hát ennyi lenne az én gyűjteményem blush.gif Az Extra karaoke változatról hallottam még, hogy kiadták nálunk...na ezt kéne még beszereznem. De a 3-as pakkot, amit lefotóztál most láttam először és nagyon tetszik wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. szeptember 25. 20:26 #682
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Glorita @ 2016.09.24. 23:36)
Nyertél, én ezt nem tudom überelni laugh.gif 
A szimpla DVD-s változat, extrákkal van meg nekem is, amire nagyon büszke voltam, mert amolyan limitált féle, papírtokos design-nal kaptam smileeee.gif Ezenkívül a Soundtrack album, na meg A Mamma Mia! musical és az ABBA dalainak története könyv. Hát ennyi lenne az én gyűjteményem blush.gif Az Extra karaoke változatról hallottam még, hogy kiadták nálunk...na ezt kéne még beszereznem. De a 3-as pakkot, amit lefotóztál most láttam először és nagyon tetszik wink.gif

laugh.gif smileeee.gif
Úgy tudom sokféleképpen kiadták magyarul (is). Van a szimpla - ami nekünk is van (bár az enyém nem papírtokos verzió wink.gif vagyis mondhatjuk, hogy ez már kettőnek számít), van a szívecskés (azaz Valentin-napi) kiadás, akkor van a parti-kiadás (ez van meg nekem britben), akkor van az a karaokés, amit te mondasz... Van sima Blu Ray és van limitált kiadású steelbook... Hirtelen ennyi jut eszembe, de lehet, hogy van még. biggrin.gif smileeee.gif Nekem azért kellett ez a dupla lemezes "partis", mert ezen vannak érdemben extrák. Vicces, de sokkal több minden van rajta (plusz ugyanaz is), mint a BD-n... Majdnem megvettem 500-ért a brit BD-t, de szerencsére előbb körülnéztem. Így hát BD helyett dupla DVD lett a vége. smileeee.gif
Remélem összejön neked a karaokés verzió is! wink.gif
2016. október 07. 13:22 #683
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A legutóbbiak. Van még egy fotózatlan David Tennant lemez és egy egyéb Colinos, de azokat majd egyben hozom legközelebb, ha befut a másik két Tennant DVD-m is, ami még utazik. smileeee.gif Vártam, hogy talán ma megjönnek, de úgy tűnik, csak hétfő lesz belőle. (Legalábbis remélem, hogy hétfőn már itt lesznek. smileeee.gif )
A The Importance of Being Earnest amúgy ingyen volt. biggrin.gif Nem olyan állapotút küldtek, amilyet kértem, hanem annál - valamivel - karcosabbat, ezért visszakaptam az árát. biggrin.gif
Hurrá! smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: goldman, duracell, Lindsay019, funny18, Szandi0820
2016. október 12. 14:41 #684
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A mai kapásom 3000-ért. (Postával együtt!)

Ugyan nem tudok franciául, de ennyiért nem lehetett figyelmen kívül hagyni az ajánlatot. rohog.gif Viszont angol kiadásban úgyis a kék borítós könyv van meg, így legalább lesz egy arany is... _nevet.gif

3 felhasználónak tetszik: goldman, Szandi0820, Lindsay019
2016. október 15. 19:54 #685
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Be akartam várni még azt a kettőt, ami még utazik hozzám blush.gif , de nem bírtam magammal, úgyhogy nézzétek el nekem, hogy újfent jöttem ide spammelni a topikot. rohog.gif

A múltkori három DVD is rajta van (Where The Truth Lies, Trauma és The Importance of Being Earnest), remélem nem haragusztok meg érte... rolleyes.gif A Leányomat kicsit részletesebben is lekaptam, mert két lemezes és van benne szép bookletecske is. wub.gif

A két utazóm egyébként az eggyel fentebbi A király beszéde francia box, illetve egy speciális skandináv Bridget Jones duplalemezes steelbook. Magyar vonatkozással... blush.gif heart.gif

5 felhasználónak tetszik: funny18, duracell, goldman, Szandi0820, Lindsay019
2016. október 24. 19:21 #686
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
blush.gif
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, duracell, goldman, Sally Sparrow, funny18
2016. október 26. 19:26 #687
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos, megérkezett A király beszéde boxom, úgyhogy hoztam saját fotót is. Aztán. Van még Az angol beteg. Méghozzá a MAGYAR dupla lemezes kiadás. Ugyanaz van rajta, mint a brit dupla lemezesen, kivéve, hogy ezen nyilván magyar szinkron és felirat. Szóval némi ügyeskedéssel kicseréltem őket, úgyhogy a brit már nincs meg, viszont a magyar megvan. Ímhol. (És Colin is ott van a hátsó borítón, még ha bélyegméretű fotón is, áááá! w00t.gif rohog.gif )
Aztán. Bridget Jones naplója collector steelbook. biggrin.gif Nem bírtam otthagyni. Ezres volt postával, gyönyörűséges a tok és még magyarul is tud a film! Na jó, csak feliratilag, de akkor is... blush.gif

És csak hogy ne okozzak csalódást se magamnak, se nektek, megint elkapott a gépszíj és rendeltem valamit. rohog.gif Bridget Jones - már megint. Ezúttal viszont Blu Ray kiadvány lesz, és képeskönyvbe ágyazva. rohog.gif Hónapok óta szemeztem vele, mindig lebeszéltem magam róla, de most elcsábultam. Nekem kell az a könyv... rohog.gif (Plusz BJ-BD-m még amúgy sincs, legalább most az is lesz. rohog.gif )
5 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019, goldman, Szandi0820, funny18
2016. november 03. 20:01 #688
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
"Brizsit" még mindig nem érkezett meg, ellenben a mindössze 6 napja rendelt gyöngyszemem igen. w00t.gif

Ő egy spanyol speciális kiadású, dupla lemezes Az utolsó légió DVD. Róla azt kell tudni az eddigi bámészkodásaim alapján, hogy viszonylag ritkának számít* és vannak rajta olyan extrák is, amik a magyar kiadáson nincsenek. (És jó eséllyel többet pakoltak rá, mint a legteljesebbnek nevezhető német BD-re, ami még szintén benne volt nálam a pakliban.)

*Ő sem volt olcsó (5000 postával), de a másik két lehetőséghez képest (10-12.000 postával) mégis aprópénzért jutottam hozzá. Így sem volt egyszerű rávenni magam, hogy beszerezzem, "győzködni kellett", de végül hagytam magam rádumálni... rohog.gif
Ez nem valami hűdenagy film, csak hogy szépen fogalmazzak, de hát egy magamfajta szerencsétlennek igazi gyűjtői darab. rohog.gif És hát valljuk be, szépnek tényleg szép. wub.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: mstk93, Szandi0820, duracell, goldman, funny18, Lindsay019
2016. november 10. 17:43 #689
ocsitheking13
ocsitheking13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.28.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 255967
Offline offline
Sziasztok Alábbi filmeket keresem megvételre :
A Dolog (1982) John Carpenter
A Texasi Láncfűrészes Mészárlás ( 2 lemezes rendezői változat ) 1974 Tobe Hooper
2016. november 10. 18:01 #690
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (ocsitheking13 @ 2016.11.10. 17:43)
Sziasztok Alábbi filmeket keresem megvételre :
A Dolog (1982) John Carpenter
A Texasi Láncfűrészes Mészárlás ( 2 lemezes rendezői változat ) 1974 Tobe Hooper

Szia.
Eléggé borsos az áron vesztegetik, de beszrezhetőek. smileeee.gif
http://www.rocky.hu/dvd/horror/a-texasi-lancfureszes-meszarlas
http://www.rocky.hu/dvd/horror/a-dolog-john-carpenter-1982
2016. november 22. 19:25 #691
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Szép estééét!

Jöttem az aktuális képspammel. biggrin.gif

Ők lennének az elmúlt időszak új beszerzései. smileeee.gif

- Bridget Jones naplója - digibook Blu Ray (spanyol kiadás): ez egy képeskönyv (is), de most nem nyitogattam ki, ha nem baj... blush.gif
- Büszkeség és balítélet - speciális, brit kiadás. Extra extrákkal (a magyarhoz képest). Két lemezes egyébként. smileeee.gif

Aztán - új kattanásomnak hála - van egy rakás Jeremy Irons múvi is. Ezeknek egy jelentős része cserélve lett, szóval pénzembe nagyon nem került. Szerencsére. Sőt! Az egyik film még ingyen is volt, mert nem a leírásnak megfelelő kiadást küldtek nekem, amit megreklamálva visszakaptam a vételárat és a postát is. rohog.gif

A Borgiák egyébként egy megelőlegezett karácsonyi ajándék. wub.gif És olyan gyönyörű. heart.gif Tele vannak a borítók elől-hátul Jeremyvel, aww... wub.gif Imádom. blush.gif

De meg is nevesítem a filmeket:

- Lolita (magyar DVD)
- Végzet (magyar DVD)
- Az utolsó éjszaka Hong Kongban (magyar DVD)
- Swann szerelme (magyar DVD)
- Két test, egy lélek (magyar DVD)
- Kafka (magyar DVD)
- Pillangó úrfi (magyar DVD)
- Kísértetház (magyar DVD)
- Lopott szavak (magyar DVD)
- A Vasálarcos (magyar DVD)
- A misszió (magyar DVD)
- A hosszúsági fok (magyar DVD)
- Csodálatos Júlia (magyar DVD)
- Lopott szépség (magyar DVD)
- The Borgias [Borgiák] (brit DVD) - a teljes széria, mind a 3 évad, összesen 11 lemezen
- And now... Ladies & Gentlemen... (olasz DVD)

Hát ennyi lenne... Még várok ezt-azt, ha azok is befutottak, majd megmutatom őket. smileeee.gif Főleg pennys bugázmányok, de cépek lesznek, érzem én... rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: goldman, duracell, Lindsay019, Szandi0820, funny18
2016. november 30. 17:38 #692
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Még csak most kezdődött a hét, de máris ennyi mindent hozott nekem a postás... *-*

Még mindig várok párat, de azokkal tényleg várok addig, amíg mindent kézhez nem kapok. Lassan már ők is időszerűek lesznek. És hogy ne okozzak csalódást, természetesen van köztük néhány Colin is. rohog.gif

Akkor az új szerzemények:

- Night Train to Lisbon (Éjféli gyors Lisszabonba) - szimpla brit kiadású DVD. Szintén egy Jeremy Irons film, amit itthon is bemutattak, de szégyenszemre ki már nem adták fizikai hordozón. dry.gif Egyébként kb. 2 angol font volt postával. rolleyes.gif
- Inland Empire - magyar kiadású DVD. Jeremy Irons miatt kellett, természetesen. biggrin.gif Ő 0 forintomba került, mert ezt is el tudtam cserélni. blush.gif
- Brideshead Revisited (Utolsó látogatás) - 4 lemezes, brit gyűjtői kiadás. Jeremy Irons heart.gif Egyébként egy minisorozat és engem rettentően emlékeztet Colin Another Countryjára. biggrin.gif 1700 forintot adtam érte postaköltséggel együtt. smileeee.gif
- The French Lieutenant's Woman (A francia hadnagy szeretője) - brit kiadású DVD. Jeremy Irons má'megin', of course... rohog.gif Létezik magyar verziója, mármint olyan szempontból, hogy leszinkronizálták, de ezt se bírtak kiadni hordozón. dry.gif 800 volt postával. smileeee.gif
- Elizabeth I. - 4 lemezes, brit különleges kiadás. Jeremy heart.gif Ennek a lemeznek vicces a sztorija. "Jó" állapotú, használt és 2 lemezes kiadványnak hirdették, 10 pennyért. Csóróságomra való tekintettel erre esett a választásom. Aztán mikor kibontottam a borítékot, egy cseppet meglepődtem. Zsír új, fóliás, 4 lemezes cucc, 10 pennyért. Örült a fejem. rohog.gif
- The Merchant of Venice (A velencei kalmár) - magyar kiadású DVD. Beszerzés egyszerű oka: Jeremy Irons, mint Antonio. wub.gif 0 forintomba fájt, cseréltem. smileeee.gif
- Elegy (Elégia) - magyar kiadású DVD. Beszerzés oka: az alapját szolgáló könyv [Philip Roth: A haldokló állat], valamint a férfi főszereplő személye: Ben Kingsley. blush.gif Meg úgy alapjában véve mindenért. Imádom ezt a filmet, csodálatos, fantasztikus és legalább akkora élmény, mint a mű, amiből adaptálták. *-* Elmondhatom róla, hogy abszolút kedvenc film. heart.gif Régóta vadásztam rá, de végül csak sikerült beszereznem... 0 forintomba került, csere által jutottam hozzá. blush.gif

Egyelőre ennyi, majd folyt.köv. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019, Szandi0820, goldman, funny18
2016. december 16. 20:11 #693
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sziasztok!

Hoztam megint egy adagot. rohog.gif
A lemezek döntő többsége is cserealapos volt, azaz 0 forintba kerültek. blush.gif De mindjárt kicsit részletesebben... rohog.gif

- Arthur & Mike [Arthur Newman világa] (brit kiadású, o-ringes DVD) - pennys bugázmány, 700 volt postával. Igazából csak azért vettem meg, mert itt más címe van, és mert cuki a borítója. rohog.gif Eredetileg a francia kiadásra fájt volna a fogam, de azért sokalltam az árát, úgyhogy maradt ugyanez, csak kicsiben. smileeee.gif Amúgy ez a film megvan még magyar DVD-n és német Blu Rayen is, de ezt nagyon szerettem volna... rolleyes.gif biggrin.gif
- Magic in the Moonlight [Káprázatos Holdvilág] (brit kiadású DVD) - pennys bugázmány, 750 volt postával. Ez meg azért kellett, hogy meglegyen DVD-n is. (Blu Rayen már megvettem Londonban, frissen, melegében.) rohog.gif Itt is más borító lett volna a cél, de ez volt a legolcsóbb, úgyhogy DVD lett belőle.
- The Hollow Crown: Henry IV. (brit kiadású, dupla lemezes DVD) - Jeremy Irons miatt volt durván kötelező, naná. wub.gif Őt is vettem, 1700 körül volt postával. Egyébként szidom magam, mert tavaly ősszel ennyiért megvehettem volna a teljes első szezont, de én botor hosszas tépelődés után a boltban hagytam. dry.gif (Pedig akkor lenne Suchet-em is! Grrr.)
- Reversal of Fortune [A szerencse forgandó] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons, of course. heart.gif Csere volt, 0 pénzbe került. smileeee.gif
- A Chorus of Disapproval [Kisvárosi komédia] (magyar kiadású DVD) - Jeremy... *-* , 0 forint, csere. biggrin.gif
- Dungeons & Dragons [Sárkányok háborúja] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons miatt, csakis. Amúgy szerintem ritka nagy szörnyűség lehet, de hát Jeremy miatt Sally még ezt a borzalmat is hajlandó befogadnia a lakásába. :rofl2: De legalább mázlim volt a lemezzel, mert akitől szereztem, nem volt úgymond teljesen őszinte, így visszakaptam a teljes árát (postával együtt). Úgyhogy potyalemez, 0 forint. rohog.gif
- Kingdom of Heaven [Mennyei királyság] (magyar kiadású DVD) - Jeremy kedvéért szereztem be, mert amúgy ez a film se a műfajom. 0 forintos cseredarab.
- Beautiful Creatures [Lenyűgöző teremtmények] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons az oka. rolleyes.gif 0 forintos cserelemez.
- The Wild Duck [A vadkacsa] (magyar kiadású DVD) - Jeremy, 0 forintos cseredarab.
- Beggar's Opera [Koldusopera] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons pár perces jelenete miatt tongue.gif , 0 forintos cseredarab.
- Casanova (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons miatt, csakis. Ha már Casanova, akkor ezerszer inkább David Tennant. Viszont Pucci püspök miatt nyilván ez is kellett a gyűjteménybe. rohog.gif Bár az én "xerelmem" Sándor pápa, akarom mondani az én drága Rodrigóm, de hát... rolleyes.gif tongue.gif Ő egy kedves Snittes társ ajándéka / felajánlása volt, csak a postaköltséget kellett állnom. heart.gif Hálám örökké üldözi érte... wub.gif
- Callas Forever [Mindörökké Callas] (magyar kiadású DVD) - Jeremy miatt, 0 forintos cserelemez.
- Last Call [Az utolsó hívás] (olasz kiadású DVD) - Jeremy miatt és itt végre igazán a téma miatt is. blush.gif Ő vásárolt példány, kb. 3000-be került postával. smileeee.gif
- The Fourth Angel [A negyedik angyal] (magyar kiadású DVD) - Jeremy gyűjteménybe ez is. 0 forintos cserelemez.
- Die Hard 3. [Az élet mindig drága] (magyar kiadású DVD) - Jeremy, nyilván. Nem vagyok egy akciófilmes (se)... 0 forintos cserelemezke volt. smileeee.gif
- Batman vs. Superman (magyar kiadású o-ringes DVD) - csak és kizárólag Jeremy Irons. Jájjj. Magamtól eszembe nem jutna ez a film. rohog.gif 0 forintos cserelemez volt.
- Margain Call [Krízispont] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons miatt, az meg csak plusz pont, hogy benne van az én drága Stanley Tuccim is... wub.gif rohog.gif 0 forintos cseredarab volt.
- Race [A legendák ideje] (magyar kiadású DVD) - Jeremy miatt, de a téma is bejövős nekem. 0 forintos cserelemez.
- The Man Who Knew Infinity [Az ember, aki ismerte a végtelent] (magyar kiadású DVD) - Jeremy Irons, naná. És a téma is érdekes, nekem való életrajzi ihletésű darab. biggrin.gif 0 forintos cserelemez volt.

Hát egyelőre ennyi... Bolyong még az éterben néhány filmecske, de mivel a posta bedugult, így azokat majd később mutatom. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Bessie, goldman, funny18, Szandi0820, duracell
2016. december 17. 13:20 #694
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Az évek során felhalmozott DVD-imtől megválnék költözés miatt. Mindegyik jó állapotban van nagyon vigyáztam rájuk.
A filmek 300Ft/db, a sorik 500 Ft/db, a Poirot, Marple 1500 Ft/db (értük nagyon fáj a szívem sad.gif )
Ha esetleg bárkit érdekel bármi nyugodtan írjatok, válaszolok amint tudok.

(A Christina Applegate kollekciót azért megtartom rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2017. augusztus 05. 12:14 #695
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Sziasztok! Ezer éve, hogy nem jártam erre. biggrin.gif
Bár most is csak az elmúlt hónap terméseit hoztam a fél évi adag az nem biztos, hogy ráférne egy képre. rohog.gif
Mindegyik jó vétel volt, legtöbbje utolsó darabos volt, de még időben sikerült megcsípnem. A Szépség és a Szörnyeteg DVD-t ma hozta a futár. heart.gif Szép-szép, de én még mindig haragszom a Pro Videora, hogy csak így adták ki. Semmi extra, semmi dupla lemez, semmi Blu-ray. mad.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, duracell, Lindsay019, Szandi0820, Christo, goldman
2017. augusztus 05. 13:09 #696
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2017.08.05. 12:14)
Sziasztok! Ezer éve, hogy nem jártam erre.  biggrin.gif 
Bár most is csak az elmúlt hónap terméseit hoztam a fél évi adag az nem biztos, hogy ráférne egy képre. rohog.gif 
Mindegyik jó vétel volt, legtöbbje utolsó darabos volt, de még időben sikerült megcsípnem. A Szépség és a Szörnyeteg DVD-t ma hozta a futár. heart.gif Szép-szép, de én még mindig haragszom a Pro Videora, hogy csak így adták ki. Semmi extra, semmi dupla lemez, semmi Blu-ray.  mad.gif


Akkor még mindig büntiben vagyunk, semmi Disney Blu-Ray? Sajnálatos sad.gif
2017. augusztus 05. 13:42 #697
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Christo @ 2017.08.05. 13:09)
Akkor még mindig büntiben vagyunk, semmi Disney Blu-Ray? Sajnálatos sad.gif

Sajnos igen, persze kivétel a Marvel és a Star Wars filmek, mert azokat persze kiad(ják)ták. Elszomorító. sad.gif Félreértés ne essék persze örülök, hogy kiadják a Marveleket így, mert egyik-másik kell nekem is, de amit tényleg szerettem volna azt nem. Az a baj, hogy meg se tudják mondani, hogy meddig büntetnek vagy, hogy a jövőben lesz-e belőle Blu-Ray verzió. Így sajnos marad az a megoldás, hogy megrendelem külföldről.
2017. augusztus 05. 16:10 #698
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4956
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Ez nem büntetés, soha nem is volt az, egyszerűen a Pro Videót látszólag csak az érdekli, hogy minél nagyobb haszonra tegyen szert... Érdekes, hogy az InterComnál szinte mindenből kijött a Blu-Ray.
A PV még arra se volt hajlandó, hogy a ronda fekete tokokat lecserélje átlátszóra, pedig igazán nem nagy kérés ez szerintem a gyűjtők részéről... persze ez drágább lenne és akkor nem lehetne olcsón kiszórni minden vackot. biggrin.gif
Már elnézést, csak jól hazavágták az egész gyűjteményünket, manapság már megvárjuk, míg lemegy egy ezresre a DVD ára, mert többet kb. sajnos nem ér...
Egyébként mindig ködösítenek és kitérnek a válasz elől, mert másféle Blu-Rayeket se nagyon dobnak piacra, és a poén az, hogy konkrétan olyan dolgokat nem adnak ki, amin külföldön meg van magyar vonatkozás, és akkor azzal a szöveggel jönnek, hogy nem kerülhetünk fel rájuk... aha. Mesélj még, kérlek. biggrin.gif
Csak azt nem értem, ha mi nem ütjük meg a szintet, akkor hogy lehet, hogy ugyanezek a filmek Szlovákiában, Romániában stb. meg tudnak jelenni...?

u.i.: Nem akartam ezzel fárasztani magam, de csak megnéztem: 2013 júliusában írtam nekik, akkor azt ígérték, hogy "mindent megtesznek, hogy átlátszó tokban jelenhessenek meg." Hát hogyne. rolleyes.gif

És ne haragudjatok a kissé nyers hangvételemért, csak mindig felhúz ez a téma... sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Bessie, Szandi0820, funny18, duracell, Christo
2017. augusztus 05. 17:08 #699
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12096
Csatolások: 196383
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Lindsay019 @ 2017.08.05. 16:10)
Ez nem büntetés, soha nem is volt az, egyszerűen a Pro Videót látszólag csak az érdekli, hogy minél nagyobb haszonra tegyen szert... Érdekes, hogy az InterComnál szinte mindenből kijött a Blu-Ray. 
A PV még arra se volt hajlandó, hogy a ronda fekete tokokat lecserélje átlátszóra, pedig igazán nem nagy kérés ez szerintem a gyűjtők részéről... persze ez drágább lenne és akkor nem lehetne olcsón kiszórni minden vackot.  biggrin.gif
Már elnézést, csak jól hazavágták az egész gyűjteményünket, manapság már megvárjuk, míg lemegy egy ezresre a DVD ára, mert többet kb. sajnos nem ér... 
Egyébként mindig ködösítenek és kitérnek a válasz elől, mert másféle Blu-Rayeket se nagyon dobnak piacra, és a poén az, hogy konkrétan olyan dolgokat nem adnak ki, amin külföldön meg van magyar vonatkozás, és akkor azzal a szöveggel jönnek, hogy nem kerülhetünk fel rájuk... aha. Mesélj még, kérlek.  biggrin.gif 
Csak azt nem értem, ha mi nem ütjük meg a szintet, akkor hogy lehet, hogy ugyanezek a filmek Szlovákiában, Romániában stb. meg tudnak jelenni...?
u.i.: Nem akartam ezzel fárasztani magam, de csak megnéztem: 2013 júliusában írtam nekik, akkor azt ígérték, hogy "mindent megtesznek, hogy átlátszó tokban jelenhessenek meg." Hát hogyne.  rolleyes.gif 
És ne haragudjatok a kissé nyers hangvételemért, csak mindig felhúz ez a téma...  sad.gif

Semmi gond én már kidühöngtem magam akkor mikor közölték, hogy nem jelenik meg csak DVD-n. Mondom oké, de hogy egy dupla lemezes változatot miért nem tudtak kidobni azt nem értem és szerintem sose fogom. Az marha nagy extra, hogy három féle o-ringes borítóval jelent meg. rolleyes.gif Mindig mikor nézem az angol, a német, a francia vagy éppen a spanyol Blu-Ray változatokat sírva tudnék fakadni. mad.gif Szomorú vagyok mert azt a rengeteg extrát amivel a külföldi kiadványokat teletömték sosem fogjuk látni. sad.gif Azért legalább az szerencse, hogy a neten minden elérhető. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: duracell, Lindsay019, Bessie, Szandi0820
2017. augusztus 17. 17:58 #700
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Ezer éve nem jártam én sem errefelé, pedig azóta jócskán bővültem. laugh.gif Csúnya pénztárca, csúnya, csúnya pénztárca. Főként klasszikusok, illetve a mesék a tesómmal közös gyűjtemény részét képezik. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, Lindsay019, duracell, Christo, funny18, jasztelek, goldman
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!