Starity

DVD Gyűjtők Fanatikus Topicja

36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. január 27. 14:01 #621
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.01.27. 13:40)
Én is igénybe vettem már a szolgáltatásaikat, de eléggé mértékkel más oldalakhoz képest. Azért például nem tudom, láttad-e, de ez is extrém-durva... rohog.gif Az enyém csak 3 rongy volt, pedig nem régen vettem, amikor még könnyen beszerezhetőnek volt nevezhető... smileeee.gif
Amik ritkábbak, azok a Rockyn is eléggé drágák, sajnos. Legalábbis én ezt vettem észre. smileeee.gif
Hú, köszi. biggrin.gif Most megnyugtattál. Néha komolyan elgondolkozom, hogy egy 10-es skálán mennyire vagyok normális, mikor így el-elborul az agyam. _nevet.gif De ha szerinted is szépséges, akkor jó... Akkor nem velem van (akkora) baj... rohog.gif Pedig eskü, igyekszem visszafogni magam Colin-témában, de túl sokat böngészek a neten és persze mindig szembekocog valami, ami bökdösni kezd, hogy vigyél, vigyél el, vigyél haza... rohog.gif

Ha azt extrém drágának találtad, akkor ettől eldobod a hajad. rohog.gif Amúgy gyönyörű, meg minden, de na... rohog.gif

Ó, ezt a bökdösős témakört ismerem. rohog.gif Ezért van úton most is két dvd-m (illetve három, mert egy itthonról), mert én nem akartam őket megvenni, dehát puskát fogtak a fejemhez. blush.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. január 27. 19:01 #622
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.01.27. 14:01)
Ha azt extrém drágának találtad, akkor ettől eldobod a hajad. rohog.gif Amúgy gyönyörű, meg minden, de na... rohog.gif 
Ó, ezt a bökdösős témakört ismerem. rohog.gif Ezért van úton most is két dvd-m (illetve három, mert egy itthonról), mert én nem akartam őket megvenni, dehát puskát fogtak a fejemhez. blush.gif  _nevet.gif

Azta... ohmy.gif blink.gif Khmm, igazad lett, hol is a parókám..? laugh.gif azért ez tényleg durva. biggrin.gif Azért az érdekelne, hogy mi alapján kalkulálnak árakat ezek a boltok. Csapnak egyet a pocijukra, hogy akkor ezért most kérjünk el 42.000 forintot, vagy mi? rohog.gif Az ember nézelődik és hatalmas árréseket talál bizonyos azonos termékeknél... Ezek nem tájékozódnak? laugh.gif Érthetetlen... Vajon van olyan őrült, aki kiad érte ennyit? blink.gif biggrin.gif Én is be vagyok kattanva Colin miatt február óta rohog.gif , de ennyit azért nem adnék... Nála is vannak hajmeresztő árakon cuccok, de addig kutakodtam, amíg barátian meg nem sikerült szerezni a ritkaságokat is. laugh.gif

Húha, látom nálad is nagy a forgalom. rohog.gif Ismerős, ismerős... rohog.gif Mondjuk én most a lemezekről alapvetően átnyergeltem a könyvekre, most ott búvárkodom és kapkodok két kézzel a kiszemeltjeim után... Pont tegnap jött meg egy, 20 nap alatt futott be szerencsétlen Angliából, én nem tudom, mit műveltek vele. laugh.gif Már épp siránkoztam egy sort a boltnak, hogy mi van - ez volt vasárnap - aztán keddre csak befutott, némi késéssel. Aggódtam, mert ragaszkodtam egy bizonyos, '86-os kiadáshoz és pöpec állapotút jó áron találni belőle... Hát... Kisebb kihívás volt. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 03. 14:07 #623
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.01.27. 10:40)
Ma úgy elcsábultam, hogy ihajj-csuhajj... blink.gif Tavaly decemberben jelent meg új, speciális kiadásban BD-n az A Single Man, és annyira GYÖNYÖRŰ a kiadvány, hogy nem érdekelt az ára, megrendeltem... blush.gif A Kingsmannél sokat őrlődtem, s végül meggondoltam magam, de itt elég egyértelmű volt, hogy ez bizony kell... Álomszép tok és védőborító, 40 oldalas képeskönyv és ajándék képeslapok... Áááá... Máris imádom... Jaj, tényleg kész vagyok... wub2.gif

MEGÉRKEZETT!!!!!! heart.gif heart.gif heart.gif yahoo.gif wub2.gif wub2.gif Hogy bírom ki délután négyig, hogy ne bontsam ki, áááááá???! w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Oké, nem bírtam ki. Kicsomagoltam az egyébként 5x akkora kartondobozból (a a beltartalom egyéb része bubis fólia, imádom, ha ennyire fontosnak tartja az eladó, hogy ne sérüljön a cuccli... biggrin.gif )... Eddig jutottam, khm... Szépségem... heart.gif Otthonról majd lesznek még részletgazdagabb fotók is, amiken már fel is lesz bontva... tongue.gif De olyan szép... A tapintása is olyan érdekes így fólián keresztül, meg dombornyomott... Végem van... wub.gif w00t.gif (Ja, és Colinos matrica van a fólián! w00t.gif w00t.gif w00t.gif Hogy mentem én azt meg, jajj... )
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lindsay019, goldman, funny18, duracell, An_d_a
2016. február 03. 14:26 #624
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.03. 14:07)
MEGÉRKEZETT!!!!!! heart.gif heart.gif heart.gif yahoo.gif wub2.gif wub2.gif Hogy bírom ki délután négyig, hogy ne bontsam ki, áááááá???! w00t.gif w00t.gif w00t.gif

Tedd a kezed a képernyőre, küldöm a "ne bontsd ki délután négyig" energiát. rohog.gif
Áh, elkéstem vele... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. február 03. 14:29 #625
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.02.03. 14:26)
Tedd a kezed a képernyőre, küldöm a "ne bontsd ki délután négyig" energiát. rohog.gif

Részben elkéstél. A dobozból már kibányásztam, mint látható a szerkesztés eredménye rohog.gif , de a többi energia elkél, úgyhogy köfi. biggrin.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 03. 14:46 #626
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Mindeközben nálam... cool.gif Hozzácsaptam A kaméliás hölgyet is, ami még múltkori vétel, de nem hoztam róla képet... soha nem gondoltam volna, hogy a tescóban ilyen régi gyöngyszemeket is árulnak.
5 felhasználónak tetszik: funny18, Sally Sparrow, goldman, Lindsay019, duracell
2016. február 03. 14:48 #627
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2016.02.03. 14:46)
Mindeközben nálam... cool.gif Hozzácsaptam A kaméliás hölgyet is, ami még múltkori vétel, de nem hoztam róla képet... soha nem gondoltam volna, hogy a tescóban ilyen régi gyöngyszemeket is árulnak.

Nem mondod, hogy a TESCO-ból szerezted be???! ohmy.gif Hát most meglepődtem. Kellemesen. Tecsó-pajtiról ilyet nem feltételeztem volna... rohog.gif De legalább nálatok van választék! smileeee.gif Itt semmi. 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 03. 14:59 #628
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8753
Csatolások: 214891
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.03. 14:48)
Nem mondod, hogy a TESCO-ból szerezted be???! ohmy.gif Hát most meglepődtem. Kellemesen. Tecsó-pajtiról ilyet nem feltételeztem volna... rohog.gif De legalább nálatok van választék! smileeee.gif Itt semmi. 110.gif

Oké, akkor nem mondom. rohog.gif Egyébként az én állam is azóta ott díszeleg a tesco padlóján, mert én sem gondoltam volna, hogy látok ott egyszer '30-as évekbeli filmet és ráadásul nem is drágán. Mármint jó, anyu ott vette nekem az Elfújta a szélt is, de azért az jóval nagyobb név (bár azóta már azt sem lehet látni ott). laugh.gif
Egyébként a választék az nálunk sem egy nagy was ist das. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. február 03. 17:23 #629
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
*Dobpergés*

Íme akkor hát az én gyönyörűségem, aki ma érkezett meg hozzám, nyílegyenesen Szöulból. biggrin.gif

- Az első képen a kártyák vannak és az ajándék Colin-matrica, amit sikerült épségben megmentenem a fóliáról. rohog.gif
- A második képen látható a képeskönyv (mely legnagyobb sajnálatomra csak koreaiul tud, de legalább a szép fotók kárpótolnak benne laugh.gif ), valamint a Blu Ray saját, illetve védőtokja szemből. Meg szintén egy kártya...
- A harmadik fotón a könyv hátulja, a tok belseje, a védőtok hátsó része, valamint a lemez látható.

heart.gif IMÁDOM heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, goldman, funny18, duracell, An_d_a, Lindsay019
2016. február 03. 17:28 #630
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
És akkor még az elmaradásom. Fejből gyorsan kapkodtam össze a dolgokat, amiket úgy ítéltem meg, még nem hoztam a topikba... Remélem nem maradt ki semmi, ami új... Ha mégis, akkor legfeljebb zaklatlak itt benneteket még egyszer... rohog.gif

Szóval:

- A Single Man (Blu Ray heart.gif )
- Colin Firth: The End of the Affair (Bocsi, ez valójában egy hangoskönyv, de ha már ilyen tokos, gondoltam odapasszintom. rohog.gif )
- Nostromo 3 darabos VHS-kollekció (sajna a ronda amcsi verzió, a brit, illetve ausztrál túl drága volt az én pénztárcámnak sad.gif )
- Mad at the Moon (VHS)
- Könnyed erkölcsök (a magyar kiadáááás!!!! biggrin.gif )
5 felhasználónak tetszik: goldman, Szandi0820, funny18, duracell, Lindsay019
2016. február 03. 17:40 #631
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.03. 17:23)
*Dobpergés*
Íme akkor hát az én gyönyörűségem, aki ma érkezett meg hozzám, nyílegyenesen Szöulból. biggrin.gif
- Az első képen a kártyák vannak és az ajándék Colin-matrica, amit sikerült épségben megmentenem a fóliáról. rohog.gif 
- A második képen látható a képeskönyv (mely legnagyobb sajnálatomra csak koreaiul tud, de legalább a szép fotók kárpótolnak benne laugh.gif ), valamint a Blu Ray saját, illetve védőtokja szemből. Meg szintén egy kártya...
- A harmadik fotón a könyv hátulja, a tok belseje, a védőtok hátsó része, valamint a lemez látható.
heart.gif IMÁDOM heart.gif

Ez aztán a lenyűgöző csomag. w00t.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. február 04. 07:56 #632
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (goldman @ 2016.02.03. 17:40)
Ez aztán a lenyűgöző csomag. w00t.gif laugh.gif

Igen, köszönöm szépen... blush.gif Egyébként egy sebész nem volt olyan precíz, mint én, mikor nekiálltam kibontani, nehogy véletlenül megsértsem a tokot... rohog.gif Jó sokáig elszöszmörögtem a kicsomagolással... Sőt, a tokot is úgy fogtam meg, nagyon óvatosan, nehogy összeujjlenyomatozzam... rohog.gif Mikor szétnyitottam, hangosan felkiáltottam, hogy úúúdeszép... Akkor kerültek elő a kártyácskák... biggrin.gif Nem centiztem le őket, de ilyen 10x15 körül vannak, szóval nem is olyan picik. Mondjuk a nyolcból van 1-2, amit én simán lecseréltem volna valami másik jelenetre (és szereplőre rohog.gif ), de hát így is csodaszép... wub.gif A könyvet sajnálom nagyon, hogy nincs benne angolul a szöveg. sad.gif Pedig minden főbb karakterre jut egy-egy dupla oldal, dupla oldalas fotók is vannak, akkor forgatási kulisszák, érdekességek, sajtós vélemények, ilyesmik... smileeee.gif (Ezeket is onnan tudom, hogy a neveket és a fő tartalmakat odabiggyesztették a bal/jobb felső sarokba angolul - csak tudnám, akkor a szöveget miért nem bírták odanyomni két nyelven?! laugh.gif ) A műanyag tök belső képe pedig szintén tetszik, akár Kingsman is lehetne. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2016. február 04. 17:36 #633
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.04. 07:56)
Igen, köszönöm szépen... blush.gif Egyébként egy sebész nem volt olyan precíz, mint én, mikor nekiálltam kibontani, nehogy véletlenül megsértsem a tokot... rohog.gif Jó sokáig elszöszmörögtem a kicsomagolással... Sőt, a tokot is úgy fogtam meg, nagyon óvatosan, nehogy összeujjlenyomatozzam... rohog.gif Mikor szétnyitottam, hangosan felkiáltottam, hogy úúúdeszép... Akkor kerültek elő a kártyácskák... biggrin.gif Nem centiztem le őket, de ilyen 10x15 körül vannak, szóval nem is olyan picik. Mondjuk a nyolcból van 1-2, amit én simán lecseréltem volna valami másik jelenetre (és szereplőre rohog.gif ), de hát így is csodaszép... wub.gif A könyvet sajnálom nagyon, hogy nincs benne angolul a szöveg. sad.gif Pedig minden főbb karakterre jut egy-egy dupla oldal, dupla oldalas fotók is vannak, akkor forgatási kulisszák, érdekességek, sajtós vélemények, ilyesmik... smileeee.gif (Ezeket is onnan tudom, hogy a neveket és a fő tartalmakat odabiggyesztették a bal/jobb felső sarokba angolul - csak tudnám, akkor a szöveget miért nem bírták odanyomni két nyelven?! laugh.gif ) A műanyag tök belső képe pedig szintén tetszik, akár Kingsman is lehetne. rohog.gif

Elhiszem, hogy nagyon vigyáztál, nehogy megsérüljön, miközben bontottad. biggrin.gif Valóban nagyon klassz csomag, szép darabja lesz a gazdag Colin-gyűjteményednek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. február 06. 09:03 #634
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (goldman @ 2016.02.04. 17:36)
Elhiszem, hogy nagyon vigyáztál, nehogy megsérüljön, miközben bontottad. biggrin.gif Valóban nagyon klassz csomag, szép darabja lesz a gazdag Colin-gyűjteményednek. biggrin.gif

smileeee.gif
Mivel a család egyedül hagyott itthon, ezért kihasználtam az alkalmat és előkotortam az ÖSSZES Colin Firth lemezemet / VHS-emet... Khmm. Ez lett a végeredmény. rohog.gif [Nyugodtan tárcsázzátok a 104-et, tudom, tudom... rohog.gif ]
6 felhasználónak tetszik: funny18, goldman, Szandi0820, duracell, Lindsay019, mstk93
2016. február 06. 09:08 #635
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.06. 09:03)
smileeee.gif
Mivel a család egyedül hagyott itthon, ezért kihasználtam az alkalmat és előkotortam az ÖSSZES Colin Firth lemezemet / VHS-emet... Khmm. Ez lett a végeredmény. rohog.gif [Nyugodtan tárcsázzátok a 104-et, tudom, tudom... rohog.gif ]

w00t.gif Szinte rá se férnek a képre. laugh.gif biggrin.gif Nagyon komoly ám. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2016. február 10. 17:21 #636
szakmernok
szakmernok
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.18.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 1
Azonosító: 237347
Offline offline
Sziasztok! Örülök, hogy megtaláltam ezt a topicot.
Én is gyűjtő vagyok. Leginkább dvd formátumban vásárolom meg a filmeket. És természetesen csak eredeti jöhet szóba.

A csatolt képen láthatjátok ami ma érkezett. Össz: 2250 ft-ba került + posta. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: funny18, Szandi0820, goldman, duracell, Christo, Lindsay019, SmileyZ
2016. február 10. 17:21 #637
szakmernok
szakmernok
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.18.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 1
Azonosító: 237347
Offline offline
A dvd-vel kicsit talán maradi vagyok. smileeee.gif
2016. február 10. 17:26 #638
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2467
Csatolások: 6659
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (szakmernok @ 2016.02.10. 17:21)
A dvd-vel kicsit talán maradi vagyok.  smileeee.gif

Már miért lennél maradi? smileeee.gif
2016. február 16. 16:16 #639
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10974
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Tudtok esetleg valami speckó oldalt, ahol le lehet csekkolni a megjelent lemezek pontos tartalmát? Vagy például ahol eredeti (BD) borítók fent vannak - látható - méretben? Néhány filmet ugyanis hiába keresek így, egyszerűen nem találok semmi infót, hogy a BD verziójukon mi van, milyen extrákat pakoltak rájuk, ha egyáltalán pakoltak... blink.gif Plusz most nagyon bizonytalankodok a Dől a Monéval. Nevetséges áron megleltem a BD-verzióját, de csak alig 12 percnyni extra így készült anyag van rajta... (igaz, a DVD-kiadáson ennyi sincs) Kérdés kell-e ez nekem... Gyorsan el kéne döntenem. laugh.gif

Meg találtam szintén nevetségesnek nevezhető áron egy gyönyörű díszdobozos kiadványt, ami az alábbiakat tartalmazza: a film alapját szolgáló, angol nyelvű regényt, filmzene CD-t, DVD-t, BD-t, movie stilleket, egyedi, filmhez gyártott francia kártyapaklit, üres bőrhatású(?)-borítású naplót... Mindezt egy szép, ízléses pakkban. A bibi csak az vele, hogy különösebben nem kedvencem ez a film... laugh.gif De postástul 5200 lenne mindez... Szóval röhejes az ára ahhoz képest, hogy mennyi minden van benne. Nem tudom, mihez kezdjek. blink.gif Ti mit tennétek a helyemben??! biggrin.gif
2016. február 16. 16:42 #640
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2016.02.16. 16:16)
Tudtok esetleg valami speckó oldalt, ahol le lehet csekkolni a megjelent lemezek pontos tartalmát? Vagy például ahol eredeti (BD) borítók fent vannak - látható - méretben? Néhány filmet ugyanis hiába keresek így, egyszerűen nem találok semmi infót, hogy a BD verziójukon mi van, milyen extrákat pakoltak rájuk, ha egyáltalán pakoltak... blink.gif Plusz most nagyon bizonytalankodok a Dől a Monéval. Nevetséges áron megleltem a BD-verzióját, de csak alig 12 percnyni extra így készült anyag van rajta... (igaz, a DVD-kiadáson ennyi sincs) Kérdés kell-e ez nekem... Gyorsan el kéne döntenem. laugh.gif 
Meg találtam szintén nevetségesnek nevezhető áron egy gyönyörű díszdobozos kiadványt, ami az alábbiakat tartalmazza: a film alapját szolgáló, angol nyelvű regényt, filmzene CD-t, DVD-t, BD-t, movie stilleket, egyedi, filmhez gyártott francia kártyapaklit, üres bőrhatású(?)-borítású naplót... Mindezt egy szép, ízléses pakkban. A bibi csak az vele, hogy különösebben nem kedvencem ez a film... laugh.gif De postástul 5200 lenne mindez... Szóval röhejes az ára ahhoz képest, hogy mennyi minden van benne. Nem tudom, mihez kezdjek. blink.gif Ti mit tennétek a helyemben??! biggrin.gif


Próbáld ki ezt az oldalt. smileeee.gif
Hát ha nem vagy annyira oda a filmért, akkor én a helyedben nem venném meg csak azért mert jó ár meg szép..inkább tartsd meg a pénzedet és költsd el olyan dvd-re, amit tényleg nagyon szeretsz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
36 oldal 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!