Starity

Minden idők legjobb női popsztárjai

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 10. 23:41 #101
heyitsamyMT
heyitsamyMT
▪chatnoir
 
Státuszviva la vie boheme
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.15.
Hozzászólás: 2032
Csatolások: 34
Azonosító: 143368
Offline offline
El kell ismerni, tényleg nagyon jó Beyoncé éa Gaga is, bár nem szeretem őket (nem is ellenszenvesek, csak közönbösek). De Adele-nek, Janisnek és Amy-nek örülök. smileeee.gif
2013. február 10. 23:53 #102
Luna0124
Luna0124
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favor. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 195405
Offline offline
Egész jó kis lista de azért én még tudnék bele pár embert írni...smileeee.gif
2013. február 11. 09:31 #103
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
vszínű.......imádom az ilyen siemmitmondó listákat....xD
2013. február 11. 12:26 #104
- törölt felhasználó -    
Háááát...nemcsodálom, hisz ő a világ legjobb énekesnője. Kár, hogy vannak FLM-ek vagy olyan emberek akik LM-nek képzelik magukat, és átpártolnak más sztárokhoz. Undorodom tőlük! I LOVE GAGAAA!!! heart.gif heart.gif
2013. február 11. 14:04 #105
- törölt felhasználó -    
Na ne már hogy Adele és Lady Gaga benne van a top 10-ben,ez valami vicc hogy pár év alatt ide sorolják őket, akkor kellene őket ilyen elismerésben részesíteni ha már több mint 10 éve lennének a pályán de addig nem. Hol van Britney, Mariah Carey, Shakira, Janet Jackson?, akik már több mint 10 éve uralják a zeneipart.
2013. február 11. 14:11 #106
- törölt felhasználó -    
Kész ez a lista, komolyan. 110.gif
Igazi vicc, hogy Gaga és Adele megelőzheti Whitney Houston-t (aki valamiért House lett) és az, hogy olyanokat, mint Xtina, Britney, Anastacia vagy Rihanna egyszerűen kihagyják.
Egyébként Amy és Aretha mióta popénekesnők? blink.gif (Félreértés ne essék, szeretem őket.)
2013. február 11. 14:58 #107
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Amúgy kellett volna valami koncepció, hogy mégis, milyen alapon kerülnek fel az énekesnők erre a listára. Eladott lemezek, listahelyezések, szimpátia, sikerek? Akkor lehet kevesebb puffogó lenne itt a kommentelők között.
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. február 11. 15:12 #108
- törölt felhasználó -    
Beyonce mióta pop énekesnő? Nem R&B? Vagy én tudom rosszul? Na mind1. Én Britney Spears-t hiányolom a listáról, nem értem hogy olyan mint a Spice Girls rajta vannak, Brit meg sehol sincs.
2013. február 11. 15:22 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (hellorl @ 2013.02.11. 14:58)
Amúgy kellett volna valami koncepció, hogy mégis, milyen alapon kerülnek fel az énekesnők erre a listára. Eladott lemezek, listahelyezések, szimpátia, sikerek? Akkor lehet kevesebb puffogó lenne itt a kommentelők között.


Én sem látok ebben a listában az összefüggést. Tina pl. mióta popénekesnő? Nagy hatású énekesnő, de attól, mert még volt 1-3 poposabb hangzású dala, még nem popénekesnő. Azt megértem, hogy pl. Mariah nem került fel erre a fura listára, miután ő sose volt popénekesnő 8remélem soha nem is lesz), de hiányolom Janetet, aki azért közel egy Madonna szinten mozog és szerintem ő is nagyon sokat tett a popzenéért. De nincs ezen mit csodálkozni, hiszen britek állították össze. Ők pedig mint általában mindent, ezt a listát is csak a saját szemszögük alapján állították össze. Beyoncé sem popénekesnő, legfeljebb elpoposodott. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: hellorl, Pöttömke
2013. február 11. 15:51 #110
- törölt felhasználó -    
a 16. az biztos Whitney House akart lenni és nem Houston??
2013. február 11. 15:56 #111
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Gaga a no.9!! heart.gif heart.gif heart.gif
2013. február 11. 16:01 #112
Boyfriend fan
Boyfriend fan
visszatérő vendég
 
StátuszNem tudod ki vagyok igazából!Nem tudod mit érzek!De egyet tudok:Seniki.Sem.Ismer
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 58
Azonosító: 194972
Offline offline
Az összes jó!Én mindegyiket szertem! tongue.gif
2013. február 11. 16:02 #113
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Szerintem ezek az énekesek nem olyan jók...söt egyáltalán nem! Egyedül Beyonce-val értek egyett vagy talán-bár annyira nem írom-Lady Gagáva Teljesen más énekesnőket soroltam volna fel...
2013. február 11. 16:06 #114
belieber
belieber
Tumblr girl*
 
Státuszmy tumblr: http://semmisembiztoscsakavaltozas.tumblr.com/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2101
Csatolások: 18
Azonosító: 175940
Offline offline
Azért én nem teljesen értek egyett a listával...dehát nem én irtan(nem cikk "irojával" van a bajom...)
Adele heart.gif
2013. február 11. 16:16 #115
Bia_20
Bia_20
So now I'm getting change, people looking at me strange.
 
StátuszA világ nem kívánságteljesítő gyár.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 69
Azonosító: 188375
Offline offline
Hát persze h Madonna az első kétségsem fér hozzá, de én a listáról Christina Aguilera-t hiányolom és nem csak azért mert ő a személyes kedvencem.. nem..hanem azért mert szerintem az ő hangja csodálatos és jobb mint egy-két sztárikoné pl.: Tina Turner,Kate Bush.. dry.gif Neki kéne a 2. helyet betölteni Madonna után..
2013. február 11. 17:20 #116
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
beyaaldama:
Lehet, hogy Gaga és Adele csak pár éve sztárok, de ha az eladott lemezeket, nyert díjakat, megdöntött világrekordokat nézzük, simán ott a helyük.

Csak a példa kedvéért: Madonna a harminc-akárhány éve alatt 268 zenei díjat nyert, Lady Gaga a 4-5 éve alatt 380-at.
Adele kb 2 éve lett nemzetközileg is elismert, díjainak száma 80 körül van.

És különben is, a zenei tehetséget jobb helyeken nem években mérik, mert vannak ugye olyan előadók, akik 10-12 évig vígan "elplayback-elgettek" (és most nem célozgattam, ááá dehogy).
2013. február 11. 17:56 #117
- törölt felhasználó -    
Én ezzel a listával nem gazán értek egyet.
Az én listám teljesen másképp nézne ki.
2013. február 11. 18:25 #118
- törölt felhasználó -    
miért pont madonna
2013. február 12. 00:20 #119
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Úristen olyan vicces ahogy valaki elkezdi mondani hogy béna a lista és a többiek meg birka módjára ismétlik, és 90%-uk úgy ír, hogy el tudom képzelni hogy még csak el sem olvasta a listát. Kezdjük ott, hogy Gaga meg Adele kivételével (főleg az utóbbi abszurd mondjuk) melyikőjük van 1D meg Lovato meg akárki kategóriájában, áruljátok már el nekem! Mert néhány agyas úgy vagy konkrétan azt írta hogy olyan a lista, mintha ők lennének rajta. Jaa, hogy csak ezt a két nevet szúrtuk ki, meg különben sem ismerjük a lista felét sem? De nem baj, biztos színvonaltalan mert más tagok ezt írták, meg mert hiányzik róla az akit mi ott szeretnénk látni. Teljesen logikus végülis. A pop megnevezésen megintcsak fölösleges lovagolni, az ilyen listákon általában a pop a popularitást jelöli valószínűleg, nem a műfajt magát, emellett sok mindenre rá lehet fogni sokféle műfajt. A másik amit ostobaságnak tartok az az alatti háborgás, hogy nem került rá az összes nagy hang, illetve hogy nem csak olyanok vannak rajta. Egyrészt így is vannak bőven, másrészt most komolyan egy ilyen című listánál mire számítunk? Nem a legjobb hangok a címe, elég sok olyan zenei figura van, aki különösebb hang nélkül is nagyobb legendává vált, mint brutális hangú társai, mellékesen jegyzem meg, hogy ezekből nincs is itt olyan sok. Madonna talán a hangja miatt legenda? Szerintem se. Az hogy nincs rajta a személyes kedvencetek megint lényegtelen , nekem sincs, vannak még sokan akik szerinted vagy szerintem megérdemelnék meg óriási hangok, meg óriási alakok, de ez nem teszi rosszabbá a listát, mert akik ott vannak, a két szélsőséges kivétellel mind nagy alakok és ilyen vagy olyan okból bizony oda valók. Pedig nem kedvelek mindenkit innen. Arra is kíváncsi lennék, hogy mondjuk Kylie-t, Christinát vagy Gwent ti beraknátok Aretha vagy mondjuk Dusty helyére? Jók ők, és a kor nagy sztárjai blabla, de minden időké? Azért írtam ezt mert itt sokan nem egy-két illetőn hanem az egész listán vannak felháborodva. Tök mindegy egyébként, hogy milyen listáról van szó, mindig elégedetlenek vagyunk, mindig felsőbb rendűek vagyunk annál hogy ilyen kis senkikből álló listát elfogadjunk, mindig jobb listát csinálnánk, ez akkor is így van ha 1D kategória van, akkor is ha Britney kategória meg akkor is, ha Whitney. Mindig van és lesz is valaki, aki szerint ez meg az hiányzik, x meg y pedig nem oda való. Csak legalább egy ilyen listánál ne csinálnánk úgy, mintha nem saját vélemény miatt tartanánk szemétnek az egészet hanem mert tele van senkiházi amatőr pojácákkal. Akit viszont objektív módon (meg szubjektíven is de az más biggrin.gif) rohadtul hiányolok és nem hittem el hogy nincs rajta, az Janet. Nem sok abszolút egyértelmű emberke van egy ilyen listánál, de ő annyira az, mint ahogy Michael volna egy férfi listán.

Amúgy szánalmas egy lista, hol van Courtney Love?
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Bogszics, hellorl
2013. február 12. 00:34 #120
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
A másik meg amit hellorl írt, igazából csak akkor lehetne értelmesen vitatkozni arról hogy kinek van és kinek nincs ott a helye, ha lenne valami koncepció ami alapján felkerülnek az egyes illetők.
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, hellorl
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!