Starity

Ausztria nyerte az Eurovíziót

29 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 11. 11:42 #161
punigundel
punigundel
 
Státusz"It's kind of fun, to do the impossible"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.13.
Hozzászólás: 807
Csatolások: 31
Azonosító: 213404
Offline offline
De persze Andrásnak nagyon gratulálok, nem rossz hely, az az 5.! smileeee.gif
2014. május 11. 11:42 #162
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2094
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
A magyar nem volt rossz,főleg a tavalyihoz képest.Az Alex mondta,hogy szerinte az összes 2013-as Eurvisio-s dal bántja a fülét és megírta a Csóró itt minden hangot.Szerintem az ő drága kedvesem című számán kívül amit fúl hamisan énekelt egyik sem volt csóró.A kedvencem a Máltai volt.De mind egy legalább az új magyar többet ért és ez a helyezésén is meglátszik,de én inkább mindig a külföldieknek szurkolok,főként a Románoknak,akiknek nagyon jó zenéjük van,ha az Eurovisio-n nem is mindig,de a 2014-es nagyon is jó volt most tőlük,viszont tudnának jobb zenéket is küldeni ennél is.
2014. május 11. 11:43 #163
nono2002
nono2002
 
Státusznem élet,létezés
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 690
Csatolások: 2
Azonosító: 143247
Offline offline
Ügyi volt Kállay ! Bár 1 is leghettünk volna...
2014. május 11. 11:44 #164
Panty
Panty
új tag
 
StátuszBaby When The Lights...Go Out....~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.07.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 203354
Offline offline
A sok idióta 12-14 éves most ide csődült gyűlölködni... írhatnék nekik egy kisregényt arról, milyen ostobák is, de kár is az időt pazarolni rá.
GRATULÁLOK CONCHITA GYŐZELMÉHEZ! ÉN NEKI SZURKOLTAM! biggrin.gif Gyönyörű hangja van, a dalától kirázott a hideg, annyira tetszett! Kállay vinnyogása ehhez képest egy nagy nulla volt!
2014. május 11. 11:45 #165
stefania
stefania
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 142519
Offline offline
Anyával fogadtam, hogy ő nyer, és így is lett. biggrin.gif Nekem tetszett a dal,és legalább egyedi az, amit képvisel, ez is vonzotta szerintem a közönséget. Na meg az, hogy magasan kitűnik a többiek közül, én kedvelem őt, és jó énekhangja van. Ő volt a kedvencem biggrin.gif De azért Kállay is ügyes volt, az az ötödik hely nagyon jó eredmény.
2014. május 11. 11:47 #166
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
nem szeretnék megsérteni senkit sem a kérdésemmel,de a győztes férfi vagy nő?nem tudom eldönteni
egyébként gratulálok neki,és Andrásnak is,mert az 5. hely nagyszerű! smileeee.gif good.gif
2014. május 11. 11:49 #167
dorina00
dorina00
visszatérő vendég
 
Státuszszeretek enni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.12.
Hozzászólás: 149
Csatolások: 0
Azonosító: 175406
Offline offline
Egy undorító vicc. A helyes helyezés a következő lett volna: Magyarország, Örményország, Svédország. Nekem a görög, a román, a spanyol dal is tetszett, de ezeket tartom a legjobbnak. Hollandiát se értem, de az, hogy ilyen mocskosan beleviszik a politikát egy DALversenybe, az már egészen felháborító. A magyar dalnak volt üzenete, ahogy az örménynek is. Kedden néztem az első elődöntőt is, ahol a belga énekes a Mother című dalával megbőgetett, pedig nem vagyok sírós fajta. És érdekes, ő nem jutott be...
Gratulálok Kállay-Saunders Andrásnak, az ötödik hely nagyon szép, de szerintem sokkal, de sokkal jobb helyet érdemelt volna. A 6 alapból bejutott országból talán a spanyol és az angol dal oké volt, a többi kecskekaki. Az meg, hogy a lengyelek a műcsöcsükkel akarták megnyerni ezt, szintén szánalmas. Szlovénia is egész jó volt, különleges. Montenegronak köszönjük a 12 pontot, amit többször is megérdemeltünk volna, de mindegy.
Ui.: ha kisgyerekek nézik ezt az adást, ez lesz nekik a példa, hogy se nő, se férfi ne legyen??? Hát akkor Európa valószínű utódok nélkül marad! Puszi smileeee.gif -.-
2014. május 11. 11:51 #168
- törölt felhasználó -    
Panty szívemből szóltál. smileeee.gif Mondhat bárki bármit,Conchita nem véletlenül nyert! smileeee.gif Az ötödik hely, pedig nagyon jó, sok pontot kaptunk, gratulálok András!<3
2014. május 11. 11:52 #169
Diary
Diary
visszatérő vendég
 
StátuszSummertime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.16.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 222791
Offline offline
Mindig is tudtuk, az Euróvízió nem az énektudást veszi alapul, hanem általában az ország financiális vagy turisztikai helyzete a mérvadó. Az azerbajdzsániak is azért nyertek anno, mert Bakuba a kutya sem megy, az EV viszont eléggé föllendítené a helyzetet. Na, de, azért mindennek van egy határa: ez az ember nem Ausztria miatt nyert, nem az énekhangja miatt nyert, nem az előadása vagy a nagy számú rajongóserege miatt nyert, csakis azért, mert a természet törvényeit semmibe véve átoperáltatta magát nővé, e mellé párosul a polgárpukkasztás, nem kis mértékben - gondolok itt a szakáll és műszempilla kombóra -, és az, hogy ezzel - csakis ezzel, nem mással! - nyerni tud egy nemzetközi versenyen, hát, gyerekek... Nem vagyok homofób, sem rasszista, noha szerintem az ilyen természetellenes és nem helyénvaló, nem gondolom, hogy üldözni kell őket, egyébként is az ő életük, ő testük, ő elméjük - DE nem akarom látni az ilyet, sem hallani, semmilyen formában, akár Euróvízió, akár a sarki bolt pénztárosa, és fölháborít, hogy a képembe tolják úton-útfélen ezt a fajta másságot, amit én semmilyen szinten nem akceptálok, az pedig külön sért, hogy azt sugallják, én vagyok a rossz, mert nem támogatom és nem fogadom el őket (persze, a antitoleráns mivoltomnak nem szoktam hangot adni, csupán elfordítom a fejem, tehát nekik ezzel nem ártok). Továbbra is azt gondolom, csak azért megnyerETni egy transzvesztitával az EV-t, hogy megmutassuk, mi vagyunk az arkangyalok, akik mindenkit imádnak, hányingerkeltő dolog. Nyerték volna meg az örmények, nekik nagyobb szükségük lett volna a reflektorfényre, az osztrákok így is éppen elég öntudatosak, mellesleg elég nagy a turisztikai forgalom is, tehát nem panaszkodhatnak eldugottságról - bár, mivel nagyrészt osztrákok közt dolgozom, kicsit a keserűség is beszél belőlem, mivel ott fognak kérkedni nyakra-főre, kicsit beképzelt a legtöbbje ilyen téren. András ötödik helyezése abszolút reális, meg is lehetünk vele elégedve, de ez az egyed, ez nem érdemelte meg az első helyet, annyi mindenki más kaphatta volna. Mellesleg, a művészneve és a Kim Kardashian utánzat kinézete is kicsapta nálam a biztosítékot. Még egyszer hangsúlyozom, nekem nem a problémám, hogy ilyen - noha nem tetszik, kicsit sem, látni sem szeretném -, nekem az a bajom, hogy azért nyerte meg az egész versenyt, mert ilyen. Ha normális, ne adj Isten tehetséges ember vagy, már esélyed sincs? Szomorú.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. május 11. 11:53 #170
myneee20
myneee20
visszatérő vendég
 
Státusz"Az igazi élet első szabály: Tedd meg azt amitől a legjobban félsz."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.15.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 0
Azonosító: 209426
Offline offline
Én csak poénkodásból mondtam,hogy ő nyeri! ÉS tényleg!!!!!!!!!!! ohmy.gif
2014. május 11. 11:55 #171
Omega0402
Omega0402
ChäneŁ™
 
Státusz"Kiss me under the light of a thousand stars."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.05.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 407
Azonosító: 199524
Offline offline
Szóval, Conchita hangja nem is olyan rossz, bár néhol nem tudod eldönteni, hogy ez női vagy férfi hang. Én most is csak úgy hallgattam meg a dalt, hogy nem néztem a videót, mert szörnyű. biggrin.gif xD
A másik, Andris-t eddig nem nagyon csíptem, de most ez a dal valamiért megfogott, nagyon örülök, hogy Magyarország ilyen jó helyen végzett, hogy ötödik lett. heart.gif
A versenybe nekem azért voltak más kedvenceim is, akik szerintem megérdemelték volna az első helyet. smileeee.gif
2014. május 11. 11:57 #172
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Aaannyira örülök Conchitának. És persze Magyarországnak is. De sajnálom a franciákat, összesen 2 pontot kaptak.. Nem csodálkoznék, ha jövőre nem is akarnának versenybe szállni. De ki tudja, lehet másik előadóval nagyobb sikereket érnének el. Üssetek meg, de Conchita szerintem megérdemelte, plusz még csodaszép volt a szakálla ellenére. Örülök, hogy Európa ilyen elfogadó. Andris dala sokaknak nem tetszett, de legalább megmutattuk, hogy jók voltunk. Lengyelország abszolút ízléstelen volt. Finnország pedig aranyos volt. Én mindegyik országnak hálás vagyok, amelyik adott pontot, akár egyet, akár tízet.
2014. május 11. 11:59 #173
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
legalább megborotválkozott volna.... :-D
2014. május 11. 12:01 #174
- törölt felhasználó -    
Najó nevet2.gif Ha egy kisgyerek megkérdezné ez most bácsi vagy néni, nem tudom mit mondanék. rohog.gif Amúgy a dal se jön be, nem neki kellett volna nyerni. unsure.gif
2014. május 11. 12:01 #175
TDGFan
TDGFan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.23.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 224839
Offline offline
A szakállas nõ?Komolyan?-.-
2014. május 11. 12:02 #176
Kini
Kini
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 554
Csatolások: 0
Azonosító: 165653
Offline offline
Jézusúristen....Belorussziának kellett volna nyernie Yurikával biggrin.gifD
2014. május 11. 12:02 #177
niki28
niki28
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 208861
Offline offline
gratulálok andrásnak!!!! :-)
2014. május 11. 12:03 #178
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Nem lenne semmi bajom azzal, hogy ő nyert, ha nem lettek volna nála jobbak. Mert igenis voltak! A dala sem az a kimagasló sem pedig az éneke. Svédországnak pl. a nyomába sem ért. Szerintem nem érdemelte meg.
2014. május 11. 12:05 #179
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Gratulálok Andrásnak, nagyon szép eredményt ért el!smileeee.gif
Hollandiának szurkoltam, nagyon tetszett maga a dal és az egyszerűségük, valamint az örmény és a svéd dal is nagyon jó volt, szóval megérdemelték, hogy bent vannak a Top 5-ben. Choncita pedig no comment. Ezt még most sem tudtam megemészteni. A dala jó volt, jól énekelt, de első helyre nem tettem volna, sőt az is biztos, hogyha ezt más versenyző énekli el nem lett volna első a dal. Nem is azzal van a baj, hogy transzvesztita, de ami díváskodást ott levágott, meg ahogy tette ott magát, na attól fölfordult a gyomrom.
2014. május 11. 12:07 #180
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Már az elején tudtam, hogy Ausztria fog nyerni. Amikor megláttam Conchitát, akkor már lehetett tudni, hogy ő lesz a győztes, mivel olyan amilyen. Én egyáltalán nem ítélem el az ilyen embereket mint ő, de szerintem nem pont a dala miatt nyerte meg a versenyt... A szavazás közben amúgy meglepődtem, hogy a lengyelektől egy pontot sem kaptunk, pedig mindig azzal jönnek, hogy mekkora barátaink... Szerintem az 5. helyezés nagyon jó, grat Andrásnak és a többieknek is. smileeee.gif
29 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!