Starity

Olvasol? II.

60 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 27. 21:33 #361
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2015.01.20. 19:57)
Na végre egy normális vélemény a könyvről/sorozatról. Köszönöm. meghajolo.gif A sok 'i luv Daemon Black' tartalmú szösszenet miatt elment a kedvem az olvasásától, de ha ennyire jó, akkor lehetséges, hogy bepróbálom végül. smileeee.gif



Egy próbát megér, szerintem te is meg fogod szeretni őt, ha akarod, ha nem:)

KMM - Burned

Nem hiszem el, hogy 2 évet vártam rá. A korábbi részeket egytől egyig imádtam. Már az ICED-nél dühös voltam, ennél viszont szomorú vagyok és leszek még egy jó darabig. Ezzel gyakorlatilag 2 évet elvett az életemből drága KMM. A címmel ellentétben én a sztoriban nem éreztem a "tüzet", ami a korábbi részekben simán ott volt...hacsak nem az volt az írónő célja, hogy beégesse magát az olvasók előtt. Inkább nyugodtan lehetett volna,a címe mondjuk Filler, vagy Fizzle. dry.gif
Mac le lett redukálva a Mac 2.0 szintjére - oldalakon keresztül csak nyafog, hogy milyen nehéz az élete, amikor nem érdektelen, haszontalan vagy gyenge árnyéka egykori önmagának. Ráadásul az írónő mintha úgy bánt volna vele, mint akármelyik mellékszereplővel, agyatlan, buta szőkének beállítva. Kiábrándító. Hova lett a laza, vagány csaj? Ebben a történetben úgy éreztem, ő a betolakodó.
Mac & Barrons: minden szikra, minden intimitás eltűnt. A kapcsolatuk feszült és hiányzik a kémia. Minden érzelem, amit 5 köteten át, szépen, lassan, fokozatosan kibontott közöttük, azt most falak közé húzta köréjük külön külön. Nagy kár érte. Úgy érzem elveszítette az irányítást a saját története felett, így le kellett az ő történetüket is rántani Ryo & Dani szintjére. Hagyom is a pokolba az egészet. sad.gif
Ez egy nagy vicc volt, csak sajnos poén nélkül. Tele szerkesztési hibákkal, hosszú, hosszú belső párbeszédekkel, amik nem szólnak semmiről, nem eléggé érdekesek, ehhez hozzáadva egy rövidke történet, ami közel sem olyan bonyolult, mint az első 5 kötet akármelyike. Nem tudok napirendre térni és csak annak köszönhető, hogy az egész történetet nem vágtam a halhoz, hogy kár lett volna az olvasóért. Őszintén csalódtam.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. január 27. 23:40 #362
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Legutóbb Cassandra Clare - Mennyei tűz városát olvastam ki 1 nap alatt, nem tudtam letenni biggrin.gif
És most várom a Bane krónikák 7-8-9-10. részét, amit hétvégén kapok meg wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, An_d_a, Törpemókus
2015. január 28. 22:12 #363
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Jelenleg két könyvön is dolgozok. Egyik, amit a barátnőm újabban oda adott Danielle Steel - Az első bál, valamint Rachel Gibson -Jane vékony jégen táncol könyvet. Mindegyikbe ma kezdtem bele, szóval izgatottan kezdtem beléjük. smileeee.gif
2015. január 29. 10:02 #364
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Piper Kerman - Orange is the new Black - Túlélni a női börtönt

Valamennyi spoiler lehet benne!!!!
A sorozat hatalmas rajongója vagyok.Az első perctől kezdve elakartam olvasni a könyvet és karácsonyra meg is kaptam. laugh.gif Hétvégén végeztem vele,annyira húztam amennyire csak lehetett (pedig 1 nap alatt kitudtam volna olvasni),de csak vége lett így is. rohog.gif Tetszett,jó könyv,sok érdekesség van benne arról milyenek is az amerikai börtönök a valóságban és mennyire könnyű bekerülni oda,elég egyetlen hülyeséget csinálni.Mennyire azt hiszi mindenki,hogy aki börtönben van az mind rossz,gonosz ember,pedig ez nem igaz.Piper rengeteg okos,értelmes nővel találkozott akikkel csupán egy baj volt - mind kegyetlenül elszúrta az életét.A börtön után a legtöbbre pedig nem is várt semmi jó,mert hát ki akarna alkalmazottnak olyat akinek büntetett előélete van? blush.gif A sorozat jobban tetszik és eléggé meglepődtem rajta mikor rájöttem mekkora különbségek vannak aközött amik valóban megtörténtek (ha nem is éppen Piperral) meg azzal amit csak a sorozat írói találtak ki. blush.gif Elég csak megnézni Larry karakterét akit a sorozatban nem bírok,meg itt,hogy a valóságban mennyire fantasztikusan viselte ezt az egészet. blush.gif A valódi kapcsolatáról Alex-el meg nem is beszélve... blush.gif Biztosan elfogom még olvasni,a sorozat új évadát meg már nagyon várom. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 30. 11:42 #365
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
T.P. Boje: One, Two... He is coming for you

Van nálunk egy sarki Háda, ahol angol nyelvű könyveket lehet potom áron vásárolni, és ezt ott találtam. Skandináv krimi, úgyhogy csak jó lehet (plusz még angoltudás fejlesztő is, úgyhogy kettő legyet ütök egy csapásra). Még csak most kezdtem, de érdekes és jó smileeee.gif
2015. január 30. 14:21 #366
- törölt felhasználó -    
Darren Shan: Az árnyak ura (Vámpírkönyvek, 11. rész)
Darren Shan: A végzet fiai (Vámpírkönyvek, 12. rész)

Még mindig teljesen megdöbbentő az egész. Mr. Tall és Shancus meggyilkolása, Darren és Steve mindent eldöntő harca... A Lelkek tavában szenvedés, Evanna terve a két klán egyesítésére, Darren visszatérte, mint törpe személy, a múlt megváltoztatása, Darren törpe lényének halála. A végén lévő filozofálás. Nagyszerű 12 részes sorozat, ami nagyon aprólékos és változatos, tele van szerethető szereplőkkel, a lehető leggonoszabb szörnyekkel, kétségbeesett, elveszett emberekkel, és mindennel, amit el lehet képzelni. Darren Shan egy zseni, ennél többet nem kell írnom.
Darren Shan: Suttogás (Démonvilág, 9. rész)
Darren Shan: A pokol hősei (Démonvilág, 10. rész)

A Suttogás egy nagyszerű könyv, amely Kernel szemszögéből világítja meg a dolgokat. Bár kissé unalmasabb a többinél, hiszen az Öreg Lényekkel való utazgatás egyáltalán nem olyan izgalmas, mint a démonokkal való harcok.
Kernel visszatérése nagyon jól sikerült, de az egész Démonvilág sorozat legszebb része Dervish halála. Grubbs nagybátyja volt a kedvenc szereplőm, és szomorúsággal töltött el a halála, de az előtte lévő percekben való Grady-féle hülyéskedésen jókat mosolyogtam - könnyekkel a szememben. Bec árulásán nagyon meglepődtem, és mindvégig bíztam benne, hogy ez csak valami trükk. Igazam lett. Vész herceget még mindig utálom, elviselhetetlen, és nem érdekel, hogy a szövetségeseivel kedvesen bánik - a maga módján -, akkor is csak egy szörnyeteg. Bár a végén már-már szimpatikus lett. Hát ennyi, ez is egy fantasztikus könyvsorozat volt.
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. január 30. 14:30 #367
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Jelenleg kettő könyvet is,de ha pontos akarok lenni,akkor igazából csak egyet. biggrin.gif
Az egyik a Beavatott trilógia kiegészítő kötete,a Négyes,a másik pedig a Luxen sorozat negyedik része,az Eredet.És ezek közül a második az,amire teljesen rákattantam.KÉPTELEN vagyok letenni.
Még októberben olvastam a harmadik részt,aztán valahogy elfelejtettem a sorozat létezését,most pedig újra a hatalmába kerített.Jól megírt sztori,remek stílusban.És nem,most nem Daemon ömlengés következik.NEM.Ez a könyvsorozat jóval többről szól egy jól összerakott férfi főszereplőnél.
Tipikusan az a könyv,ami olyan jól meg van írva,hogy nem akarod elolvasni,olyan jó,de mégis csak a végére akarsz érni,mert meghalsz a kíváncsiságtól.Istenem,hogy fogom én kivallani a következő rész megjelenéséig...
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. január 30. 19:20 #368
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2015.01.24. 12:13)
Istenem, mennyire egy jó könyv volt! Az az utánozhatatlan jellemrajz, maga a történet, minden szava annyira szerethető, semmihez sem hasonlítható, mégis csodálatos volt. Csak ajánlani tudom. Pont, mint azt a könyvet, amit csütörtökön vettem: Beth Revis: Across the universe - Túl a végtelenen című trilógiájának első részét. Már a borító is lenyűgöző, a könyv maga több, mint ötszáz oldal. A cselekmény szálai izgalmasak, egyáltalán nem egy giccses történet, komoly, és szerintem egész egyszerűen feledhetetlen.

Aztán ma végre valahára eljutottam a könyvtárba is, ahonnan hét könyvvel tértem haza, és máris el is kezdtem az egyiket, Nicci French: A kételynél is erősebb című könyvét olvasom éppen. Letehetetlen, tényleg végig fogva tartja az embert, csodálatos.
2015. január 31. 09:01 #369
- törölt felhasználó -    
Most kezdtem el Rick Riordantől a 'Csata a labirintusban-t' smileeee.gif A sorozat előző részeit imádtam és eddig ez is jónak tűnik. Kíváncsi vagyok, hogy egy bizonyos szereplő (oké, nevezzük nevén: Rachel Elizabeth Dare) milyen lesz, mert eddig több rosszat is hallottam róla. A 'Hová tűntél?-t' is illő lenne már befejeznem, de szerintem nyomába sem ér az első könyvnek és Adam is nagyon idegesítő.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. január 31. 09:30 #370
anna184
anna184
visszatérő vendég
 
StátuszPretty Little Liars
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.13.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 43
Azonosító: 234420
Offline offline
én a vigyázz rám,angyal-t olvastam most.nagyon jó.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2015. január 31. 16:54 #371
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
befejeztem a Harry Potter és a Tűz Serlegét és most kezdem el A Végzet Ereklyéi - Üvegvárost. nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz, mert az első kettő mondhatni eléggé tetszett. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, An_d_a, Szandi0820, Törpemókus, Nina 10
2015. február 01. 11:22 #372
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (Cute girl 998 @ 2015.01.30. 19:20)
Aztán ma végre valahára eljutottam a könyvtárba is, ahonnan hét könyvvel tértem haza, és máris el is kezdtem az egyiket, Nicci French: A kételynél is erősebb című könyvét olvasom éppen. Letehetetlen, tényleg végig fogva tartja az embert, csodálatos.

Beváltotta a reményeimet, azt kaptam, amire számítottam, egy csodálatos regényt, egy meglepő befejezéssel. Hiteles is volt. Egy utánozhatatlan lélektani krimi. Összességében nagyon jó választás volt, egy kiváló szerzőpáros kiváló könyve. Viszont kevesebb, mint egy nap alatt elolvastam, úgyhogy új könyvbe fogtam bele tegnap, egy hasonlóan remek könyvbe: Jodi Picoult: Sorsfordítók. Az írónőtől ez az első könyvem, de így elsőre is nagyon szimpatikus, remekül vezeti a cselekmény szálait.
2015. február 01. 12:50 #373
- törölt felhasználó -    
Rengeteget olvasok.
Jelenleg a Beavatott trilógiát olvasom(a cím lefordítóját pedig agyonvágnám) és nagyon tetszik. A film is jó, de a könyv mégjobb,hiszen ott lépésről lépésre le van írva Tris fejlődése, ami egy hosszú folyamat volt. Ennek ellenére a film úgy mutatja be, hogy Tris rövid időn belül felfejlődött. Tudom, hogy ez azért van, mert túl sok az információ, amit bele kell tömöríteni 1-2 órába, úgy, hogy a film élvezhető maradjon, de akkor is! mad.gif Ettől eltekintve viszonta a film és a könyvek is jók.
Jelenleg a Tizenhárom okom volt...-ot olvasom Jay Ashertől és oda vagyok érte. Később persze írok is róla véleményt biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Törpemókus
2015. február 01. 15:36 #374
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8750
Csatolások: 214583
Azonosító: 59785
Offline offline
Lassan a végére érek a Párválasztó trilógiának, most az utolsó részét, Az igazi-t olvasom. Bár sokat még nem haladtam vele, de Az elithez képest azzal a roppant nagy előnnyel indul, hogy ezúttal nem szeretném Americát kivágni a palotaablakon a viselkedése miatt. pardon.gif Ez pedig már ígéretes kezdet. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Törpemókus, An_d_a
2015. február 01. 16:35 #375
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
SPOILER VESZÉLY - UTALÁSOK, STB.

A minap fejeztem be a The Scorch Trials-t, a Maze Runner második részét, és azt kell mondanom, hogy megint csak ámulok, talán még jobban, mint az első könyv után. Így, hogy másfél év teltel a két rész olvasása között, még tisztán emlékszem az elsőre, olyan mély nymot hagyott bennem, a második rész pedig fokozza az ámulatot. James Dashner nagyon tud írni. Igaz, kicsit furcsa volt nekem Minho, aki hatalmas kedvencem, mert az első könyvben nem volt akkora macsó, nekem nem tűnt annak, míg most elég sűrűn hallatta a hangját.
Teresa nem volt szimpatikus soha, Brenda viszont az. Bármit is tesz, nekem valahogy jobban fekszik az ő stílusa, mint Teresáé. Amúgymeg ez az Aris gyerek most mi? Róla kapunk még információt? Remélem, mert még mindig zavarosak a dolgok. És az a befejezés! Ki vagyok készülve, és alig várom, hogy olvashassam a folytatást. :D

Ma elkézdtem az Allegiant-öt, de sajnos nem emlékszem annyira az első két részre, inkább a film maradt meg bennem, amit nagyon sajnálok, de egyszerűe nem tudtam rávenni magam, hogy ismét elolvassam az első kettőt, mert igaz, hogy a Divergent azon könyvek egyike, amelyek nagy hatást gyakorolnak rám, az Insurgent-et viszont ki nem állhattam, és kínszenvedés volt az olvasása. Tehát most úgy olvasom a befejező részt, hogy egy csomó jelenet nem rémlik, és kavarom a szereplőket, de muszáj elolvasnom, mert húzom egy ideje, és szeretném a Four -t is elkezdeni. Igazból mióta megtudtam, hogy lesz egy ilyen könyv, azt várom a legjobban, és most itt csücsül a polcomon lassan egy hónapja, de csak húzom, halasztom. Sajnos olvastam egy gigamega spoilert is a sorozat végét illetően, hogy mi is vár a főszereplő(i)nkre, és az eléggé elvette a kedvem az olvasástól, és hangot is adtam a véleményemnek, mert itt az oldalon olvastam egy kedves hozzászóló hatszavas üzenetét: "Kár, hogy ... a végén". Persze arról, hogy végülis mi lesz az emberek sorsa, lövésem sincs, de kicsit lelombozó úgy olvasni valamit, hogy tudod, mi lesz egy-egy ember sorsa, és kb. már úgy vagyok vele, hogy inkább mesélje el valaki,.aztán el se olvasom. (Persze nyilván el fogom :D)

Emellett még nekikezdtem a The Dream Thieves-nek is, amit nagyon is szeretek, az írónőt egyébként is az egyik kedvencemnek tartom, de kicsit félretettem a könyvet, mert azon kaptam magam, hogy nem haladok vele, olvasok két oldalt, aztán lerakom, és minden mást csinálok, az olvasást leszámítva. Most pihentetem, elolvasom a Divergent befejező kötetét és a kiegészítőt, aztán újra nekiállok az Álomrablóknak. :)
2015. február 01. 18:47 #376
- törölt felhasználó -    
Figyelem!
A vélemény során előfordulhat spoiler is!!


Jay Aher: Tizenhárom okom volt

Egy zseniális könyv egy zseniális írótól. Mindenkinek ajánlom! Kivéve annak, aki rosszul van az öngyilkosságtól. Vagy így belegondolva, talán még azoknak is, hiszen ez a könyv tökéletesen leírja, hogy az emberek mennyire hiszékenyek, és, hogy hajlamosak mindent a pletykákra alapozni. Hannah Baker személyéről a véleményem két oldalú. Egyik szempontból megértem őt, a másik oldalról viszont úgy gondolom, hogy túlreagálta a dolgokat és túlságosan is azt hitte, hogy körülötte forog a világ. Tehát véleményem szerint ezek miatt a dolgok miatt még nem kellett volna öngyilosanak lennie. Megállíthatta volna ezt a lavinát, ha akarta volna, de ő nem akarta.
Clay-ról szintén megoszlik a véleményem. Egy jó fej srác, aki bánkódik Hannah halála miatt és magát is okolja. De kérdem én: ha annyi alkalma lett volna tenni valamit, akkor miért nem tette? Jó, elfogadom, hogy túlságosan gyáva volt, de akkor is! Tehetett volna valamit, akárcsak Hannah, amikor Bryce megerőszakolta Jessica-t. Azon is ki voltam akadva. Inkább a szekrényben bújkált, minthogy segített volna.
És, hogy mi van a mellékszereplőkkel? Tony jó fej, bár lehetett volna kissé kidolgozottabb is a karaktere. Jessica és Alex. Na az ő ,,bűneik" véleményem szerint értelmetlenül kerültek fel a kazettákra. Ilyenekért még senki nem akar öngyilkos lenni. És ha valaki strici, az egy lista nélkül is kikezd a lányokkal. Courtney személyét rühellem, akárcsak Bryce-ét, Marcus-ét vagy Justin-ét. Mr. Potter-t viszont véglegesen nem értem. Azaz Hannah-t. Nem mondott semmi konkrétat Mr. Potter-nek, ami alapján segíteni tudott volna neki, holott akart volna. Ja és a pompomlányt pedig utálom, akárcsak azt a srácot, aki kilopta Hannah tasakjaiból azokat a ,,kis örömmel teli szavakat", vagy azt a srácot, aki nyomulni kezdett a cukrászdában.
A történet viszont úgy ahogy van zseniális! Hannah mondandója Clay gondolataival vegyítve valami fantasztikus! És az a kezdés! ,,Hannah Baker élőben és stereoban" na az is megfogott. Ezenkívül olyan gondolatok, események vannak a könyveben, amik megfogják, elgondolkoztatják az olvasót.
Viszont van ami nem tetszik:
-Sky!
Hogyan lehet ezzel vége egy könyvnek??? Oké tudom, hogy ennek így kellett, hogy vége legyen, de akkor is! Mi történt a többiekkel? Sky és Clay akkor összejöttek vagy legalább barátok lettek? Clay mit mondott volna a kazettán szereplő embereknek mikor elősször a szemükbe nézett??
És ami még nem tetszik az Hannah szülei. Már eleve az unszimpatikussá tette őket, hogy nem vették észre Hannah új frizuráját, de most nem erről van szó. Én azt szivesen elolvastam volna, hogy mit éreztek Hannah halála után. Vagy amikor megtalálták őt. Borzasztó lehetett, de akkor is érdekelne.
Szóval nagyjából ennyi a véleményem. Ja és elnézést a spoiler-ért! blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Reija, Cute girl 998, An_d_a, Törpemókus
2015. február 02. 17:24 #377
dorry1005
dorry1005
 
Státusz,,Az a szerelem, amit egy harmadik szét tud választani, sohasem volt igazi."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.31.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 117
Azonosító: 218062
Offline offline
Melissa Moretti - Asszonyod leszek
2015. február 03. 17:45 #378
- törölt felhasználó -    
Akkor kezdem is:
Vigyázat, SPOILER veszély!

Leiner Laura: Szent Johanna Gimi 1-8

Nekem nagyon tetszett ez a könyv! Nekem egy barátnőm ajánlotta, akivel ez a könyv szerettette meg az olvasást. Én neki kezdtem, de az időhiány miatt abbahagytam, viszont pár hónappal később újra nekifogtam és nem tudtam letenni.
Azonban, hogy véleményt is írjak:
Az egész Reniék költözésével kezdődött ugye, így kezdem is Renivel. Reni egy jó fej lány, viszont a könyvsorozatot miatta nem tudnám visszaolvasni még1x. Mégpedig az irgalmatlanul hosszúra nyúló szenvedései miatt. Jó, én megértem, hogy Cortez élete szerelme, de akkkor is! Vagy egyáltalán miért élete szerelme? Hiszen Reni-nek mindig az volt a baja, hogy soha nem volt közös témájuk és ez miatt játszotta a hattyú halálát, de miután összejöttek, rögtön lett közös témájuk(legalább is: ,,órákat dumáltunk") és minden rózsaszín. Oké, lépjünk tovább. Szerintem Reni nagyon azt hitte, hogy körülötte forog a világ. És, hogy milyen hisztit levágott az egyetem választásnál(legalábbis én így láttam)!
Cortez. Cortez az álom pasi és neki mégis egy Reni kell és szintén nem tudni, hogy miért. Mindegy!
A többi mellékszereplővel nincs bajom. smileeee.gif
És magával a sztorival sem, hiszen a fent feltüntetett hibák ellenére egy lebilincselő könyvről/történetről beszélünk és csak gratulálni tudok Leiner Laurának. Ügyesen megírta, akárcsak a Bábel-t és az Akkor szakítsunk-ot.
smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2015. február 04. 09:59 #379
- törölt felhasználó -    
Kiera Cass - Az elit.
Kicsit furcsa nekem ez az egész sorozat. Maga a Párválasztó ötlete szerintem minden, csak nem romantikus, egyes szereplőket baseball-ütővel kergetnék meg a viselkedésük miatt, de néha kell ilyen is. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Törpemókus, awwparadise
2015. február 04. 11:25 #380
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Moly.hu-n négy könyvet is bejelöltem,de ha őszinte akarok lenni,akkor intenzíven ezen közül kettőt olvasok.Az egyik A lány és a farkas,amit,miután láttam már a filmet,vettem a kezembe.Akarva akaratlanul is,de hasonlítom a filmmel,de eddig a könyv jobban tetszik.

A másik pedig amit ténylegesen olvasok(életem nagy szerelme) az az Anna és a francia csók.A profilomat is ennek a könyvnek a jegyében készítettem el,teljesen magába szippantott,pedig már a negyedik(!) újraolvasásnál járok.Beleszerelmesedtem Franciaországba és a szereplőkbe egyaránt,hihetetlen,hogy egy ilyen egyszerű sztorit ilyen jól meg lehet írni.Maga a történet talán nem is annyira egyedi,de ahogy az írónő fogalmaz...engem megvett kilóra.
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
60 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!