Starity

Olvasol? II.

60 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 01. 17:24 #141
- törölt felhasználó -    
A barátnőm ajánlotta a Napos oldal című könyvet, így már a héten hozzá is kedztem. Matthew Quick könyve elméletileg felnőtteknek ajánlott,de nekem kamasz létemre nagyon tetszet. Sőt kifejezetten megfogott. Nem mondanám átlagos ,egyszerű,és mindennapi könyvnek. Meglepett,hogy az igazi "happy end" szó szerint az utolsó két és fél oldalon teljeseül be. De ettől még átérezhetőbb és kicsit hihetőbb a történet. Néha a sok hihetetlne szerelmes történet és a sok happy end mellet olvasni kell egy ilyet is szerintem. Ami könyebben át tudja adni a valóságot,de még is meg mosolyogtat. Tifanny megszólalásai és az állandó káromkodása mindig jó kedvere derít,örömmel elolvasnám újra és újra.
2 felhasználónak tetszik: elin., Nina 10
2014. október 02. 20:14 #142
- törölt felhasználó -    
Veronica Roth- Four. A Divergent-trilógiát is imádom, nyilvánvaló, hogy ezt sem hagyhattam ki. Még alig kezdtem bele, de nagyon tetszik, már az Allegiant-ben is nagyon szerettem, hogy végre Tobias gondolatait is megismerhettük. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2014. október 02. 20:21 #143
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleLoca @ 2014.10.02. 20:14)
Veronica Roth- Four. A Divergent-trilógiát is imádom, nyilvánvaló, hogy ezt sem hagyhattam ki. Még alig kezdtem bele, de nagyon tetszik, már az Allegiant-ben is nagyon szerettem, hogy végre Tobias gondolatait is megismerhettük.  blush.gif


nem olvastam még

Alkonyat Könyvek , én a könyvtárban belekezdtem a New Moon-ba de még nem olvastam ki
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2014. október 04. 12:46 #144
- törölt felhasználó -    
Most,hogy kiolvastam egy kicsit komolyabb könyvet azt találtam ki,hogy kamaszoknak szánt könyv jól elszórakozatna. Becca Fitzpatrick egy kicsit régebbi könyvsorozatának az első részhez a Csitt,Csitt-hez volt szerencsém. Két és fél nap volt mire kiolvastam. Egyszerűen nem tudtam letteni. Hihetetlen,hogy Folt karakteréről és titokzatosággáról még mindig nem hulott le igazán a lepel. Már rengeteg dolgokt megtudta róla,de nyilvánvaló,hogy egyből el is akarom kezdeni a folytatás.
Rengeteg vámpíros és vérfarkasos történetet olvastam már,de az igazi kedvenceim tényleg a bukott anygalos és nephilimes történetek volta,és Becca ezt tökéletesen megtestesítve papírra vetette.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Cintii
2014. október 05. 15:50 #145
BlackRose69
BlackRose69
|100% CUTE|
 
StátuszWrite your life & Read the chapters
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1123
Csatolások: 145
Azonosító: 196491
Offline offline
Még a nyár elején elkezdtem olvasni Az utolsó vérfarkast, de nem nagyon haladtam vele, mert nincs időm annyira. Aztán nemrég egy két hete a Gyilkosság az űrvárosban. Nagyon érdekes, bár ebből sem olvastam valami sokat.
2014. október 05. 16:04 #146
- törölt felhasználó -    
Most a Csillagainkban a hiba-t olvasom John Greentől. Annyira meseszép történet, csak ajánlom azoknak, akik még nem olvasták ki. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: menthol, Törpemókus
2014. október 05. 16:13 #147
- törölt felhasználó -    
Most kezdtem bele Cassandra Clare Az angyal (Pokoli szerkezetek 1.) című könyvébe smileeee.gif Bár még csak pár oldalt olvastam el belőle, de már most imádom happy.gif
2 felhasználónak tetszik: Cintii, Törpemókus
2014. október 05. 16:35 #148
- törölt felhasználó -    
Miután befejztem a Csitt,Csitt-et egyből neki ugrottam a folytatásnak. Becca Fitzpatrick függővé tett. Le sem tudtam rakni a Crescedno című könyvét. A szerelmi bonyodalom általában a gyengém,és ez most tökéletesen meg volt rengeteg alkalommal Nora és Folt között. Őszintén mondom még csak sejteni sem volt időm,hogy Rixon lenne Nora apjának a gyilkosa. Csak az utolsó pillanatban sikerült kapcsolnom,hogy igazából Folt a tökéletes ,szenvedélyes pasi. Bár a kis félrelépését nem díjjaztam, Becca mindent tökéletesen kigondolt.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Cintii
2014. október 05. 19:15 #149
- törölt felhasználó -    
John Green-Paper Towns. Eleve elfogultan kezdek bele, remélem nem okoz csalódást. laugh.gif
2014. október 05. 19:22 #150
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Most ezt olvasom: Angie sage: Mágia de mivel meguntam ezért abbahagyom! dry.gif
2014. október 06. 09:59 #151
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Most olvastam ki Oravecz Nóra: Összekötve című könyvét.Beismerem,a kötelező olvasmányokat leszámítva sosem olvastam még magyar könyvet és ezek után nem is bánom.Egyáltalán nem volt kiemelkedő,Kloé idegesítő,kissé ostoba nő,Benin sem lehet kiigazodni ami egy pasi esetében nagyon tud irritálni,plusz kötve hiszem,hogy van olyan pasi aki az ilyen dolgokban ilyen szinten hinne.Az,hogy amerikai utat is nyert a csaj szintén nem hiteles,az meg,hogy oda van a Gossip Girl-ért és találkozik Ed-del meg Jessicával meg aztán pláne nem.A végéről meg jobb nem is beszélni...Ott rendesen kiakadtam.Ez Spoileres:Mi az,hogy összekötve a címe a könyvnek,erre semmi igazán szerelmes,romantikus dolog nincs a két főszereplő között,plusz a fiú meghal a végén??? 110.gif De mivel kivettem a második részét is,hozzáteszem mindkettőre csak a borító miatt figyeltem fel,és már el is kezdtem olvasni,így tudom,hogy Beni nem is halt meg...Ilyen hülyeséget.Nevetséges.Azért elolvasom a 2. részt,de túl sokat nem várok tőle.Nem mondom,hogy az első rossz volt,de nem tudtam beleélni magam,és úgy látszik a Pesti fiatalság élete nem nekem való.Kloé élete olyan...Éjjel-Nappal Budapest szintű,amit én meg nem értek rohog.gif
Azért volt a könyvben pár igazság ami tetszett és ami az én életemre is totál igaz volt,de ettől a regénytől nem fogom megkedvelni a magyar írókat.Ha film lenne és pontoznom kéne akkor 6 pontot adnék rá.Nem rossz,de átlagos. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. október 09. 14:48 #152
- törölt felhasználó -    
Amint az időm engedte a kezembe kaptam Becca Fitzpatrick folytatásos regényének a harmadik részét. Silence-Vihar elött. Nagyon is fokozta a könyv hangulatát az,hogy Nora mindent el felejtett Foltrol. De természetesen a szerelem útjába még egy kis emlékezetkiesés sem álhat. De,az hogy Hank meghalt,én azt gonolom még rengeteg meglepetést tartogat a zárókötet,és amint időm lesz rá,nekikezdek.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Cintii
2014. október 11. 07:37 #153
- törölt felhasználó -    
Rick Riordan Percy Jackson regényét olvasom...újra. Képtelen vagyok megunni
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2014. október 11. 16:07 #154
Blackbird03
Blackbird03
 
StátuszIf you read, you will know that I have not written anything here.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 752
Csatolások: 284
Azonosító: 161100
Offline offline
Arturo Pérez-Reverte : Dél Királynője
Egész jó kis könyv volt. Őszintén megvallva a vége volt a legizgalmasabb, még a suliban is rá voltam kattanva, persze a tanárok nem hagyták végigolvasni...biggrin.gif
Ami kissé idegesítő volt, és unalmas is egyben, hogy a történet két szálon fut. Az egyik maga a sztori, amivel nem is lenne probléma, a másik meg az, hogy hogy nyomozta ki mindezt az író. Ez utóbbi kissé unalmas volt, mert különböző emberekkel való találkozást írt le, ami nem igazán volt akciódús, így hát bele is untam.
Ami felkeltette az érdeklődésem, az maga a téma volt, mert ilyen könyvet még nem olvastam korábban. A drog világa, és Teresa felemelkedése az esze jóvoltából. Jó könyv. Egyszer el lehet olvasni. biggrin.gif
2014. október 12. 06:33 #155
- törölt felhasználó -    
Egy csodálatos szombati nap nem is lett volna alkalmasabb arra ,hogy befejezzem Becca Fitzpatrick bukott angyalokról szóló négy kötetes regényét. Végre a kezembe került a várva-várt zárókötet. Finale. Így van. Egy napig tartott ki a könyv. Muszáj volt olvasnom,mert letehetetlennek nyílvánitottam. Nora és Folt története annyi csavart és megpbáltatást,intimitást és becsületet vagy éppen hűtlenséget tartalmazott,hogy a befogadóképpeségem határán voltam. blush.gif De szerintem Becca tökéletesen,kerek történettel zárta le. Talán a happy end tipik azt hittem nem jön össze,amikor Folt a pokolba került,de meglepett ,hogy helyette Scottot ölte meg....
2 felhasználónak tetszik: Cintii, Nina 10
2014. október 12. 14:58 #156
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Múlthéten sikerült befejeznem Veronica Roth - A lázadó és A hűséges c. könyvét. Az első rész - A Beavatott - nagyon tetszett, viszont az utolsó két rész eléggé unalmas volt számomra. unsure.gif Viszont Tris halála az utolsó részben kicsit megrázott és attól függetlenül, hogy nem igazán tetszett várom a filmet.

Tegnap pedig elkezdtem olvasni James Dashner - Az Útvesztő című könyvét. happy.gif
4 felhasználónak tetszik: Nina 10, Christo, Cintii, Törpemókus
2014. október 14. 09:27 #157
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Végeztem Oravecz Nóra:Az igazi kötelék című könyvével.Jobban tetszett mint az első rész.Kedvenc nem lesz és továbbra sem olvasok majd magyar könyveket,de az elsőnél mindenképpen jobb volt. rohog.gif Volt benne egy csomó nagy hülyeség,Kloé egész karaktere rendkívül irritáló a számomra.Olyan buta és az a sok felesleges hiszti.Megértem én,hogy azt hiszi soha senkinek nem elég jó,de hogy ezért már rögtön mindenkivel lefekszik mert ő csak erre jó...ha az ember kicsit magába nézne akkor látná,hogy ez borzalmas viselkedés.Meg akárhányszor Beni közelít hozzá mindig egyből rosszra gondolt,mert őt úgyis csak bántják,így nem lehet hozzáállni az emberekhez,mert tényleg nem lesz senkije.Beni is érdekes volt,de miután elkezdték ezt a randizós játékot,mellesleg azután bírtam jobban a könyvet,megkedveltem őt.Persze nehéz elhinni,hogyha valaki olyan jó pasi mint amilyen állítólag Beni akkor,hogy nem lehet önbizalma,de én is ismerek ilyen srácot.Aki hiába jó ember,és hiába néz ki remekül,nem tudja mennyire sokat is ér,szóval őt megértettem. blush.gif Nagyjából ennyi rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. október 15. 17:11 #158
- törölt felhasználó -    
F. Scott Fitzgerald műve,a Nagy Gatsby egyik példánya került a tulajdonomba,és bevallom nem nagyon kedvelem az ilyen klasszikus olvasmányokat,már nagyon régóta vártam a pillanatot,hogy elkezdhessem a könyvet. De a kiolvasásig még várnom kell.
2014. október 15. 17:13 #159
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Csáki Judit - Alföldi színházát olvasom jelenleg és aww... Nagyon jó smileeee.gif
2014. október 15. 20:35 #160
Lukey-Pookey
Lukey-Pookey
visszatérő vendég
 
Státusz,,Minden kezdet nehéz, de együtt semmi sem lehetetlen."-Leiner Laura
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.07.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 2
Azonosító: 234212
Offline offline
Igen olvasok LOL konyvet, Szivzurterapia strebereknek
nagyon joo imadom biggrin.gif
60 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!