Starity

Olvasol? II.

60 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. október 27. 22:39 #181
szuperszőlő
szuperszőlő
puta
 
Státusz♛K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 906
Azonosító: 179007
Offline offline
Rachel Vincent - Lélekőrzők
10/10 Imádom!!! biggrin.gif

http://marvin.bookline.hu/product_tnimages_6/1491/TN6_B1245175.JPG
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, LeerdammerGirl
2014. október 29. 15:51 #182
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
E.L. James - A szürke ötven árnyalata

Egy időben elég kíváncsi voltam rá mivel mindenki imádta,aztán pont ezért döntöttem el,hogy majd csak jó sokára olvasom el.Viszont a legjobb barátnőm ajánlotta a könyvet,úgyhogy végül csak elolvastam most. smileeee.gif Kellett egy kis idő,de engem is levett a lábamról.A könyv és Christian is,habár a kedvencem teljesen egyértelműen Kate volt. laugh.gif Ana meg...voltak dolgok amikben nagyon megértettem őt.Szerette ezt a férfit,azt hitte ő megtudja változtatni,azt hiszem minden nő úgy van vele,hogy majd ő csodákat tesz,ő visszatereli a szerelmét a helyes útra,de sajnos ez 10 nőből 1-nek ha sikerül.Megértem,hogy küzdött volna a fiúért,de valahol nagyon elrontotta. blush.gif Csak azért mert szeretünk valakit még nem kell mindent megtennünk érte,pláne nem olyan dolgot amit mi nem akarunk vagy ami kellemetlen nekünk. blush.gif Amit a végén művelt az meg valami állati volt. omg.gif Tudom,hogy többet akart,de Christian-non látszott,hogy tényleg próbálkozik,elég keményen,hogy egyre közelebb engedje magához a lányt,erre ez...megkéri,hogy verje meg?Na jó nem úgy,de akkor is ez milyen már?Hogy lehet valaki ennyire ostoba? 110.gif Tudom,hogy mire volt kíváncsi de ezzel totál elszúrt mindent.Miért nem bírt várni és tovább puhítani a srácot?Már annyira jó úton jártak. blush.gif Kíváncsi vagyok a folytatásra,remélem többet nem érzek majd késztetést,hogy pofon vágjam Miss Steele-t,mert amúgy meg jópofa csajnak tartom. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, House Of Wax, Alexis_0504, baisée, Lil98
2014. október 29. 16:04 #183
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2014.10.29. 15:51)
E.L. James - A szürke ötven árnyalata
Egy időben elég kíváncsi voltam rá mivel mindenki imádta,aztán pont ezért döntöttem el,hogy majd csak jó sokára olvasom el.Viszont a legjobb barátnőm ajánlotta a könyvet,úgyhogy végül csak elolvastam most. smileeee.gif Kellett egy kis idő,de engem is levett a lábamról.A könyv és Christian is,habár a kedvencem teljesen egyértelműen Kate volt.  laugh.gif Ana meg...voltak dolgok amikben nagyon megértettem őt.Szerette ezt a férfit,azt hitte ő megtudja változtatni,azt hiszem minden nő úgy van vele,hogy majd ő csodákat tesz,ő visszatereli a szerelmét a helyes útra,de sajnos ez 10 nőből 1-nek ha sikerül.Megértem,hogy küzdött volna a fiúért,de valahol nagyon elrontotta.  blush.gif Csak azért mert szeretünk valakit még nem kell mindent megtennünk érte,pláne nem olyan dolgot amit mi nem akarunk vagy ami kellemetlen nekünk.  blush.gif Amit a végén művelt az meg valami állati volt. omg.gif Tudom,hogy többet akart,de Christian-non látszott,hogy tényleg próbálkozik,elég keményen,hogy egyre közelebb engedje magához a lányt,erre ez...megkéri,hogy verje meg?Na jó nem úgy,de akkor is ez milyen már?Hogy lehet valaki ennyire ostoba?  110.gif Tudom,hogy mire volt kíváncsi de ezzel totál elszúrt mindent.Miért nem bírt várni és tovább puhítani a srácot?Már annyira jó úton jártak.  blush.gif Kíváncsi vagyok a folytatásra,remélem többet nem érzek majd késztetést,hogy pofon vágjam Miss Steele-t,mert amúgy meg jópofa csajnak tartom.  laugh.gif


off:Én,mint rajongó(és akkor enyhén fogalmaztunk biggrin.gif ),úgy gondolom,hogy a második rész több szempontból veri az első részt.Háromszor olvastam el a trilógiát,és még mindig a második rész a kedvencem.Szerintem itt a legnagyobb a karakterfejlődés,Ana és Christian szempontjából egyaránt.Ha az első könyvről ez a véleményed,szinte majdnem biztos vagyok benne,hogy a második rész nagyon fog tetszeni.Bár lehet nem rám kéne hallgatni,egy olyan emberre,aki a könyveket mindig kartávolságon belül tartja,amióta megvette pardon.gif

on:A legjobb barátnőm nagyon régóta unszolt már,és úgy gondoltam,nem mondok neki újra nemet,és elolvasom az Alkonyat sorozatot.Sajnos vagy sem,előbb láttam a filmeket,ezért volt bennem némi előítélet,de most,a második részbe kezdve,már nem tartom annyira borzalmasnak a sorozatot.Igaz,rajongó nem lettem,sőt,tartózkodom az újraolvasástól is,de sokkal rosszabbra számítottam.Akit érdekel,tovább olvashatja az értékelésemet moly.hu-n smileeee.gif
Kíváncsi vagyok,hogy amikor végzek az olvasással,mi lesz a benyomásom.Ha nem akarom elégetni utána a könyveket,azt már félsikernek fogom elkönyvelni rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Szandi0820, baisée, Nina 10, Lil98
2014. október 29. 16:16 #184
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2014.10.29. 16:04)
off:Én,mint rajongó(és akkor enyhén fogalmaztunk biggrin.gif ),úgy gondolom,hogy a második rész több szempontból veri az első részt.Háromszor olvastam el a trilógiát,és még mindig a második rész a kedvencem.Szerintem itt a legnagyobb a karakterfejlődés,Ana és Christian szempontjából egyaránt.Ha az első könyvről ez a véleményed,szinte majdnem biztos vagyok benne,hogy a második rész nagyon fog tetszeni.Bár lehet nem rám kéne hallgatni,egy olyan emberre,aki a könyveket mindig kartávolságon belül tartja,amióta megvette pardon.gif
on:A legjobb barátnőm nagyon régóta unszolt már,és úgy gondoltam,nem mondok neki újra nemet,és elolvasom az Alkonyat sorozatot.Sajnos vagy sem,előbb láttam a filmeket,ezért volt bennem némi előítélet,de most,a második részbe kezdve,már nem tartom annyira borzalmasnak a sorozatot.Igaz,rajongó nem lettem,sőt,tartózkodom az újraolvasástól is,de sokkal rosszabbra számítottam.Akit érdekel,tovább olvashatja az értékelésemet moly.hu-n smileeee.gif
Kíváncsi vagyok,hogy amikor végzek az olvasással,mi lesz a benyomásom.Ha nem akarom elégetni utána a könyveket,azt már félsikernek fogom elkönyvelni rohog.gif


Köszönöm a véleményedet. wink.gif Én könyvtárból vettem ki és hát itt elég nehéz hozzájutni,mindig elvitték az orrom elől,és a második sincs bent jelenleg,de amint elbírom hozni egyből elolvasom,mert nagyon kíváncsi vagyok rá. laugh.gif Ami azt illeti eddig nem vártam,de most már a filmet is nagyon várom. laugh.gif Látom nagy hatással volt rád a könyv. laugh.gif
Ami az Alkonyatot illeti - bár szeretem a filmeket,kivéve az elsőt és a negyediket,azokkal csak úgy elvagyok,a könyveket viszont imádom,főleg a másodikat. blush.gif Sokkalta jobbak szerintem mint a filmek.Azokat nagyon elszúrták.Egyrészt a semmilyen színészekkel,meg húzták mint a rétest nehogy izgalmas legyen,plusz az elsőnél még egy borzalmas rendezőt is kaptak,de azért remélem a könyvek jobban fognak tetszeni. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. október 29. 17:02 #185
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Szabó Magda:Álarcosbál
Eszméletlen jó regény!!!! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2014. október 29. 18:19 #186
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2014.10.29. 16:16)
Köszönöm a véleményedet. wink.gif Én könyvtárból vettem ki és hát itt elég nehéz hozzájutni,mindig elvitték az orrom elől,és a második sincs bent jelenleg,de amint elbírom hozni egyből elolvasom,mert nagyon kíváncsi vagyok rá.  laugh.gif Ami azt illeti eddig nem vártam,de most már a filmet is nagyon várom.  laugh.gif Látom nagy hatással volt rád a könyv.  laugh.gif 
Ami az Alkonyatot illeti - bár szeretem a filmeket,kivéve az elsőt és a negyediket,azokkal csak úgy elvagyok,a könyveket viszont imádom,főleg a másodikat. blush.gif Sokkalta jobbak szerintem mint a filmek.Azokat nagyon elszúrták.Egyrészt a semmilyen színészekkel,meg húzták mint a rétest nehogy izgalmas legyen,plusz az elsőnél még egy borzalmas rendezőt is kaptak,de azért remélem a könyvek jobban fognak tetszeni. wink.gif


Én nem rég szereztem be,interneten rendeltem,és mivel könyvesboltban vettem át,nem volt szállítási költség sem,így 8 ezer forintért szereztem meg a három könyvet.Ne tudd meg,milyen boldog voltam biggrin.gif Nagyon szurkolok,hogy ne rontsák el a filmet,mert eddig én még nem sok pozitívumot hallottam,mindenhol csak arról olvastam eddig,hogy xy problémázik,ez nem jó az nem jó.AZ egyedüli,ami nekem biztos pozitív lesz,hogy Jamie benn lesz,akit nagyon szeretek,úgyhogy eleve protekcióval indul nálam biggrin.gif
Hát,szerintem tényleg az a baj,hogy a filmeket láttam előbb.Igaz,azt sem önszántamból,azt mondták barátnőim,hogy most leülök,és végignézem őket velük pardon.gif rohog.gif
MOst,ahogy haladok előre bennük,tényleg vannak benne jó részek,remélem ez az érzés ki fog tartani a széria végéig smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2014. október 30. 10:54 #187
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Jojo Moyes- Akit elhagytál: Három nap alatt végeztem az Altatódallal, amivel nem voltam maradéktalanul elégedett, többet vártam tőle, de azért tetszett. Ma reggel kezdtem el az Akit elhagytál c. könyvet, ami teljesen új volt számomra, mert Miss Moyes-tól még semmit sem olvastam, de Az utolsó szerelmes levél c. könyvét mindenképpen szeretném. Egyelőre jónak tűnik, majd bővebb kritikával jelentkezem. smileeee.gif
2014. október 30. 13:35 #188
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Nemrég olvastam az Ököljogot(Vöröspöttyös könyv), most pedig Alan Bradleytől Flavia de Luce rejtélyei-De mi került a pitébe?
2014. október 30. 17:51 #189
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3017
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Jelenleg Sherlock Holmest olvasok. Igazán remek kikapcsolódás. Nagyon szeretem. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. október 31. 15:53 #190
Ria1997
Ria1997
dollophead
 
Státusz"Most people call me Thomas. Well, except Newt—he calls me Tommy."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.17.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 0
Azonosító: 151247
Offline offline
Most épp a The Death Cure, az Útvesztő trilógia utolsó részét. Nem tudom lehet-e könyvet egyszerre imádni és utálni, de ezzel a résszel én így vagyok. Bár már régóta felvoltam készülve arra ami történik benne, mert először véletlenül, majd direkt lelőttem magamnak a poént. Nem is én lennék.
Irtó jó könyv, annyi szent, mindenkinek el kéne olvasnia életében legalább egyszer. Megnevettet, megsirat, megrémiszt, néha annyira összezavar hogy hirtelen azt se tudod fiú vagy-e vagy lány. És hát Newt. Ha őt valaki utálja, az ne kerüljön a szemem elé rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. október 31. 15:58 #191
- törölt felhasználó -    
Most éppen Szabó Magda Abigéljét olvasom. Fantasztikus regény, egyszerűen zseniális.
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2014. november 02. 19:13 #192
- törölt felhasználó -    
A szülinapom alakalmával megkaptam Lauren Kate egyik régebbi könyvét, a Fallent. A Kitaszítva fordítás történetesen tökéletes illet az egész könyvre. Luce élete nem épp fenékig tejfel, soha nem is volt és a lezárás alapján még egy darabig nem is lesz,de ennek ellenére izgalmas,kiszámíthatatlan, zavaros és egyben egy sötét titkokkal teli letehetetlen romatikus könyv volt. Mint egy négy részes könyv sorozat első kötete tökéletesen megállja a helyét. Azt gonolom , hogy az eleje talán kicsit neheze indult a történetnek, nyilván minden körülményt be kellet mutatni , de pont az tette még érdekesebbé , hogy még mindig alig tudni valami biztosat Daniel múltjáról. Remélem Lauren nem hagy minden szálat függőben,mert amint lehetőségem lesz, már is folytatom a sorozatot.
2 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lil98
2014. november 02. 19:15 #193
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Gillian Flynn Holtodiglanja, könyvben 100x jobb, mint filmben.
Csak ajánlani tudom! beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, Lady Suzy
2014. november 03. 16:56 #194
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Idézet (olsenfan.. @ 2014.11.02. 19:15)
Gillian Flynn Holtodiglanja, könyvben 100x jobb, mint filmben. 
Csak ajánlani tudom!  beer.gif

Ne is mondd, imádom! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: olsenfan..
2014. november 03. 17:05 #195
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Befejeztem az Akit elhagytált, és őszintén szólva sokkal többet kaptam tőle, mint vártam. Nem tudod majd letenni, mert annyira jól van megírva, a történet nagyon realisztikus és szerethető, nagyon szimpatikusak a főszereplők. A lényeg az, hogy az első világháború idején egy francia kisvárosból ellopnak egy olajfestményt (később kiderül, hogy valójában nem lopták el, hanem ajándékba adták egy német Kommandantnak) A kép a német kézről egy amerikai újságírónő otthonába kerül, azután az ő lányához, aki Spanyolországban ajándékozza Livnek és Davidnek a nászútjukon. Liv küzdelme jelenik meg a mű nagyobb részében a képért, amely a másik főszereplő, Sophie Léfevre portréja, és amit végül megtarthat. Nagyon szívhez szóló, csak ajánlani tudom, a háborús háttér csak még szerethetőbbé teszi a könyvet.
Aztán most, ma kezdtem bele Meg Cabot (aki nem ismeretlen számomra, mert nagyon sokat olvastam tőle régebben) Nicola és a vikomt c. könyvébe, amely a Történetek az igaz szerelemről sorozat része. Egyelőre jónak tűnik.
2014. november 03. 21:29 #196
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
E. L. James - A szürke ötven árnyalata
Bevallom: az elején, amikor megtudtam a könyv történetét, meg minden, úgy mondtam rá az áldást, hogy csak na. Nem tudom mi vett rá, hogy neki kezdjek, de megtettem. És meg kell, hogy mondjam, sosem gondoltam volna, hogy egyszer azt fogom mondani erre a könyvre, hogy jó volt kiolvasni. Még a sok erotikusabb (még szépen fejeztem ki) jeleneteket is leszámítva imádtam. Az elején kicsit idegesített, hogy Ana olyan ügyetlen, buta és suta kislányként volt leírva, de a végére kezdett igazán megemberesedni, ami kellemes csalódás volt. Christian karaktere az elején már magával ragadott, és be kell vallanom, én tökéletesen is Jamie Dornan-t láttam benne, ahogy le volt írva. unsure.gif A végén annyira ledöbbentem, hogy csak ültem a szobában és kész, végem volt. De komolyan. Olyan volt, mint egy nagy pofon. Szerintem a vége nagyon nagy fordulat volt, ami a legjobban tetszett az egészben.

E. L. James - A sötét ötven árnyalata

Amikor elkezdtem olvasni és láttam, hogy nem kellett aggódnom Christian és Ana kapcsolata miatt, annyira megkönnyebbültem, hogy az csoda. rohog.gif Viszont nagyon meglepett, hogy Christian mekkora fejlődésen ment át, egy könyv alatt. Mintha 180 fokos fordulatot tett volna, de komolyan. Meg kell mondjam, nekem ez a Grey sokkal szimpatikusabb volt (persze az előzőt is imádtam), mint az a szadomazó. rohog.gif Tetszett, hogy a könyv közepébe bevontak egy kis izgalmat, viszont szomorú voltam, hogy az az izgalom csak pár oldal volt. Szerintem ha azt a szálat tovább feszegették volna, akkor még jobb lehetne/lehetett volna a második könyv, de ez csak az én szerény véleményem. Viszont a vége felé azt hittem, hogy pofon vágom Anát. Engem nagyon felhúzott, hogy olyan elhamarkodott döntést hozott a kapcsolatáról. Nagyon, de nagyon úgy voltam vele akkor, hogy fogom a fejem és a falnak ütöm annyira buta volt ott. Megértem, hogy szereti, de ennyire elhamarkodott döntést? Miért? mellow.gif (még máig nem tudom ezt feldolgozni, igen rohog.gif )

E. L. James - A szabadság ötven árnyalata
Én nagyon csalódtam ebben a harmadik könyvben. Egyszerűen azt éreztem, hogy tisztára össze lett csapva, semmire nem figyelt az írónő és amitől már a hajam hullott: ezek az "időugrásai". Nem tudom miért csinálta ezt, de az elején pár oldalig még a második könyvben vagyunk, erre hirtelen meg már nászúton vannak? mellow.gif És ez még csak az első. A végét annyira szépen le lehetett volna vezetni, olyan szép befejezést kaphatott volna a kapcsolatuk, de nem. El lett szúrva a vége, de nagyon. (szerintem) Amivel jóvá tudta tenni ezt az írónő, talán az, hogy ebben az az izgalmas fordulat, jó volt és váratlanabb, mint a második könyvben. De akkor sem értem, miért kellett ennyire elszúrni a végét. Nekem nagyon nem tetszett. Azt leszámítva, hogy jó volt a harmadik könyv, nálam azért elhúzta magát így az össze összevisszaságával.
Egyébként, megdöntöttem a saját rekordomat, mert ezt a három könyvet kilenc napomba telt elolvasnom. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Alexis_0504
2014. november 04. 14:56 #197
- törölt felhasználó -    
Ma kezdtem el a Lauren Kate által írott Fallen folytatását, amit Torment címre kerszteltek azaz Kín. Már az első 26 oldal is lenyűgözött,de tudok majd összeszedet véleményt is írni róla , ha kiolvastam.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. november 06. 09:46 #198
- törölt felhasználó -    
OFF:

Idézet (baisée @ 2014.11.03. 21:29)

E. L. James - A szabadság ötven árnyalata
Én nagyon csalódtam ebben a harmadik könyvben. Egyszerűen azt éreztem, hogy tisztára össze lett csapva.


Egyetértek. A 3. rész nálam is betette a kaput, ráadásul az egész "jellemfejlődés" ellentmondásos. A szürke után még bizakodtam, a sötétet untam, de marhára, a szabadságot rühelltem. A főhős fájdalmasan aprólékosan, és gyötrelmesen lassan, végérvényesen kasztrálva lett, ugyanakkor mégsem. Most komolyan egy ilyen pasi… lehet hogy jól néz ki, kőgazdag és kétpercenként van merevedése, de akkor is… Ki vágyik minden egyes nap görcsberándult gyomorra és arra, hogy vajon imádott uracskája melyik bal lábával kelt fel, és ehhez igazítani viselkedését, habitusát? Egy ketyegő bomba. Brrrrr… Ja, hogy gazdag és jóképű? Tényleg ez a lényeg? Mert nekem nagyon ez jött le.

ON:

M.L. Stedman: Fény az óceán felett

Ezt a könyvet már amikor megláttam, tudtam, hogy nekem íródott. Megérzésem beigazolódott, egyszerűen képtelen voltam letenni. A cselekmény lekötött, igényes nyelvezettel íródott, a stílusa is OK. A sztori komoly témákat feszeget morális kérdésekről, összetettebb emberi érzelmekről, mint a szeretet, bizalom megbocsátás. Ártatlannak tűnő, mégis helyrehozhatatlan következményekkel járó döntésekről. Gondolkodásra késztet, véleményalkotásra ösztönöz, melyből mindenki más és más következtetést szűrhet le. A könyvben hibátlanul van vázolva az, hogy milyen erős hatással képes alakítani sorsunkat a környezetünk, a múltunk, ha szeretnénk, ha nem. Sokszor nem is rajtunk múlik. Milyen nagy hatással vannak ránk a körülöttünk élő emberek, és sokszor ezek a hatások csak évek múlva nyernek értelmet. Le a kalappal az elsőműves szerző előtt.

2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, baisée
2014. november 06. 14:35 #199
- törölt felhasználó -    
Én nem rég fejeztem be George R.R. Martin Trónok harca című könyvét.Nagy sajnálatomra egy ideig nincs lehetőségem hozzájutni a következő részekhez, pedig az első hihetetlenül tetszett.
Most pedi Katja Millay Nyugalom tengere című könyvét olvasom.Még csak egy kicsivel vagyok túl a 100. oldalon, de már most fúrja az oldalamat a kíváncsiság bizonyos dolgokat illetően.

1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. november 06. 14:52 #200
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Sajna jelenleg nem,de igyekszem venni egy új könyvet,mert már mindet kiolvastam! biggrin.gif
60 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!