Starity

Olvasol? II.

60 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 06. 11:42 #101
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Lucy Dillon-Elveszett kutyák és magányos szívek.
Bár még nagyon az elején tartok, nagyon meghatónak és jónak ígérkezik. rolleyes.gif
2014. szeptember 06. 12:09 #102
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Jelenleg több könyvet is elkezdtem, de nem igazán van arra idõm, hogy olvassak a suli miatt...
Wendy Higgins – Angyali Gonosz
George R. R. Martin – Trónok Harca
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Alexis_0504
2014. szeptember 06. 12:12 #103
tamcica
tamcica
 
Státuszkhiphop & chill
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 528
Csatolások: 69
Azonosító: 204490
Offline offline
Újra kezdtem az Éhezők viadalát. És a Szívritmuszavart is olvasom. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. szeptember 06. 17:35 #104
- törölt felhasználó -    
Igen biggrin.gif a Carrie-et biggrin.gif
2014. szeptember 07. 09:59 #105
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Most a Rulet olvasom éppen, de tegnap sikerült beszereznem az Útvesztőt, hétfőn meg jön az Opál és aHopeless.
2 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, Nina 10
2014. szeptember 07. 17:12 #106
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Menedék
Helyőrség
Horda

Nemrég ismertem meg a sorozatot, 2 nap alatt végeztem ez első két kötettel és alig bírom kivárni, hogy a zárórészt is olvashassam. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Christo, Alexis_0504, Lady Suzy
2014. szeptember 07. 17:19 #107
- törölt felhasználó -    
A Rómeó és Júliát irodalomra. Kifejezetten szeretem Shakespeare-t, de ez a történet nekem valahogy soha nem jött át. unsure.gif
2014. szeptember 07. 17:29 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (NutellaHoney @ 2014.09.01. 20:21)
Ma,hozta meg a futár az új könyvem. A jóslat(A sötéség és a fény angyali trilógia második kötete) címmel. Még nem volt különösebb időm belekezdeni,az első iskolanap sok veszedelmet hozzot. Amint sikerül a végére érnem,szerintem meg tudok majd fogalmzani egy -reményem szerintem remek-értékelést,mert a sorozat elöző része teljesen magával ragadott.

Nem kellet csalódnom a könyvben. Mind a háromszáztizenöt oldal szín tiszta élvezetet tudott nyújtani. Sajnos több mint öt nappa tellet mire kiolvastam,de a hatás így sem marad el. Elragadott ,meglepett,és levett a lábamról. Bár meg kell mondanom a szívem mélyén már sejtettem(Spoiler:,hogy Nina terhes lesz,de ki nem?). Végül is,már csak a befejező részt várom nagyon.
2014. szeptember 08. 13:50 #109
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Lisa Jane Smith - Vámpírnaplók 9. - A vadászok 2. rész: Holdének

Bár az előző része eléggé tetszett,ez még annál is jobb lett.Talán azért is gondolom így,mert mostanában eléggé rá vagyok kattanva az egyetemistákról szóló vagy egyetemen játszódó történetekre. laugh.gif Túl nagy csavarokat nem tartogatott a történet,lehetett gondolni,hogy ki vagy kik az elkövetők,és ki az aki a jó oldalon áll,ettől függetlenül nekem így is tetszett.Egyedül Samantha valódi természetében nem voltam biztos,de a vele kapcsolatos dolgok sajnos hamar véget értek. blush.gif Szerintem jól megalapozták a következő részt. smileeee.gif

A másik könyv amit a hétvégén sikerült is kiolvasnom Sarah Blakley-Cartwright - A lány és a farkas című könyvét.Már hosszú évek óta szerettem volna elolvasni és bár tetszett is,de azt kell mondanom a film ezerszer jobban bejött.Már csak Shiloh Fernandez miatt is,hiszen ő miatta láttam már rengetegszer a filmet. blush.gif Sokszor zavart engem Valerie.Itt valahogy nem bírtam őt teljesen bevenni.Érdekes személyiség volt és sokszor nem sikerült kiigazodnom rajta.Tudom,hogy minden embernek vannak kétségei az érzéseit illetően de ő túl sokszor és túl hamar érzett egymástól teljesen különböző dolgokat. blush.gif Biztosan elolvasom majd még máskor is,mert tetszett a történet és persze Peter,de ha választani kell akkor én a filmre voksolok. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. szeptember 08. 14:48 #110
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.09.04. 10:07)
Rhonda Byrne - Titok
Drága barátnőm (SmileyZ) ajánlására olvastam el, meg kell mondjam tetszett. Sok mindent másképpen látok. Aki egy kicsit is nyitottabb ilyen téren annak bátran ajánlom  blush.gif Azt hiszem majd újra elolvasom, mert így elsőre nem minden apró részlet maradt meg bennem, de rengeteg hasznos dolog van benne, nagyon jó könyv  wink.gif



E. L. James - A Sötét Ötven Árnyalata
Sokkal jobban tetszett mint az első kötet blush.gif Az a kapcsolat ami kialakult Anna és Christian között nagyon szép. Ebben több dolog volt ami meglepett, ami a legjobban az mindenképpen az volt mikor Anna megérinthette Christiant, ahogy egyre jobban megbízott Anna-ban, én leginkább ebben láttam az ő szerelmét, hogy képes volt ekkora áldozatot hozni blush.gif A másik dolog amikor térdre ereszkedett Anna előtt, be kell valljam egy kis könny szaladt a szemembe amikor olvastam, az egész megható volt blush.gif A harmadik nagy meglepetés pedig az eljegyzés volt, annak nagyon örültem blush.gif Egy valami van ami még engem mindig nem győzött meg Christian és Anna 100%-os szerelméről, az pedig az, hogy Anna fél, mikor Christian dühös Anna retteg és ez nagyon nincs rendjén blush.gif Nem bánnám, ha ezzel kezdenének valamit a harmadik részben blush.gif
Mellékszereplők közül Kate és Elliot nagyon szimpatikusak, örülök, hogy ők még együtt vannak, bár egy kicsit többet szívesen olvasnék róluk. Christian szülei is szimpatikusak, akárcsak Kate bátyja, Ethan blush.gif Jack viszont undorító volt, megérdemelte amit kapott bár úgy érzem ennek még nincs vége blush.gif

Alig várom, hogy olvassam tovább rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. szeptember 13. 20:12 #111
- törölt felhasználó -    
Most,hogy a hétvégén volt egy kis szabadiidőm belekezdtem Bree
Despain
egyik eléggé régi regényébe. A "The Dark Divine" névre keresztelt könyvet olvastam el. Be kell vallanom már nagyon régóta kerestem belőle az utolsó példányt,mert hát a könyv távolról sem mai,de egy barátnőm ajánlotta a töténetet és mindenképpen el akartam olvasni. Ahogy elkezdtem olvasni a könyvet,már majdnem azt hittem,hogy Bree csak egy esetlen farkasos történetet akar életre kelteni,de az Alkonyat szezon már rég nem divat,és emelett elég Teen Wolf-ot néztem a héten,valami jobbat vártam. Azt azon kaptam magam,hogy teljesen magával ragadott a történet. Daniel volt a Fekete bárány, az örök kiközösített a dolog amiről soha nem beszélnek. Egy hatalmas titok,és egy menthetetlen rosszfiú megmentése,amikor is a könyv utolsó lapjáig aggódok az összes szereplő sorsa miatt.
Azt hiszem a szívem mélyén még azt is sejtettem,hogy Jude a mások farkas,de nem is tudtam elképzleni,akkor milyen bonyolult kapcsolat-hálózatok vannak itt kialakítva. Ez a könyv,ragyogtató és szívfacsaró volt egyben...többet nem is tudnék mondani róla
Ez az igaz szerelem első gyilkossága
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, Cute girl 998, Minimanó94
2014. szeptember 14. 11:33 #112
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Lois Lowry- Az emlékek őre. Egyszer már végigolvastam, de szeretném felfrissíteni az emlékezetemet, hogy amikor majd megnézem a filmet, ne legyen olyan idegen. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2014. szeptember 14. 11:42 #113
- törölt felhasználó -    
Hát elolvastam 7-t könyvet és már 5 honapja nem olvastam thumbsup.gif .
2014. szeptember 14. 14:10 #114
- törölt felhasználó -    
Most fejeztem be Marie Lu Legenda című könyvét, és egyaránt magával ragadott June és Day története...imádom őket
3 felhasználónak tetszik: Christo, Cintii, Miss.Elizabeth
2014. szeptember 14. 14:11 #115
Miss.Elizabeth
Miss.Elizabeth
✨Focus✨
 
StátuszPink fluffy unicorn dancing on rainbow.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.14.
Hozzászólás: 1304
Csatolások: 9
Azonosító: 226085
Offline offline
Most a Bábelt olvasom és utána az szjg.-t thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Cintii
2014. szeptember 14. 18:28 #116
- törölt felhasználó -    
Nem rég olvastam ki Gayle Formantől Ha maradnék című könyvét és egyszerűen imádom.Kíváncsi vagyok a filmre! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, Cintii, Barbus87
2014. szeptember 15. 14:55 #117
Misuzu86
Misuzu86
동방신기 사랑해요
 
Státusz사랑해 강민규!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 28
Azonosító: 204515
Offline offline
Ha minden könyvért kapnék 5 Ft-ot, amit életemben elolvastam, akkor milliárdos lennék. De nagy kedvencem Neil Gaiman-tól a Sosehol. Baromi jó fantasykönyv. De szeretem még Cassandra Clare árnyvadász sorozatát is biggrin.gif
2014. szeptember 18. 10:38 #118
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2014.09.08. 14:48)
E. L. James - A Sötét Ötven Árnyalata
Sokkal jobban tetszett mint az első kötet  blush.gif Az a kapcsolat ami kialakult Anna és Christian között nagyon szép. Ebben több dolog volt ami meglepett, ami a legjobban az mindenképpen az volt mikor Anna megérinthette Christiant, ahogy egyre jobban megbízott Anna-ban, én leginkább ebben láttam az ő szerelmét, hogy képes volt ekkora áldozatot hozni  blush.gif A másik dolog amikor térdre ereszkedett Anna előtt, be kell valljam egy kis könny szaladt a szemembe amikor olvastam, az egész megható volt  blush.gif A harmadik nagy meglepetés pedig az eljegyzés volt, annak nagyon örültem  blush.gif Egy valami van ami még engem mindig nem győzött meg Christian és Anna 100%-os szerelméről, az pedig az, hogy Anna fél, mikor Christian dühös Anna retteg és ez nagyon nincs rendjén  blush.gif Nem bánnám, ha ezzel kezdenének valamit a harmadik részben  blush.gif 
Mellékszereplők közül Kate és Elliot nagyon szimpatikusak, örülök, hogy ők még együtt vannak, bár egy kicsit többet szívesen olvasnék róluk. Christian szülei is szimpatikusak, akárcsak Kate bátyja, Ethan  blush.gif Jack viszont undorító volt, megérdemelte amit kapott bár úgy érzem ennek még nincs vége  blush.gif

Alig várom, hogy olvassam tovább  rohog.gif



E. L. James - A Szabadság Ötven Árnyalata

Ha a három könyvet nézzük akkor ez tetszett a legkevésbé, bár sok minden tetszett ebben is. Először is a baba dolog én kimondottan örültem neki, sőt, vártam is már ezt a fordulatot laugh.gif Aztán ott volt a legvége, mikor leírja, hogy milyen a közös életük a picivel laugh.gif Az is tetszett amikor Anna végre a sarkára állt miután olyan csúnyán összevesztek a baba miatt én ezt az előző könyvekből is hiányoltam, de itt végre megkaptam. Elliot és Kate babájának is örültem meg eleve az ő kapcsolatuknak is smileeee.gif Akiről elfelejtettem írni, bár nagy kedvencem lett az Taylor volt laugh.gif Ő volt az egyik kedvenc mellékszereplőm blush.gif
Ami nem tetszett az talán a legeleje volt amikor visszaemlékezés szerűen írta meg az eseményeket. Az ott annyira nem tetszett blush.gif
Én nagy rajongója lettem ennek a könyvsorozatnak blush.gif Biztos nem most olvastam utoljára, teljesen magával ragadott blush.gif
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Alexis_0504, An_d_a
2014. szeptember 18. 13:12 #119
Evcsuu
Evcsuu
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.23.
Hozzászólás: 638
Csatolások: 2
Azonosító: 186479
Offline offline
Nagyon beleszerelmesedtem Victor Hugo Nyomorultak című filméje, és lám, könyvben mégjobb wink.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. szeptember 18. 13:31 #120
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Jelenleg George Orwelltől az Állatfarmot olvasom. Elgondolkodtató a "Minden állat egyenlő, de vannak, akik egyenlőbbek." elv...szerintem tizenkettedikeseknek kötelezővé kellene tenni.
4 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, sMokEe.cLouD, Pocok2001, Grace Benning
60 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!