Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. február 23. 21:17 #3141
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Régi tag vagyok. Valószínűleg a többség már nem is emlékszik rám, de wow. Őszintén ledöbbentem azon, hogy mennyire kihalt lett ez az oldal. Most pepecseltem egyet a profilommal, valószínűleg azért, hogy megint töröljem magam...
9 felhasználónak tetszik: Alenna, Lil98, Zoeh, forever.romanci, Inori, menthol, LaDySmIth, Harlow, Loryenna
2019. február 23. 21:21 #3142
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
A logisztika zhmra való tanulás helyett egy szabadkőművesekről szóló könyvet olvasok. Lassan azért neki kéne állni annak a 110 oldalnak. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Zoeh, Desert of Blood, forever.romanci, Inori, menthol, LaDySmIth
2019. február 25. 22:30 #3143
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Szerelmes lettem a RAINBOW zenéjébe.
Hogy a rákba nem ismertem eddig őket? Eszméletlen jók thumbsup.gif
Ritchie Blackmore egy Isten a gitárnál.
2019. február 28. 18:17 #3144
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Hétfőn életemben először rendeltem netről telefontokot. Ma meg is érkezett és egyszerűen imádom, nagyon jól néz ki. *-*
Csodásan mutat a telómon. #legújabbsorozatosszerzemény
Meg is mutatom ezt a szépséget:
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98, sg1992, Zoeh, Loryenna
2019. március 02. 17:10 #3145
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
2 napja beteg lettem 28.-án pedig leszámoltam a szemétdomb munkahelyemről, már van másik voltam állásinterjún és sikerrel jártam már csak üzemörvoshoz kéne menni, de mivel gethás vagyok és úgy folyik az orrom mint a csap így mostanában nem tudok eljutni. Pedig kedd szerda körül szerettem volna hogy minél hamarabb kezdjek. shout.gif
3 felhasználónak tetszik: Desert of Blood, Lil98, forever.romanci
2019. március 04. 20:11 #3146
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
van néhány ember ezen az oldalon, akikről nem tudom eldönteni, hogy most csak trollkodnak-e, vagy tényleg komolyan gondolják azokat, amiket leírnak. remélem, hogy inkább az előbbiről van szó, de őszintén szólva én már semmin sem lepődöm meg lol.
volt egy hozzászólás, aminek az elolvasása után szerintem az utolsó agysejtem is felmondta a szolgálatot rip.
7 felhasználónak tetszik: Loryenna, Szandi0820, Lil98, Desert of Blood, Alysia, forever.romanci, ianginger
2019. március 05. 16:07 #3147
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Zoeh @ 2019.03.04. 20:11)
van néhány ember ezen az oldalon, akikről nem tudom eldönteni, hogy most csak trollkodnak-e, vagy tényleg komolyan gondolják azokat, amiket leírnak. remélem, hogy inkább az előbbiről van szó, de őszintén szólva én már semmin sem lepődöm meg lol.
volt egy hozzászólás, aminek az elolvasása után szerintem az utolsó agysejtem is felmondta a szolgálatot rip.

Dettó. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Zoeh
2019. március 05. 16:09 #3148
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Hihetetlen, hogy valaki, aki egyszer közelebb állt hozzám mint bárki más, ma már nem több egy idegennél.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Zoeh, forever.romanci
2019. március 06. 23:08 #3149
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Most értem haza a moziból. A Captain Marvel egyszerűen csodálatos, minden percét imádtam. w00t.gif Egy kis idő, míg mindent feldolgozok, de azt hiszem új kedvencem van. Legalábbis, míg az Endgame mozikba nem kerül. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Desert of Blood, Fannycska999
2019. március 14. 23:51 #3150
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
szívejoga mindenkinek úgy sminkelni, ahogy szeretne és nem mondom azt, hogy mindenki elsőre már egy jeffree starr vagy james charles lesz, de mikor összevisssza kennek a lányok magukra mindent, na az a halálom. szerintem jó kísérletezni, de először csak otthon. szeptembertől egyébként kozmetikusnak fogok tanulni és mindenki a környezetemben örül ennek, mert azt mondják végre valami ami illik is hozzám. mert sminkelni imádok, ezért akadok ki.
van egy fiú, akivel hiába akartunk véget vetni ennek az egésznek már egy csomószor ami köztünk van, nem megy. pedig mi rosszkor találkoztunk, ez a legnagyobb baj, de ő az a fiú az életemben, aki akármikor visszatér lesz esélye nálam. mindenkinek van egy ilyen személy az életében, nálam ő az.
egy másik fiúért pedig 16 éves koromban hihetetlenül odáig voltam, de mindig csak messziről figyeltem, mert túl jól nézett ki hozám képest, de pár héttel ezelőtt bejelölt, ez egy nagyon mesebeli történet. el sem hiszem.
szóval most nagyon, de nagyon őrlödöm.
4 felhasználónak tetszik: Zoeh, Lil98, forever.romanci, Fannycska999
2019. március 15. 10:21 #3151
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Úgy néz ki, hogy meglesz végre életem első állása...oké, alkalmi 1-2 hetes eddig is akadt.
18 vagyok már, igaz ez is hétvégi a tanulás mellett, de már nagyon idejét éreztem. Könnyű(nek tűnik) és viszonylag nem is fizet rosszul. Remélem minden rendben megy majd, én lusta dög végre teszek is valamit:)
3 felhasználónak tetszik: Desert of Blood, Lil98, Fannycska999
2019. március 15. 22:28 #3152
Alenna
Alenna
ʟᴀ ᴜɴɪᴄᴀ
 
Státuszone thing about karma, that bitch will finds you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.29.
Hozzászólás: 2550
Csatolások: 37329
Azonosító: 267566
Offline offline
Amikor az első számú kedvenced, akit már évek óta imádsz és követed a munkásságát bekövet téged Twitter-en. Ez leírhatatlan érzés. Sőt, ma új dala és videóklipje is megjelent, így eléggé feldobta a mai napomat. Annyira imádom Őt! wub.gif heart.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Harlow, Zoeh, Lil98, littleleo77, silenc
2019. március 17. 14:08 #3153
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15716
Csatolások: 140375
Azonosító: 270554
Offline offline
két értelmetlen töri tétel között ide jövök kicsit panaszkodni...egyre jobban kezdek félni a közelgő érettségitől. két tantárgyból emeltezem, hogy meglegyenek a pontjaim elte pszichológiára, és kicsit úgy érzem, kezd kiesni a kezemből az irányítás. bár ez így nem teljesen pontos megfogalmazás, az öt tantárgyból négytől nem igazán félek, tudom, hogy csak a felkészülésen múlik minden, az pedig rajtam ne múljon...de a magyar emelt gondolatára is égnek áll a hajam és kedvem lenne sírva fakadni. úgy félek a szóbelitől, mint szerintem kevés dologtól eddigi nyomoronc tizenhét és fél évem alatt. rettegek, hogy jó tételt húzzak ki, össze tudjam szedni a gondolataim és el is tudjam mondani...talán az sem segít sokat, hogy gyűlölöm a magyar faktot és a hátam közepére sem kívánom. minden egyes órán, miközben leszakadó karral jegyzetelem a tételeket, csak a pszichológia lebeg lelki szemeim előtt, mint egy délibáb. de az idegeim kezdik kicsit felmondani a szolgálatot. ha egyszer túl leszek ezen az egészen, rituálisan felperzselem az összes magyar tételem egy csillagfényes éjszakán, és körbetáncolom a tűzrakást. addig is a sucker létezésének tényével vigasztalom magam, hiszen JONAS BROTHERS IS BACK IN TOWN B*TCHES.igen, ezen még mindig nem tudom magam túltenni :")))
6 felhasználónak tetszik: littleleo77, Lil98, Alenna, Zoeh, forever.romanci, Fannycska999
2019. március 17. 16:39 #3154
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Pont ma ömlengtem itt, hogy mennyire szeretném látni a kedvenc együttesemet élőben. Gondoltam amilyen balfék vagyok, nem fog össze jönni.
Hát csak úgy próba szerencse miatt rákerestem googlen. 2019-ben Alsóörsre jönnek!!!!!!!!! Nem hiszem el, nagyon boldog vagyok, ki nem hagyom! Már csak szereznem kell valakit magam mellé aki eljön....kár, hogy szinte senki se szereti őket a kevéske barátom közül. Majd a kedves, okos, szép bátyámat ráveszem. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Alenna, Lil98, Harlow
2019. március 20. 15:42 #3155
- törölt felhasználó -    
Boldog születésnapot Chester! heart.gif Hiányzol. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Desert of Blood, Fannycska999, ianginger
2019. március 21. 13:53 #3156
- törölt felhasználó -    
Tudom, az előítélet egy rossz dolog. De ha jó emberismerő vagyok, miért ne tenném? Mikor júliusban elítéltem valakit, hetek múlva arra gondoltam, hogy á, csak túlreagáltam. De most eljött a március és lényegében a csaj bevallotta, hogy nekem van igazam.
Konklúzió: A jó emberismeret nem előítélet. meghajolo.gif
2019. március 24. 08:17 #3157
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Harlow @ 2019.03.17. 14:08)
két értelmetlen töri tétel között ide jövök kicsit panaszkodni...egyre jobban kezdek félni a közelgő érettségitől. két tantárgyból emeltezem, hogy meglegyenek a pontjaim elte pszichológiára, és kicsit úgy érzem, kezd kiesni a kezemből az irányítás. bár ez így nem teljesen pontos megfogalmazás, az öt tantárgyból négytől nem igazán félek, tudom, hogy csak a felkészülésen múlik minden, az pedig rajtam ne múljon...de a magyar emelt gondolatára is égnek áll a hajam és kedvem lenne sírva fakadni. úgy félek a szóbelitől, mint szerintem kevés dologtól eddigi nyomoronc tizenhét és fél évem alatt. rettegek, hogy jó tételt húzzak ki, össze tudjam szedni a gondolataim és el is tudjam mondani...talán az sem segít sokat, hogy gyűlölöm a magyar faktot és a hátam közepére sem kívánom. minden egyes órán, miközben leszakadó karral jegyzetelem a tételeket, csak a pszichológia lebeg lelki szemeim előtt, mint egy délibáb. de az idegeim kezdik kicsit felmondani a szolgálatot. ha egyszer túl leszek ezen az egészen, rituálisan felperzselem az összes magyar tételem egy csillagfényes éjszakán, és körbetáncolom a tűzrakást. addig is a sucker létezésének tényével vigasztalom magam, hiszen JONAS BROTHERS IS BACK IN TOWN B*TCHES.igen, ezen még mindig nem tudom magam túltenni :")))


Mint ex-magyar faktos/emelten érettségizős/jelenlegi magyar szakos egyetemista, megpróbállak megnyugtatni, hátha tudok valami jót mondani biggrin.gif igazából ha nem szereted magát a faktot és szenvedésként éled meg, úgy nehéz nekimenni, bár lehet a tanároddal és módszereivel van a gáz... de ha elég szorgalmas vagy és megteszed ami tőled telik akkor nem lehet nagy baj. Minket is nagyon ijesztgettek, hogy milyen random kortárs verseket kell majd elemeznünk az érettségin, rengeteg ilyen fogalmazást írattak előre, aztán mikor oda jutottunk, akkor puff neki, egy olyan Ady vers került elénk, amiről órán is rengeteget beszéltünk. Nyelvtan feladat aránylag kevés van, de azért nézd át ott is amit kell, ha más nem, a szóbelin jól jön majd biggrin.gif És az esetek döntő többségében a tanárok nem megszívatni akarnak, tudják milyen fontos ez, a szóbelin nagyon segítőkészek (nálunk még az emelten is azok voltak, pedig ott ugyebár idegen vizsgáztatókat hívtak...)
Szurkolok neked, én elképesztően féltem az érettségiktől tavaly, de visszanézve igazából bármikor megcsinálnám újra bármelyiket laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2019. március 24. 17:43 #3158
- törölt felhasználó -    
Azért tényleg milyen érdekes az emberi természet. Dolgok, amik régen annyira idegesítettek, ma már fel se fogom igazán. Míg régen a falat kapartam volna a hírtől, ma már csak halvány mosollyal rázom meg az arcom... Lesz ez még így se, ne aggódj! - mondattal, semmi érzelemmel. Biztos, most is zavar, valamennyire, legmélyen, de annyira már nem, hogy pár percnél többet foglalkozzak vele.

Szóval kedves idegeskedő emberek: Nyugalom! Ami ma bosszant titeket, pár hónap múlva már meg se fog kottyanni. thumbsup.gif
2019. március 25. 20:55 #3159
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
az elmúlt pár napban találtam egy-két olyan tagot, akiknek az IQ szintje veszélyesen alacsony. fájdalmas a hozzászólásaik olvasása, egyszerűen elveszik az ember kedvét attól, hogy feljöjjön az oldalra... mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Desert of Blood, Zoeh, Alenna, Harlow, LaDySmIth, forever.romanci
2019. március 25. 21:24 #3160
Desert of Blood
Desert of Blood
❅ Invisible Sun ❅
 
StátuszDon't f*ck with my love, that heart is so cold...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.01.02.
Hozzászólás: 6060
Csatolások: 415
Azonosító: 271387
Offline offline
Idézet (Lil98 @ 2019.03.25. 20:55)
az elmúlt pár napban találtam egy-két olyan tagot, akiknek az IQ szintje veszélyesen alacsony. fájdalmas a hozzászólásaik olvasása, egyszerűen elveszik az ember kedvét attól, hogy feljöjjön az oldalra...  mellow.gif

Én őszintén remélem, hogy csak trollkodnak. rohog.gif Senki nem lehet annyira vészesen IQ hiányos. *remélem*
4 felhasználónak tetszik: Lil98, Alenna, Harlow, forever.romanci
172 oldal 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!