Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. december 17. 19:25 #3121
- törölt felhasználó -    
Nem azt mondom, hogy követendő példa a bunkóságom, de én legalább a másik szemébe mondom, ha bajom van vele, nem pedig hátba támadok. unsure.gif
Szóval ja, inkább vagyok bunkó és utáljanak azért, amit kimondok/leírok, mintsem hogy undorító féreg legyek, aki hátba támad másokat. pardon.gif

https://media.giphy.com/media/r0tGmQTClFyms/giphy.gif
4 felhasználónak tetszik: Alenna, ScreamQueen, forever.romanci, Desert of Blood
2018. december 18. 00:22 #3122
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Rohadtul tanulnom/olvasnom kéne a vizsgákra, és még lenne is energiám, erre az összes barátom egyszerre kap idegösszeomlást, tüntetők vonulnak el az ablakom alatt (mint vidéki kislánynak, nekem ez drasztikus váltás 18 év falusi élet után), ja meg itt a karácsony is, még mindig van pár hiányzó ajándék, a lakásra is ráfér egy nagytakarítás, és ááá. Holnap lekapcsolom a netet, bezárkózok, behúzom a függönyt, kikapcsolom a telefont, és csakazértis Homérosszal meg Platónnal töltöm a napot 110.gif
3 felhasználónak tetszik: Zoeh, Lil98, forever.romanci
2018. december 20. 14:05 #3123
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
sírok, tök véletlenül megtaláltam a régi felhasználómat rohog.gif nagyon furcsa így 5-6 év után visszaolvasni a bemutatkozásomat, meg a hozzászólásaimat... mintha nem is én lennék, olyan érzésem van néha. az egyik legvicesebb az az, hogy 14 éves Zoénál a babarózsaszín még az utált dolgok között szerepelt, most meg az a kedvenc színem lol. viszont jó tudni, hogy már akkoriban sem voltam rasszista vagy homofób, ezért jár egy piros pont.
az viszont szomorú, hogy 14 évesen több energiát fektettem a profilom kinézetébe, mint most asdflkjkld
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Loryenna
2018. december 29. 00:23 #3124
- törölt felhasználó -    
Hali!
Mindig is utáltam az előítéletességet, az alaptalan utálatot, a rasszizmust és a homofóbiát. Most leginkább az alaptalan utálatról szeretnék beszélni és arról, hogy mennyire gerinctelen és aljas dolog az ha egyes személyek azt gondolják, hogy menő az ha valaki életét tönkreteszik a folyamatos zaklatással és az utálkozó beszólásokkal.
A napokban történt egy olyan dolog, ami eléggé megrázó lehetett azoknak, akik átélték, sőt még nézőként is elsőre nagyon megijesztett. Ez a dolog Iggy Azalea fellépésén történt. Aki talán nem kedveli Iggyt, azt megkérem hogy ne hagyjon e szöveg után Őt szidó kommenteket, inkább olvassa egy kívülállóként el ezt a gondolatomat. Na szóval, Iggy Brazíliában adott koncertet, amikor a Black Widow című dala közepén az egyik táncosa hirtelen összeesett és rohamot kapott. Bárki megnézheti a videót.. Iggy egyből az összeesett táncosra figyelt, Ő is nagyon megijedt, hogy valami nagy baj történt. Ezután rögtön szólt, hogy jöjjön valaki segíteni a lányon, majd még kb. 10 másodpercig rappelt, utána leállt a zene és odasietett a táncoshoz. Szerencsére a táncosnak semmi komolyabb baja nem esett, valószínűleg epilepsziás rohamot kapott a fények miatt; ezt maga Iggy írta ki Instagram storyjába.
El nem tudom mondani, hogy mennyire felnézek erre a nőre és hogy mekkora példakép a szememben. Iggy egy nagyon erős, jószívű és empatikus ember! Egyből segítségért kiáltott, amikor látta, hogy baj van. Meg tudta őrizni a lélekjelenlétét, hisz szerintem egy ilyen helyzetben sokan pánikba esnének. És amiért a legjobban tisztelem az az, ahogy a táncosához viszonyult és nem sz*rta le, sőt ezután még kiírta Instára a lány állapotát.
Ami a leginkább felhúzott és ezért írom ezt a szöveget, az a kívülállók reakciói és a cikkek. Olyan kommenteket olvastam, hogy Iggy figyelembe se vette a csajt és rappelt tovább (kb. 3-4 sort rappelt). Szerintem, aki egy kicsit is értelmes az láthatja a videón, hogy Iggy is mennyire megijedt.. a többit fent leírtam. Sok cikkben is hasonlóan állították be Iggyt.. Kérdem én, miért kell valakit ilyen rossz fényben feltüntetni, mikor ő mást nem érdemelne csak tiszteletet? Ez csak azt eredményezi, hogy sokakban egy hamis képet alakítanak ki Iggyről.
Iggy soha senkinek nem szól be alaptalanul, sőt még az olyan személyekkel is kedves, akik támadják őt. Ez a nő egy olyan személy, aki mindenki felé tiszteletet és kedvességet tanúsít, senkire nem irigy, örül mások sikereinek és nem próbál mások hátán felkapaszkodni, vagy mások lehúzásával híresebb lenni. Iggy egy nagyon nyugodt, kedves, őszinte és konfliktuskerülő csaj. Aki ezeket nem hinné, az nyugodtan nézzen meg róla egy interjút vagy bármilyen videót. Viszont.. Az ilyen cikkekkel és kommentekkel csak azt lehet elérni, hogy még több ember higgye róla az ellenkezőjét.. most nem szeretnék példákat felhozni, de a Staritys vélemények között is van néhány olyan, amely a teljes félreinformálódottságot tükrözi. Miért jó az valakinek, ha az ilyen kommentekkel támad valakit? Miért jó valakinek az, ha tönkreteheti egy másik ember életét? Aki nem tudná, Iggynek régebben voltak öngyilkos gondolatai és volt már nagyon mélyponton a támadások miatt. Nem értem, hogy az emberek milyen alapon támadnak meg egy ilyen jó embert, mint Iggy.. ezzel csak magukat írják le és cseppet sem lesznek jobbak nála, sőt.. Aki alaptalan vádakkal, folyamatos utálattal támad egy olyant, akit nem is ismer, az úgymond a saját hiányosságait próbálja másra fogni és az ürességet a lelkében egy másik ember mocskolásával pótolni.
Iggy pont ma egy elég szívbemarkoló Instagram storyt tett ki.. Elmondja, hogy mennyire kifáradt már ettől a folyamatos utálattól.. belekötnek a zenéjébe.. a ruháiba.. egy szörnyű embernek nevezik őt. Az utóbbi 4 évben úgy érezte, hogy a világ egy olyan hely, ahol Ő semmire nem jó. Komolyan mondom, elérzékenyültem. Azok, akik ezeket írták vajon belegondoltak abba, hogy milyen lehet neki ez? Milyen lehet úgy élni, hogy mindent megteszel, azért hogy megfelelj, mindenkivel kedves vagy és elfogadó erre azt a választ kapod, hogy egy szörnyű ember vagy? Miért nem csinálhatja azt, amit szeret? Ha nem tetszik a zenéje ne hallgasd, ha nem tetszenek a ruhái akkor ne nézd, ha unszimpatikus akkor ne kövesd.. Én soha nem mondtam senkinek, hogy muszáj Azalean legyen, mert ha nem akkor egy sz*r ember. Teljesen elfogadom azt, ha valakinek nem jön be Iggy, de akkor könyörgöm ne támadjátok. És most Iggy szavaival fogok élni: Nem lehetnénk csak egy picit is kedvesebbek egymással?
Tudom, most egy őrült és megszállott Azaleannak tűnhetek, de lényegében Iggy csak egy példa volt. Ez csak egy üzenet szeretett volna lenni mindenkinek, aki ezt olvassa. Úgy gondolom, hogy próbáljunk meg csak egy picit is kedvesebbek és elnézőbbek lenni egymással. Lassan egy új év köszönt be és szerintem ez egy remek fogadalom lehetne. Szerintem már az is egy nagy dolog, ha egyetlen egy emberrel szemben leszünk kedvesebbek. Én nem vagyok egy jó ember, nekem is vannak előítéleteim, vannak rossz napjaim, van hogy elküldenék mindenkit melegebb éghajlatra, de ezen nagyon próbálok változtatni. Szerintem mielőtt valakit leidiótázunk, győződjünk meg előbb arról, hogy mi jobb emberek vagyunk nála. Senkinek nem lesz jobb az, ha tönkreteszi egy másik életét. Ha valaki nagyon unszimpatikus, akkor inkább kerüljük el, nézzük levegőnek; ez még mindig jobb, mintha valami alaptalan csúnya dolgot vágnánk a fejéhez. Nekem Iggy nagyon sok mindenben segített, ezt a róla alkotott véleményemben is leírom és ezért nagyon rosszul esik, amikor azt látom, hogy vele ez történik. Ő egy olyan személy, aki segít abban, hogy jobb ember legyek. Remélem egyszer sikerül is jobbnak lennem!
Végül pedig Boldog Új Évet szeretnék kívánni mindenkinek, aki ezt elolvasta és remélem nem raboltam feleslegesen az időtöket. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Alenna, Loryenna
2019. január 04. 16:57 #3125
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
itt van az életem értelme:’)
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2019. január 07. 10:45 #3126
- törölt felhasználó -    
Szomorú és dühítő egyszerre, hogy engedik hogy a tehetségtelen p*rasztok megvegyék maguknak a Golden Globe-ot, ahelyett hogy megnyerné aki megérdemli. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: littleleo77
2019. január 09. 13:01 #3127
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Oké, hivatalosan is Alanis Morissette Ironic című száma az életem himnusza. Egész félévben tetszett nekem egy fiú, már ránézésre is az álompasim volt, úgy nézett ki, mintha valaki keresztezte volna Andy Biersacket Evan Petersszel. A napokban a vizsgák miatt kisegítettem egy-két hasznos infóval, ma délelőtt pedig odajött hozzám (!) és teljesen önszántából beszélgetett velem egy órát, vagy talán még többet is. És mi a konklúzió?! A jelleme alapján egymásnak vagyunk teremtve, DE van egy nagyon komoly kapcsolata, és mivel kiiratkozott a suliból, többet még csak nem is stírölhetem.Úgyhogy most inkább megyek és bánatomban karaokézok egyet. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, forever.romanci
2019. január 16. 20:33 #3128
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
Szerintem bennem egy mazochista-én is elveszett valahol. mellow.gif
Megfogadtam újévkor, hogy idén több időt szánok arra hogy pihenek. Nos, ezt nagyjából 3 napig sikerült betartanom, miután bekattantam és közöltem, hogy "Úgy érzem nincs elég kihívás az életemben. Akkor lerakom a felsőfokút is." Megvettem a könyveket, elkezdtem készülni. De aztán: "Még mindig van magamra időm, az iskolában meg telefonozok és pihenek, ha laza óráim vannak. Akkor megcsinálom előre hozottan az angolt." Szintén kaptam tankönyvet, elkezdtem rá készülni az osztályzóval együtt. De csak telhetetlen voltam: "Nincs időm magamra, de korán fekszek le aludni. Akkor vállaljuk be a jogsit is idén."
Ééés, most tartok itt, nulla szabadidővel, állandó tanulással, ráadásul eszeveszetten harcolok a "márpedig ebben az évben kitűnő leszek" rögeszmémmel, úgyhogy mondhatni már nem ismerem a családom, olyan ritkán látom őket. rohog.gif -a barátomról meg ne is beszéljünk, nagyon ritkán tudunk talizni. cray.gif -
A barátaim szerint elment az eszem, de megnyugtattam őket, hogy egyet értek velük, szerintem is elhagytam valahol. De mindegy, bevállaltam és meg is fogom csinálni, legalább is amíg nem kapok egy idegösszeroppanást.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, forever.romanci, Alenna, LaDySmIth
2019. február 04. 09:59 #3129
Zoeh
Zoeh
wintering
 
Státuszi was fully awake and yet dreaming
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6875
Csatolások: 3507
Azonosító: 271178
Offline offline
omg, el se hiszem, de sikerült jegyet szereznem a Blackpink berlini koncertjére heart.gif ohmy.gif nem is tudom kifejezni, hogy mennyire boldog és hálás vagyok, amiért ez összejött. óriási köszönet a szüleimnek, ők a legjobbak heart.gif
6 felhasználónak tetszik: Romolia, forever.romanci, Harlow, LaDySmIth, Selz1992, Loryenna
2019. február 04. 18:36 #3130
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Nyugodtan kijelenthetem, hogy utálom a tárgyfelvételt. Meg a Neptunt. Habár péntek este sikeresen felvettem a legtöbb kötelező tárgyat, megint rá kellett jönnöm, hogy mennyire szervezetlen és megbízhatatlan ez az egész. Az egyik tárgyat nem tudjuk felvenni, ugyanis a Neptun szerint elő követelménye van, egy olyan tárgy, aminek a nevét még sosem hallottam és 1000%, hogy nem volt fent a szeptemberi listán. A másik dolog, hogy fogalmunk nincs milyen szabadon választható tárgyakat vehetünk fel. Tudniillik, szeptemberben velünk közölték, hogy ez nem úgy működik, hogy azt vesz fel az ember, amit akar, hanem előre kiválasztottak nekünk egy tárgyat. Viszont most nem mondtak semmit, nem tudunk semmit. Keresgéltünk a szaktársaimmal, találtunk is egy-két olyan órát, amit szívesen felvennénk, de hiába kérdeztük meg az illetékeseket, nem tudják, hogy mit vehetünk és mit nem vehetünk fel. Most várjuk a fejleményeket, mert azt ígérték, hogy utánajárnak. Emellett, a logisztikát a Neptun harmadik féléves tárgynak írja, míg a mintatantervben a második félévhez van sorolva.
Hetedikén vége és ott tartok, hogy 21 kreditem van, mert ez az egész egy nagy kalap kaki. Se. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Zoeh, LaDySmIth, forever.romanci
2019. február 06. 12:14 #3131
ianginger
ianginger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.29.
Hozzászólás: 1158
Csatolások: 1350
Azonosító: 271029
Offline offline
Ma voltam sebészeten és leszedték az egyik körmöm felét maradjunk annyiban hogy esedékes volt már, 2 érzéstelenítőt kaptam és kegyetlenül fájt az ágyszélébe kapaszkodtam annyira, maga a körömlevétel viszont cseppet sem nagyon megkönnyebbültem. Pénteken kell vissza mennem szóval ezen a héten biztosan nem dolgozom és remélem nyárra szép körmöm lesz.
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98
2019. február 06. 12:32 #3132
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3253
Csatolások: 45418
Azonosító: 155975
Offline offline
6 év után végre valóra válik az álmom és ott leszek a Little Mix bécsi koncertjén, ráadásul a színpad előtt wub.gif nagyon hálás vagyok anyukámnak és a nővéremnek, akik ezt lehetővé tették nekem heart.gif
5 felhasználónak tetszik: Alysia, Zoeh, Lil98, forever.romanci, Harlow
2019. február 10. 15:13 #3133
forever.romanci
forever.romanci
quiero saber de la vida
 
Státusz190713 ♡ monsta x concert
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.08.
Hozzászólás: 7334
Csatolások: 952
Azonosító: 249515
Offline offline
sikerült jegyet szereznünk A Pál Utcai Fiúk musical-ra. wub.gif el sem hiszem, komolyan elsírtam magam, annyira örülök, hogy láthatom ezt a csodás darabot! heart.gif erre vártam több hónapon keresztül, és most végre ott lehetek tavasszal Pesten. cray.gif
6 felhasználónak tetszik: Zoeh, Lil98, LaDySmIth, An_d_a, Harlow, Loryenna
2019. február 10. 16:54 #3134
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Nem szabad pajzán gondolatokat ide írni w00t.gif
2019. február 12. 23:17 #3135
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Rávettem magam egy intenzív német nyelvtanfolyamra, amely egyet jelent azzal, hogy a nyaramat is tanulással fogom tölteni. De muszáj, mert meg akarom szerezni a második nyelvvizsgámat is, meg hát, nem azért töltöttem 10+ évet a csodálatos német nyelv tanulásával, hogy csak úgy elfelejtsem és ne használjam semmire. Már csak egy kis kitartás kell és jövő ilyenkor már meg is lesz a bizonyítvány. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Zoeh, forever.romanci, LaDySmIth
2019. február 13. 18:49 #3136
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Mikor fogadják el végre a sztáradatlapomat? sad.gif
Tudtommal minden infót megadtam és tényleg ismert emberről van szó.
2019. február 15. 21:37 #3137
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
Végre ellátogat kis hazánkba a ONE OK ROCK pompom.gif rég örültem ennyire valaminek utoljára, még akkor is, ha a legújabb albumuk számomra fülvérzést okoz rolleyes.gif ugyanakkor, idestova sok éve hallgatom őket és nagyon örülök hogy végre megcsodálhatom őket testközelben is biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Zoeh, Harlow
2019. február 18. 08:49 #3138
pompom
pompom
ooo
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.10.18.
Hozzászólás: 3494
Csatolások: 63
Azonosító: 270952
Offline offline
A twenty one pilots koncert Bécsben egyszerűen túlszárnyalta minden elképzelésemet. Furcsán hangozhat, de annyira gyönyörű volt az egész, hogy az utolsó dalnál elkezdtem bőgni. Elképesztően látványos volt, a zene tökéletes, Tyler és Josh pedig csodálatosak. Még mindig hihetetlen, hogy láthattam, hallhattam őket élőben. Komolyan, az egész olyan volt, mint egy álom. Nagyon jól éreztem magam. ♥
5 felhasználónak tetszik: Zoeh, Lil98, forever.romanci, Harlow, Loryenna
2019. február 19. 19:11 #3139
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Olyan jó mikor megkérdezem az osztálytársaimat, hogy ki van jó fodrász a közelben, mert már uncsi ez a mosogatólé(persze, persze szőke) színű haj, melírt akarok, erre mindegyik mást mond. Imádom őket. Max ha elrontják majd itthon letolom nullás géppel a derékig érő sörényt. mellow.gif
2019. február 23. 21:13 #3140
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
pár héttel ezelőtt majdnem lekellett vágni a lábam, mert hagytam, hogy egy fiú tetováljon rá, akivel azóta nem is beszélek. xddd szerintem egy picit már el is volt fertőződve, azóta ott szőr se nő a lábamon egyébként. sosem volt eszem, szerintem nem is lesz.
igazából jelenleg fekszem és azon siránkozom miért nincs életem, mikor ez az első szombat idén, amit itthon töltök. a hét elején egyébként majdnem meghaltam, olyan beteg lettem, még mindig úgy beszélek, mint egy láncdohányos férfi, a cigiről amúgy tényleg lekéne szoknom.
az umbrella academy pedig egy nagyon jó sorozat, ha nem tudtok mit csinálni az életetekkel, mint én, akkor kezdjétek el. ez a sorozat még nekem is tetszett, pedig ez nagy szó, mert én mostanában nem láttam egy normális sorozatot sem.
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Zoeh, forever.romanci
172 oldal 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!