Starity

Mire gondoltok most? II.

172 oldal 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. július 31. 03:56 #3021
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
Lefeküdtem 22-kor, hogy reggel korán, minimum 6:30-kor fel tudjak kelni, és jógázhassak végre, amire nagyon vágyom már. Ahaperszeelhittem. Hajnali kettő körül arra kelek, hogy valami állat visít a fülembe. Megmozdítottam a karomat, megpróbáltam elhessegetni. Csönd és nyugalom. Fél perc se telt el, ez a lény (nem sikerült meg fejtenem milyen rovar lehetett) megint lenyomott egy gyors koncertet. Mondom ok. Teljesen befstam, mert van egy ehhez hasonló rossz élményem a rovarokkal: Tavaly nyáron mindig minimum 3-ig fent kuruttyoltam. Egyszer aztán elaludtam. Hangos visítás, és egy kisebb agyrázkódás: valami kis **** nekirepült a fejemnek. (Ne, meg ne próbálj kinevetni xd.) Azt hittem ott menten meghalok. Na de visszatérve. Emiatt úgy voltam vele, hogy oké, megnézek 1-2 dolgot, hátha megnyugszom. Az 1-2 dolog között volt Justin új száma is. Felmentem tehát a YouTube-ra, erre milyen thumbnail fogad? Paul Street új videója:) Természetes. Nagyon bírom a srácot, már a kezdeketől nézem, de most kiszaladt belőlem egy nőies k*rvaanyád. Szívem megállt hatszor, ennyit az alvásról. (Like jel)
6 felhasználónak tetszik: CorneŁia, Syden, Revelynne, Lil98, Arcee23, forever.romanci
2018. július 31. 09:05 #3022
- törölt felhasználó -    
Néhány napja sikeresen beregisztráltam eBay-re. Borzasztóan boldog vagyok, mert már nem kell többet édesanyám fiókját használnom és kedvem szerint bármikor tudok vásárolni a saját kis vagyonomból. A tegnapi nap folyamán túlestem újdonsült fiókommal az első vásárláson. Átnéztem legalább százszor mindent, hogy minden rendben legyen a személyes adataimmal és a fizetési móddal. Rendben is volt. Azóta pedig izgatott vagyok a csomagot illetően, alig várom, hogy megérkezzen. Azonban a mai nap folyamán édesapámtól kaptam egy telefonhívást azzal a kérdéssel, hogy vásároltam e valamit az internetről mostanában, mert kapott két sms-t ezzel kapcsolatban. Fogalmam sincs, hogy ez mégis, hogy történhetett, mivel az Én adataim vannak a rendszerben. Az üzenetet nem láttam és csak akkor tudom megnézni, ha apukám hazajött, de a hívása óta itt ülök a gép előtt telefonommal a kezemben és bőszen keresem a választ rá. Természetesen sikertelenül. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, Arcee23, forever.romanci
2018. augusztus 01. 19:59 #3023
eszti136
eszti136
ʙᴀᴅ ᴀᴘᴘʟᴇ
 
Státuszthe future is bright, because we are in it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 3307
Csatolások: 1063
Azonosító: 155335
Offline offline
Annyira boldog vagyok! Az egyik családtagom, aki történetesen az egyik legjobb barátnőm, külföldön volt most. Már egy hete beharangozta, hogy hoz majd nekem ajándékot, és mondtam neki, hogy nem kellett volna, meg hogy nekem az elég, ha hazajön, és találkozhatunk.^^ Nos, ma meglátogatott, és átadta az ajándékot, ami egy Panic! At The Disco album volt, a Death Of A Bachelor CD-je. Annyira meglepett, mert ez a kedvenc albumom, és tudom, hogy már sokan nem vesznek lemezt, ha ott az internet, de nemrég találtam rá a bandára, és már ez a második albumom tőlük. Én cd-párti vagyok, ezzel támogatom az előadót, meg egyszerűen gyűjteni is élvezet. ^^ Visszatérve, tudja, hogy mit szeretek, és mikor megláttam majd kiugrottam a bőrömből. Csak képzeljétek el, hogy az egyik kedvenc bandátok lemezét megkapjátok. Nagyon boldog vagyok!
6 felhasználónak tetszik: Lisanne, LaDySmIth, Coco St. Claire, forever.romanci, Lil98, Szandi0820
2018. augusztus 01. 21:53 #3024
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
És jöttem megint rontani a levegőt.. Az elmúlt pár nap folyamán már kezd leperegni rólam anyám szavai. Szerinte idióta életképtelen nyomorék vagyok, aki soha nem viszi semmire. Mind ezt azért, mert nem találok munkát. Fsza..

Btw, holnap találkozom egy japán sráccal a netről, reménykedem benne, hogy nem valami belesgyilkos cukrosbácsi lesz.
3 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, forever.romanci, Lil98
2018. augusztus 02. 03:57 #3025
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Szögezzük le az elején: jómagam heteroszexuális vagyok, támogatom az LGBT közösséget, számos szívemhez közel álló ember homo- illetve biszexuális. Életfilozófiám szerint mindenkit próbálok megismerni mielőtt véleményt alkotnék róla(kivéve, ha a tettei már beszéltek helyette) és nem ítélek el senkit pusztán a nemi irányultsága, vallása, bőrszíne, származása alapján.
Ezért ért arculcsapásként, hogy egy olyan primitív embernek vagyok a lánya, mint az apám.
Kommentje arról szólt, hogy ex felesége(anyám) beismerte neki a válásuk után, hogy leszbikus. Illetve tartalmazta azt is, hogy mikor bement a gyámhivatalba akkor elküldték onnan, mert nem vehetik el anyámtól a gyerekeit pusztán azért, mert egy nővel él együtt, akit apám csak úgy emlegetett, hogy "férfinő akármi". Mindezek után még leírta, hogy ha meg is próbálkozna az elvételünkkel akkor anyám elmehetne egy "b*zijogvédőhöz" és lecsukathatná apám rágalmazásért.
Álljunk meg egy szóra!
Anyám nem leszbikus, hanem biszexuális. Van különbség, de megértem, hogy apámnak a primitív fejével csak annyi jön le, hogy mocskos b*zi.
Próbálkozhatna az elvételünkkel, de amíg iskolába járunk, tiszták vagyunk és egészségesek addig a gyámhivatal nem lép. Jómagam szabadon dönthetek az életemről mivel papíron felnőtt vagyok, de öcsémet és húgomat ebből a környezetből kiemelni végzetes lenne. Kiheverték a válást, a költözést és most lassan 4. éve egy helyen lakunk, végre megnyugodtak és kényelmesen elhelyezkedtek az új környezetben. Apánk azzal a lendülettel taszítaná el magától a húgomat ahogy sikeres lenne a gyámhivatalos akciója. Húgom így is lelki roncs volt a válás után, pszichológus azt mondta, hogy csak a környezetváltozás segíthet. Ez a költözés volt az ami konkrétan megmentette a húgomat. A testvéreim jó környezetben vannak. De apánk ezt nem fogja fel. Nem! Ő simán kiráncigálná magához külföldre, öcsémmel együtt...
Anyám lecsukhatná rágalmazásért apámat? True. Csak annyi a bökkenő, hogy anyám nem olyan primitív és nem süllyed le az ő szintjére. Ennyi.
De ezek a balhék olyan dolgok amiket volt 8 évem megszokni.
Ennyi volt a családi része.
Nem azért mondom apámra, hogy primitív, mert más a véleménye, hanem azért ahogyan azt közli. Helyesírási hibákkal teletűzdelt volt az egész szöveg amit írt. Nem azt mondom, hogy én nem vétek hibákat, de ő olyan egyszerű szavakat írt el, mint fiú és hasonlók. Ez még a legkisebb gond. De mi a fene az a "b*zijogvédő". Vannak olyan szervezetek amik a melegek jogaiért állnak ki, de biztos vagyok, hogy nem az a megfelelő megnevezés amit ő használt. Még csak rá sem kellett volna keresni, elég lett volna annyit írnia, hogy melegjogi szervezet. De nem. Ő azt választotta, hogy egy komplett közösséget ilyen módon degradál. "férfinő akármi" ezt a szót egy fiús kinézetű lányra használta. Felőlem lehet más a véleménye, de ha azt kifejti akkor azt úgy tegye, hogy ne sértse meg a másikat pláne, hogy a másik fél soha nem ártott neki apám mégis támadja ahol tudja.
Hezitálok, hogy ezt elküldjem-e. Az elején dolgozott bennem az ideg, ezerszer átfogalmaztam mindenhol, kivágtam részeket, de a végére elszállt belőlem minden és csak üresnek érzem magam. Mintha kiszívtak volna belőlem mindent.
Kezdem úgy érezni, hogy lassan megbolondulok ebben a családban.
10 felhasználónak tetszik: Lisanne, LaDySmIth, Coco St. Claire, forever.romanci, ScreamQueen, riri17, menthol, Selz1992, Lil98, ParkNiNeul
2018. augusztus 02. 09:34 #3026
ParkNiNeul
ParkNiNeul
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.01.13.
Hozzászólás: 550
Csatolások: 11
Azonosító: 268665
Offline offline
Idézet (Arcee23 @ 2018.08.02. 03:57)
Szögezzük le az elején: jómagam heteroszexuális vagyok, támogatom az LGBT közösséget, számos szívemhez közel álló ember homo- illetve biszexuális. Életfilozófiám szerint mindenkit próbálok megismerni mielőtt véleményt alkotnék róla(kivéve, ha a tettei már beszéltek helyette) és nem ítélek el senkit pusztán a nemi irányultsága, vallása, bőrszíne, származása alapján. 
Ezért ért arculcsapásként, hogy egy olyan primitív embernek vagyok a lánya, mint az apám.
Kommentje arról szólt, hogy ex felesége(anyám) beismerte neki a válásuk után, hogy leszbikus. Illetve tartalmazta azt is, hogy mikor bement a gyámhivatalba akkor elküldték onnan, mert nem vehetik el anyámtól a gyerekeit pusztán azért, mert egy nővel él együtt, akit apám csak úgy emlegetett, hogy "férfinő akármi". Mindezek után még leírta, hogy ha meg is próbálkozna az elvételünkkel akkor anyám elmehetne egy "b*zijogvédőhöz" és lecsukathatná apám rágalmazásért.
Álljunk meg egy szóra!
Anyám nem leszbikus, hanem biszexuális. Van különbség, de megértem, hogy apámnak a primitív fejével csak annyi jön le, hogy mocskos b*zi. 
Próbálkozhatna az elvételünkkel, de amíg iskolába járunk, tiszták vagyunk és egészségesek addig a gyámhivatal nem lép. Jómagam szabadon dönthetek az életemről mivel papíron felnőtt vagyok, de öcsémet és húgomat ebből a környezetből kiemelni végzetes lenne. Kiheverték a válást, a költözést és most lassan 4. éve egy helyen lakunk, végre megnyugodtak és kényelmesen elhelyezkedtek az új környezetben. Apánk azzal a lendülettel taszítaná el magától a húgomat ahogy sikeres lenne a gyámhivatalos akciója. Húgom így is lelki roncs volt a válás után, pszichológus azt mondta, hogy csak a környezetváltozás segíthet. Ez a költözés volt az ami konkrétan megmentette a húgomat. A testvéreim jó környezetben vannak. De apánk ezt nem fogja fel. Nem! Ő simán kiráncigálná magához külföldre, öcsémmel együtt...
Anyám lecsukhatná rágalmazásért apámat? True. Csak annyi a bökkenő, hogy anyám nem olyan primitív és nem süllyed le az ő szintjére. Ennyi. 
De ezek a balhék olyan dolgok amiket volt 8 évem megszokni.
Ennyi volt a családi része. 
Nem azért mondom apámra, hogy primitív, mert más a véleménye, hanem azért ahogyan azt közli. Helyesírási hibákkal teletűzdelt volt az egész szöveg amit írt. Nem azt mondom, hogy én nem vétek hibákat, de ő olyan egyszerű szavakat írt el, mint fiú és hasonlók. Ez még a legkisebb gond. De mi a fene az a "b*zijogvédő". Vannak olyan szervezetek amik a melegek jogaiért állnak ki, de biztos vagyok, hogy nem az a megfelelő megnevezés amit ő használt. Még csak rá sem kellett volna keresni, elég lett volna annyit írnia, hogy melegjogi szervezet. De nem. Ő azt választotta, hogy egy komplett közösséget ilyen módon degradál. "férfinő akármi" ezt a szót egy fiús kinézetű lányra használta. Felőlem lehet más a véleménye, de ha azt kifejti akkor azt úgy tegye, hogy ne sértse meg a másikat pláne, hogy a másik fél soha nem ártott neki apám mégis támadja ahol tudja.
Hezitálok, hogy ezt elküldjem-e. Az elején dolgozott bennem az ideg, ezerszer átfogalmaztam mindenhol, kivágtam részeket, de a végére elszállt belőlem minden és csak üresnek érzem magam. Mintha kiszívtak volna belőlem mindent.
Kezdem úgy érezni, hogy lassan megbolondulok ebben a családban.

Nagyon sajnálom, ami a családoddal történt. Magam is biszexuális vagyok, és hívtak már mocskos leszbinek, szóval teljesen át tudom ennek a történetnek a súlyát érezni, és eléggé meg is érintett. Biztos vagyok benne, hogy a kicsik csodás nevelésben részesülnek, és anyukád egy remek ember. Remélem, ezt apukád is be fogja látni és egy kicsit próbál majd megértőbb és nyitottabb lenni. Sajnos a világ tele van nagyon régimódi, begyöpösödött emberekkel, akik nem látnak túl az orruknál, de ez hiszem, hogy változni fog. Kitartást nektek, remélem, minden helyre fog jönni.
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Arcee23, CandUs, forever.romanci
2018. augusztus 04. 10:44 #3027
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7940
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Találtam egy blogot, ahol egy háromgyerekes anyuka ossza az észt a világ dolgairól. Alapjáraton azt gondolom, hogy mindenki azt ír a saját blogján, amit akar, de nehezen viselem, amikor valaki kib.szott fennkölt és a magas lóról, lekezelően beszél. Tudni illik, hogy volt egy megmondó posztja a környezetvédelemről, miszerint mindenki álszent, hogy most kezdett el foglalkozni a környezetvédelemmel, miközben ő már 15 éve is kocsi nélkül nevelte fel a három gyerekét egyedül, hordozta őket stb stb... Engem kifejezetten felhúzott a stílusával, mert 1. lehet valaki k.rva őszinte, de azt is lehet normálisan, nem egy oltári suttyó módjára csinálni; 2. személy szerint én kifejezetten örülök, hogy a környezetvédelem egyre nagyobb teret kap és mindenki próbálja a saját maga kis módján elhagyni az 1x használatos műanyag szatyrot, stb... Szóval szerintem ha nem lenne olyan stílusa, amilyen, sokkal szimpatikusabb lenne az embereknek és nem csak egy szűk réteg olvasná a blogját.
4 felhasználónak tetszik: ParkNiNeul, Coco St. Claire, Lil98, forever.romanci
2018. augusztus 05. 17:19 #3028
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
A szüleim érdekes hangvételben flörtölnek egymással:

Apám: - Már megint anyád megy a tévében?
Én: - ???
Apám: - Most mondták; körzetük az autópálya, tempójuk halálos.
Anyám:- Ilyen szofisztikáltan se q.váztak még le.
pardon.gif
7 felhasználónak tetszik: Lisanne, silenc, LaDySmIth, forever.romanci, Revelynne, Lil98, exchange.
2018. augusztus 05. 21:29 #3029
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
az életem jelenleg egy nagy összevisszaság, már én sem tudom mi is zajlik velem és körülöttem, konkrétan csak sodródom az árral, de még élvezem. nem tudom meddig, lehet holnapgi, egy hétig, még egy hónapig, de még jó ez így.
tudom, hogy ennek vagy nagyon jó vége lesz és nagyon boldog leszek, vagy nagyon rossz vége lesz és összeofogk törni. de már nem tudok belőle kiszállni és az az igazság, hogy nem is szeretnék már.
4 felhasználónak tetszik: exoverdose, forever.romanci, ParkNiNeul, Lil98
2018. augusztus 06. 10:27 #3030
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
Az egyik legjobb barátnőm szülei válnak és eléggé ki van borulva. Nem tudom, hogy segítsek neki, vagy egyáltalán mit mondjak. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2018. augusztus 06. 15:02 #3031
Coco St. Claire
Coco St. Claire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.14.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 1
Azonosító: 270080
Offline offline
Unokanővérem egy idióta: Sokész kisasszony részletesen dokumentálta az Instán, hogyan dolgozott illegálisan Kaliforniában turistavízummal, aztán most meg Twitteren őrjöng, hogy nem kapta a tanuló vízumát. Azt hitte, nem fogják kiszúrni, hogy törvényt szegett, vagy mi? blink.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, forever.romanci
2018. augusztus 07. 00:04 #3032
Arcee23
Arcee23
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.13.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 61
Azonosító: 222613
Offline offline
Idézet (ParkNiNeul @ 2018.08.02. 09:34)
Nagyon sajnálom, ami a családoddal történt. Magam is biszexuális vagyok, és hívtak már mocskos leszbinek, szóval teljesen át tudom ennek a történetnek a súlyát érezni, és eléggé meg is érintett. Biztos vagyok benne, hogy a kicsik csodás nevelésben részesülnek, és anyukád egy remek ember. Remélem, ezt apukád is be fogja látni és egy kicsit próbál majd megértőbb és nyitottabb lenni. Sajnos a világ tele van nagyon régimódi, begyöpösödött emberekkel, akik nem látnak túl az orruknál, de ez hiszem, hogy változni fog. Kitartást nektek, remélem, minden helyre fog jönni.

Köszönöm. Anyukám igyekszik minden tőle telhetőt megtenni, itt van neki a barátnője, a szülei valamint én is szóval nincs teljesen egyedül. Viszont apám meglehetősen fafejű ebből kifolyólag esély sincs rá, hogy megváltozzon.
Sajnálom, hogy át kellett ezt élned. Senki nem érdemel ilyen bánásmódot csak azért, mert különbözik a nemi irányultsága a társadalom által elfogadottól. Köszönöm a kedves szavaidat, nagyon jól estek és minden jót kívánok neked. heart.gif
2018. augusztus 08. 22:12 #3033
Syden
Syden
visszatérő vendég
 
StátuszI don't belong to anyone but everybody knows my name
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.11.
Hozzászólás: 320
Csatolások: 10
Azonosító: 261302
Offline offline
Sziasztok!
Egy fiúbanda nevét keresem. Talán a 90-es években lehettek ismertek, pop zenét játszottak, volt egy nagyon nagy slágerük és kb a fél világ utálta őket. Valószínűleg a legtöbbünk szülei ismerik, de az enyémeknek most az Istenért sem akar az eszükbe jutni a nevük. XD Ja és nem a Backstreet Boys. Aki meg tudná mondani a nevüket az kap egy hatalmas puszit! laugh.gif

Lefelejtettem, hogy kis nyálas, táncolós fiúbanda. rohog.gif
2018. augusztus 09. 16:58 #3034
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Holnap megyek kontaklencsét próbálni,kicsit ingerült vagyok,de minden rendben lesz laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2018. augusztus 10. 12:39 #3035
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17241
Csatolások: 17972
Azonosító: 168141
Offline offline
Mikor az ELTE helyett a Roxfortba vesznek fel. w00t.gif Csak 9 évet késett a levelem. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Medeah., Revelynne, silenc, ParkNiNeul, forever.romanci, ScreamQueen, LaDySmIth, menthol
2018. augusztus 10. 13:06 #3036
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Idézet (Syden @ 2018.08.08. 22:12)
Sziasztok!
Egy fiúbanda nevét keresem. Talán a 90-es években lehettek ismertek, pop zenét játszottak, volt egy nagyon nagy slágerük és kb a fél világ utálta őket. Valószínűleg a legtöbbünk szülei ismerik, de az enyémeknek most az Istenért sem akar az eszükbe jutni a nevük. XD Ja és nem a Backstreet Boys. Aki meg tudná mondani a nevüket az kap egy hatalmas puszit! laugh.gif
Lefelejtettem, hogy kis nyálas, táncolós fiúbanda. rohog.gif

*NSYNC, New Kids On The Block, Five, Westlife... hirtelen ennyi jutott eszembe biggrin.gif

Huh, ezt a meleget nem lehet már bírni. Mikor lesz már vége? Nyári gyerek vagyok, szeretem a jó időt, de ez már nekem is sok.
1 felhasználónak tetszik: Syden
2018. augusztus 11. 15:30 #3037
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Mindig kicsit kiröhögtem azokat, akik sírnak a koncerteken, aztán tegnap este én voltam az első aki bőgni kezdett azon, hogy Lana Del Rey feljött a színpadra. tongue.gif Még mindig alig tudom felfogni és végtelenül hálás vagyok az összes égieknek, hogy jó helyet sikerült találni a színpad előtt. Nagyon nagyon boldoggá tett a tegnapi nap. wub.gif
Nem csináltam sok hosszú videót, de ezt a kettőt minden félórában megnézem azóta is. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98
2018. augusztus 11. 21:14 #3038
- törölt felhasználó -    
Oké, oké, most már nem írok regényeket, csak nézzétek, Emeraude bekedvelte és retweetelte a rajongói oldalamra írt posztomat és most tényleg nem írok többet, mert nincsenek szavak. cry.gif heart.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Lisanne, forever.romanci, Lil98
2018. augusztus 12. 09:18 #3039
- törölt felhasználó -    
Huh, de régen jártam itt.
Tegnapelőtt volt papusom hetvenedik születésnapja és tegnap tartottuk meg szűk családi körben. Csak harmincan voltunk. Általában nem fordítunk nagy figyelmet a felnőttek szülinapjára, de mama úgy gondolta, a hetven azért csak nagy dolog, szóval jó nagy ünneplés dukál hozzá (unokatesómnak meg amúgy tegnap volt a szülinapja, szóval dupla ünneplés). Az udvaron terítettünk meg, négy asztalnál ültünk, hogy elférjünk, a hangulat pazar volt. Megkajáltunk, aztán jött a torta. Az egyiken volt egy kis tűzijáték, egy hetvenes gyertya, meg egy marcipánból készült traktor (papus szinte mindennap traktorral megy ki a házuktól cirka két km-re lévő telekre, ahol zöldségeket, gyümölcsöket termeszt), ezt anyu, a keresztanyukám és mama rendelték. A másik tortát a testvére rendelte és papa egy régi képe volt rajta, olyan huszonéves lehetett rajta. És amikor papus elé kerültek a torták, elsírta magát és annyira cuki volt. A fél család végigpuszilgatta és annyira jó volt látni, hogy mennyire örül, hogy mindenki ott van. Eddig csak egyszer, a fia temetésén láttam őt sírni, szóval jó volt, hogy most végre örömében sírt.
6 felhasználónak tetszik: Revelynne, ScreamQueen, forever.romanci, Lil98, LaDySmIth, menthol
2018. augusztus 12. 15:10 #3040
- törölt felhasználó -    
Remélem, nem csak én kattanok meg ebben a melegben.
Tegnap este szúnyogot üldöztem, majd megnéztem egy filmet, és utána azon gondolkoztam, hogy milyen lenne, ha a tengerimalacok ragadozók lennének. Aztán apukámmal megtárgyaltam ezt, és őt is rendkívül érdekli a téma. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Arcee23, Lil98, forever.romanci, LaDySmIth
172 oldal 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!