Starity

Logan Paul: „Nekem is jár egy második esély”

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2018. január 16. 10:23 #1
Freeze
Freeze
**********
    Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.06.
Hozzászólás: 6470
Csatolások: 2512
Azonosító: 1
Offline offline
A népszerű youtuber a botránya óta csendben van, de most sikerült néhány szót kihúzni belőle a TMZ riporterének.
A teljes cikkhez kattints ide!
2018. január 16. 10:51 #2
luca2000570
luca2000570
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.07.
Hozzászólás: 38
Csatolások: 0
Azonosító: 220747
Offline offline
Csak el ne csessze megint, kinézem belölle :/
2018. január 16. 11:33 #3
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Valahogy nem tudom sajnálni pedig szerettem régebben. Ezt elbukta, keressen másik munkát. Ennyi.
2018. január 16. 12:18 #4
CsacskaCsajszi
CsacskaCsajszi
visszatérő vendég
 
StátuszSemmi :P
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.07.08.
Hozzászólás: 218
Csatolások: 0
Azonosító: 265323
Offline offline
Sosem kedveltem. Azt tartotta viccesnek, hogy gonoszkodik más emberekkel. És a legszomorúbb, hogy mások ezt tartják példának, ha valaki, bunkó, alpári, ripacs, erőltetett,nagyképű.
És ezzel a hajjal úgy néz ki, mint egy bohóc
2018. január 16. 13:29 #5
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Mindenki kivéve őt.
2018. január 16. 13:58 #6
iwaanax
iwaanax
új tag
 
StátuszNoisy b*tches die. -A
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.30.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 8
Azonosító: 267100
Offline offline
A bocsánat kérő videójában említette, hogy Ő is ember, neki is vannak botlásai. De ez nem egy botlás volt. Először is kamerára vette azt a szerencsétlen embert, ami már eleve egy borzalmas tett. De második lépésben ezt a videót meg is vágták, ahol szintén úgy döntött ezt "poén" benne hagyni az elkészült videóban. És ha még ez nem lenne elég még meg is osztotta azt, a (körülbelül) 15 millió követőjével. Ezeknek a követőknek a legtöbbje kiskorú, amivel gondolom Ő maga is tisztában van/volt, már akkor is amikor úgy döntött, hogy ezt a videót közzé teszi a világ legnagyobb videó megosztó portálján...
Logan drága ez nem botlás volt, hanem szándékos cselekedet. Nem összekeverendő. Egy ilyen embertelen cselekedet után nem hinném, hogy mint YouTuber megérdemelne egy második esélyt. Emberként nehéz megbocsájtani egy ilyen embertelen cselekedetet. Dühítő és elszomorító, hogy látszólag még mindig nem fogta fel az ügy fontosságát és lényegét glare.gif Ráadásul nem hiszem, hogy bárkit is aggasztana az anyagi helyzete. Az egész szituációt csak magának és a csapatának köszönheti, akik nem beszélték le erről a videóról. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 16. 16:19 #7
- törölt felhasználó -    
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
2018. január 16. 17:04 #8
vilmaaa
vilmaaa
új tag
 
StátuszI am trying to love myself.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 266289
Offline offline
nagyonnnnnnnnnnnnnnnnn durván látszik, hogy megviselte ez az egész.
és az aki azt mondja, hogy soha nem lehet neki megbocsátani, megtöröljék a youtubról, hát az nézzen mélyen magába, lehet, hogy nem csinált volna ilyet, de nem jobb nála, egyenlőek vagyunk és nem ismered őt, te sem szeretnéd, hogy igy bánjanak veled
szerintem ez a téma nagyon túl van ragozva
inkább ezekről kéne beszélni
drogokkal való visszaélése
Terrorizmus
Szegénység
Környezetszennyezés
kínzás
Rasszizmus
Népesség növekedés
Munkanélküliség
szexizmus
Klímaváltozás
Titkos szervezetek
A kulturális marxizmus
Súlyos jövedelemkülönbségek
menekültek
Politikai korrektség
Egzisztencializmus
Kormányzati hatalom
földrengések, természeti katasztrófák
Tizenéves depresszió
részegség
Erőszak
Élelmiszer- és vízbiztonság
Politikai szabadság és politikai instabilitás
Biztonság és jólét
vesztegetés
Vallási konfliktusok
a természeti erőforrások megsemmisítése
és a háborúk
a legfontosabb oktatási rendszer
tudatlanok az emberek
2 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove, Syden
2018. január 16. 17:26 #9
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Mindig is ilyen alpári volt, elég csak egy videót megnézni tőle vagy a testvérétől.
2018. január 16. 17:37 #10
Pepka73
Pepka73
visszatérő vendég
 
Státusz,, Ne nyugdalankodj! Úgyis másképp történik minden , mint ahogy elgondolod. "
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.12.01.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 268068
Offline offline
Én sajnálom őt..
2018. január 16. 17:52 #11
- törölt felhasználó -    
Már az is sértő hogy embernek nevezi magát ennél idiótább majmot még nem láttam a testvérével együtt. Nem tudom felfogni hogy az emberek mért szeretik őt mert megdobálta a népet Pokémon labdával vagy me valakit fejbe vágott vagy miért?
2018. január 16. 18:19 #12
madeleine.
madeleine.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.25.
Hozzászólás: 1662
Csatolások: 10275
Azonosító: 261034
Offline offline
Nem ez az eset volt az egyetlen "botlása". Mindig ilyen előember módjára viselkedett, elég megnézni a videóit. Csak ez az eset annyiban más, hogy a tetteinek most következménye is van. Én nem tudom sajnálni, magának csinálta.
Egyébként meg pár napja olvastam, hogy Japánban a videós eseten kívül még négy bűncselekmény miatt is eljárást indíthatnak ellene: köztulajdon megrongálása, nyilvános illetlenkedés, üzleti ügyekbe való beavatkozás és erőszakos közlekedés. És még csak bizonyítékok után sem kellene nagyon kutatni, mivel ott vannak a feltöltött videói.
1 felhasználónak tetszik: iwaanax
2018. január 16. 19:45 #13
BlackVeilBrides-26
BlackVeilBrides-26
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.30.
Hozzászólás: 509
Csatolások: 0
Azonosító: 249167
Offline offline
vilmaaa miért te ismered őt?
Attól hogy láttal tőle videókat, nem fogod megtudni, hogy milyen ember is valójába.
2018. január 16. 20:41 #14
Hajni és Gézacica
Hajni és Gézacica
Blackpink in your Ari-yuh
 
StátuszMindenről van véleményem. De mindenki más véleményét tiszteletben tartom.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.22.
Hozzászólás: 2038
Csatolások: 58
Azonosító: 252466
Offline offline
Én azért ,,örülök",hogy eltűnik a médiából, de legalább megbánta a tettét, és nem tört össze...ami azért eléggé jó dolog,nézzük bármilyen szemszögből. Egy biztos,nekem nem fog hiányozni
2018. január 16. 21:01 #15
Bocii98
Bocii98
 
StátuszA rockerek meghalnak,de a rock örök!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 0
Azonosító: 195695
Offline offline
Kedves vilmaaa. Szerintem az öngyilkosság is egy igen fontos kérdés, amiből ő a feltöltött, megvágott videójában gúnyt űzött. Valóban mind hibázhatunk, mivel emberek vagyunk, de ő most túllépett egy határt. És ami igazán megviselte, az az hogy elvesztette a legjövedelmezőbb pénzforrását és hogy egy időre abba kell hagynia az alpárkodást amit leművelt a videóiban, semmiképpen sem az, hogy felfogta annak a súlyát amit tett. És kétlem, hogy te jobban ismernéd őt, mint bármelyik másik kommentelő itt. Mindenki aszerint alkot véleményt róla, amit ő közvetít felénk. Az ő döntése volt feltölteni egy videót egy hulláról a jónéhány milliós követőtáborának, aminek fele gyerek. Meggondolatlan, felelőtlen, őnző lépés volt. Okkal issza most a levét. Az ő érdekében remélem, hogy tényleg tanult valamit a youtubeon kivüli életről.
1 felhasználónak tetszik: madeleine.
2018. január 16. 21:07 #16
TheBestKitsune
TheBestKitsune
visszatérő vendég
 
Státusztake me to a halsey concert and ill be yours
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.21.
Hozzászólás: 275
Csatolások: 0
Azonosító: 259123
Offline offline
persze, hogy jár neki a második esély.
ne legyetek már ilyen alszentek. úgy csináljátok mintha ő ölte volna meg azt az ember.
vannak a vilagon nagyobb problémák, mint amit logan tett.
1 felhasználónak tetszik: TheTruthAboutLove
2018. január 16. 23:18 #17
Rebu
Rebu
 
Státusz7 év után az oldalon azt kívánom, bár visszanézhetném az összes bemutatkozásomat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.26.
Hozzászólás: 554
Csatolások: 20
Azonosító: 131974
Offline offline
Botlás így botlás úgy. Már bocsánat, de botlás az, ha valaki egy élő videóban, a nagy sokk közepette VÉLETLENÜL úgy forgatja a kamerát, hogy látszik egy öngyilkos holtteste. Az, amikor valaki fogja a kameráját, odamegy egy halott ember teteméhez, viccelődik és körbevideózza, majd mint aki jól végzete dolgát hazamegy, leül a luxuscuccai közé és ÚGY DÖNT, hogy megvágja az aznapi anyagot, benne hagyva egy HALOTT EMBERRŐL KÉSZÜLT FELVÉTELT, az nem egy szimpla botlás. Az egy döntés, aminek meghozatalára egy napi vloggernek is van legalább 24 órája. Nagyon sok helyen lehetett volna máshogy csinálni, még akkor is, ha valóban jó szándék vezérelte. DE.. komolyan.. jó szándék vezérelte, egy jó cím, egy jó nézettség, egy jó bomba, és persze egy jó kis pénz.
Én úgy gondolom, hogy itt nem ezzel a tettével van a legnagyobb gond, hanem azzal, ahogy ő is, és egyébként nagyon sokan mások is, egyszerűen elvesztik a reális ítélőképességüket, és olyan görcsös módon képesek csak a követőszámmal, nézettséggel, népszerűséggel foglalkozni, ami ilyenekhez vezet. Logan agyát elborította a lehetőségek tárháza, egyszerűen minden amit ebben a helyzetben látott, az számok voltak, és nem az, hogy itt egy emberről van szó.
Persze, hogy érdemel második esélyt. De ha jót akar tenni a világnak, akkor nem él vele.
2 felhasználónak tetszik: madeleine., iwaanax
2018. január 16. 23:50 #18
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7353
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Persze, hogy jár. Máshogy hogyan csinálhatna pénzt abból a nézettségből, amit a rakás hétéves szerez neki, akik amúgy is simán befolyásolhatóak és nem érzik a dolgok súlyát még teljesen. Legfeljebb a gyerekekkel tudja beetetni ezt a savage vlogger imázst. Ha kapna is egy második esélyt, csak idő kérdése, hogy mikor posztol olyat, ahol mondjuk felás egy temetőt vagy valami.
2018. január 17. 11:04 #19
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
vilmaaa ennyire ismered őt család tagod vagy mi? biggrin.gif
2018. január 17. 17:37 #20
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Ez már kezd kicsit unalmas lenni. Egyrészt most mégnagyobb hírnévre tehet szert, mert vele foglalkoznak ez ügy kapcsán is. Másrészt viszont tényleg vannak komolyabb bajok is, amik valamiért nem foglalkoztatják ennyire az embereket.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok