Starity

Kínos! A Bűbájos boszorkák régi szereplőgárdája megtámadta az új generációt

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2020. október 15. 13:35 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
„Elég szánalmas, hogy felnőtt nők így viselkednek.” A Bűbájos boszorkák régi szereplőgárdája megalázónak tartja a rebootot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2020. október 15. 13:49 #2
Vivcsi15
Vivcsi15
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.24.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 174152
Offline offline
Amugy az szerintem tök gáz, hogy már leszólni sem lehet egy sorozatot ha színes bőrűek szerepelnek benne, mert azonnal előhúzzák a rassz kártyát. Sokszor nem fogják fel, hogy nem azzal van baj, hogy színes bőrűek hanem mással.
6 felhasználónak tetszik: Bessie, Alysia, Szandi0820, Pezzie92, LeerdammerGirl, Harlow
2020. október 15. 13:50 #3
Sheperd
Sheperd
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.21.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 267399
Offline offline
Annyira szánalmas Sarah xd Kit érdekel, hogy fekete, fehér,sárga,lila vagy isten kínja színe van a bőrének?? Azért, mert színes bőrű nő nem lehet megszólni őket, mert egyből rasszista leszel vagy mi? Nagyon nevetségessé kezd válni ez az egész “rejtőzzünk a bőrünk színe mögé, 2 árnyalattal sötétebb a bőröm így ha bárki megszól rá tudom húzni a rasszista jelzőt” dolog. Lassan már ott tartunk, hogy bálványozni kell a sötétebb bőrű embertársainkat az ilyen neve nincs sztárok hírhajhász kijelentései miatt xd
És akkor a sztoriról. Tényleg kib@szott rossz az új bűbájos boszorkák. Megértem a régi szereplő gárda reakcióját, mivel nagyon sokat tettek hozzá a műsorhoz, illett volna felkeresni őket. Talán valami élvezhető sztorit is letudtak volna tenni...
1 felhasználónak tetszik: Pezzie92
2020. október 15. 15:05 #4
morwenriel
morwenriel
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.09.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 270043
Offline offline
Hát amúgy erre a csajra inkább illik a rasszista jelző, egyedül ő hoz fel olyan szavakat, mint SZÍNES bőrű nők, FEHÉR nők (manapság, mintha az eredendő rosszal lenne egyenlő. Közben meg, aki csak nem sík hülye szövegértésből látja, mert a napnál is világosabb. És ebben igaza van a lányoknak, minden sokat hozó filmet (mesét) előrángatnak, hogy aztán teljesen elbasszák őket. (Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!)
2020. október 15. 15:30 #5
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Bizony gondok vannak a szövegértéssel. Mikor Holly és Rose írta a megjegyzést, hol írt bőrszínről? Na ugye. Azt meg nem tagadhatja senki, hogy A CHARMED gárda valóban színvonalas szórakoztatást nyújtott éveken keresztül.
Sarah válasza meg, hogy menjenek a süllyesztőbe? _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Már bocsi édesem, de az eredeti Charmed színészei lesznek mindig az igazi boszik, ők meg felejtősek. Fáj? Ez van, ezt kell szeretni, nem mellédumálni idegességeben baromságokat összehordani.
Egyébként nézem a rebootot is, akármilyen ... de az eredeti az igazi. beer.gif
2020. október 15. 15:57 #6
Sarah96
Sarah96
 
StátuszCélozz magasra és üss övön alul.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.05.
Hozzászólás: 937
Csatolások: 0
Azonosító: 189178
Offline offline
Ez már tényleg nagyon gáz. Az eredeti gárda egy szóvaval sem illette a bőrszinüket. A legkevesebb baja ennek az új verziónak az, hogy színes bőrűek játszanak benne. Én anno nagyon vártam ezt a rebootot, de amit kaptunk mi rajongók... Ez valami nézhetetlen sz@r. Nem értem, hogyan tudták berendelni a 3. évadot is ebből. Az hogy színes bőrű még nem menti fel őket attól, hogy nem tudnak színészkedni.
2020. október 15. 18:46 #7
Viró
Viró
visszatérő vendég
 
Státuszbe like snow. cold, but beautiful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.27.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 261532
Offline offline
Teljesen egyet értek az előttem kommentelőkkel.
Egyszerűen nem értem, hogy miért kell valakire már rögtön a rasszista jelzőt aggatni, amikor egy szót nem szólt AZZAL kapcsolatban. Úgy tűnik, Sarah-nak nem volt jobb menstvára, csak ez.
2020. október 15. 21:18 #8
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Húzogassátok csak elő csípőből ilyen aljas módon a rasszista kártyát, azt éritek el vele, hogy az is az lesz, aki addig nem volt.
Idióták.
2020. október 15. 21:33 #9
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Legyen más a véleményed mint a többieknek és már rasszista vagy, nem beszélt egyikük sem a bőrszínről pedig megtehették volna minden mostanában indult rebootban olyan szinten megváltoztatták a karaktereket hogy teljesen elvesztette azt ami miatt szerették az emberek szinte mindben színesbőrű kapta a főszerepet csak azért mert politikailag így jó, isten őriz hogy ragaszkodjunk az eredeti történethez szereplőkhöz, csináljunk minden korábban fehér szereplőből színesbőrüt charmed, roswel, fekete ariel, tinkerbell és volt már színesbörű hamupipőke is. Mi lenne ha nem az eredetileg fehér karaktereket váltanák át hanem olyan történeteket írnának amiben alapból színesbőrű a főszereplő. Ha pedig a show nem tetszik akkor rögtön rasszista vagy az persze oké amikor több fehér színésznő visszaadta a szinkron munkáját mert a karakter akinek a hangját adta nem volt fehér. Nem a bőrszín alapján kéne szerepeket osztani de most ez így működik átestünk a ló másik oldalára és most divat lett a fehér bőrűek támadása valahogy mindig bele fogják keverni a rasszista szót egy vitába mint itt is pedig se Holly se Rose nem hozta szóba de sarah már rögtön nekik ugrott, pedig igazuk van a reboot egy nagy sz.. de amiket mostanába csinálnak az politikailag korrekt legyen színesbőrű a főszereplő és legalább egy leszbi vagy homoszexuális szerelmi kapcsolat benne mert az hozza a pénzt
2020. október 15. 22:34 #10
Kenna
Kenna
visszatérő vendég
 
StátuszIn case you haven't noticed,I'm a weirdo.I don't fit in,And I don't want to...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.06.13.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 0
Azonosító: 270073
Offline offline
Minden szavaddal egyetértek meghajolo.gif

Idézet (rosa82 @ 2020.10.15. 21:33)
Legyen más a véleményed mint a többieknek és már rasszista vagy, nem beszélt egyikük sem a bőrszínről pedig megtehették volna minden mostanában indult rebootban olyan szinten megváltoztatták a karaktereket  hogy teljesen elvesztette azt ami miatt szerették az emberek szinte mindben színesbőrű kapta a főszerepet csak azért mert politikailag így jó, isten őriz hogy ragaszkodjunk az eredeti történethez szereplőkhöz, csináljunk minden korábban fehér szereplőből színesbőrüt charmed, roswel, fekete ariel, tinkerbell és volt már színesbörű hamupipőke is. Mi lenne ha nem az eredetileg fehér karaktereket váltanák át hanem olyan történeteket írnának amiben alapból színesbőrű a főszereplő. Ha pedig a show nem tetszik akkor rögtön rasszista vagy az persze oké amikor több fehér színésznő visszaadta a szinkron munkáját mert a karakter akinek a hangját adta nem volt fehér. Nem a bőrszín alapján kéne szerepeket osztani de most ez így működik átestünk a ló másik oldalára és most divat lett a fehér bőrűek támadása valahogy mindig bele fogják keverni a rasszista szót egy vitába mint itt is pedig se Holly se Rose nem hozta szóba de sarah már rögtön nekik ugrott, pedig igazuk van a reboot egy nagy sz.. de amiket mostanába csinálnak az politikailag korrekt legyen színesbőrű a főszereplő és legalább egy leszbi vagy homoszexuális szerelmi kapcsolat benne mert az hozza a pénzt

2020. október 16. 07:47 #11
Solarian
Solarian
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.16.
Hozzászólás: 1401
Csatolások: 149
Azonosító: 32386
Offline offline
1: Egy árva szó nem esett bőrszínről.
2: "a kritikák vegyesek" ez a pc módja azt mondani hogy egy rakás szar az új?
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2020. október 17. 15:08 #12
Maiko
Maiko
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.11.27.
Hozzászólás: 1721
Csatolások: 2
Azonosító: 261082
Offline offline
Nem is értem, hogy jön ide a rasszizmus, nem szimpatikus, gyerekes reakció volt ez Sarah-tól. Holly és Rose világosan leírta, mivel van gondja. A világ totálisan kifordult magából a BLM kirobbanása óta.
2020. október 18. 17:18 #13
mstk93
mstk93
visszatérő vendég
 
Státusz- - -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.08.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 4710
Azonosító: 152581
Offline offline
Nem kell mindent remakelni.
Tök felesleges.
Függetlenül attól, hogy meleg kutyák, fehér nők, fekete férfiak, vagy transz poratkák vannak benne. Amúgy az új show a régi ismeretében nézhetetlen. Ha ma egy tizenéves fiatal, aki nem ismeri a régit, megnézi, és tetszik neki, lelke rajta - de több generációnak meg nincs rá szüksége.
2020. október 20. 19:33 #14
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 995
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Én néztem az eredetit, ezt a rebootot még nem, nem nem zárkózom el tőle. Nem úgy kell felfogni, hogy másolat, hanem úgy, hogy valamilyen sikerrecept összetevőjéből kölcsönöz, és azt nem tagadja, eért kapja ugyanazt a címet. Én speciel nézem a MacGyver és a Magnum rebootjait is és nagyon szeretem őket. Előbbinek az eredetijét is édeklődéssel figyeltem, de nem szerettem, utóbbinak az eredetijét meg kicsit sem kedveltem. Aztán a Hawaii Five-0 is remek, pedig reboot az is. Bár annak nem láttam az eredetijét. Szóval lehet nyitottan nézni a dolgokat, meg besértődni, de azt hiszem, ha valamit rebootolnak, az elég nagy ahhoz, hogy érdemesnek tartsák arra. Megértem mindkét oldalt, de nekik is meg kéne érteniük a másikat. A nézők meg úgyis eldöntik, mi tetszik nekik és mi nem. A nézettséggel meg ne magyarázzon senki semmit, mert akkoriban nem volt ennyi tévécsatorna. Arról nem is beszélve, hogy a nézettségmérés nagy rakás kaki, nem a valóságot mutatja.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok