Starity

Milyen játékkal játszol mostanában ?

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. november 08. 05:20 #81
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(FeGa1122 @ 2008. November 7. - 21:12)
viccet félretéve hamarosan jön pc-re szóval nem olyan gáz szerintem

Persze, ilyen nagy neveket úgysem hagy a PiciPuha csak a konzolon, ahogy biztosra veszem, hogy jövõre jön majd a GoW2 is, hiába beszél marhaságokat Cliffy B(itch).

A Fable viszont engem már a dizájnnal eleve elriaszt, abszolút nem jön be ez a stílus, nincs hozzá gyomrom, hogy ilyen karakterekkel játsszak. blink.gif
2008. november 08. 11:40 #82
- törölt felhasználó -    
UT 2k4 és Virtua Tennis 3. biggrin.gif
2008. november 08. 13:13 #83
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Idézet(proof @ 2008. November 8. - 11:40)
Virtua Tennis 3. biggrin.gif

meghajolo.gif
Jöhetne már a Top Spin 3 PCre, vagy a VT4 mert kezd unalmas lenni hogy 6:0 már bárki leverése very hardon is annyit toltam már vele...rejtett karakterekkel meg pláne alázás.
(mivel élõben is teniszezek versenyszerûen, naná hogy agyonjátszottam eddig minden teniszjátékot biggrin.gif)

Mondjuk még amit kipróbálnék az a TS3 Wii-n thumbsup.gif
2008. november 08. 13:34 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet(frenetiq @ 2008. November 8. - 13:13)
meghajolo.gif
Jöhetne már a Top Spin 3 PCre, vagy a VT4 mert kezd unalmas lenni hogy 6:0 már bárki leverése very hardon is annyit toltam már vele...rejtett karakterekkel meg pláne alázás.
(mivel élõben is teniszezek versenyszerûen, naná hogy agyonjátszottam eddig minden teniszjátékot biggrin.gif)

Mondjuk még amit kipróbálnék az a TS3 Wii-n  thumbsup.gif


A Top Spin 3 igazán kijöhetne PC-re is, mivel az elõdje, a TS2 igen csak sz@rul sikerült. A VT-t már végigtoltam én is egy párszor, de mivel nincs más PC-re ezért marad. beer.gif
2008. november 10. 20:13 #85
FeGa1122
FeGa1122
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.12.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 69
Azonosító: 18867
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. November 8. - 06:20)
Persze, ilyen nagy neveket úgysem hagy a PiciPuha csak a konzolon, ahogy biztosra veszem, hogy jövõre jön majd a GoW2 is, hiába beszél marhaságokat Cliffy B(itch).

A Fable viszont engem már a dizájnnal eleve elriaszt, abszolút nem jön be ez a stílus, nincs hozzá gyomrom, hogy ilyen karakterekkel játsszak. blink.gif

GoW2 szerintem 90% egy éven belül PC-n.

Fable meg igen tényleg kicsit érdekes ez a karikatúrás dizájn de szerintem egyáltalán nem zavaró vagy ilyesmi, ami zavaró, az az átmenet hiánya a vékony és kövér avatar között. Mármint ha eszel meghízol. Egy pitétõl olyan tokát meg hurkákat ereszt az avatar hogy rossz ránézni és egyedül a zellertõl tudsz lefogyni...Érdekes. Ami túlzás picit szintén, hogy a nõi avataromat felöltöztetem a legjobb ruhába és mindenki a városban rögtön beleszeret. Semmit nem kell csinálni ott a feje felett a szív. Hát azé.
Ilyen zavaró apróságokat leszámítva a játék a vége felé közeledve is lebilincselõ.
2008. november 11. 12:14 #86
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Persze, látom benne én is a fantáziát, biztos vagyok benne, hogy jó játék, de nekem nem tetszik az egész stílusa, se külsõre, sem azok, amiket te említettél. Nem nekem találták ki. smileeee.gif


Tegnap felraktam már a Call of Duty: World at War-t is, hogy megnézzem, tényleg jobb játékot csinált-e most a Treyarch vagy sem. Hát, padlót nem fogtam tõle... A grafika jó, de az élmezõnytõl le van maradva, bár néhány szép effekt javít a helyzeten. A játékmenet a szokásos CoD, menj elõre és lõj mindenre, ami mozog. Plusz egy kicsit loptak innen-onnan, de sokat nem segít ez sem. Ami még jó, az Jack Bauer, akarom mondani Kiefer Sutherland hangja, valamint a pályák közti átvezetõ animáció/eligazítás és ezzel ki is fújt minden pozitívum (bár, a játékmenetet lehetne mindkét kategóriában említeni). Illetve a lángszóró jó ötlet volt, de azt is csinálhatták volna jobban. De hogy miért nem fogyik ki soha a nafta belõle, meg mi miért nem robbanunk fel, ha mondjuk hátulról eltalálnak, az rejtély... Így ez az egyik legjobb fegyver, azonnal öl, egyszerre sok jappót ki lehet vele nyírni és csak egy kicsit kell várni, hogy lehûljön. rolleyes.gif
Az MI közepes, a gépigény elég magas, pedig nem néz ki annyira jól a játék, a történet lényegében nulla, a szokásos tökös amcsi és hõs szovjet katonákat kapjuk, nem erõltették meg magukat. A Hell's Highway után meg fõleg vérszegénynek néz ki... Végül a fegyverek hangja borzalmas és az irányítás is lehetne sokkal jobb. Ja, és rövid, pár óra alatt ki lehet végezni. Mazochisták nekiugorhatnak nehezebb fokozatokon is, de szerintem csak idõpocséklás, vannak ennél sokkal jobb FPS-ek a piacon.
Azt meg szerintem el kéne felejteniük, hogy ugrálnak ide-oda (szovjet-amcsi hadszíntér), mert így egyiket sem tudják rendesen megcsinálni, inkább koncentrálnának egy dologra, akkor talán sikerülne valami élvezhetõt összehozniuk.
Összességében csalódás, olyan iparosmunka, amibe nem fektettek túl sok energiát. Pedig szerettem volna elhinni, hogy a Treyarch képes jó játékot csinálni, de legalább ez nem lett olyan szörnyû, mint a Bond játékuk. Kb 7-7.5 közötti értékelést érdemel, hiába szeretem a WW2-es játékokat, ezt már én is nagyon untam...
2008. november 11. 15:13 #87
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. November 11. - 12:14)
Persze, látom benne én is a fantáziát, biztos vagyok benne, hogy jó játék, de nekem nem tetszik az egész stílusa, se külsõre, sem azok, amiket te említettél. Nem nekem találták ki. smileeee.gif
Tegnap felraktam már a Call of Duty: World at War-t is, hogy megnézzem, tényleg jobb játékot csinált-e most a Treyarch vagy sem. Hát, padlót nem fogtam tõle... A grafika jó, de az élmezõnytõl le van maradva, bár néhány szép effekt javít a helyzeten. A játékmenet a szokásos CoD, menj elõre és lõj mindenre, ami mozog. Plusz egy kicsit loptak innen-onnan, de sokat nem segít ez sem. Ami még jó, az Jack Bauer, akarom mondani Kiefer Sutherland hangja, valamint a pályák közti átvezetõ animáció/eligazítás és ezzel ki is fújt minden pozitívum (bár, a játékmenetet lehetne mindkét kategóriában említeni). Illetve a lángszóró jó ötlet volt, de azt is csinálhatták volna jobban. De hogy miért nem fogyik ki soha a nafta belõle, meg mi miért nem robbanunk fel, ha mondjuk hátulról eltalálnak, az rejtély... Így ez az egyik legjobb fegyver, azonnal öl, egyszerre sok jappót ki lehet vele nyírni és csak egy kicsit kell várni, hogy lehûljön. rolleyes.gif
Az MI közepes, a gépigény elég magas, pedig nem néz ki annyira jól a játék, a történet lényegében nulla, a szokásos tökös amcsi és hõs szovjet katonákat kapjuk, nem erõltették meg magukat. A Hell's Highway után meg fõleg vérszegénynek néz ki... Végül a fegyverek hangja borzalmas és az irányítás is lehetne sokkal jobb. Ja, és rövid, pár óra alatt ki lehet végezni. Mazochisták nekiugorhatnak nehezebb fokozatokon is, de szerintem csak idõpocséklás, vannak ennél sokkal jobb FPS-ek a piacon.
Azt meg szerintem el kéne felejteniük, hogy ugrálnak ide-oda (szovjet-amcsi hadszíntér), mert így egyiket sem tudják rendesen megcsinálni, inkább koncentrálnának egy dologra, akkor talán sikerülne valami élvezhetõt összehozniuk.
Összességében csalódás, olyan iparosmunka, amibe nem fektettek túl sok energiát. Pedig szerettem volna elhinni, hogy a Treyarch képes jó játékot csinálni, de legalább ez nem lett olyan szörnyû, mint a Bond játékuk. Kb 7-7.5 közötti értékelést érdemel, hiába szeretem a WW2-es játékokat, ezt már én is nagyon untam...

Tegnap nekem is meglett. Hamarosan én is kipróbálom. 3 fõ problémám lesz vele.
1: Ez a visszatérõ, és egyben a legsúlyosabb játéproblémáim egyike. Miért kell pont nekem, a vörös hadsereg katonájaként harcolni? reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Cod 4 multiba legalább megtehetem, hogy nem állok a spetsnaz csapatba, régebbi multijainál, meg a németekhez állok szovjet pályán. Ennyibõl a cod 4, veri messze az összeset, mert ott S.A.S., MARINES csapat van singlebe is.
2: biztos itt se lesz mentés. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Akkor pedig ha csak mentési pontok vannak, az nagyon rossz. Még cod 2-be is volt mentés, a csaláskódok aktiválásával lett mentési menü, igaz a kódok nem mûködtek, de menthettem legalább! Jó az autosave, de még jobb ha legalább menübõl én is menthetek. A quick save meg a legjobb.
3: a fegyverek, és perkek, a 4-hez hasonlóan rangokhoz vannak kötve reklamalo.gif reklamalo.gif . de ez csak addig baj, míg nem lesz olyan rang hackelõ programom, ami jó, és minden rangot, fegyvert, challenget megad. Cod 4-hez több is van.
2008. november 11. 16:10 #88
- törölt felhasználó -    
milyen jó hogy nekem ezek miatt nem kell sírnom,mert nem megy a gépemen biggrin.gif
2008. november 11. 16:32 #89
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. November 11. - 15:13)
2: biztos itt se lesz mentés.  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif Akkor pedig ha csak mentési pontok vannak, az nagyon rossz. Még cod 2-be is volt mentés, a csaláskódok aktiválásával lett mentési menü, igaz a kódok nem mûködtek, de menthettem legalább! Jó az autosave, de még jobb ha legalább menübõl én is menthetek. A quick save meg a legjobb.

Rossz hírem van, csak mentési pontok vannak, nem lehet külön menteni. Talán csalással valahogy majd elérhetõ lesz ez is, de én még nem hallottam róla. Mondjuk, nem is érdekel már, mert a végét még befejezem, megcsinálom a zombis pályát is, aztán törlöm a francba. smileeee.gif A GTA 4-ig van még játék, amit ki lehet próbálni és biztos, sokkal jobban szórakozok majd azokkal.
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. November 11. - 15:13)
3: a fegyverek, és perkek, a 4-hez hasonlóan rangokhoz vannak kötve reklamalo.gif  reklamalo.gif . de ez csak addig baj, míg nem lesz olyan rang hackelõ programom, ami jó, és minden rangot, fegyvert, challenget megad. Cod 4-hez több is van.

Ez meg nem érint, a multit magasról lesz*rom, ebbõl a játékból bõven elég a single, ahhoz sincs kedvem, hogy megnézzem, mit kínálna a multi, ha tudnám használni. laugh.gif
2008. november 19. 12:24 #90
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Diablo 2

Tegnap felraktam, hogy megnézzem, ez is annyira unalmas, egyhangú-e, mint az elsõ rész. Nos, annál jobban sikerült, de nekem így is sokkal inkább tetszik a Dungeon Siege sorozat és a Sacred is. Plusz a max felbontás csak 800x600, hiányoznak azok a két elõbb említett játékból megszokott kényelmi funkciók, amik nélkül macerásabb az amúgy is lapos játékmenet. Meg a karakterek animációi sem túl szemet gyönyörködtetõek. De azért el lehet vele lenni. Talán az a legnagyobb hibája a szememben, hogy loot-központú az egész játék, ezért millió számra kell hentelni az ellenfeleket, ez pedig unalmassá teszi. Persze a Diablo rajongók gondolom, pont ezért szeretik. A lényeg, nem nekem tervezték, de a hibáival, hiányosságaival együtt is azért minõségi munka, 8/10-et megérdemel.
2008. november 19. 12:41 #91
- törölt felhasználó -    
Abe's Oddysee
Madden NFL 08
NHL 08
Tony Hawk's Pro Skater 4

ezeket tolom mostanában biggrin.gif
2008. november 19. 16:14 #92
suzy182
suzy182
♥sweetkisses♥
 
StátuszIt's the sweetest sin..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6765
Csatolások: 13320
Azonosító: 31521
Offline offline
RollerCoaster Tycoon blush.gif biggrin.gif
2008. november 19. 22:58 #93
Blondie 95
Blondie 95
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.11.18.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 11
Azonosító: 77390
Offline offline
Archlord (ez ilyen karakteres játék, tündékkel meg varázslókkal, lényeket kell megölni,h nagyobb szintre juss biggrin.gif ), Sims2 (gondolom ezt mindenki ismeri) thumbsup.gif
2008. november 20. 15:52 #94
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Most épp a Stalker: Oblivion Lost-ját tesztelgetem.
Ez tulajdonképpen egy mod, ami megmutatja, hogy igazából hogyan is képzelték el eredetileg a Stalkert a fejlesztõk.
Ledöbbentem, mert hatalmasat dob az egész játékon. Bekerültek az eredetileg kihagyott mutánsok (civil zombik, gyilkos macskák stb.). A fegyverek teljesen át lettek tervezve mind grafikailag mind hangügyileg.
A modba beletették a különféle jármûvek vezetését is. Végre le lehet kapni a madarakat is a levegõbõl, ami elég vicces. tongue.gif
Streloknak nem csak lehet, de x idõ után muszály aludnia amihez a folyton nála lévõ hálózsák nyújt segítségetl. smileeee.gif Egyébként az alvással az életerõt is elég szépen vissza lehet nyerni. Aminek személy szerint örültem, hogy fõhõsünk most már 80kg képes cipelni magával. A fegyvereket és lõszert meg el lehet adni más Stalkereknek is nem csak a kereskedõknek.
Végre valahára a kereskedõk is tudnak fegyvert és felszerelést javítani.
Az NPC-k is egy kicsit már túl jól teszik a dolgukat. Néha elég egy sorozat vagy egy gránát(amivel különösen jól bánnak) és már tölthetjük is újra a játékot. Az ellenfelek és a Stalkerek most már tudatosan kerülik az anomáliákat. Bizonyos zombik nem halnak meg egybõl ha földet fognak, hanem mint valami kései terminátorok szépen lassan újra felkelnek. wink.gif Kb amikor harmadszorra fognak földet akkor lehet a játékos biztos abban, hogy többet nem kelnek fel.
A modba belerakták a Clear Sky-ból ismert Blowout-okat is csak itt teljesen randomizáltan jönnek viszont az elõjeleit elég szépen lehet érezni. Ilyenkor nem árt ha biztonságos helyet keresünk, amíg a móka elvonul. biggrin.gif Az MI-t itt is csak dícsérni tudom, ugyanis az NPC-k is egybõl menedéket keresnek és meghúzzák magukat.

Viszont sajnos vannak negatív tapasztalataim is. Remélem ezekhez találok még valami patchet. Az elsõ, hogy ha a játékos egy mellékküldetést szeretne választani akkor legalábbis nálam a játék visszalép a Windowsba.
A második ilyen hiba, hogy amikor a sugárzást szeretnénk csökkenteni és csak vodka van nálunk akkor a kép nem csak homályos lesz a használat után, hanem össze vissza el kezd vibrálni. Bár ezt úgy meg lehet oldani, hogy elmentjük a játékot és betöltjük újra.

Egyenlõre ennyit tudok csak írni, mert még nem játszottam vele olyan sokat. smileeee.gif

Néhány képecske:
2008. november 21. 15:04 #95
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Jól hangzik, valamikor majd ki kell azt is próbálni. Bár, valószínûleg erre csak jövõre kerülhet sor, a Dead Space-t még nem fejeztem be, a Far Cry 2 meg legalább a GTA4-ig kitart még. És ha már FC2, eddig azt hittem, csak az egy térképnyi terület lesz, erre van még egy legalább akkora. biggrin.gif És még az elsõt sem jártam be teljesen. laugh.gif
2008. november 22. 12:01 #96
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
Kis kiegészítés az általam fentebb leírtakhoz. Tegnap leszedtem a mod újabb verzióját és abban már lehet a mellékküldetések tömkelegét is csinálni, mert nem dob vissza a játék a Windowsba. smileeee.gif

Tegnap egy kicsit szórakoztam is vele. biggrin.gif
2008. november 24. 08:27 #97
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
cool.gif 26 óra és csak a Far Cry 2 felénél járok. biggrin.gif

2008. november 30. 05:52 #98
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Tomb Raider: Underworld

Még csak az elejénél tartok (hazatért Lara és a kriptát indult felfedezni), de már most mondhatom, hogy nagyon tetszik. A grafika is nagyon szép, Croft kisasszony szokás szerint gyönyörû, a játékmenet sem változott nagyon, de így is van ez jól. smileeee.gif A gépigény általában nem túl magas, de az elsõ tüzes pályán szenvedett a vasam. A dinamikus árnyékokat is el lehet felejteni annak, akinek nincs erõmûve.
Elõzetesen megkapja a 9/10-et, nem hiszem, hogy változtatnom kellene ezen a késõbbiekben. smileeee.gif


Plusz itt egy király Deus Ex 3 concept art. cool.gif

user posted image
2008. november 30. 09:50 #99
FeGa1122
FeGa1122
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.10.12.
Hozzászólás: 327
Csatolások: 69
Azonosító: 18867
Offline offline
Gears of War 2
Nagyon eltalálták, hogy milyen módon leht megújítani a fedezék-lövök-fedezék stílust, jó ötlet jó megvalósítással. Minden nagyobb és szebb lett, bát a tank irányítása eléggé hogy úgy mondjam, véleményes, de szerencsére hamar át lehet azon a részen vergõdni. Kb a felénél járok de a történet is magával ragadó, és ha nem idén jelent volna meg Nico Bellic kalandja akkor az év játéka is lehetne.
2008. november 30. 10:30 #100
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Jövõre majd én is megnézem, milyen lett. smileeee.gif Az elsõ rész egész jó volt, de soha nem értettem, miért istenítik annyira ezt a játékot, Halo sorozatnál detto. Ez legalább szép. biggrin.gif
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!