Starity

Milyen játékkal játszol mostanában ?

17 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. január 16. 17:41 #121
suzy182
suzy182
♥sweetkisses♥
 
StátuszIt's the sweetest sin..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6765
Csatolások: 13320
Azonosító: 31521
Offline offline
Mortal Kombat 4 biggrin.gif
2009. január 16. 19:10 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet(suzy182 @ 2009. January 16. - 18:41)
Mortal Kombat 4 biggrin.gif

respect biggrin.gif beer.gif
2009. január 17. 04:27 #123
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
thumbsup.gif Nagy kedvencem nekem is. biggrin.gif Jöhetne már egy rendes új MK PC-re is. dry.gif reklamalo.gif

Mirror's Edge

Most nem akarok bõven belemenni, de sok kritikussal ellentétben nekem nagyon tetszik és az átvezetõ videókat is imádom benne. smokin.gif 9/10-es játék simán. meghajolo.gif Ja, és a gépigénye sem túl brutális, nekem is egész jól megy magas beállításokon, AA nélkül 1024-ben. smileeee.gif
2009. január 17. 10:18 #124
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. January 17. - 04:27)
Mirror's Edge

Na, befejeztem és tartom az értékelést, nagyon jó játék. Bár a vége egy kicsit össze lett csapva, elõtte volt annyira jó, hogy ne menjek 9 alá. A harc tényleg lehetne jobb, de eleve nincs túl sok belõle és nagy veszõdést egyszer sem okozott. Remélem, lesz folytatás, amiben kihasználják a játékban lévõ teljes potenciált. smileeee.gif
2009. január 23. 08:28 #125
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
FEAR 2 demó

Nagy falat, de megéri leszedni. wink.gif Ismét megerõsítettek abban a hitemben, hogy a klasszikus FPS-ek közt ez a sorozat a legjobb, nincs mese. A grafikán látszik, hogy régebbi motor, de cserébe gyengébb, közepes gépeken is vígan elszalad és ahhoz képest nem is néz ki rosszul. smileeee.gif De nem ez a lényeg, hanem az, hogy ha lehet, akkor még jobbnak ígérkezik, mint az elsõ rész, az pedig nagy szó. Vérfelhõk, porfelhõk, törmelék mindenfelé, ilyen egy igazi tûzpárbaj. biggrin.gif Plusz a horror részek is fejlõdtek, szerintem, ebben a kategóriában is van esélye a legjobbak közé kerülni. A lényeg: kibaszott jó játék, FPS fanoknak kötelezõ! leszedni a demót, a teljes játék pedig kicsit több, mint két múlva jön. A király visszatért. cool.gif 10/10 meghajolo.gif
2009. január 23. 09:55 #126
- törölt felhasználó -    
majd 1x talán és is eljutok addig,hogy elfusson a gépemen smileeee.gif

addig is: Frets on Fire
2009. február 09. 14:13 #127
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Burnout Paradise

No, ezt sem könnyû megítélni. Egyrészt nem tudom átállítani angolra, magyarul vannak a szövegek és a menük, meg az intro is, ami nagyon idegesít, de szerencsére a játék közbeni hangot nem cseszték el. (Ha valaki tudja, mit kell tenni, hogy angol nyelvû legyen teljes egészében, az írja már meg ide! meghajolo.gif) Ott van még a borzalmas portolás, ami a szokásos puritán beállítási lehetõségekben, idióta, nehezen kezelhetõ menükben és magas gépigényben mutatkozik meg. Ráadásul megint nem átléphetõek a videók (EA-s szokás... mad.gif), Az irányítás meg olyan, amilyen, de azért jobbat vártam egy kicsit. Így sem rossz, de... De ennyi elég a negatívumokból, lássuk a jó dolgokat. A zenék nagy része nagyon jó, illik is a játékhoz, nem tudok belekötni. A grafika még lebutítva is szép, gratula. A játékmenet abszolút árkád, de nincs azzal semmi baj. smileeee.gif Egyedül a térképen és a navigáláson kellett volna még dolgozni, de egye fene, szemet hunyok az itteni hiányosságok felett. Összegezve azt kell mondjam, a játékélmény felülkerekedik a panaszaimon, de sajnos annyira nem jó így sem (még ha pusztán az élvezeti részt nézem sem), hogy 8.5-nél jobbat adjak rá. Sõt, ha szigorú akarnék lenni, kerek 8-asnál semmiképp nem értékelhetném jobbra, de tetszik, szóval a magasabb szám marad. smileeee.gif
2009. február 09. 20:12 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. February 9. - 14:13)
Burnout Paradise

szerintem 10/10
2009. február 09. 20:18 #129
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. February 9. - 14:13)
Burnout Paradise

... magas gépigényben mutatkozik meg.
... a játékélmény... 8.5


Mihez képest magas a gépigény biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif
Én szivem szerint egy 9.0-9.2 közötti pontszámot adok rá, mert az a baj, hogy lassan ritkaság lesz PC-n egy autós játék.
10 pontot azért nem érdemel, mert ilyen játék gyakorlatilag nincs. laugh.gif
2009. február 09. 21:15 #130
- törölt felhasználó -    
utóbbi idõk legjobb autós játéka
2009. február 09. 23:50 #131
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(joe_r @ 2009. February 9. - 20:18)
Mihez képest magas a gépigény biggrin.gif biggrin.gif  laugh.gif

Az én gépemhez. laugh.gif Meg amúgy is, más új játékok, amik legalább ilyen jól néznek ki (vagy kicsit régebbiek) jobban futnak néha, magasabb beállításokon, mint ez. Bár, szerintem ezen lehetne segíteni, ha rendesen konfigurálható lenne a játék...
Idézet(Vinsanity @ 2009. February 9. - 21:15)
utóbbi idõk legjobb autós játéka

Szerintem a GRID sokkal jobb volt és a Falloutok is jobban bejönnek. De az NFS széria utóbbi részeit simán lepipálja, az biztos.

A FEAR 2 mér' nem szivárog már ki?! reklamalo.gif Akarom, most! reklamalo.gif biggrin.gif


Ja, végignyomtam a Fallout 3-at is már, meg az elsõ DLC-t, az alaszkai missziót. A FO3 vége tényleg eléggé össze lett csapva, innen spoiler[I]: egyrészt a nagy robot miatt szinte nem is volt kihívás átverekedni magam a sok ellenfélen, utána csak néhány átlagos ellenfelet kellett hidegre tenni, majd egy nevetségesen könnyû fõellenfél és a gyors befejezés. blink.gif A videók nem voltak rosszak, de láttam már jobbakat... És nem is lehet így folytatni a játékot ugyebár, ami szintén nem tetszett. De úgy tudom, a harmadik DLC majd lehetõvé teszi ezt is, szóval majd meglátjuk.
Az Operation Anchorage ötletes volt, élvezetes, szóval bejött. smileeee.gif Ok, az akción kívül más nem volt benne, de azt legalább jól megcsinálták. Talán a következõ tartalmasabb lesz.
2009. február 11. 12:31 #132
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Hm, tegnap este nyomtam még a Burnouttal és nagy meglepetésemre most második alkalommal sokkal jobban futott (magas textúra, közepes világ beállítás). blink.gif Tehát a gépigény dolgot visszavonom. biggrin.gif Így mondjuk felmegy 8.8-ra az értékelése. smileeee.gif De ami nagyon hiányzik nekem, az valami átfogó történet vagy legalább valami tartalom a versenyek és autózgatás mellett. Így egy kicsit üresnek tûnik.
2009. február 11. 12:33 #133
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
már megint egy hülye játékban vagyok,mondjuk a szabályokat sem tudom,meg azt sem tudom már mi a lényeg,meg a cél de mindegy.
2009. március 17. 20:47 #134
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Tom Clancy's HAWX demó

w00t.gif cool.gif meghajolo.gif Tömören így foglalnám össze, kibaszott jó lett! biggrin.gif A grafika nagyon szép, a gépigény alacsony - nekem a legmagasabb beállításokon, élsimítással is megy átlag 25-30 fps-el. ohmy.gif Király a HUD, a dumák is jók, a játékmenet élvezetes, egyedül az irányításba tudok belekötni. Csak billentyûzettel megyek, mert egérrel nem érzem úgy a gépet. Kár, mert úgy egyszerûbb lenne, de nem nagy baj, maradok a normál nehézségi szinten. Osztályzatot nem adok, majd pár nap múlva, mikor megjelenik a full, nagyon várom már. smileeee.gif Mindenkinek ajánlom, aki szereti a repülõs-lövöldözõs játékokat. thumbsup.gif
2009. március 17. 23:17 #135
- törölt felhasználó -    
teljes is kinnvan már

amúgy Mirror's Edge-t vittem ki pár napja,kegyetlen jó volt
2009. március 17. 23:32 #136
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2009. March 17. - 23:17)
teljes is kinnvan már

Hehe, tényleg. Jó, hogy szóltál. biggrin.gif
Idézet
amúgy Mirror's Edge-t vittem ki pár napja,kegyetlen jó volt

Nekem is nagyon tetszett, de remélem, a folytatásban majd kiaknázzák a még benne rejlõ lehetõségeket.
2009. március 18. 01:00 #137
- törölt felhasználó -    
húvazze megnéztem egy hóksz ingém hd videt...hát teljesen megfogott,ez kell most nekem!
qrvásul remélem,hogy elmegy a laptopon...megnézem a demot sztem
2009. március 18. 01:30 #138
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. November 4. - 16:31)
Tomb Raider: Underworld demó

Szuper lett ez is, a grafika itt is szép, a gépigény hasonlóképp alacsony, a játékmenet meg a szokásos, talán kicsit jobb, mint eddig.

Sajnos annyira nem alacsony, hogy ne egye meg a gépemet reggelire. Életemben elõször láttam kék halált. biggrin.gif Olyannyira meglepett, hogy csak a negyedszeri újraindítás után hittem el, hogy ehhez már gyenge a masina. Pár hónappal késõbb a makacsul el nem induló Mass Effect és Oblivion döngölték bele az orromat a nagy büdös valóságba, ezért visszavonulót fújtam, és elõszedtem pár régi elmaradásomat, úgymint Fallout 1-2 és a Baldur's Gate (a második rész oda-vissza megvolt vagy tizenötször, az elsõ valahogy kimaradt) és Planescape: Torment.
Az Underworldre visszatérve: jobb híján belenéztem a jutúbon pár végigjátszásba, tetszettek a pályák és az új mozgások. Végignéztem az átvezetõ jeleneteket is, némelyiktõl letettem a hajamat, felõlem Eidosék mozifilmet is készíthetnének, szíves örömest beneveznék rá.

Idézet(Necros @ 2008. November 19. - 12:24)
Diablo 2

Talán az a legnagyobb hibája a szememben, hogy loot-központú az egész játék, ezért millió számra kell hentelni az ellenfeleket, ez pedig unalmassá teszi. Persze a Diablo rajongók gondolom, pont ezért szeretik. A lényeg, nem nekem tervezték, de a hibáival, hiányosságaival együtt is azért minõségi munka, 8/10-et megérdemel.

Van valami különös vonzereje. Talán a helyszínek teszik, a nyúlfarknyi, ám kellemes történet, a városlakók beszólásai, a tárgyak megszállott gyûjtögetése, a szörnyek sokfélesége és a hentelés ritmusa, illetve mindezek vegyülete... Hét évig játszottam vele. Szép idõk voltak. smileeee.gif *adjonvalakiegyzsepit tongue.gif biggrin.gif *

Ó, és végre megjelent a Secret Files folytatása! smileeee.gif pompom.gif
2009. március 18. 23:23 #139
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Aribeth @ 2009. March 18. - 01:30)
Az Underworldre visszatérve: jobb híján belenéztem a jutúbon pár végigjátszásba, tetszettek a pályák és az új mozgások. Végignéztem az átvezetõ jeleneteket is, némelyiktõl letettem a hajamat, felõlem Eidosék mozifilmet is készíthetnének, szíves örömest beneveznék rá.

Bizony, a mozgásokat iszonyat jól megcsinálták és az átvezetõk is nagyon jól sikerültek. Bár néha egy kicsit túl gyors a mozgásanimáció, de annyira nem zavaró. Nekem a TR: Legend volt az elsõ Lara kalandjai közül, amelyik igazán tetszett és végig is vittem, azóta csak fejlõdik a sorozat. Crystal Dynamics rulz. cool.gif
Idézet(Aribeth @ 2009. March 18. - 01:30)
Van valami különös vonzereje. Talán a helyszínek teszik, a nyúlfarknyi, ám kellemes történet, a városlakók beszólásai, a tárgyak megszállott gyûjtögetése, a szörnyek sokfélesége és a hentelés ritmusa, illetve mindezek vegyülete... Hét évig játszottam vele. Szép idõk voltak.  smileeee.gif  *adjonvalakiegyzsepit tongue.gif  biggrin.gif *

Szerintem a Dungeon Siege 1-2 sokkal jobb. Az ilyen monoton hentelésért soha nem voltam odáig, nem az én stílusom. Azért a Diablo 3-at is kipróbálom majd, de nincsenek nagy reményeim. Maximum kellemesen csalódok. smileeee.gif
Idézet(Aribeth @ 2009. March 18. - 01:30)
Ó, és végre megjelent a Secret Files folytatása!  smileeee.gif pompom.gif

A Secret Files: Tunguska? Szerintem elnéztél valamit, mert az majd csak májusban jön. smileeee.gif Én is nagyon várom már.
biggrin.gif
2009. március 19. 05:48 #140
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Tom Clancy's HAWX

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Ha nem lenne az isteni Freespace 1-2, akkor ez lenne a kedvenc szimulátorom, k.urva jó játék, már elnézést a durva megfogalmazásért. biggrin.gif A grafika szuper, gépigénye alacsony, nálam maximumon, élsimítással hasít, elismerésem a román fejlesztõknek. thumbsup.gif Remélem, veszi a lapot a többi Ubisoft csapat is, hogy lehet rendesen optimalizálni PC-re. A játékmenet igazi adrenalinbomba, királyul meg van komponálva. Ok, ismétlõdõ egy kicsit, hogy az alap feladat után mindig jön legalább egy újabb "meglepetés" csapat ellenfél is, de a szinkronszínészek egész jól eladják a helyzetet, szóval nem kötekedek. smileeee.gif A sztori nem a legjobb, amit valaha láttam, de itt nem is az a lényeg, hanem a játékélmény, ami mindent visz. Egyedül az irányítás az, ami nem tetszik maradéktalanul, mert egy kicsit nehézkes billentyûzettel, így maradok a normál nehézségi szinten, de meg lehet szokni, tehát sok levonást nem kap az értékelésben ezért. Egy kis gagyi gamepadem van, majd megnézem azzal is valamikor, bár azzal nem vagyok túl jó autós játékban sem, szóval nem biztos, hogy segít. biggrin.gif Ezzel könnyebb átvészelni az éjszakai mûszakot is. laugh.gif Nem tökéletes, kicsit árkád is, de nagyszerû játék, imádom. 9.5/10 smokin.gif Képeket majd pakolok.
17 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!