Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 22. 22:26 #6441
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpi. @ 2013.10.22. 22:21)
Lehet, hogy csak én dramatizálom túl a dolgokat, de feljövök, és rögtön szembe tűnt az a cikk, amiben a Bieber egyik rajongója, méghozzá férfi rajongója bieberré műttette magát. Már a falat kapartam, amikor megláttam. Úristen, tudom, hogy vannak ilyen agyhalottak, de hogy ennyire?? Annyira kiakasztott. A cikkben olvastam, hogy a barátai agyon dicsérgették, és segítették őt. Ehelyett inkább egy orvost kellett volna neki keríteni. Mennyivel jobb volt, amikor még nem léteztek ilyen díszb*zi tinibálványok.. 
Továbbá ma ünneplőbe kellett mennünk, de persze nem is én lennék, ha nem szakadt volna szét teljesen a harisnyám, mire beértem suliba. Azt az őskori buszt küldték errefelé, egy oltári nagy lyukkal az oldalán. Tehát ott jött be a hideg levegő, én meg majd szét fagytam. Majd olyan 4 óra körül haza értem, nyugalomban, hogy holnapra nem kell tanulni. Úgy elterveztem, hogy majd olvasok, meg rajzolok picit. Erre nem tudtam létezni a szobámban, mivel a vékony falnak köszönhetően két órán keresztül a szomszéd sz*r zenéjét hallgattam, mivel az itt mellettem üvöltette.. nem tudom, mi annak a neve, de azt hallgatta, amelyikbe az a négy lány van, élen a rózsaszín vagy lila (nem tudom) hajával, akinek az a vandájreksönös a pasija.. de meg nem mondom, mi a nevük.  blink.gif


Na, ugyanúgy voltam ezzel..
2013. október 23. 11:48 #6442
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Ma volt a falunkban a művelődési házban az október 23. műsor,és anyukámmal teljesen kevertük az időpontokat,mert jöttek fúvósok a műsor előtt,én meg 9kor már egyedül pár ismeretlen felnőttel álldogáltam,fél 10kor a fúvósok fél órát zenéltek,utána 10kor kezdődött a műsor,és egyetlen osztálytársam volt ott,pedig az összeset hívtam,és mellesleg a műsorról 10 percet csúsztam,mert azt hittem,hogy anyukám műsor előtt hozza az innivalómat (nagyon szomjas voltam),és végül a koszorúzáson hozta... w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: BenGergReg
2013. október 23. 12:33 #6443
BenGergReg
BenGergReg
Haminé.♥♥
 
StátuszSzeretlek.(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 1313
Csatolások: 0
Azonosító: 211694
Offline offline
Azzal hogy nem enged el anyám a barátomhoz de ha nem megyek akkor meg a barátom sértődik be hogy miért nem megyek. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: drfan, WhiteRosee
2013. október 23. 13:31 #6444
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.10.22. 22:21)
Lehet, hogy csak én dramatizálom túl a dolgokat, de feljövök, és rögtön szembe tűnt az a cikk, amiben a Bieber egyik rajongója, méghozzá férfi rajongója bieberré műttette magát. Már a falat kapartam, amikor megláttam. Úristen, tudom, hogy vannak ilyen agyhalottak, de hogy ennyire?? Annyira kiakasztott. A cikkben olvastam, hogy a barátai agyon dicsérgették, és segítették őt. Ehelyett inkább egy orvost kellett volna neki keríteni. Mennyivel jobb volt, amikor még nem léteztek ilyen díszb*zi tinibálványok.. 
Továbbá ma ünneplőbe kellett mennünk, de persze nem is én lennék, ha nem szakadt volna szét teljesen a harisnyám, mire beértem suliba. Azt az őskori buszt küldték errefelé, egy oltári nagy lyukkal az oldalán. Tehát ott jött be a hideg levegő, én meg majd szét fagytam. Majd olyan 4 óra körül haza értem, nyugalomban, hogy holnapra nem kell tanulni. Úgy elterveztem, hogy majd olvasok, meg rajzolok picit. Erre nem tudtam létezni a szobámban, mivel a vékony falnak köszönhetően két órán keresztül a szomszéd sz*r zenéjét hallgattam, mivel az itt mellettem üvöltette.. nem tudom, mi annak a neve, de azt hallgatta, amelyikbe az a négy lány van, élen a rózsaszín vagy lila (nem tudom) hajával, akinek az a vandájreksönös a pasija.. de meg nem mondom, mi a nevük.  blink.gif


Jó is neked, hogy nem tudod..
7 felhasználónak tetszik: icarlyluv, itsjustme, Beyla, MadHatter, WhiteRosee, CandUs, Reija
2013. október 23. 14:51 #6445
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Természetesen örülök annak,hogy ma munkaszüneti nap van,de valahogy mégis elszomorít az,hogy tanulhatok ma rendesen,mert holnap biológiából és fizikából is témazáró...A biológia az oké,mert gyakorlatilag szinte mindent meg tudok jegyezni óráról,párszor elolvasgatom az anyagot,és az már teljesen jó is lesz.Na de a fizika...Nem titok,hogy egyszerűen utálom a tantárgyat.Mindennel abszolút elvagyok,de ezzel képtelen vagyok megbarátkozni.Hiába tanulok rá,a tanárnak sosem elég,velem meg különösképpen szemétkedni szokott,sokkal többet,meg nehezebbeket kérdez,és ezt nem csak beképzelem. Ráadásul egyszerűen nem jól tanít,nem tud magyarázni,nem tudja velünk megértetni a tananyagot,egyszóval nem való neki a pedagógus szakma.Pont egy ilyen,nem könnyűnek mondható tantárgyat tanít nekünk,remek...A holnapi dolgozatban pedig teli lesznek számolásokkal,szóval én akkor visszafele is megtanulhatom a tananyagot,nem lesz elég.Mondjuk most már kezdem úgy nagyjából érteni,de attól tartok,ez nem lesz elég...Pedig van egy 4-esem,meg egy 5-ösöm belőle,szóval igen jól jönne most egy jeles osztályzat.Nagyon nem akarom,hogy ez rontsa el a tanulmányi eredményeimet,mert minden másból egyébként ötös vagyok...
9 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, Beyla, MadHatter, WhiteRosee, CandUs, Pöttömke, Reija, Midnight Memories
2013. október 23. 19:56 #6446
- törölt felhasználó -    
Azokkal a tsodálatos tagokkal, akik, miután rájuk szólok, hogy foglalkozni kéne a bevállalt adatlapjaikkal, bemásolják a Wikipédia vonatkozó szócikkét. Így egy csimpánz is tud adatlapot szerkeszteni. omg.gif
14 felhasználónak tetszik: icarlyluv, itsjustme, Eszti0305, Lil98, JadeB, Beyla, MadHatter, WhiteRosee, Zsófi765, drfan, Midnight Memories, Jolie_77, Judit2013, Lindsay019
2013. október 24. 13:31 #6447
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
A szomszédba van egy skarlátos kisfiú és nagyon sajnálom őt. De mivel társasházba lakunk így a vírusok is könnyen terjednek. Márpedig a skarlát egy nagyon könnyen terjedő betegség és veszélyes is. Rajtam is reggelre piros folt jött ki a kezemen és nagyon furcsa mert ilyet még nem láttam; pedig már minden megcsípett. Még pók is. blink.gif Viszketni viszket; hol pedig fáj. És egyre több helyen vakarózok. Remek...
Akad még egy két problémám; de szerencsére semmi se olyan komoly! biggrin.gif
Annyira rossz dolog hogyha a valós dolgok helyett légvárakat építesz fel és tökre beleéled magad a dolgokba. Sajnos most ez velem is megtörtént. Nekem is akadnak olyan álmaim mint az emberek többségének; hogy lehet meg se fog valósulni és ilyenkor úgy érzem mintha kitéptek volna belőlem valamit; mert ez a dolog sajnos rég óta tart. Mindenem meg van és ez nagyon jól esik. Vannak barátaim egy egészen jó családba élek; anyagi helyzetbe sincsenek gondjaink.. de mindig bennem van azaz érzés hogy hiányzik az életemből valami. Olyan honvágyszerű és nem tudok vele mit kezdeni. Le akarom küzdeni; de hiába próbálom nem megy. unsure.gif És még 2 éve csalódtam egy barátomba. Akivel már helyre jöttek a dolgok; sokat beszélünk és kedveljük is egymást. Nincs vele konkrétabb bajom. De abban az egy hónapban amikor még megbántott óriásit csalódtam benne és ez a kis érzés a mai napig is bennem maradt. Pedig nem nagyon érdekel a múlt és könnyen meg tudok bocsájtani bárkinek. Az vajon normális lenne hogy egy láthatatlan falat tartok felé? Vagy teljesen meg vagyok h*lyülve? sad.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, BenGergReg, JadeB, Genevieve, Lil98, MadHatter, Reija, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 15:47 #6448
- törölt felhasználó -    
Ma épp a földrajzzal, és a tanárral. Kedden, a rövidített órákkal nem törődve megíratta velünk a föci témazárót, ami kerek 15 -nem épp könnyű- kérdésekből állt, és erre volt körülbelül negyed óránk, mivel ugye rövidített órák voltak, és még késett is. Ma első óránk vele volt, és elkezdte tömni a fejünket, hogy mennyire buták vagyunk, és hogy mennyire el b*sztuk az egészet. Persze az nem jutott eszébe, hogy idő hiányban voltunk, és hogy a kérdések felét nem is tanultuk. Már így reggel szépen felcseszte az agyam ezzel. Majd tesin kosaraztunk, amivel nem is lenne gond, csak annyit kellett rohangálni a labdával, és a labda után, hogy a vége felé azt hittem, a tüdőm is kiköpöm, úgy elfáradtam. És még jól fejen vágtak azzal a kemény labdával is, tehát egész nap zúg a fejem is. Majd angol órán véletlenül kicsúszott a számon az a bizonyos f*ck szó, pedig nem mondhatom magamat káromkodósnak. És persze ezért is szépen megkaptam a magamét, hogy mindegy, hogy milyen nyelven mondtam, "de akkor is káromkodásnak minősül".
12 felhasználónak tetszik: Beyla, BenGergReg, Eszti0305, JadeB, Genevieve, Lil98, Zsófi765, CandUs, MadHatter, Reija, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 15:51 #6449
viki1995
viki1995
 
StátuszHa valakit meg akarsz jó erősen pofozni,tedd meg nyugodtan és mondd azt hogy pók
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.12.
Hozzászólás: 1966
Csatolások: 0
Azonosító: 191436
Offline offline
Piszkálnak a hülye fiúk. -.-
2013. október 24. 15:54 #6450
leti0417
leti0417
 
StátuszPretty Little Liars forever ❤️❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 35
Azonosító: 203375
Offline offline
Az osztály konfliktusaival, meg a barátnőim nyafogásával!! -.-
2013. október 24. 15:58 #6451
leti0417
leti0417
 
StátuszPretty Little Liars forever ❤️❤️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 753
Csatolások: 35
Azonosító: 203375
Offline offline
Idézet (Törpi. @ 2013.10.24. 15:47)
Ma épp a földrajzzal, és a tanárral. Kedden, a rövidített órákkal nem törődve megíratta velünk a föci témazárót, ami kerek 15 -nem épp könnyű- kérdésekből állt, és erre volt körülbelül negyed óránk, mivel ugye rövidített órák voltak, és még késett is. Ma első óránk vele volt, és elkezdte tömni a fejünket, hogy mennyire buták vagyunk, és hogy mennyire el b*sztuk az egészet. Persze az nem jutott eszébe, hogy idő hiányban voltunk, és hogy a kérdések felét nem is tanultuk. Már így reggel szépen felcseszte az agyam ezzel. Majd tesin kosaraztunk, amivel nem is lenne gond, csak annyit kellett rohangálni a labdával, és a labda után, hogy a vége felé azt hittem, a tüdőm is kiköpöm, úgy elfáradtam. És még jól fejen vágtak azzal a kemény labdával is, tehát egész nap zúg a fejem is. Majd angol órán véletlenül kicsúszott a számon az a bizonyos f*ck szó, pedig nem mondhatom magamat káromkodósnak. És persze ezért is szépen megkaptam a magamét, hogy mindegy, hogy milyen nyelven mondtam, "de akkor is káromkodásnak minősül".

Eggyet értek veled ami a földrajzot érti. Velünk is ezt csinálták csak nekünk épp 12 kérdés volt.
2013. október 24. 17:47 #6452
- törölt felhasználó -    
Egyik osztálytársammal. Jelentkezett a Való Világ 6-ba, és amióta visszajött a válogatásról, úgy beszél velünk, mintha a hátsójából húzott volna ki minket. Lehet, hogy be se kerül, ő meg már most úgy csinál, mintha sztár lenne. dry.gif
14 felhasználónak tetszik: tori123, JadeB, BenGergReg, Genevieve, Lil98, Zsófi765, Beyla, drfan, icarlyluv, CandUs, MadHatter, Reija, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 18:17 #6453
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candy Love @ 2013.10.24. 17:47)
Egyik osztálytársammal. Jelentkezett a Való Világ 6-ba, és amióta visszajött a válogatásról, úgy beszél velünk, mintha a hátsójából húzott volna ki minket. Lehet, hogy be se kerül, ő meg már most úgy csinál, mintha sztár lenne.  dry.gif

Jaj, ne is mond, nekem egyik osztálytársam az Éjjel nappal Budapestbe jelentkezett. Bár nem értem miért, bűn ronda, és semmi tehetsége nincs... blink.gif Szóval együtt érzek veled laugh.gif

On: Az osztályommal, de nagyon. De megfogadtam, hogy most már nem fogom visszafogni magam, ha fölb*sszák az agyamat.
Barátnőmmel leültünk hátulra a kedvenc helyünkre, hát erre pont elénk kellett leülniük, pedig üres volt az egész terem... dry.gif És egész órán csak dumáltak hozzám, de nem igaz, hogy nem esett le nekik, hogy rohadtul nem érdekelnek. Aztán utolsó órára, én nem tudom, hogy hogyan, de megszerezték a telefonszámomat. Én esküszöm, ha egyszer is fölhívnak, kihajítom a telefonjukat az emeletről!!! Meg kb. fél óra kellett, hogy a tanár be tudja írni 6 gyerek igazolását, mert ezektől az idiótáktól nem lehetett. És kérdeztem, hogy "Tanár úr, ön ezt hogy bírja?" Azt mondta "Nem bírom!!" Tényleg elviselhetetlenek, de azért kíváncsi lennék, ha az igazgató jönne be órára, akkor is ekkora lenne-e a szájuk... dry.gif Aztán minket a barátnőmmel korábban elengedett a tanár utolsó óráról, és mondta, hogy "Nem akarsz kifelé menet véletlenül rátaposni egy-két ember lábára a bakancsoddal?" wink.gif
De bezzeg mikor volt a fogorvosi vizsgálat, fostak mint a nyulak. Pedig ott nem csinálnak semmit, csak megnézik a fogaid és ha rossz valamelyik, akkor elküldenek fogorvoshoz.

Egyébként meg csak én szenvedek a katicáktól?? Én nem tudom mi van most, valami katica invázió?? ohmy.gif Ma is 12-t kellett anyunak lecsapnia, öt percre rá, már volt bent három, úgy, hogy ki se nyitottam az ablakot... dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Candy Love, BenGergReg, Genevieve, Jody, Lil98, Beyla, CandUs, MadHatter, Reija, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 18:59 #6454
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Le akarom szögezni az elején, hogy nem szeretek külső alapján ítélni, nem is szoktam. És én sem vagyok szép.. Nos, van egy lány osztálytársam, akiről kiderült, hogy barátja van. Ez úgy oké, de ez a lány szegényem nagyon csúnyácska és buta. De komolyan. Úgy tartom, hogy mindenkiben van valami szép, például a szeme, vagy valamije, de benne semmi sincs. Alig ad magára, rohadnak a fogai, ezért nagyon büdös. De ezt halál komolyan mondom. Nagyon naiv, és még saját magán is tud röhögni. És ilyenkor ne essek depresszióba, hogy van barátja. Nem hiányzik egy barát, tökéletesen megvagyok elégedve a távolijövendőbelimmel, de mikor egy nálam csúnyább lány egy fiúval sétál kézen fogva...na, akkor kikészülök. Nem tudom mi van velem, de komolyan. Nem értem magam, hiába is próbálom. Kezdek totál begolyózni, és ez így nagyon rossz.
14 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, Lil98, Beyla, Candy Love, Jody, icarlyluv, CandUs, ilus1996, MadHatter, Midnight Memories, Judit107, Corby, Lindsay019
2013. október 24. 19:48 #6455
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
A drága osztálytársaimmal. dry.gif Ma 7-8 órában angol fakt és felzárkóztatónk van, de a 6. óránk lyukas. Mi a barátnőimmel ilyenkor mindig bepakolunk a terembe és most ott maradt velünk jó pár ember. (Mi a felzárkóztatóra ők meg a faktra vártak.)
És mivel unatkoztak elkezdték kibeszélni a SAJÁT barátaikat. blink.gif Az egyikük elkezdte mondani, hogy az ő barátnője olyan buta, hogy az már neki fáj és, hogy ő nem is szereti igazából és hogy csak azért van vele, hogy ha hiányzik akkor átküldje neki a házit meg más nincs, akivel lehetne. blink.gif Erre a másik témához kapcsolódva a másik közli, hogy szakított a barátjával 3 hónap után mert megunta és egyébként sem szerette. A szegény srác meg szereti és közölte, hogy a srác majdnem sírt amikor megmondta neki, hogy vége, és a csaj kinevette. reklamalo.gif
Bocsánat, a kisregényért, de annyira fellehet b*szni az ilyenekkel, hogy nem igaz. És mivel visszaszóltam nekik, valószínűleg én is terítékre kerültem náluk. rolleyes.gif

A másik meg: a pasikon lehetetlenség kiigazodni. unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Lil98, JadeB, ilus1996, MadHatter, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 19:57 #6456
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Lehet hogy én vagyok az idióta, de most minek kell engem azért kiröhögni, mert 1) asztmás vagyok 2) porckopásom van 3) fáj a fejem, és focizás helyett inkább leültem a padra?? Totál fáj a bal lábam, derékszögnél tovább nem tudom hajlítani, különben kb. egy félöklömnyi porcdarab "kopik le" egyszerre, még annak is örülök, hogy a 60 m-est le tudtam futni 15 és fél mp alatt. Ezt a többiek mind nagyon jól tudják de egy csepp együttérzést nem mutatnának, sőt!
Ezek még egy lábatlan hajléktalanon is tudnának röhögni sleep.gif
10 felhasználónak tetszik: BenGergReg, icarlyluv, Lil98, Candy Love, CandUs, ilus1996, MadHatter, Genevieve, Jolie_77, Midnight Memories
2013. október 24. 20:13 #6457
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
A gólyaavatóval,de nagyon. dry.gif Már jó pár hete nap, mint nap próbálunk, és bár végre kezd összeállni a dolog, nagyon unom, hogy folyamatosan azt kell hallgatnom, hogy ezt csináld - azt csináld. Főleg, hogy egy olyan lány akarja csinálni a koreográfiát, aki nem igazán tud táncolni. Nem akarom leszólni, mert tudom, hogy én se vagyok sokkal jobb, de én legalább tudom magamról ezt, és nem állok ki 28 ember elé 'tanítani'. Szerencsére az utóbbi két napban nem volt iskolában . rolleyes.gif
A másik dolog pedig szintén a gólyaavatós tánccal függ össze. Az utolsó óránk heti 4x lektori, és mi azt elszoktuk kérni a gyakorlás miatt. Igen ám, de a tanár folyamatosan beleszól abba, amit éppen csinálunk. Ez nem jó így, énekeljétek a számot is, be kéne öltözni stb. Oké, hogy próbál segíteni meg minden, de nem értem, hogy minek p*fázik bele abba, amit mi csinálunk. blink.gif Nem neki kell kiállnia közel 1000 ember elé előadni egy retardált számot, / amit persze Ő választott nekünk, mert annyira szereti ezt a számot, meg minket is dry.gif / nem Ő fogja leégetni magát az egész suli előtt, mert ha így haladunk szépen le fogjunk járatni magunkat. mellow.gif
Lehet, hogy segíteni akar, és ez kedves gesztus tőle, de kicsit sok már belőle, meg a segítségéből... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: BenGergReg
2013. október 24. 20:45 #6458
- törölt felhasználó -    
Az osztályfőnökömmel... dry.gif A suliban nem lehet kimenni hatodik óra előtt, csak ha benne van az ellenőrzőben az osztályfőnökkel aláíratva. Még kedden beszedte az ellenőrzőket, csak ma négy óránk volt. (alapból öt lett volna, vagyis alapból szólnia kellett volna.) Ezt már hetek óta tudjuk, de Ő nem tudott volna szólni a portásnak, hogy a lányokat engedjék ki. Negyedik óra után keressük Őt, kiderült, h ebédel, ezért felmentünk hozzá. Köszöntünk a tanároknak és illedelmesen megkérdeztük, hogy nem tudna-e lejönni szólni. Mondta, hogy mindjárt, csak megebédel. Erre kérdeztük, hogy nem lehetne, hogy ír egy papírt, mert többeknek már ment el a busza. De nem, Ő nem ír papírt, várjuk meg 18-an míg Ő megebédel. 15 perccel később lejön, és még neki áll beszélgetni valakivel, nem az hogy szólna. Ezután még lecs*szett minket, hogy milyen udvariatlanok vagyunk (mivel engem és a barátnőmet - akivel felmentünk- utál és ott volt előtte egy tanár, ilyenkor adja, hogy milyen szigorú) és hogy illedelmesen kéne köszönni, mikor odamegyünk hozzájuk és nem ír papírokat. dry.gif dry.gif Persze, még neki áll feljebb... mad.gif Csak miatta 18 ember fél órával később ért haza, mivel Ő ebédelt ohmy.gif unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Lil98, Candy Love, ilus1996, MadHatter, Reija, Beyla, Midnight Memories, Lindsay019
2013. október 24. 20:56 #6459
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy anyámék szokás szerint csak csapkodva és ordibálva képesek elrendezni a nézeteltéréseiket, nehogy már nyugodtan olvashassak. karácsonyi ajándékként beutalom őket egy-egy düh- és agressziókezelési terápiára...
15 felhasználónak tetszik: Lil98, Candy Love, CandUs, Jody, JadeB, ilus1996, MadHatter, Guitarist, Reija, BenGergReg, sarika2001, Genevieve, Beyla, Jolie_77, Midnight Memories
2013. október 24. 21:15 #6460
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A rajzbeadandóval. Művtöriből kellett az "izmusokról" vázlatot készíteni, kezdve az impresszionizmustól. Volt 10 izmus, és azokat kellett elemezni. Nekem sikerült 18 szép oldalban ezt végigvinni biggrin.gif Viszont elvitt két nap alatt legalább 8 órát az életemből, hiszen ctrl+c -vel és ctrl+v -vel csak nem intézhettem el a dolgot. De legalább találtam egy modern stílusirányzatot ami tetszik biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Reija, BenGergReg, Beyla, Midnight Memories, Lindsay019
540 oldal 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!