Starity

Mi a szüleid véleménye a zenei stílusodról?

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2019. augusztus 21. 09:30 #261
- törölt felhasználó -    
Nem szeretik a kpopot, ez tény. Mondjuk a családból senki nem szereti, és amúgy is megszoktam már, hogy mindig azt hallom, hogy "Hogy tudod ezt a borzalmat hallgatni?" Mondjuk nekem se tetszik amit ők, hallgatnak(rertro zene minden mennyiségben) úgyhogy kölcsönös a dolog sleep.gif Komolyan, a nagynéném is mindig azt mondja a BTS-re, hogy "Ezek lányok" és ilyenkor elkezdek vele vitatkozni. Az egyetlen aki azt mondta hogy egész jó, az a nagymamám. Úgyhogy örültem mikor mondta hogy tetszik neki a Fake Love ( heart.gif )Az unokatesómnak(aki fiú) viszont tetszik a Blackpink, a kedvenc dala a Kill This Love happy.gif
2019. augusztus 21. 09:44 #262
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36123
Csatolások: 20566
Azonosító: 252965
Offline offline
bár apának köszönhetem a rocker/metalhead létemet, valamiért nálam annyira nem tolerálja, hogy ez megnyilvánul az öltözködésemben is. anya elfogadóbb, ő annyira nem szól meg érte, de ha hangosan hallgatok valami metált, azt már annyira ő sem támogatja és néha a kinézetemtől is szívbajt kap rohog.gif de még mindig inkább őt kérem meg, hogy rendelhessek zenekaros felsőket, albumokat, stb., mint apát xd a rokonság többi részének eddig nem volt hozzá egy rossz szava sem, bár ha lenne is, nem érdekelne. inkább ilyeneket hallgatok, mint a sok mainstream szart, meg így legalább önmagam lehetek.
2019. augusztus 30. 22:53 #263
Koneko
Koneko
Child of the Chaos
 
StátuszI don't have to say anything. Just look into my eyes and you'll see everything.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.04.05.
Hozzászólás: 2568
Csatolások: 90
Azonosító: 269586
Offline offline
Morognak (leginkább apa), ha esetleg valami zúzósabb rockot hallgatok, hát még akkor, ha igazi f.sza metal megy...
Egyébként nem szólnak bele, mert tudják, hogy hiába teszik, akkor is hallgatni fogom. Másrészt, azt hiszem bőven abban a korban vagyok, amikor el tudom dönteni mi a jó nekem és nem leszek "lecsúszott drogos, alkoholista, mint a rockerek". (Ezt nem ők mondták, de kaptam már meg.)
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!