Starity

Mi a szüleid véleménye a zenei stílusodról?

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2017. július 09. 19:17 #241
Medeah.
Medeah.
ᴘʀᴇᴛᴛʏ ᴅᴇᴀᴅ ᴘᴏᴇᴛ
 
Státusz"girls support girls" no i only support nice girls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.01.
Hozzászólás: 2533
Csatolások: 656
Azonosító: 264638
Offline offline
apám hajdan rockerke volt, úgyhogy őt nem zavarja, sőt. biggrin.gif anyám viszont sokszor kitér a hitéből főleg amikor megmutatok neki egy Slayeres vagy Tankcsapdás pólót rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Aisha.
2017. július 09. 19:24 #242
- törölt felhasználó -    
Egyrészt nem nagyon tudják, miket hallgatok, másrészt meg elég szerteágazó, szóval biztosan találnának olyat, ami nekik is tetszik. biggrin.gif
2017. július 09. 19:43 #243
kaliforhnia
kaliforhnia
=
 
Státuszpeople go but how they left always stays.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.09.
Hozzászólás: 1624
Csatolások: 65
Azonosító: 255526
Offline offline
nincs semmi kifogásuk. persze ők nem hallgatják (csak ha rá vannak kényszerítve általam) maguktól, de elég sok tetszik nekik, anyumnak és apumnak egyaránt. az más kérdés hogy az öltözködésük és az aegyo elég messze áll tőlük (mámint a szüleimtől lol) de van ez így.
2017. július 11. 05:24 #244
- törölt felhasználó -    
őszintén szólva nem érdeklik milyen zenéket hallgatok rohog.gif van ami anyumnak tetszik, apumat viszont már tényleg teljesen hidegen hagyja.
2017. augusztus 21. 15:38 #245
Gureka10
Gureka10
queen of clubs
 
StátuszVengeance
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 7395
Csatolások: 566
Azonosító: 193928
Offline offline
nem igazán érdekli őket, elfogadják hogy kpop-ot hallgatok, sőt, ha a tv-ben esetleg kpop zene megy, mindig szólnak. ^.^
2017. augusztus 21. 17:28 #246
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
anya tudja, hogy furcsa vagyok, azt is tudja, hogy a zenei ízlésem is furcsa, bár amikor zámbó jimmyket éneklek akkor már ő is csak néz rám, apával viszont általában normális zenéket hallgatok, de ő is tudja, hogy én mindent meghallgatok. xd megszokták már. biggrin.gif
2017. augusztus 25. 10:01 #247
- törölt felhasználó -    
tetszik nekik, amiket hallgatok.:3
2017. augusztus 25. 10:12 #248
- törölt felhasználó -    
a nagy kedvenceim új dalait mindig megmutatom anyának is, van amikor tetszik neki, van amikor nem, de volt már olyan is, hogy az egyik kedvence lett az a szám, amit mutattam neki wub3.gif apának meg szerintem édesmindegy, mit hallgatok rohog.gif
2017. szeptember 10. 14:27 #249
- törölt felhasználó -    
Kb. Ugyan olyan a zenei stílusunk biggrin.gif Főleg anyukámnak. Örülnek, hogy nem a nyávogós pop érdekel biggrin.gif
2017. szeptember 20. 07:02 #250
Rêveur
Rêveur
yes, and? ౨ৎ
 
Státuszlife is tricky baby, stay in your magic ⊹₊⋆
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.06.
Hozzászólás: 36172
Csatolások: 20622
Azonosító: 252965
Offline offline
Apával kiskoromban mindig AC/DC-t hallgattunk, anyával meg néha közösen hallgatunk Guns N' Roses-t vagy Metallicát.
Annyira azért nem tudják, hogy miket hallgatok, de szerintem nagy bajuk nincs vele.
2017. szeptember 30. 20:14 #251
jolyne
jolyne
ジョースター ☆
 
Státuszこの世界は残酷だ、そしてとても美しい
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.09.27.
Hozzászólás: 22660
Csatolások: 283107
Azonosító: 267051
Offline offline
sok olyan zenét hallgatok, ami nekik is tetszik
2017. október 10. 13:50 #252
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Kifejezetten utálják a zenét, eleinte próbáltak toleránsak lenni, de mára már nem túlzottan hajlandóak az EXO témáról hallani.. De azt hiszem valamelyest elfogadták a zenei ízlésem, de örülnek neki ha nem mondogatom nekik. Ellenben már akkor megkapom "a megint kezdi" tekintetet, ha e kezdőbetűs szót mondok, de a hangsúly is fontos persze. Viszont, ha véletlenül rossz kedvem van, vagy stresszes időszak van és utazunk kocsival, akkor apa átvált a pendrive-omra ( kérés nélkül:3 ), ami öö.. 90% EXO, 5% kpop (a maga kb 180 dalával, túlterhelt pendrive), ez jól esik, de gyakorta megkapom a "még mindig nem értem, hogy bírod ezt hallgatni" kezdetű monológot, de szépen türelmesen végighallgatom, majd kiállok a fiúkért. Arra pedig nem mondok már semmit, amikor azt mondja, hogy "nem is érted a szöveget, akkor minek hallgatod?".. régen rávágtam, hogy magukért a fiúkért is hallgatom, de mára már annyira nem megyek bele ebbe a témába. Pedig jobban belegondolva.. ő évekig tanult angol és nagyjából annyira érti az angol dalszöveget, mint én a koreait.. 1,5 éve tanulom xd Ezzel egyáltalán nem szeretném leszólni őt, mert nagyon jó angolból, csak gondoltam leszögezem a félreértések elkerülése végett. De az büszkeséggel tölti el őket, hogy magamtól, 0 tanári segítséggel (app-pal, könyvekkel) tanulom és ezáltal az angol nyelvet is fejlesztem, rengeteget fejlődtem mindkettőben, nagyon kicsi idő alatt. Mondjuk kpopról csak itt olvasok magyarul, máshol még szinte kerülöm is.
Viszont a rockeresebb szálat szeretik és nincsen semmi bajuk vele, gyakran mutatunk egymásnak rock, metál dalokat.
1 felhasználónak tetszik: Dorynda
2017. október 22. 16:58 #253
Aisha.
Aisha.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 1206
Azonosító: 263428
Offline offline
Az az igazság, hogy sok külömböző műfajú zenét hallgatok. Leginkább k-popot és rock-ot, esetleg metal-t. Anyuék pedig kifejezetten szeretik a zenei ízlésem, bár ha nem szeretnék, az sem érdekelne túlzottan..
2017. december 10. 17:42 #254
the banshee
the banshee
lexi howard enthusiast
 
Státuszfocus on the good
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.30.
Hozzászólás: 4554
Csatolások: 4469
Azonosító: 267596
Offline offline
néha én mutatok nekik dalokat, amik a kedvenceik lesznek néha meg leszarozzák a dalokat amiket hallgatok. köszi puszi. smileeee.gif
2018. augusztus 31. 23:59 #255
- törölt felhasználó -    
Hát nem hiszem, hogy a kedvencük, de van néhány jó dal amit ők is szeretnek. ^^
2018. szeptember 05. 10:20 #256
blackcoffee
blackcoffee
˗ˏˋᴄʜᴀᴏᴛɪᴄ ʙɪᴛᴄʜˎˊ˗
 
Státuszbe a sunflower in a field of roses.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.23.
Hozzászólás: 3325
Csatolások: 144
Azonosító: 234796
Offline offline
"Kapcsold ki!" rohog.gif

Szerintem ezzel mindent elmondtam, lol. Bár van amelyik zeneszámot, amit hallgatok, anya is szereti, de a legtöbbjét nem. rolleyes.gif
2018. november 17. 08:28 #257
- törölt felhasználó -    
hát szerintem nem nagyon tudják, miket hallgatok, mivel 24/7-ben fülhallgató van rajtam. az új modernebb számokat nem nagyon szeretik, de van pár régi szám, amit mindannyian szeretünk. valamint apukám szereti aviciit, meg anyukám ed sheerant is hallgat. xd
2019. március 20. 13:39 #258
Zoeh
Zoeh
the good witch
 
Státuszi will go to secret gardens in my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.11.22.
Hozzászólás: 6881
Csatolások: 3513
Azonosító: 271178
Offline offline
anya kicsit alteresebb, rockosabb beállítottságú, imádja a Nirvánát (ez közös bennünk heart.gif, a Guns N' Roses-t és a Quimby-t, apu viszont a mai tucatzenéket szereti (no tea, no shade rohog.gif). az én ízlésem meg ennek a kettőnek a fura katyvasza lol. nagy bajuk tehát nincs vele, mert amúgy elég nyitottak. szoktam nekik dalokat mutogatni, főleg anyunak, és neki általában tetszenek is a számok, amiket hallgatok. a Blackpink-et is sikerült megszerettetnem vele, yayy.
az egyébként az mindehármunkban közös, hogy utáljuk a mulatóst és a country zenét, viszont imádjuk a #mém dalokat. az utóbbiból kifolyólag elég sok khm, érdekes szám megy nálunk (sajnálom a szomszédainkat lol). nagy szerencsém van amúgy a szüleimmel, mert modern felfogásúak (apa szerintem jobban képben van a mai trendekkel, mint én lol), és sosem ítéltek el, bármi volt is épp az aktuális mániám.
2019. március 24. 17:35 #259
littleleo77
littleleo77
Életművész™
 
StátuszSleep with the devil and then you must pay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.09.20.
Hozzászólás: 4413
Csatolások: 153
Azonosító: 270825
Offline offline
Anyukam Szécsi Pált hallgat, meg retró táncdalokat...apukám meg szerintem semmit(?) fogalmam sincs, hogy apukám mit hallgat.
Na mind1, a szüleim szerint hallgathatatlan amit szeretek. Meg még hasonló jelzőket is mondanak, de általában csak azt, hogy kapcsoljam ki ezt a xart. De why (?)

Roses are red
Violets are blue
When I listen to Europe
My neighbors do too


(de amúgy semmit se szeretnek amit én a zenében)
1 felhasználónak tetszik: Desert of Blood
2019. június 15. 17:38 #260
Pheebs
Pheebs
ʕ ᵔᴥᵔ ʔ
 
Státuszold keys won't unlock new doors
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.16.
Hozzászólás: 4630
Csatolások: 300
Azonosító: 233447
Offline offline
Idézet (Pheebs @ 2017.10.10. 13:50)
Kifejezetten utálják a zenét, eleinte próbáltak toleránsak lenni, de mára már nem túlzottan hajlandóak az EXO témáról hallani.. De azt hiszem valamelyest elfogadták a zenei ízlésem, de örülnek neki ha nem mondogatom nekik. Ellenben már akkor megkapom "a megint kezdi" tekintetet, ha e kezdőbetűs szót mondok, de a hangsúly is fontos persze. Viszont, ha véletlenül rossz kedvem van, vagy stresszes időszak van és utazunk kocsival, akkor apa átvált a pendrive-omra ( kérés nélkül:3 ), ami öö.. 90% EXO, 5% kpop (a maga kb 180 dalával, túlterhelt pendrive), ez jól esik, de gyakorta megkapom a "még mindig nem értem, hogy bírod ezt hallgatni" kezdetű monológot, de szépen türelmesen végighallgatom, majd kiállok a fiúkért. Arra pedig nem mondok már semmit, amikor azt mondja, hogy "nem is érted a szöveget, akkor minek hallgatod?".. régen rávágtam, hogy magukért a fiúkért is hallgatom, de mára már annyira nem megyek bele ebbe a témába. Pedig jobban belegondolva.. ő évekig tanult angol és nagyjából annyira érti az angol dalszöveget, mint én a koreait.. 1,5 éve tanulom xd Ezzel egyáltalán nem szeretném leszólni őt, mert nagyon jó angolból, csak gondoltam leszögezem a félreértések elkerülése végett. De az büszkeséggel tölti el őket, hogy magamtól, 0 tanári segítséggel (app-pal, könyvekkel) tanulom és ezáltal az angol nyelvet is fejlesztem, rengeteget fejlődtem mindkettőben, nagyon kicsi idő alatt. Mondjuk kpopról csak itt olvasok magyarul, máshol még szinte kerülöm is.
Viszont a rockeresebb szálat szeretik és nincsen semmi bajuk vele, gyakran mutatunk egymásnak rock, metál dalokat.

de furi viszontlátni ezt laugh.gif hm, azóta volt azért kicsi változás. EXO-n túl picivel több kpop-ot hallgatok ugyan, de idéntől kicsit többet hallgatok angol nyelvű dalokat, mint eddig ez jellemző volt. még mindig EXO a no1, persze. a szüleim pedig sokkal jobban elfogadják, mint eddig, és mint kiderült anya többször dicsekedett a koreai tudásomról, ami több szinten is eléggé meglepő biggrin.gif kicsit még mindig húzzák a szájukat néha, de ez már belefér. akkor lesz majd érdekes a szitu, amikor én vezetek és szépen berakok egy kpop lejátszási listát xd
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!