Starity

Mi a szüleid véleménye a zenei stílusodról?

14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 18. 18:37 #201
westher
westher
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.01.
Hozzászólás: 1585
Csatolások: 225
Azonosító: 238307
Offline offline
Apukám teljesen meg van békélve a zenei stílusommal, mivel neki is hasonló. Anyukámra nem mondanám, hogy tetszik neki, de elviseli. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 18. 19:58 #202
- törölt felhasználó -    
Apám és én szinte mindig hasonló zenei ízléssel rendelkeztünk, tulajdonképpen az övét vettem át. Együtt szoktunk koncertekre járni, fesztiválozni, gitározni, lemezboltokban császkálni...
Anya viszont utálja a stílusom. Szerinte nem túl nőies, de ő sosem volt megelégedve az általam preferált irányzatokkal. A Bon Jovit meghallgatja mondjuk. Egyetlen pozitívum, hogy hamar meghallja, ha apával jövünk haza, ugyanis az egész utca remeg a kocsiban dübörgő metáltól. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, Metamorphosis
2015. május 18. 20:08 #203
- törölt felhasználó -    
Mennyi zeneileg meg nem értett lélek tobzódik itt a topic-ban, anyám borogass. laugh.gif
Mivel nálunk apukám még mindig a 70-80-as évek (csakis kizárólag) diszkóvilágában él,meg persze a templomi kecskehangú asszonykórus mekegését hallgatja orrba-szájba, Ő csak néz az én nirvanas,aerosmithes... stílusomon, mint vetmalac ,a nótatévéfan' nagyszüleimmel és húgommal egyetemben... Igazából anyukám az egyetlen aki megért és általában Tőle szoktam pozitív visszajelzéseket kapni a stílusomat illetően, amíg nem Slipknotot, Metallicat (uhh,dude,mennyire utálja) üvöltetek néhanapján a lakásban. Na,akkor tudna agyoncsapni. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Ramadaa, Bátor Ventillátor
2015. május 23. 15:33 #204
Earth Song
Earth Song
 
StátuszB2 vagyok muhahaaaaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.01.
Hozzászólás: 869
Csatolások: 0
Azonosító: 214568
Offline offline
A nevelőapám ki van békülve a zenei stílusommal, viszont a kedvenc zenéimet csak hallgathatom egyedül a szobámban, vele már nem. Ugyanakkor anyával imádok közösen zenét hallgatni, mert egyezik a stílusunk. (Kivéve Lana Del Rey, mert őt anya utálja)
2015. május 23. 15:41 #205
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Nincs beleszólásuk. Ilyen vagyok.
Apám is szereti a Kárpátiát,Ossiant,Pokolgépet. Koncertekre is vele és a haverjával megyek évente 2x. laugh.gif
Avril Lavigne-el sincs semmi bajuk.Amolyan gördeszkás Avril lett belőlem. happy.gif
Annál inkább a SlipKnoT és a KoRn. Hát..róluk nem mondok le.
heart.gif
2015. május 23. 16:46 #206
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Anyámat érdekli a zeném, ha hallja valamelyiket, általában tetszik neki. De apámat fárasztja biggrin.gif
amúgy én is az ő zenéikkel kezdtem, tehát nem nagyon tér el az ízlésünk.
2015. május 23. 16:50 #207
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.02.14. 15:17)
Anyámat a mai napig ki tudom akasztani a szerinte "elvont" zenei ízlésemmel.  blink.gif Úgy gondolom teljesen normális ízlésem van, a jazz és blues bőven hallgatható műfaj az idősebb korosztály számára is. Jó, mondjuk régen a Kispál és a Borz korszakom erősen megviselte a családot, de Janis Joplint se díjazták.  rohog.gif Amúgy meg sosem érdekelt, mit szólnak. Mindig is azt hallgattam, ami nekem tetszett, nem azt, ami nekik.

A blues, Janis Joplin, és Kispál, mint elvont? blink.gif A szüleid mit hallgatnak? rohog.gif A jazzt még megértem.
1 felhasználónak tetszik: Metamorphosis
2015. május 23. 17:17 #208
Bátor Ventillátor
Bátor Ventillátor
level 90-es procrastinator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.22.
Hozzászólás: 2771
Csatolások: 6
Azonosító: 233680
Offline offline
Idézet (Sydney Adams @ 2015.05.18. 20:08)
Mennyi zeneileg meg nem értett lélek tobzódik itt a topic-ban, anyám borogass. laugh.gif 
Mivel nálunk apukám még mindig a 70-80-as évek (csakis kizárólag) diszkóvilágában él,meg persze a templomi kecskehangú asszonykórus mekegését hallgatja orrba-szájba, Ő csak néz az én nirvanas,aerosmithes... stílusomon, mint vetmalac ,a nótatévéfan' nagyszüleimmel és húgommal egyetemben... Igazából anyukám az egyetlen aki megért és általában Tőle szoktam pozitív visszajelzéseket kapni a stílusomat illetően, amíg nem Slipknotot, Metallicat (uhh,dude,mennyire utálja) üvöltetek néhanapján a lakásban. Na,akkor tudna agyoncsapni. rohog.gif

Uhh, nótatévéfanok a családban? Részvétem rohog.gif Elképzelem, ahogy együtt elvarázsolva nézik _nevet.gif
Én fejhallgatóval hallgatok zenét. Ha mégsem, mert éppen többen hallgatjuk, akkor apám mindig mondja, hogy "halkítsd már le, ne ordítson". De ha ő hallgat zenét, akkor mindig max hangerőre tekeri a fejhallgatót.
2015. május 23. 19:21 #209
- törölt felhasználó -    
Én inkább Disney-s zenéket hallgatok,de ha nem akkor valami pop számot.Úgyhogy nekik semmi bajuk nincs ezzel,csak ne szóljon amikor ők is ott vannak... biggrin.gif
2015. május 23. 19:47 #210
- törölt felhasználó -    
Apukám díjazza a zenei ízlésem. Ő maga is szereti például a Rammstein, Metallica, Tankcsapda,Kárpátia zenéit. Anyukámat viszont kiakasztja a Rammstein és sok más, hasonló stílusú zenekar amiknek éjjel-nappal üvöltetem a számait. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 23. 19:49 #211
eszter05
eszter05
oпlγ ћυ₥αп
 
StátuszImagination is more important than knowledge.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.06.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 315
Azonosító: 227168
Offline offline
Szerintem semmi bajuk sincs a zenei ízlésemmel. smileeee.gif
2015. május 23. 20:32 #212
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Apukám örömmel hallja, hogy olykor az ő kedvenceit is előveszem, mondjuk azt elég furának tartja, amikor néhanapján bekapcsolok valamilyen gregorián éneket. :'D Szóval összességében jó véleménnyel van róla.
Anyukámat pedig nem zavarja, de amúgy neki teljesen más az ízlése. Egyedül David Bowie-t és Ivan & The Parazolt hallgatunk együtt sometimes. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Bátor Ventillátor
2015. május 23. 21:31 #213
- törölt felhasználó -    
Nincs vele semmi bajuk, addig amíg a 20 méteres körzetükön kívül csinálom a fesztivált. De a sipítozós, hörgős, öklendezős, 'kitépem a beled' metáltól levonulnak a térképről. A folk metált még valamennyire bírják míg az énekes nem kezd el visítozni, mivel amiben hegedű van, azt szeretik (mulatós vonal). Így a népzenét és a komolyzenét is kedvemre bömbömtethetem az egész család örömére (vagy nem) laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Bátor Ventillátor
2015. május 23. 23:47 #214
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Semmi. biggrin.gif Azt sem tudják,mit hallgatok.Mondjuk van néha hogy hangosan hallgatom,olyankor egyszer anyám azt mondta hogy kellemes zene...az apám meg nem is velünk él,szóval nem hallja.de olyan is volt már,hogy nevettek,mert vicces volt a zene...mit tudom én. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor
2015. május 24. 11:30 #215
- törölt felhasználó -    
Apám szerint tragédia, anyu meg néhány általam hallgatott zenével nincs kibékülve, de mind a ketten elfogadják, és nem szólnak bele. Tulajdonképpen én mindent meghallgatok, egyszóval nincs okuk panaszra:D
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. május 24. 11:35 #216
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Hehe, anyám együtt hallgat velem Cinema Bizarre-t biggrin.gif De egyébként szerintem nem is tudja, miket hallgatok. Mondjuk a régebbiekből ismer valamennyit. Valószínűleg egyébként sem érdekli.
2 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor
2015. augusztus 11. 00:37 #217
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Úgy semmi kb., vannak közös kedvenceink anyukámmal, szóval nagyjából bírja, de nem annyira ismeri azokat, amiket szeretek. Apám hát... Pár ezer kilométerre él tőlem. laugh.gif
2015. szeptember 06. 17:30 #218
- törölt felhasználó -    
Hát..van amelyik zenémet szeretik, van amit ki nem állhatnak
szóval.. biggrin.gif
2015. október 09. 17:49 #219
- törölt felhasználó -    
Rocker vagyok , és anyum nagyon utálja a hörgős-üvöltős zenéimet:'D
2015. október 09. 19:22 #220
- törölt felhasználó -    
hát. röviden és tömören...
apa: ez jó szám kislányom, kapcsold vissza
anya: már megint ezt a borzalmat üvölteted? nem unod már? a saját gondolataimat sem hallom tőled
mondjuk már írtam egyszer ebbe a topikba :c
3 felhasználónak tetszik: Metamorphosis, Jody, Vans
14 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!