Starity

Mit csinálnál, ha a kedvenc sztárod leszólítana az utcán, hogy eltévedt?

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 04. 23:01 #181
- törölt felhasználó -    
Egészen nagyon jól tudok angolul, de szerintem minden tudásom elrepülne a fejemből egy fél pillanat alatt. biggrin.gif Ahogy ezt mifelénk mondják, fangörcsöt kapnék és csak kis híján tudnám visszafogni a sikítást... próbálnék kinyögni valamit és segíteni neki, de elmondanám, mekkora rajongója vagyok és minimum tíz percig ölelgetném magamhoz. laugh.gif
2014. július 04. 23:02 #182
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Megmondanám neki, hogy nagyon rossztól kérdi, mert én még a saját falumban és videojátékokban is eltévedek. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: WhollyGrobanite
2014. július 05. 07:59 #183
- törölt felhasználó -    
A házamba csalogatnám ès megmondanàm neki h itt a kávézó itt lehetsz egész nap, és nálam lakna (csak álmodozok) _nevet.gif
2014. július 12. 18:43 #184
- törölt felhasználó -    
Az olyan OMG lenne ha Danielle pont engem szólítana le wub.gif
Egyébként kérek természetesen egy autogrammot, kb 2 db közös fotót, majd utána, megkérdezem hova szeretne eljutni, és útba igazítom. Vagyis hát megyek vele biggrin.gif De persze kilyukadunk egy nagyon rossz helyen, mert pocsék navigátor vagyok biggrin.gif
2015. május 07. 17:46 #185
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Valószínűleg elájulnék. Ha nem, akkor megmondanám neki, hogy köszönöm, hogy mindig erőt ad nekem a zenéjével, kérnék Tőle egy aláírást, majd útbaigazítanám.
1 felhasználónak tetszik: WhollyGrobanite
2015. május 08. 15:13 #186
WhollyGrobanite
WhollyGrobanite
visszatérő vendég
 
StátuszI'm nobody! Who are you? Are you nobody, too?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 13
Azonosító: 226935
Offline offline
Tyűűű háát ööö ... először igy kezdeném az tuti biggrin.gif Amúgy sem vagyok jó beszélő szóval angolul sem igen merek megszólalni, de azért megpróbálnám útba igazitani ... ó vagy inkább nem is ! Maradjon csak itt és mindig az útjába tévedek hogy útbaigazitást kérjen ... amig nem lesz gyanús spiteful.gif gonosz.gif
2015. május 13. 17:30 #187
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Ha véletlenül, netán, esetleg, összefutnék vele/velük az utcán, valószínűleg elsétálnék mellette, hiszen sokszor láttam már hozzájuk kísértetiesen hasonlító embereket tök random az utcán, és ezt is betudnám hallucinációnak.
De, ha hozzám szólna, ráadásul angolul, akkor már a poén kedvéért rákérdeznék a nevére, és ha benyögi, hogy ő az a bizonyos xy, akkor sírva fakadnék, autogramot kérnék, a telójával lefotóztatnám magunk, aztán elkérném a skype címét, vagy hogy tegye fel a netre - tudniillik, az én telefonom kamerája sz.r, és helyben elásnám magam műanyag kanállal, ha ráeszmélne, ő a háttérképem, justkidding, felhő a hátterem :D - mert onnan akkor letöltöm. És ha még mindig érdekli merre kell menni, akkor elkísérném személyesen, mert azértmégiscsak. :3
2015. május 14. 21:28 #188
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Próbálnék nem fangirl módba kapcsolni, hanem köszönnék, megmondanám, hogy tudom merre van az irány, és hogy egyébként nagy rajongója vagyok, és ha nem gond, készítenék vele egy közös képet, utána pedig megköszönném vagy ezerszer, és elmondanám, hogy mennyire badassnek tartom, aztán útbaigazítanám vagy elkísérném, de azért próbálnék úgy viselkedni vele, mintha nem ő lenne a kedvencem, hogy ne nézzen teljesen őrültnek, és esetleg váltanék vele pár szót néhány dologról. laugh.gif
Aztán, amikor hazaértem, szétposztolnám mindenhova 620 ezerszer a közös képet és átmennék őrült fangirl módba és be kéne nyugtatózni. biggrin.gif
2015. május 14. 23:40 #189
szantosz
szantosz
visszatérő vendég
 
StátuszAz év legszebb ünnepe: az évzáró!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.18.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 1
Azonosító: 226324
Offline offline
Uf, valószínűleg vennék egy nagy levegőt, aztán - lévén az angol sohasem volt az erősségem - megpróbálnám felfogni, hogy mit kérdez. Aztán megkérném, hogy csípjen meg, biztosan ébren vagyok - e? Mire ő nagy valószínűséggel hülyének nézne és megpróbálna menekülni. De ha már egyszer egy sötét mellékutcában vagyunk, hátulról fejbe vágnám, megkötözném, elrabolnám, aztán addig tartanám fogva az ágyneműtartóban, amíg időpontot nem kapunk az anyakönyvvezetőhöz... gonosz.gif
Á, csak egy kicsit vagyok kattant... bolond.gif
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. május 26. 23:41 #190
princess254698
princess254698
visszatérő vendég
 
StátuszWalking dead is my drug♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.18.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 43
Azonosító: 243920
Offline offline
úristen:D nemtudnák szóhoz jutni..( nemvagyok nagy angolos:D),elmagyaráznám kézzel láábbal ,hoyg mi hoyg meree..biggrin.gif de csak akkor engedném el ha csináltunk vagyv 50képet:DD autogram ,még egy piára is meghívnám:DDD
2015. június 03. 16:43 #191
- törölt felhasználó -    
öhm.. először is a szám elé kapnám a kezem, nehogy elsikítsam magam, és más körbeugrálja. Aztán, mivel nem vagyok valami jó angolos, valahogy elhablatyolnám neki, hogy merre menjen, és megkérdezném, hogy ha nem baj szívesen elkísérem, és beszélgetnénk, hogy hogy van meg ilyenek. smileeee.gif
2016. február 25. 11:12 #192
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
meghallanám az ébresztőórát...
2016. március 12. 05:49 #193
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Először tuti rákérdeznék, hogy tényleg ő e azaz adott sztár, ugyanis egy hónapja a munkahelyemen az egyik szülő megszólalásig hasonlított az Odaátbeli Luciferre, Mark Pellegrinóra. Csak akkor esett le, hogy nem ő, amikor a f*szi magyarul kért segítséget. Na, mondom, még jó hogy nem angolul kezdtem el beszélni hozzá. rohog.gif Amúgy kedvesen útba igazítanám, és, ha nem siet akkor megkérném, hogy csináljunk egy közös fotót, no meg dobjon meg egy aláírással. Mondjuk Budapest mostanság elég sok forgatásnak ad otthont, hátha esetleg mégis csak megtörténik amikor éppen jövök megyek. Ki tudja mit hoz a Sors... laugh.gif
2016. március 12. 06:16 #194
- törölt felhasználó -    
Tyűhaaa.... blink.gif Hát természetesen sehítek neki és közben beszélgetek vele.
2016. május 29. 14:53 #195
- törölt felhasználó -    
Elirányítanám a lakásomhoz, vagy megmondanám, hogy elkísérem. tongue.gif

Ja, persze nincs nekem ennyi bátorságom. rohog.gif Egyértelműen makognék összevissza valamit (főleg mivel nem magyar a kedvenc színészem) aztán nagy nehezen elmagyaráznám merre kell menni. Esetleg lehet tényleg felajnlanám neki, hogy elkísérem és próbálnék vele makogni valamit, de úgy is vagy ő vagy a testőrei leráznának. Szóval csak nagynhezen - hat óra múlva - kinyögném, hogy merre kell menni és cserébe kérnék egy közös képet. biggrin.gif unsure.gif mad.gif
2016. június 26. 18:04 #196
- törölt felhasználó -    
Lehet,hogy elájulnék.Segítek neki és kérek töle autogarmot meg pár képet csinálok vele. biggrin.gif thumbsup.gif
2016. június 26. 19:47 #197
- törölt felhasználó -    
Hát nem tudom, hogy a siralmas angolommal, hogyan tudnék neki szóban segíteni, az lenne a legegyszerűbb, ha magammal rángatnám, hogy "gyere, mutatom inkabb az utat". Ez persze nehéz lenne számomra, mivel mégis a kedvencem állna előttem, szóval az a maradék angol tudásom is elpárologna belőlem biggrin.gif De megoldanám a helyzetet. Meg persze nálunk se maradhatna el a közös kép - autogram kombó, az természetes ^^
2016. június 26. 20:16 #198
Mysticroden
Mysticroden
Mrs. Wood
 
StátuszYou'll never be alone, I'll be with you from dusk till dawn
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.16.
Hozzászólás: 1276
Csatolások: 131
Azonosító: 253224
Offline offline
Először is a boldogságtol sikítoznék és majdnem elájulnék. Majd mondanám neki (persze angolul) hogy úrusten te vagy az. És én még azt is kinézném magambol, hogy elkezdenék sírni xd. Aztán mondanám neki, hogy bocsi de nem beszélek annyira angolul, és kérnék tőle aláírást meg képet. Kb ennyi biggrin.gif
2016. június 27. 15:06 #199
- törölt felhasználó -    
Keresnék valakit, aki tud angolul, és tolmácsként használnám, majd áradoznék egy sort, tuti, hogy megölelném, és elmondanám, mennyire hálás vagyok neki azért, hogy a zenéje kihúzott a bajból. Ja, igen, és aztán közölném vele, hogy nem tudom útba igazítani, mert nem odavalósi vagyok. rohog.gif
2016. június 27. 22:44 #200
- törölt felhasználó -    
Magamat ismerve totál biztos, hogy nem hinnék a szememnek, azt hinném, hogy valami hasonmás, szóval rákérdeznék, hogy ,,Bakker, most komolyan te vagy Brody Dalle??" (csak persze angolul biggrin.gif ) Aztán mikor összeszedem ájult kis testem a betonról, megpróbálnám elmagyarázni neki, hogy rohadtmód nincs navigációs készségem..De azért egy közös képet lőnék vele, annyi szent thumbsup.gif
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!