Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 26. 17:37 #261
Alexandra Malik
Alexandra Malik
új tag
 
Státuszhello haters, damn y'all maaaad
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.15.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 175736
Offline offline
Dreeameer-rel pedig egyetértek. PEDIG RAJONGÓ VAGYOK
2013. március 26. 17:37 #262
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alexandra Malik @ 2013.03.26. 17:36)
Amúgy pont erről szól a cikk, hogy ne higyjetek el minden szarságot ami a médiában van:D szánalmas kommentelők.

Pont arról szól a cikk, hogy ne higgyünk a barátságokban, mert nem mindig igazak. biggrin.gif Szánalmas kommentelő.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, ViviOsztCshőő
2013. március 26. 17:42 #263
luuu.
luuu.
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 192498
Offline offline
Nem tudom, lehet benne valami, mármint Niall és Louis között, tényleg őket látni a legkevesebbet "együtt".
2013. március 26. 18:07 #264
emma1234567890
emma1234567890
 
StátuszKi itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 196652
Offline offline
Mit mondjak?Hát ezt:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. március 26. 18:08 #265
Thekid
Thekid
visszatérő vendég
 
Státuszpika, pika...pika- Pikachu
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 0
Azonosító: 192751
Offline offline
Luois és Harry barátsága nyilván valóan nagyon szoros... és mivel ők a kedvenceim ezért örülök is neki. Nem ismerem Niall humorát, magát Niallt sem. Louist meg aztán pláne nem, de biztos oka van távolság tartásnak!
2013. március 26. 18:15 #266
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.03.26. 17:37)
Pont arról szól a cikk, hogy ne higgyünk a barátságokban, mert nem mindig igazak. biggrin.gif Szánalmas kommentelő.

*Meglehet, hogy félreértelmeztem a hozzászólást, ha így történt, elnézést kérek.
2013. március 26. 18:22 #267
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.26. 10:45)
Beyla, hiába téped a szád. Az elvakult fanok nem fogják felfogni, mit akarsz mondani. Ők egy rózsaszín álomvilágban élnek, ahol minden szupi, minden édi-bédi, tündi-bündi, habos-babos, és mindenki szereti egymást.

Hát az adott hozzászólásomra kapott reakciók pontosan azt mutatják, amit leírtál. Totál felesleges, mert falra hányt borsó nekik az egész. De érdemes kicsit mélyebben beleolvasni a reakcióként írt hozzászólásokba, mert egyébként a szavaimat forgatták ki, ami már szánalmas. Ilyet az csinál, aki nem akar veszíteni az érvelést illetően, s kínjában már mindent mond, csakhogy neki legyen igaza. unsure.gif Annyi ostobaságot írtak, hogy nincs kedvem rájuk válaszolni, mert a válaszom ugyanúgy a tegnap késő este írt hozzászólásom lenne. Nagyon sajnálom az olyan korabeli lányokat, akik normálisak és nem ilyenek, mert az ilyen butuska kislányok miatt skatulyázzák be olyanokat, amilyennek. Én is voltam olyan idős, mint ők, de ilyesmit soha sem csináltam. Nekem a Blue volt nagy favoritom, Lee-be voltam "szerelmes", de, ha valaki írt valami negatív véleményt, soha sem degradálódtam ilyen szintre. Szerintem ez volt az utolsó hozzászólás, mert láthattad, hogy mi lett a végeredménye. Valahol szánalomra méltó, és még én lettem kihozva kakinak... milyen meglepő fordulat.XD
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 26. 18:31 #268
Shady007
Shady007
új tag
 
StátuszThese assholes actually think they're being original. - P.EzM.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.19.
Hozzászólás: 66
Csatolások: 0
Azonosító: 169623
Offline offline
"Őszintén remélem, hogy felébredsz a kis álom világból, és kilépsz a buborékból, mert a hozzászólásod alapján van benned némi értelem, mégis ennyire hiszékeny és naiv vagy." ~ ebből a regényből csak is ezt tudtam magamra venni. Kösz, ezek szerint kapom a visszajelzést, hogy értelmes vagyok biggrin.gif
Köszönöm, hogy ilyen regénybe szedted ezt az egészet, csak annyira kár, hogy feleslegesen... biggrin.gif Én tudom magamról, milyen vagyok, úgy gondolom, 1000× értelmesebb lennék, mint a velem egykorúak, had ne soroljam már, miket csinálnak ma már a 13-15 évesek, mert gondolom ha annyira nagyon tudsz mindent, akkor ezt is tudod. Ha úgy tűnt, hogy úgy festem fel a dolgot, mintha ismerném őket, hát BOCS. (Sajnálom, elértél egy pontot, ahol már nem nagyon tudlak úgy tisztelni, mint egy átlag felnőttet, lehet, még nálad is értelmesebb vagyok, HUPSZ, LEHET MERÉSZ KIJELENTÉS VOLT? ohmy.gif de talán igaz...)
Nagyon jól átlátok helyzeteket, nem kell nekem a te kioktatásod, velem kapcsolatban. Ja, bocs, ismerjük egymást? Nem is tudtam!
Nem ismersz, szóval már itt megbuktál. Ahogy Hugii 570 is említette (amúgy nagyon köszönöm neki, hogy megvédett♥), egyáltalán nem személyeskedtem, mert nem ismerlek, nem ítéllek el egy hülye cikk miatt, vagy hozzászólás miatt, szóval megköszönném, ha te sem tennéd. smileeee.gif
Nem élek rózsaszín felhők közt, de néha talán még is az lenne a legjobb. Tudom, hol a határ, nem is szeretem átlépni azt. De érdekes, hogy te is úgy írod le, mintha ismernéd őket. Ez fordítva is vissza csaphat, nem tudhatod te sem, hogy mi is az igazság, de te még is nagyon meg vagy bizonyosodva arról, hogy minden hazugság. Ennyire pesszimista lennél? Érdekes..
Lehet, hogy nekem van még is csak igazam, sose tudhatod. Honnan a rákból veszed, hogy ezek 5-en, csak is veszekednek? ohmy.gif Ember, oké, van mindenkinek véleménye, de ezért ez túlzás.. (Nem egyenesen írtad le ezt, de arra utaltál, volt egy mondatod, amit most nem igazán érek rá visszakeresgélni, de olvasd csak el a szánalmas válaszodat, talán megleled.)
Valamin még nagyot néztem, és ez ez volt:
Hogy a jó büdös francba ér többet nektek öt tehetségtelen gyökér, mint a saját stílusotok, a saját becsületetek, a saját személyiségetek? ~ Már bocs. 1: Először arra reagálnék, hogy nem tehetségtelenek, igen, tény, hogy nem ők a Világ legjobb énekesei, de tudnak valamit. 2: Ismételten oda jutottunk, hogy olyat feltételezel rólam (egy számodra vadidegen lányról), hogy többet ér nekem ez az 5 srác, mint amiket felsoroltál. Csak hogy tudd, SAJÁT stílusom van, nem vagyok az a habos-babos, amire büszke vagyok. Nem vagyok az a nyáladzó kis r*bi, bár elismerem, ha valami/valaki már nagyon aranyos. Úgy gondolom, a becsületes részhez nem fűzök hozzá semmit, mert nincs értelme annak a résznek. És legutoljára pedig, SAJÁT személyiségem van, ahogy az előbbi mondatokba is írtam, teljesen nem az az átlagos tini p*csa vagyok, meg vannak a saját dolgaim, és nem a srácoktól függ az életem. Persze szeretem őket, nyilvánvaló, sokat jelentenek nekem, de a kézzel tapintható dolgokat, vagy legalábbis amire én úgy gondolom, előnybe helyezem, nem mindig a srácok az elsők. Nem rózsaszínbe látom a világot, ami ismét egy ritkaság a velem egykorúak körében.
Nem is igazán érdemelsz meg erre ennél hosszabb választ, úgy gondolom.
Ui.: Igen, személyeskedtem, de ha te is így, én is. Puszi.
2013. március 26. 18:47 #269
andicska98
andicska98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.22.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 3
Azonosító: 153596
Offline offline
Szerintem teljesen normális,hogy az x-faktor alatt még nem volt meg közöttük a teljes összhang,hisz akkor még alig ismerték egymást. Szerintem ez úgy ahogy van,szar cikk lett.
2013. március 26. 20:25 #270
Dreeameer
Dreeameer
új tag
 
StátuszCody Simpson - 'iYiYi' ft. Flo Rida
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 198124
Offline offline
Már a véleményemet sem merem leírni... bolond.gif A lényeg az, hogy bármennyire is igaza van itt sok embernek egy Directionernek ezt nem fogják tudni elmagyarázni.Hogy miért? Mert ha valaki őrülten rajong egy sztárért, bármennyire is nincs igaza, attól még a saját vak véleményén lesz továbbra is. Hogy honnan tudom?Mert én is épp ilyen őrült rajongó vagyok. Nekem mondhatna itt bárki bármit Taylor Swift-ről, felsorolhatnák az összes rossz tulajdonságát, nem érdekelne. Épp ezért tudom, a Directionerekre sem lehet hatni... scare.gif huh.gif omg.gif wtf.gif hullam.gif
2013. március 26. 20:26 #271
Dreeameer
Dreeameer
új tag
 
StátuszCody Simpson - 'iYiYi' ft. Flo Rida
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 198124
Offline offline
Idézet (andicska98 @ 2013.03.26. 18:47)
Szerintem teljesen normális,hogy az x-faktor alatt még nem volt meg közöttük a teljes összhang,hisz akkor még alig ismerték egymást. Szerintem ez úgy ahogy van,szar cikk lett.

Úr isten, ne az 1D-t nézd csak a cikkben...Ez nem csak róluk szól, hanem egy csomó olyan bandáról is aki szintén sokra vitte. Jó cikk lett.
2013. március 26. 20:27 #272
- törölt felhasználó -    
Idézet (andicska98 @ 2013.03.26. 18:47)
Szerintem teljesen normális,hogy az x-faktor alatt még nem volt meg közöttük a teljes összhang,hisz akkor még alig ismerték egymást. Szerintem ez úgy ahogy van,szar cikk lett.

A cikk miért lenne szar? Teljesen jól összeszedett, jól megfogalmazott. Nem istenítenek valakit, akit szeretsz, és az már egyből rossz? A világ eléggé nem így működik, remélem egyszer majd te is rájössz...
2013. március 26. 21:05 #273
beyo
beyo
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.07.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 11
Azonosító: 154837
Offline offline
Szánalmas amit egyesek csinálnak. Először is ez a cikk elsősorban nem is a drága, kedves 1D-ről szól, mégis mindenki csak velük foglalkozik, a drága rajongók, akik annyira eltúlozzák a dolgokat, hogy ha valaki valamilyen rosszat szól kedvenceikre, le kell "ordítani a fejüket". Előre látom, hogy hamarosan ez a banda is feloszlik, mint bármelyik banda. És az biztos, hogy többet olyan hozzászólásokat nem olvasok el, amelyek az 1D-s cikkek alatt vannak. És elhiszem, hogy imádjátok őket, én is szeretem Beyoncé-t, de ha valami rosszat csinál, vagy rossz zenét ad ki, akkor elismerem, hogy rossz, és nem hisztizek, hiszen mindenki követ el hibákat.
A cikk jó lett, csak nem kellett volna megemlíteni a One Direction-t.
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. március 26. 21:18 #274
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Nem tudom, hogy mi a helyzet a 1D tagjai között. Ha egy apró kis feszültség van közöttük, az még nem hiszem, hogy olyan vészes, de remélem, hogy jól megvannak...
2013. március 26. 21:27 #275
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Idézet (Shady007 @ 2013.03.26. 18:31)
"Őszintén remélem, hogy felébredsz a kis álom világból, és kilépsz a buborékból, mert a hozzászólásod alapján van benned némi értelem, mégis ennyire hiszékeny és naiv vagy." ~ ebből a regényből csak is ezt tudtam magamra venni. Kösz, ezek szerint kapom a visszajelzést, hogy értelmes vagyok biggrin.gif 
  Köszönöm, hogy ilyen regénybe szedted ezt az  egészet, csak annyira kár, hogy feleslegesen... biggrin.gif Én tudom magamról, milyen vagyok, úgy gondolom, 1000× értelmesebb lennék, mint a velem egykorúak, had ne soroljam már, miket csinálnak ma már a 13-15 évesek, mert gondolom ha annyira nagyon tudsz mindent, akkor ezt is tudod. Ha úgy tűnt, hogy úgy festem fel a dolgot, mintha ismerném őket, hát BOCS. (Sajnálom, elértél egy pontot, ahol már nem nagyon tudlak úgy tisztelni, mint egy átlag felnőttet, lehet, még nálad is értelmesebb vagyok, HUPSZ, LEHET MERÉSZ KIJELENTÉS VOLT? ohmy.gif  de talán igaz...)
Nagyon jól átlátok helyzeteket, nem kell nekem a te kioktatásod, velem kapcsolatban. Ja, bocs, ismerjük egymást? Nem is tudtam! 
Nem ismersz, szóval már itt megbuktál. Ahogy Hugii 570 is említette (amúgy nagyon köszönöm neki, hogy megvédett♥), egyáltalán nem személyeskedtem, mert nem ismerlek, nem ítéllek el egy hülye cikk miatt, vagy hozzászólás miatt, szóval megköszönném, ha te sem tennéd. smileeee.gif
Nem élek rózsaszín felhők közt, de néha talán még is az lenne a legjobb. Tudom, hol a határ, nem is szeretem átlépni azt. De érdekes, hogy te is úgy írod le, mintha ismernéd őket. Ez fordítva is vissza csaphat, nem tudhatod te sem, hogy mi is az igazság, de te még is nagyon meg vagy bizonyosodva arról, hogy minden hazugság. Ennyire pesszimista lennél? Érdekes.. 
Lehet, hogy nekem van még is csak igazam, sose tudhatod. Honnan a rákból veszed, hogy ezek 5-en, csak is veszekednek? ohmy.gif Ember, oké, van mindenkinek véleménye, de ezért ez túlzás.. (Nem egyenesen írtad le ezt, de arra utaltál, volt egy mondatod, amit most nem igazán érek rá visszakeresgélni, de olvasd csak el a szánalmas válaszodat, talán megleled.) 
Valamin még nagyot néztem, és ez ez volt: 
Hogy a jó büdös francba ér többet nektek öt tehetségtelen gyökér, mint a saját stílusotok, a saját becsületetek, a saját személyiségetek? ~ Már bocs. 1: Először arra reagálnék, hogy nem tehetségtelenek, igen, tény, hogy nem ők a Világ legjobb énekesei, de tudnak valamit. 2: Ismételten oda jutottunk, hogy olyat feltételezel rólam (egy számodra vadidegen lányról), hogy többet ér nekem ez az 5 srác, mint amiket felsoroltál. Csak hogy tudd, SAJÁT stílusom van, nem vagyok az a habos-babos, amire büszke vagyok. Nem vagyok az a nyáladzó kis r*bi, bár elismerem, ha valami/valaki már nagyon aranyos. Úgy gondolom, a becsületes részhez nem fűzök hozzá semmit, mert nincs értelme annak a résznek. És legutoljára pedig, SAJÁT személyiségem van, ahogy az előbbi mondatokba is írtam, teljesen nem az az átlagos tini p*csa vagyok, meg vannak a saját dolgaim, és nem a srácoktól függ az életem. Persze szeretem őket, nyilvánvaló, sokat jelentenek nekem, de a kézzel tapintható dolgokat, vagy legalábbis amire én úgy gondolom, előnybe helyezem, nem mindig a srácok az elsők. Nem rózsaszínbe látom a világot, ami ismét egy ritkaság a velem egykorúak körében. 
Nem is igazán érdemelsz meg erre ennél hosszabb választ, úgy gondolom. 
Ui.: Igen, személyeskedtem, de ha te is így, én is. Puszi.


Nem akartam belszólni a vitátokba, de úgy gondolom az, amit Beyla írt nem hiszem, hogy annyira sértő hangvitelű lett volna, hogy ezt így reagáld le. Valóban kimondta kritikus módon mit gondol a directionerekről, esetleg rólad, de úgy gondolom sok igazság van abban amit mondott. A barátnőd aki megvédett (Hugii 570) tökéletsen reagálta le a szituációt, és inteligensen megkérte Beyla-t, hogy fogja vissza magát. Ahogy most kifejtetted a véleményed, és a korodbeli divatosnak tartott "szankciókat" használtad, úgy ahogy egy 13 -15 éves használná, úgy érzem jobb ha tudatom veled semmivel sem vagy különbb, egyik korodbeli társadnál sem. Az iróniától csöpögő mondataidra, gondolom büszkén gondoltál vissza "most jól beoltottam" címszó alatt. Valóban 'jó indok' azt állítani, hogy Beyla hangvétele "szörnyen" sértős volt, ezért védted meg magad úgy ahogy, de szerintem mindeketten tökéletesen tisztában vagyunk azzal, hogy miért reagáltad le úgy ahogy. Rettentően gyerek vagy még, a szádból csöpög éretlenség, és hihetetlen módon torzult világ képed van, és fogalmad sincs arról mi az nagy betűs ÉLET. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. március 27. 07:34 #276
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Az igaz hogy Louis Harryt engedte legközelebb magához...De hogy Louis ne bírná Niall-t az számomra lehetetlen.
Biztos van közöttük is feszkó de szerintem egy életre szóló barátság az övék! heart.gif
2013. március 27. 08:37 #277
emma1234567890
emma1234567890
 
StátuszKi itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.23.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 196652
Offline offline
Az mondjuk lehetetlen számomra is hogy a One Direction valaha is tönkremenjen.Tudom ,hogy akik ellenzik a brit együttest ,most azt mondják majd, hogy vak vagyok de ez nem igaz,mert a srácok valóban jól kijönnek egymással ,jó Louis és Niall nem annyira ,de szerintem ez nem akadály.
2013. március 27. 12:25 #278
perla98
perla98
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 198700
Offline offline
azt hiszem már épp elegen fejtették ki a véleményüket, úgyhogy én csak annyit mondanék, hogy ez az egész mind a menedzsmentek műve, ők döntik el ki milyen legyen(mint ahogy a cikkben is említették), tehát nem valószínű, hogy olyan képet kapunk a bandatagokról, mint amilyennek valójában.és pont ez a cél! ez egy reklámfogás, hogy minél több pénz folyjon be.van akinek feltűnik, van akinek nem, és mindent elhisz, amit a média tesz közzé. ez persze nem azt jelenti, hogy a tagok igazi arca rossz lenne... mindenhol ezt csinálják. csak mivel most a 1d a "menő", ezért őket védik a rajongók. érdekes, hogy a többi együttes mellet senki nem állt ki...na ennyi lenne biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Gabor28
2013. március 27. 18:06 #279
niky cica
niky cica
új tag
 
StátuszI love One Direction!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 192776
Offline offline
luis szerintem ez nem igaz!!!!!!!!
2013. március 27. 18:39 #280
love adam
love adam
új tag
 
StátuszOne Band,One Dream,One Direction :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.07.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 135760
Offline offline
Mondja már meg valaki,ami nyilvánvaló..Ha nem bírnák-eszerint-elviselni egymást egyes bandatagok akkor hogyan bírtak volna ki egymással 2 és fél évet????Nem értem,mire alapoznak.Néha a legjobb barátunknak is mondunk olyanokat,de nem gondoljuk komolyan..
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!