Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 26. 11:14 #241
Bibikeke1
Bibikeke1
 
StátuszOn my own
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.29.
Hozzászólás: 762
Csatolások: 0
Azonosító: 176733
Offline offline
Hát..Nemtudom mit mondjak..Azért ezt a nem hülyék mind tudják..
Én a Big Time Rush-t még megemlítettem volna a cikkben, mert ők sincsenek összhangban, meg stb, stb..:SS
smileeee.gif
Egyébként nem rossz cikk, érdekes dolog ez..xdd <33
2013. március 26. 11:45 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.26. 10:55)
Sajnos. Na, nem mintha nagy érvágás lenne ez a számomra, felőlem mindenki csorgathatja a nyálát rájuk napestig - végülis, a tinédzserek többségétől úgysem lehet sok intelligenciát elvárni. Hangsúlyozom: a többségétől. Tisztelet a kivételnek, aki nem úgy viselkedik és gondolkozik, mint egy megkergült tamagochi.


Most látom, hogy ilyen fiúcsapatok, mint a Backstreet Boys - akik amúgy most álltak megint össze-, vagy az N'Sync kimaradtak. Pedig azért értük is odavoltak a lányok a '90-es években. Bevallom, anno volt egy darab N'Sync magnókazettám, de pár hónap alatt kiszerettem belőlük. rohog.gif
2013. március 26. 11:48 #243
OneDirectionFun
OneDirectionFun
új tag
 
Státusz1D szív, 1D lélek, Directioner leszek amíg élek! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 3
Azonosító: 197378
Offline offline
Etzt nem tudom elhinnii....
EZ HOGY LEHET????
Pedig jó barátok lehetnének, ha nem lenne itt Harry...
Úgy utálom miatta esett szét az egész banda.......
2013. március 26. 11:49 #244
OneDirectionFun
OneDirectionFun
új tag
 
Státusz1D szív, 1D lélek, Directioner leszek amíg élek! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.07.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 3
Azonosító: 197378
Offline offline
de nem valószínű hogy igaz mert hogy szőrén-szálán eltűnik valami csak úgy az internetrőll...
hááááttttt nem hiszem...
2013. március 26. 11:52 #245
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.26. 11:45)
Most látom, hogy ilyen fiúcsapatok, mint a Backstreet Boys - akik amúgy most álltak megint össze-, vagy az N'Sync kimaradtak. Pedig azért értük is odavoltak a lányok a '90-es években. Bevallom, anno volt egy darab N'Sync magnókazettám, de pár hónap alatt kiszerettem belőlük.  rohog.gif


Nekem egy BSB válogatás-kazettám van valahol. biggrin.gif Sosem voltam hatalmas rajongójuk, de tetszett pár daluk
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 26. 11:57 #246
- törölt felhasználó -    
Én DJ Boboért rajongtam annak idején, de nagyon. Meg a Mr. Presidentért, Dr. Albanért, meg hasonlókért.
2013. március 26. 11:58 #247
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.26. 11:57)
Én DJ Boboért rajongtam annak idején, de nagyon. Meg a Mr. Presidentért, Dr. Albanért, meg hasonlókért.


Az én rajongásom tárgyai a U2, A-ha, Duran Duran, Queen és néhány alternatív rockbanda voltak biggrin.gif
2013. március 26. 12:00 #248
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.26. 11:58)
Az én rajongásom tárgyai a U2, A-ha, Duran Duran, Queen és néhány alternatív rockbanda voltak biggrin.gif


U2 és a Queen is jó. Jean Michelle Jarre-t is szerettem, bár ő francia és ilyen elektronikus zenét csinál.
2013. március 26. 12:04 #249
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.26. 12:00)
U2 és a Queen is jó. Jean Michelle Jarre-t is szerettem, bár ő francia és ilyen elektronikus zenét csinál.


Bárki jó, akiben tényleg van tehetség, és nem csak néhány jó szimatú menedzser rakta fel a színpadra.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 26. 12:04 #250
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.03.26. 12:04)
Bárki jó, akiben tényleg van tehetség, és nem csak néhány jó szimatú menedzser rakta fel a színpadra.


És vissza is tértünk a mai tinibandákhoz. biggrin.gif
2013. március 26. 12:06 #251
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9299
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.03.26. 12:04)
És vissza is tértünk a mai tinibandákhoz.  biggrin.gif


Oh yeah _nevet.gif
2013. március 26. 14:31 #252
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
Jolie_77 biggrin.gif ??
2013. március 26. 15:11 #253
chuckbass
chuckbass
új tag
 
StátuszThree words, eight letters... Say it, and I'm yours! Best. Lovestory. Ever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 191567
Offline offline
Azért ez várható volt. Attól még, hogy összerakják őket, nem valószínű, hogy rögtön rózsaszín-habtejszín kapcsolatuk lesz. Nagyobb közösségekben (pl. osztályok) is vannak balhék, nem hogy egy olyan kis izékben, mint a bandák! Ráadásul ők nap, mint nap látják egymást, ezért nehéz megúszni hiszti és összekapás nélkül.
2013. március 26. 16:06 #254
Directioner fever
Directioner fever
visszatérő vendég
 
StátuszI Can’t Change
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.16.
Hozzászólás: 304
Csatolások: 33
Azonosító: 186136
Offline offline
hööhh....ezen most nagyon jót nevettem! Ez a kapcsolat Niall és Louis között igenis erős és szeretik egymást! Most nemazért de amikor arról volt szó, hogy Niall-t kiteszik a bandából akkor Louis úgy nyilatkozott hogy "hogyha Niall kikerül a bandából akkor ő is megy vele". Ez azt jelenti, hogy Louis nem akarja hogy Niall kikerüljön a bandából mert SZERETI!! Nem is értem, hogy ki ez az idióta aki ezt kitalálta, hogy nem szeretik egymást! IGENIS SZERETIK EGYMÁST!
2013. március 26. 16:21 #255
Vera23 szív
Vera23 szív
visszatérő vendég
 
Státusz1D minden mennyiségben ez van <3 vélemény ?? :) nekem ok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.22.
Hozzászólás: 254
Csatolások: 0
Azonosító: 181150
Offline offline
ez nagyon nem igaz az one direction tagjai szeretik egy mást és kitartanak egy más között
bár viták mindenhol elő fordulnak ők igen is egy egységes és jól kijönnek egy mással és Louis ,meg Nial ügye is kamu mert louis megvédte Nialt és támogatta mellesleg az egyik koncereten Nial gitározott és hogy tudjon énekelni Louis elétartotta a mikrofont és azt sem akarta hogy kikerüljön a bandából biggrin.gif úgy hogy ez még viccnek is rossz mert ők tényleg SZERETIK EGYMÁST !!!! smileeee.gif
2013. március 26. 16:31 #256
bakdomi
bakdomi
új tag
 
StátuszNe csak álmodj! Küzdj!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.03.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 157376
Offline offline
Ez úgy hülyeség ahogy van.... Mikor egyszerre beledobnak egy csapatba 4 idegen srác közé, hogy "Na akkor most van 2 percetek vagy össze álltok, vagy viszlát!" akkor amíg nem ismered őket igazán, persze, hogy van vita... Különben is mindenhol vannak komolyabb nézeteltérések még a legeslegjobb barátoknál is. Amit a videónaplóban mondott, Lou az csak vicc volt aki többnek gondolja az csak beleképzeli a dolgokat. Ha nincs cikk nincs bizonyíték, vagyis puszta bla-bla az egész, ennyi erővel én most aszt mondhatom, hogy egyszer Louis azt nyilatkozta, hogy még nem tudja, hogyan de egy Bak Dominika nevű magyar lány lesz a barátnője. De nem tudsz utána nézni mert már eltűnt a cikk! Sorry! az meg nem nagy dolog, hogy valaki nehezen enged magához közel az embereket (sőt, tök normális)... Louis-nál Harry nyerte el legelőször, hogy a "tesója" legyen. A többieket később engedte maga köré rendesen. És igaz amit az előttem író írt mikor Niall-t ki akarták dobni Louis ugrott oda 1.-nek, hogy megvédje... Alaptalan sztori az egész One Direction-os rész...
2013. március 26. 16:35 #257
- törölt felhasználó -    
Szerintem is nagyon jóba vannak egymással!
2013. március 26. 16:40 #258
- törölt felhasználó -    
Elnézést,de EZ EDDIG A LEGROSSZABB CIKK AMIT OLVASTAM!
2013. március 26. 17:23 #259
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.25. 23:03)
Te vagy az élő példája annak, hogy ennek az öt nyominak miért van ekkora sikere. Nagyjából az egész hozzászólásodban ismételgetted önmagadat, és úgy adod elő a sztorit, mintha személyesen ismernéd őket. Honnan a lótúróból tudod te azt, hogy ezek testvérekként szeretik egymást, sőt imádják a másikat? Teljes meggyőződéssel állítod, hogy ezek itt öten olyanok, mint a hímes tojások, szeretik és babusgatják egymást. Miért? Mert látod a videókat, amiknek a nagyja megjátszott. Ez az öt gyerek úgy indult a tehetségkutatóban, hogy előtte sosem ismerték egymást. Ne már, hogy ezek öten úgy összecsiszolódtak, hogy ők lennének a prototípusok a párkapcsolatok számára, miközben sokszor egy párkapcsolatban két ember között hihetetlen súrlódások vannak, akkor öt ember között mennyi lenne? Persze, gondolom kénytelenek lenyelni egymás marhaságait, mert éjt nappallá téve veszekednének, de ne adjátok már úgy elő, mintha ezek lennének a megtestesült tökéletességek, akik úgy összeillenek, mint a puzzle darabok. Nevetségesnek tartom mindazt, amit leírtál, de a te véleményed, elfogadom természetesen, mert nincs azaz Isten, amiért én meg akarnám változtatni azt. Te a világ legnagyobb rózsaszín buborékában élsz, olyan kis cukor felhőkön lépkedsz, és a naiv gondolkodásoddal hiszed azt, hogy ez az öt fiú a megtestesült tökéletesség, soha sem hazudnak a kamerába, sőt sosem hazudnak nektek rajongóknak, pedig itt a kulcsszó - hazugság. Nap mint nap ömlik az arcotokba a temérdeknyi hazugság erről az öt nyikhajról, és ti lazán elhiszitek, hogy az ég piros, ha valamelyik banda tag azt mondja. unsure.gif A te rajongásod is átlépett egy bizonyos keretet, ugyanis nem tudsz reálisan látni, megfelelően ítélni és tisztán gondolkodni velük kapcsolatban, hiszen a leírtak alapján úgy gondolod, hogy ezeknek minden szavuk a szent jó igazság. Pedig, ha tudnád, hogy hányszor hazudtak a p*fátokba, csak, hogy jöjjön a lóvé! Valahol nagyon sajnállak titeket, rajongókat, mert szó szerint mentek bele a butaságba. Kezdve a pénzszórástól át ezekig a nyikhajokig, akik lehet akkora p*csfejek, hogy elküldenéd utána őket retekbe, akkora b*nkó mindegyik. És most jöhetsz azzal, hogy te tudod, hogy nem azok meg izé, meg hozé, de nem tudhatod, mert nem ismered őket. Te csak látsz egy képet, amit mutatnak magukról a kamerákban, mivel tudják, hogy filmezik őket, és gondolom annyi önkritikájuk nekik is van, hogy ne marják egymást a felvételeken. Ők sem hülyék. Az egész egy kegyetlen nagy átverés, és az a baj, hogy ti bedőltök ennek. Nem csak anyagilag zsákmányolnak ki titeket, de egyszerűen elvesztitek az önkontrollt, tesztek az etikára, illetve az empátiára, és egy olyan szintre degradálódtok, ami kritikán aluli. Hogy a jó büdös francba ér többet nektek öt tehetségtelen gyökér, mint a saját stílusotok, a saját becsületetek, a saját személyiségetek? Annyi direksönert láttam már itt, és egyszerűen intellektuálisan el vagytok torzulva, mint akik drogosok. Valaki mond valamit ezekre a szép fiúkra, rögtön úgy viselkedtek, mintha embert ölt volna az illető. Egy civilizált ember/leginkább gyermek viselkedik így? Viselkedik ennyire, de ennyire aljasan és primitíven? Egy biztos, engem úgy nyakon vertek volna a szüleim, hogy a fal adta volna a másikat, mert néhányotokkal kegyetlenül elszaladt a ló, és valószínűleg az édesanyját is úgy veszi otthon a szájára, ahogyan itt beszélnek néhány fórumtársukkal.
A hozzászólásod tartalmára nem tudok reagálni, mert feláll a szőr a hátamon tőlük, s kerülök mindenféle kontaktust. Számomra világossá vált, hogy mennyire is gyerek vagy, ebből a mondatodból következtetően:
"Én bevallom töredelmesen, a zenéjükért nagyon, nagyon sokáig nem voltam oda, de annál inkább szerettem bele az egyéniségükbe, a személyiségükbe, a hülyeségükbe."
Felesleges is tovább szaporítani a szót, mert a zene nem a zenélő egyéniségétől, személyiségétől, hülyeségétől függ, hanem attól, hogy mit akarnak mondani és közölni. Mire akarja felhívni a figyelmet, vagy éppen egy összetört szerelemről énekel. Annyi ilyen gyönyörű szám van, és te büszkén benyögöd ezt... gáz. Most erre mit mondjak? Nagyon gáz az, hogy valaki nem tudja azt, hogy a zenének eszmei értéke van. Még az is jobb lett volna, ha azt mondod, hogy a "sokat mondó zenéjük" miatt szerettél beléjük, de sajnos nem. Kimondtad azt, hogy azért, mert begerjedsz rájuk, ennyi. Nekem is voltak plátói szerelmeim, amikor sztárokba voltam szerelmes, mert hát kinek nem volt, de túlon túl durva már ez. blink.gif Őszintén remélem, hogy felébredsz a kis álom világból, és kilépsz a buborékból, mert a hozzászólásod alapján van benned némi értelem, mégis ennyire hiszékeny és naiv vagy. A továbbiakban csak ismételni tudom magamat, de egy biztos: nagyon ledöbbentett a hozzászólásod - a megannyi naivitás, a hiszékenység és részben az ostobaság, egyszerűen borzasztó és elkeserítő. Egy újabb támpontot kaptam, hogy az emberiség merre halad... hát nem éppen jó irányba, maradjunk annyiban... unsure.gif

Nagyon kérlek, ne degradáld le, mert nem ismered személyesen, és nem tudod, mennyi pofont kapott az élettől, úgyhogy r*hadtul nem nevezném naivnak, te csak ezt a hozzászólását látod. Én azt hiszem, már teljes bizonyossággal kijelentem, hogy ismerem, mint a tenyerem, úgyhogy esküszöm, nekem esett rosszul a hangnemed, amit vele szemben megengedtél. És hálás lennék, ha a szüleit, meg a szüleinek a nevelési stílusát sem becsmérelnéd le, mert őket is ismerem, meg kb. az egész családját, lehet, hogy nem olyan jól, de pontosan annyira, hogy meg tudjam ítélni, közel sem olyanok, mint amilyennek te feltünteted őket, még akkor is, ha általánosságban szóltál, de ez rá is vonatkozik az én értelmezésem szerint. Elég könnyen bele lehet taposni egy gyenge pontba, és te itt az egész naivitással és a barátnőmről való megítélésednél pont bele is tapostál ebbe. Szóval szerintem személyeskedésnek itt helye NINCS, ez egy fórum. Lehet, hogy kicsi tinilányok vagyunk hozzád képest, de azt hiszem, ő nem személyeskedett, vagy degradált le másokat, éppen ezért nagyon örülnék, ha te sem tennéd ezt meg, mert nem ismered a hátteret, és nem hiszem, hogy megengedheted magadnak.
2 felhasználónak tetszik: Gabor28, Blaze
2013. március 26. 17:36 #260
Alexandra Malik
Alexandra Malik
új tag
 
Státuszhello haters, damn y'all maaaad
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.15.
Hozzászólás: 82
Csatolások: 0
Azonosító: 175736
Offline offline
Amúgy pont erről szól a cikk, hogy ne higyjetek el minden szarságot ami a médiában van:D szánalmas kommentelők.
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!