Starity

Zenészek közötti barátság: igazi vagy reklámfogás?

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 25. 16:49 #201
- törölt felhasználó -    
Én nem hiszem, hogy a One Directionből bárki is csak érdekből lenne a másik barátja! Ők így öten egy csapat, egy család, és nem hiszem, hogy Louis nem bírná Niallt, vagy fordítva! Persze, hogy vannak veszekedések, én és a legjobb barátnőm is minden nap összekapunk valamin, de attól még imádjuk egymást!
2013. március 25. 17:12 #202
- törölt felhasználó -    
Komolyan, én nem hiszem el ezt... Nem akarok őrült directionernek tűnni, ami abszolút elkerülhetetlennek látszik, ha nem jegyzem meg, hogy egyébként nagyon szeretem többek között Elvis Presley -t, a zenéjét, a Bon Jovit, vagy a Guns N' Rosest, és Michael Jacksont, hogy nagyobb neveket említsek, mert ha ezt nem teszem meg, nyilván meg fognak kövezni, hogy ízlésficamos vagyok, nem vagyok vevő a jó zenékre, úgyhogy ez ilyen kis bevezető részleg volt a részemről.
A fiúkat bandába rakták össze, mivel mindegyiknek érdeke volt, hogy valamire vigye a műsor során, így persze,hogy belementek. Akkor még nagyon a kezdetén voltak mindennek. Hogy élő példát mondjak: Szerintem nincs a világon olyan ember, aki maga válogathatta volna meg az osztálytársait. Az egész megszoksz, vagy megszöksz alapon működik, és ott sem jössz ki azonnal mindenkivel. Én tudom, mert elég visszahúzódó ember vagyok, ehhez képest körülbelül rá fél évre igazi barátokra találtam az iskolában. Rövid idő alatt mindegyik srác talált magának rajongókat, nem csak együtt, hanem egyenként is (bár ezeket nem feltétlenül nevezhetjük directionernek, de ebbe most ne menjünk bele), így biztos vagyok benne, hogy ha esetleg annyira nem jönnének ki egymással, nem vállalnának akkora kockázatot azzal, hogy kilépnek a bandából.Viszont már egy jó ideje együtt vannak, és ezalatt kovácsolódtak igazi barátokká. Lehet, hogy először voltak hullámvölgyek, és most is biztos, hogy vannak, hiszen különbözőek vagyunk, viták mindig vannak. A kimondott szónak meg súlya van, minden megmarad sajnos már, főleg egy híres embernél, amit mond, vagy tesz, de ezek mind a múltból merítenek, például az említett videonaplós incidens is rég történt (És akkor már itt láthatjátok, hogy nem okolom a cikk íróját, hogy mindent ő talált ki, tehát nem én vagyok fogyatékkal élő, vagy retardált). De szerintem nem csak ezekből a videókból kell ítélkezni. Nyilván a külsősök nem láthatják ezt, de mi, akik szeretjük őket, és egy-egy videót hajlandóak vagyunk akár hússzor is megnézni, pont látjuk azokat az aprócska jeleket, amiket küldenek egymásnak (igen, flörtölnek egymással, mert b*zik, inkább leírom én, mint hogy más kössön bele ebbe az egy mondatomba, és képes legyen ezért idézni). Egy mosoly, egy grimasz, egy ölelés, vagy bármi más. Ezeket mi nyilván nem érezhetjük, de látjuk, hogy nincs megjátszva. Ez ugyan olyan, mint a ló-lovas közti kapcsolat (szeretem példának hozni, mivel magam is lovas vagyok). Azt sem látja laikus ember sokszor, hogy mennyire gyengéd kapcsolatot ápolhat a két fél egymással, mert sokaknak csak az jön le, hogy "oké, nyereg nélkül trónol a hátán, akkor mi van?", erre én azt szoktam mondani, bizalom. Mindegy, itt nem a lovakról van szó, de ez is pontosan ugyan olyan. Egy kívülálló mindig mindent máshogy lát. Nem mondom, hogy a cikk írójának szándékában állt becsmérelni a fiúkat, természetesen nem, és azt is tudom, hogy nem csak róluk szól a cikk, de ezt nem állhattam meg. Józan ésszel belegondolva, ha annyira nem jönnék ki a másikkal, én inkább kilépnék. Kilépésről viszont szó sincs. És akivel össze vagy zárva, azzal szoros kapcsolat alakulhat ki később. Az eleje még lehet, hogy sértődésekről, vitákról szól, aztán jönnek a kompromisszumok, az elfogadás, a kitartás, a megértés, és a siker. És ez nem csak a fiúknál van így. Igazából minden, amiért én rajongok, vagyis a Bumeráng és a Top Gear is annak idején így kezdődött, és most, ha valaki megnéz mondjuk egy TopGear részt, lehet,hogy csak azt hallja ki, hogy az egyik fikázza a másikat (igen, állandóan csesztetik egymást), közben meg látszik, hogy igazi barátok.
És most lehet ám jönni, és beszólogatni, hogy őrült vagyok, elvetemült és nyáladzok az öt meleg után, de hozzáteszem, én nem a zenéjük miatt szerettem meg őket (főleg, mert nekem nem ez a zenei stílusom), és nem is azért, mert jól néznek ki (ahogy az egyik legjobb barátnőm mondta, aki szintén Directioner, de igaza van, hogy úgy néznek ki, mint az átlagos, mai srácok, a mai divat szerint öltöznek, stb), hanem, ahogy megnéztem róluk pár videót, ami nem csak fellépéses, láttam, hogy mindegyik milyen értékes ember, és hogy mennyire veszettül kötődnek egymáshoz. A többi csak egy plusz, engem ez fogott meg bennük.
Ja, és elnézést kérek a hatvan kilométer hosszú hozzászólásomért.
1 felhasználónak tetszik: Destiny015
2013. március 25. 17:20 #203
- törölt felhasználó -    
Ez általában igy van, 5-6 teljesen különböző ember közt nem lesz teljes az összhang !!
2013. március 25. 17:26 #204
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Én valahogy nem akarok hinni ennek a Niall Louis ügynek, de NEM a cikk író szavában nem hiszek(habár én máshol még nem olvastam ehhez hasonlót), ha nem szerintem ez egy újabb kombináció a rosszakarók között. Nem látok benne igazat, jó igaz Niall nagyon sokszor röhög és megállás nélkül, de Louis egy olyan személy akinek ezt élveznie kéne, és tényleg szórakoztatja, ha rajta röhögnek. Az a videó rejtélyes módon eltűnt, vagy fent se volt. Felesleges most itt regényeket írni - Hugii 570 -, mert ebbe igazság nincs.
2013. március 25. 17:28 #205
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.03.25. 17:26)
Én valahogy nem akarok hinni ennek a Niall Louis ügynek, de NEM a cikk író szavában nem hiszek(habár én máshol még nem olvastam ehhez hasonlót), ha nem szerintem ez egy újabb kombináció a rosszakarók között. Nem látok benne igazat, jó igaz Niall nagyon sokszor röhög és megállás nélkül, de Louis egy olyan személy akinek ezt élveznie kéne, és tényleg szórakoztatja, ha rajta röhögnek. Az a videó rejtélyes módon eltűnt, vagy fent se volt. Felesleges most itt regényeket írni - Hugii 570 -, mert ebbe igazság nincs.

Lehet, hogy fölöslegesen koptattam a gombokat, de remélem, azért írtam valakinek valami használhatót. Ez az én véleményem, kifejtettem, lehet, hogy két szóban is ki lehetett volna, én többet írtam, lehet, hogy nem jól látom a dolgokat, viszont azt a videót én pontosan két héttel ezelőtt, hétvégén néztem meg újra, úgyhogy határozottan emlékszem rá.
2013. március 25. 17:29 #206
PinkLili_12
PinkLili_12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 194981
Offline offline
Elnézést, de a 1D-s részen már muszáj volt nevetnem biggrin.gif Lehet, hogy az író "nagyon utána járt" a dolgoknak, de azért ezzel vitatkoznék... Amikor Louis azt mondta, h Niallt áldozná fel egy invázió során, akkor azt úgy spontán, egy rajongói tweet válaszaként említette. Abban a helyzetben én is mondanék ilyeneket, pedig nem gondolnám komolyan. Aztán az, hogy Louis és Niall nem kedvelik egymást (nem volt ez szó szerint odaírva, de ez jöhet le) az egyik legnagyobb hazugság. Ha nem kb. három évvel ezelőtti videókat nézünk, hanem mondjuk mostaniakat, tisztán látni, hogy Louis és Niall nagyon jóban vannak, szerintem most legjobb barátok. És amúgy is, ha ők nem lennének jóban, minek álltak volna össze egy csapattá? Volt választási lehetőségük, nem volt ez muszáj... És természetes dolog, hogy veszekednek. Ráadásul, ő nekik csak két hetük volt, hogy összeszokjanak, megismerjék egymást, normális, hogy kezdetben sokat veszekedtek. De természetesen nem tudhatjuk mi van valójában a háttérben, de én nem hiszem, hogy ilyen barátságokat csak úgy meg lehetne játszani. smileeee.gif
2013. március 25. 17:35 #207
- törölt felhasználó -    
Semmi másra nem volt jó elolvasni az egészet, mint nevetni egy jót... Nem a sok elvakult 11-14 éves, írástudatlan tinin, hanem azon, hogy vannak akik képesek velük leállni vitatkozni, és próbálni őket meggyőzni az igazukról. Olyan szinten személyeskedésbe ment át az egész, és egymás hülyézésébe.. most komolyan megéri ebbe belemenni? Pont az idősebbeknek kéne legyen egy csöpp eszük, és ráhagyni a kisebbekre, de nem, nyilván mindenféleképpen hülyézni, meg lealázni kell őket. Egyszer úgyis idősebbek lesznek, felnőnek, és látják, hogy azért nem minden úgy van, ahogy ők elképzelik a kis álomvilágukba.

Egyébként érdekesek a háttérdolgok, hogy sokszor mi mindent megkell/megtesznek azért, hogy a címplapokra kerüljenek, hogy sokszor a kapcsolatok nem is olyan tökéletesek, mennyire kamu barátság van, és hogy sok minden egy szerződésen alapul... érdekes cikk, köszi. meghajolo.gif
2013. március 25. 17:45 #208
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Szerintem rendkívül érdekes cikk, jó sokat dolgozhatott vele az író. Az 1D-nél egyébként gondoltam, hogy nem mindenki jön ki mindenkivel...
1 felhasználónak tetszik: Gabor28
2013. március 25. 17:49 #209
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2013.03.25. 17:12)
Komolyan, én nem hiszem el ezt... Nem akarok őrült directionernek tűnni, ami abszolút elkerülhetetlennek látszik, ha nem jegyzem meg, hogy egyébként nagyon szeretem többek között Elvis Presley -t, a zenéjét, a Bon Jovit, vagy a Guns N' Rosest, és Michael Jacksont, hogy nagyobb neveket említsek, mert ha ezt nem teszem meg, nyilván meg fognak kövezni, hogy ízlésficamos vagyok, nem vagyok vevő a jó zenékre, úgyhogy ez ilyen kis bevezető részleg volt a részemről.
A fiúkat bandába rakták össze, mivel mindegyiknek érdeke volt, hogy valamire vigye a műsor során, így persze,hogy belementek. Akkor még nagyon a kezdetén voltak mindennek. Hogy élő példát mondjak: Szerintem nincs a világon olyan ember, aki maga válogathatta volna meg az osztálytársait. Az egész megszoksz, vagy megszöksz alapon működik, és ott sem jössz ki azonnal mindenkivel. Én tudom, mert elég visszahúzódó ember vagyok, ehhez képest körülbelül rá fél évre igazi barátokra találtam az iskolában. Rövid idő alatt mindegyik srác talált magának rajongókat, nem csak együtt, hanem egyenként is (bár ezeket nem feltétlenül nevezhetjük directionernek, de ebbe most ne menjünk bele), így biztos vagyok benne, hogy ha esetleg annyira nem jönnének ki egymással, nem vállalnának akkora kockázatot azzal, hogy kilépnek a bandából.Viszont már egy jó ideje együtt vannak, és ezalatt kovácsolódtak igazi barátokká. Lehet, hogy először voltak hullámvölgyek, és most is biztos, hogy vannak, hiszen különbözőek vagyunk, viták mindig vannak. A kimondott szónak meg súlya van, minden megmarad sajnos már, főleg egy híres embernél, amit mond, vagy tesz, de ezek mind a múltból merítenek, például az említett videonaplós incidens is rég történt (És akkor már itt láthatjátok, hogy nem okolom a cikk íróját, hogy mindent ő talált ki, tehát nem én vagyok fogyatékkal élő, vagy retardált). De szerintem nem csak ezekből a videókból kell ítélkezni. Nyilván a külsősök nem láthatják ezt, de mi, akik szeretjük őket, és egy-egy videót hajlandóak vagyunk akár hússzor is megnézni, pont látjuk azokat az aprócska jeleket, amiket küldenek egymásnak (igen, flörtölnek egymással, mert b*zik, inkább leírom én, mint hogy más kössön bele ebbe az egy mondatomba, és képes legyen ezért idézni). Egy mosoly, egy grimasz, egy ölelés, vagy bármi más. Ezeket mi nyilván nem érezhetjük, de látjuk, hogy nincs megjátszva. Ez ugyan olyan, mint a ló-lovas közti kapcsolat (szeretem példának hozni, mivel magam is lovas vagyok). Azt sem látja laikus ember sokszor, hogy mennyire gyengéd kapcsolatot ápolhat a két fél egymással, mert sokaknak csak az jön le, hogy "oké, nyereg nélkül trónol a hátán, akkor mi van?", erre én azt szoktam mondani, bizalom. Mindegy, itt nem a lovakról van szó, de ez is pontosan ugyan olyan. Egy kívülálló mindig mindent máshogy lát. Nem mondom, hogy a cikk írójának szándékában állt becsmérelni a fiúkat, természetesen nem, és azt is tudom, hogy nem csak róluk szól a cikk, de ezt nem állhattam meg. Józan ésszel belegondolva, ha annyira nem jönnék ki a másikkal, én inkább kilépnék. Kilépésről viszont szó sincs. És akivel össze vagy zárva, azzal szoros kapcsolat alakulhat ki később. Az eleje még lehet, hogy sértődésekről, vitákról szól, aztán jönnek a kompromisszumok, az elfogadás, a kitartás, a megértés, és a siker. És ez nem csak a fiúknál van így. Igazából minden, amiért én rajongok, vagyis a Bumeráng és a Top Gear is annak idején így kezdődött, és most, ha valaki megnéz mondjuk egy TopGear részt, lehet,hogy csak azt hallja ki, hogy az egyik fikázza a másikat (igen, állandóan csesztetik egymást), közben meg látszik, hogy igazi barátok. 
És most lehet ám jönni, és beszólogatni, hogy őrült vagyok, elvetemült és nyáladzok az öt meleg után, de hozzáteszem, én nem a zenéjük miatt szerettem meg őket (főleg, mert nekem nem ez a zenei stílusom), és nem is azért, mert jól néznek ki (ahogy az egyik legjobb barátnőm mondta, aki szintén Directioner, de igaza van, hogy úgy néznek ki, mint az átlagos, mai srácok, a mai divat szerint öltöznek, stb), hanem, ahogy megnéztem róluk pár videót, ami nem csak fellépéses, láttam, hogy mindegyik milyen értékes ember, és hogy mennyire veszettül kötődnek egymáshoz. A többi csak egy plusz, engem ez fogott meg bennük.
Ja, és elnézést kérek a hatvan kilométer hosszú hozzászólásomért.


szerintem most utoljára szólok ehhez a témához hozzá, mert nem tudlak és nem is akarlak! meggyőzni titeket.
elismerem nem vagyok jártas a one direction videókba, de egy videóba simán meg lehet játszani, hogy jóba vagytok, mint ahogy sokan jöttek azzal, hogy a turnén milyen jól el vannak a színpadon. De olyankor több ezer rajongó nézi őket meg kamerák stb. Azt nem tudhatjuk hogy viselkednek egymással ha nincs ott senki. Se ti se én!
Nem azt írtam, hogy utálják egymást hanem hogy legkevésbé szoros a kapocs köztük. Attól még hülyülhetnek együtt a színpadon. Én csak ezt a mi egy család vagyunk örökkön örökké azok maradunk menedzsment dumát akartam megkérdőjelezni.
És igaz hogy találsz az osztályba olyat akivel jóba leszel csak hogy a példádat említsem, de ott mondjuk 20 emberből tudsz "válogatni" míg itt 5 emberről van szó. Biztos van mindenkinek olyan ember az osztályból akivel nem vagytok jóba vagy kevésbé. Na most lehet pont vele raknak össze.
Én úgy tudom elképzelni a kapcsolatukat hogy el vannak egymással, de ha van választási lehetőségük inkább egy másik taggal mennek el. De mint írtam lehet tévedek, ahogy lehet hogy ti is.

Egyébként az a baj, hogy itt sokan támadásnak vettétek az egészet, pedig nem az volt. Sokan írtátok ezt a menedzsment ki akarta tenni Niall-t és Louis lépett fel érdekében. És ezt honnan veszitek, hogy igaz? Ő mondta nektek? Ami pozitív az tutira igaz ami pedig csak egy kicsit is negatív az tutira a szerző találta ki?

Ja és ezt lehet nem te írtad, hogy ha nem lennének jóba kilépnének. Ugyan?! Pénz, siker, utazás az nagy úr!

Ráadásul pont ezért írtam a több bandát, hogy ez már pedig így van. Rengetek bandát fel lehetett volna sorolni én őket választottam.
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Jolie_77
2013. március 25. 17:57 #210
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabor28 @ 2013.03.25. 17:49)
szerintem most utoljára szólok ehhez a témához hozzá, mert nem tudlak és nem is akarlak! meggyőzni titeket.
elismerem nem vagyok jártas a one direction videókba, de egy videóba simán meg lehet játszani, hogy jóba vagytok, mint ahogy sokan jöttek azzal, hogy a turnén milyen jól el vannak a színpadon. De olyankor több ezer rajongó nézi őket meg kamerák stb. Azt nem tudhatjuk hogy viselkednek egymással ha nincs ott senki. Se ti se én!
Nem azt írtam, hogy utálják egymást hanem hogy legkevésbé szoros a kapocs köztük. Attól még hülyülhetnek együtt a színpadon. Én csak ezt a mi egy család vagyunk örökkön örökké azok maradunk menedzsment dumát akartam megkérdőjelezni.
És igaz hogy találsz az osztályba olyat akivel jóba leszel csak hogy a példádat említsem, de ott mondjuk 20 emberből tudsz "válogatni" míg itt 5 emberről van szó. Biztos van mindenkinek olyan ember az osztályból akivel nem vagytok jóba vagy kevésbé. Na most lehet pont vele raknak össze.
Én úgy tudom elképzelni a kapcsolatukat hogy el vannak egymással, de ha van választási lehetőségük inkább egy másik taggal mennek el. De mint írtam lehet tévedek, ahogy lehet hogy ti is.
Egyébként az a baj, hogy itt sokan támadásnak vettétek az egészet, pedig nem az volt. Sokan írtátok ezt a menedzsment ki akarta tenni Niall-t és Louis lépett fel érdekében. És ezt honnan veszitek, hogy igaz? Ő mondta nektek? Ami pozitív az tutira igaz ami pedig csak egy kicsit is negatív az tutira a szerző találta ki? 
Ja és ezt lehet nem te írtad, hogy ha nem lennének jóba kilépnének. Ugyan?! Pénz, siker, utazás az nagy úr!
Ráadásul pont ezért írtam a több bandát, hogy ez már pedig így van. Rengetek bandát fel lehetett volna sorolni én őket választottam.

Persze, én elhiszem, nem hibáztatlak, és tényleg, írhattál volna mást is, és tudom, nem minden az, aminek látszik, lehet, hogy mindketten tévedtünk, lényegtelen, egyszerűen csak leírtam a véleményem és sajnálom, ha esetleg úgy vetted, hogy okollak, vagy valami, nem volt célom smileeee.gif
2013. március 25. 18:01 #211
bubblegum..
bubblegum..
hivatásos boszorkány
 
Státuszsometimes you have to fake it to make it
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.13.
Hozzászólás: 2173
Csatolások: 14
Azonosító: 175571
Offline offline
nem értem miért kell valamibe belekötni. kevés jó dolog van a világon, miért kell még azokat is lerombolni?...
2013. március 25. 18:02 #212
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2013.03.25. 17:57)
Persze, én elhiszem, nem hibáztatlak, és tényleg, írhattál volna mást is, és tudom, nem minden az, aminek látszik, lehet, hogy mindketten tévedtünk, lényegtelen, egyszerűen csak leírtam a véleményem és sajnálom, ha esetleg úgy vetted, hogy okollak, vagy valami, nem volt célom smileeee.gif


nem vettem úgy azért válaszoltam a tiédre, mert ez volt a legésszerűbben megfogalmazva.

Még ennyit írnék ide, azoknak akik szerint én találtam ki:
Robbie Williams interjúja
He told Shortlist magazine: "I just really disliked him [Gary]. I loved him and disliked him.

"I’m sure that in One Direction right now, there’s going to be hatred between certain members for certain things, all young and daft stuff."
2013. március 25. 18:03 #213
escoripon
escoripon
oh you're princess?but i'm the QUEEN.
 
StátuszA divat változik, de a stílus örök.-Coco Chanel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.07.
Hozzászólás: 1194
Csatolások: 0
Azonosító: 177356
Offline offline
Ahogy olvastam a kommenteket, láttam, hogy mindenki, egy regényt írt, nekem ennyi véleményem nincs.. Na azt én gondoltam, hogy a ván dájreksönben nincs akkora összetartás, és hogy csak reklámfogás az, hogy ők most aztán nagyon nagy spanok.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. március 25. 18:16 #214
mimalina
mimalina
új tag
 
Státusztúl kevés a megengedett karakterszám, hogy kifejezzem önmagamat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.10.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 175225
Offline offline
Niall és Louis. Hát mit ne mondjak elösször elálmúltam, de még egyszer elolvastam, de akkor már röhögtem. Ugyan, ha régieket nézünk akkor tényleg vele barátkozott meg a legkevésbé, de ha a mostani koncerteket nézzük látni, hogy nagyon is jóbban vannak és amugy az nem igaz, hogy kevés embert ereszt magához közel mert például ott van Amy is...
2013. március 25. 18:35 #215
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Ha a 1D X Factoros videónaplóját visszanézzük, pont Louis és Niall voltak azok, akik állandóan egymás nyakán lógtak. Az, hogy Louis nem enged magához közel senkit, ott dől meg, hogy Zayn elmondta, bár Louis állandóan hülyéskedik, vele lehet a legkomolyabban elbeszélgetni akár órákon keresztül.

Voltak pletykák, hogy Harry és a többiek összevesztek Taylor Swift miatt, hogy Liam összeveszett a többiekkel a barátnője miatt és, hogy Zayn ott akarja hagyni a csapatot, de mindre rácáfoltak, nem csak szóban, de a viselkedésükkel is.

És ha tényleg nem lennének annyira jóban, akkor miért van az, hogy még a szabadidejükben, amikor se turné, se más munka, akkor is állandóan együtt lógnak? =)
2 felhasználónak tetszik: TheDanush, Destiny015
2013. március 25. 18:44 #216
vivikee0
vivikee0
visszatérő vendég
 
StátuszSmiler szív, Smiler lélek, Smiler leszek amíg csak élek.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.15.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 21
Azonosító: 169292
Offline offline
Szerintem Louis és Niall igen is jóba vannak egymással. Mind az 5 fiú jóba van egymással, de ez csak az én véleményem. smileeee.gif
2013. március 25. 18:49 #217
Lili5512
Lili5512
 
StátuszNothing............... :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 1057
Csatolások: 371
Azonosító: 185626
Offline offline
Ha vannak is vitáik meg fogják oldani.Márcsak az "imidzsük" miatt is.
2013. március 25. 18:51 #218
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7764
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
ez jó cikk lett biggrin.gif
2013. március 25. 19:38 #219
xxdirectioner4everxx
xxdirectioner4everxx
új tag
 
StátuszA Directioner nagyobb lett...és kiforrott.:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.21.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 4
Azonosító: 198313
Offline offline
Ajj pedig Nouis annyira cuki:3Ők a kedvenc párosom<3 nem hiszem hogy annyira utálnák egymást:/
2013. március 25. 19:40 #220
Lilla3
Lilla3
visszatérő vendég
 
Státuszgoddamn it, now the end of everything, into the cunt it :\
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 192603
Offline offline
legalább ők tartsanak össze
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!